Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Marurban

Odnotowano 66 pozycji dodanych przez Marurban (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 07-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#73331 [gracz] fte

Napisano przez Marurban w 18 sierpnia 2010 - 08:47 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: Marurban
Mój Steam ID: STEAM_0:1:15414005
Data oraz godzina zdarzenia: 18.08.10 ok 20.00
Mapa: de_inferno
Opis wydarzenia: typ w TT wrzuca pake na drugi daszek, zadowolony smieje sie ze nie potrafia wskoczyc na ten mniejszy zeby sie po nia dostac z niego, przez to tt stracilo ze 3 rundy bo za pozno sie skapnelismy ze paka na respie. sytuacja miala miejsce chyba 3 razy
Dowod/y: nie mam, ss konsoli tez zapomnialem zrobic
SID TYPA: STEAM_0:1:29301670



#64938 xXx

Napisano przez Marurban w 21 marca 2010 - 12:44 w Podania na administratora

Nie to mialem namysli. Przeciez gra tp to nie prowadzenie. Juz predzej umiejetnosc sluchania prowadzacego.
Co do statow adminow do ktorych sie odniosles, to jest wyraznie napisane w regulaminie:
"10. kandydat powinien być świadomy, że funkcja admina to przede wszystkim odpowiedzialność, podczas gry na serwerze admin przede wszystkim sprawuje funkcję, a jego sukcesy w grze mają drugorzędne znaczenie,"
Wydaje mi sie ze zeby dobrze funkcjonowal system dodawania adminow trzeba by wprowadzic kilka usprawnien i punktow do regulaminu czy wymagan. Np.
- podanie zostanie rozpatrzone po min 2 tygodniach, czynnych wypowiedzi w temacie oraz po oddaniu min 20glosow zwyklych graczy jak i adminow
- jesli podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie to osoba dostaje range ------junior admin i przechodzi okres probny trwajacy 2 tygodnie w ktorym to czasie w dalszym ciagu prowadzone sa na forum dyskuje na jego temat



#64932 xXx

Napisano przez Marurban w 21 marca 2010 - 11:31 w Podania na administratora

do tego jest sporo adminów, którzy nie wiedzą co to TP i zazwyczaj zamykają tabele

A ja myslalem ze gra tp to dobro zespolu, a nie wyje**** staty na koniec mapy.

Wprowadzcie okres probny dla nowych adminow i po tygodniu - dwoch decydujcie co dalej. Tak to za malo osob sie wypowiada, albo wypowiadaja sie tylko osoby ktore lubia miec na pienku ze wszystkimi to tez pisza same minusy.



#64240 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez Marurban w 07 marca 2010 - 12:38 w Dyskusja ogólna

W ogole na publicach wprowadzenie czegokolwiek to jest duzy problem. Bo za kazdym razem by trzeba kickowac polowe serva. Na ustawienie wszystkich przez taktyka/prowadzacego trzeba troche troche czasu. Wprowadzenie freeza do 30sec moze niektorych zniechecic bo oni JUZ musza grac. Poza tym nie kazdy sie zastosuje do tego co on powie. Ktos moze sluchac muzyki, inny nie miec mozgu.
Takie zasady to mogly by byc ale chyba na srv Elite co kiedys byl, bo osby ktore chcialy tam grac same deklarowaly gre TP. Cos mi sie widzi ze nic z tego nie przejdzie.



#62941 Bukmacherka - Poradnik Dla Początkujących

Napisano przez Marurban w 14 lutego 2010 - 10:15 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Jak ktos ma male doswiadczenie, nie bardzo ogarnia te wszystki cyfry to polecam serwis beterz.com. Na start dostajemy 10k writualnych $, ktore obstawiamy i pomnazamy. Pozniej te wirtualne $ mozemy wymieniac na nagrody, takie jak PS3, pilki, koszulki, stol do gry w pilke itp. Niestety nie wszystko jest wysylane do polski, wzamian dostajemy gift cardy na amazona, np za ps3 mamy 250funtow na amazon.co.uk.

Osoby ktore znaja sie na tym szybko wykreca te min 325k na koszulke, a chyba warto bo nic nie placimy a za free mozemy cos dostac. Oczywiscie jezeli stracimy nasza kase to na nastepny dzien znow mamy 10k.

Prosze o rejestracje z mojego reflinka: http://beterz.com/?Referer=99961



#62859 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez Marurban w 13 lutego 2010 - 08:18 w Dyskusja ogólna

@Juri
Nie grales nigdy spara? Taktyk to nie osoba ktora kaze isc za soba wezem tylko rozwiazuje aktualna sytuacje teamu.
Gra na wysokim poziomie to tak naprawde gra umyslow (jak to powiedzial stary Kubski). I w 100% sie zgodze, bo w takich momentach nerwy biora gore a ktos musi nad tym panowac.
Rola taktyka jest prowadzenie i podpowiadanie graczom gdzie powinni sie ustawic. Do tego trzeba miec MOZG.

@Lolcia
Nie chodzilo mi o dyzury, a raczej stworzenie ramowki. "O jutro mam wolne, to pogram sobie, przy okazji bede mogl poprowadzic troche bydlo i ich czegos nauczyc to wpisze sie na godzine 18."



#62317 [Wordpress] 4 Kolumny

Napisano przez Marurban w 04 lutego 2010 - 06:42 w Webmastering

Dziala, jeszcze musialem dodatkowo zmienic ta lnijke #main-wrapper ale udalo sie. Dzieki wielkie



#62313 [Wordpress] 4 Kolumny

Napisano przez Marurban w 04 lutego 2010 - 05:45 w Webmastering

Witam, mam bloga na themie Infinity. Nie podobala mi sie jego pierwotna konfiguracja, niestety z jedna rzecza nie jestem w sobie poradzic sam. Mianowicie chodzi o ustawienie 3 wpisow w jednej lini.

Tak strona wyglada domyslnie: http://media.smashin...eview-large.png
Tutaj obecny wyglad + zaznaczenie: http://img222.images...beztytuucrk.jpg

Nie jestem programista stron, ale metoda prob i bledow dokonalem tych latwiejszych modyfikacji. Do szczescia pozostaje mi jeszcze to ustawienie w jednej linii.


Dodatkowo daje tutaj:
- oryginalny theme: http://media.smashin...inity-theme.zip
- po moich modyfikacjach: http://www.speedysha...23/Infinity.rar

Plik css dalem od razu na wklejke: http://www.wklej.org/id/274132/

Prosze o pomoc.



#62302 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez Marurban w 04 lutego 2010 - 01:58 w Dyskusja ogólna

Co do tych prowadzacych, wg mnie powinny to byc osoby z doswiadczeniem, a nie ze raz prowadzili i teraz pro elo taktycy.



#62224 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez Marurban w 03 lutego 2010 - 12:10 w Dyskusja ogólna

Tu jest wlasnie problem bo wiele osob mysli ze jak ktos ma slabe staty to jest zerem, a w rzeczywistosci zerznol by cie na mixie jak psa. Gdyby statami mialy by sie kierowac najlepsze klany na swiecie to glownym typem rozgrywki bylby DM.

Problem z taktykami jest taki ze nie zawsze ktos jest. Stali bywalcy wiedza na kogo moga liczyc i kto sprawdza sie w takiej roli(pozdrawiam wujka). Mozna by zastosowac cos takiego ze gra z taktykami np rozpoczynala by sie od 17-18 do 24. Zebralo by sie liste osob chetnych(sprawdzonych!!!!) ktorzy chcieli by sie podjac tego stanowiska i np jezeli by bylo kilka osob chetnych to ulozylo by sie harmonogram kto, kiedy, do ktorej prowadzi rozgrywke na serverze.



#62202 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez Marurban w 03 lutego 2010 - 10:31 w Dyskusja ogólna

Jak juz macie zamiar wprowadzac zmiany to chcialbym poruszyc kwestie: "co powinna/ma zrobic osoba ktora sama na koncu zostaje, czy to z tt czy z  ct"(W sumie dla tt sprawa jasna, jezeli lezy bomba to jej pilnuje, jesli nie to stara sie ja chociaz odbic). Czesto bywalo tak ze np na trainie tero  robilo szybki wjazd, z tylu ludzi kosili i np zostawala jedna osoba z ct z awka. To wszyscy darli morde ze to nikogo nie obchodzi ze straci stuff za 8k, powiniene pchac sie na chama, nikogo nie zabic. Jak wszyscy zdychaja to wszyscy. Wg mnie skoro jest to server TP ktory poczesci(a nawet powinien w pelni) przypomina rozgrywke jak na MIXIE/SPARZE/LANIE to takie rzeczy sa chyba oczywiste, ze lepiej zachowac niz bezmyslnie stracic sprzet. Oczywiscie jezeli ktos przez cala mape lazi sam, nikogo nie informuje, kampi to nie ma sprawy, ban z miejsca. Przydalo by sie zebrac kilka opisow sytuacji co gracz powinien w nich robic.

Moim pomyslem jest zrobienie czegos takiego ze gracze z jednej druzyny ktorzy padna moga sie porozumiewac z graczami ktorzy zyja. Jednak wprowadzilo by to niezly zamet wiec nie wiem czy to nie jest za trudne dla co poniektorych graczy ktorym sie japa nie zamyka.

Kiedys juz zglaszalem taki pomysl, zeby postawic server wlasnie pod taka rozgrywke: TP+MIX+SPAR w jednym.


EDIT
Trzeba jasno okreslic reguly i zasady bo czesto jak gralem byla sytuacja ze jeden admin mowil tak drugi inaczej. Kogo sluchac?



#54877 Zbieranie

Napisano przez Marurban w 01 listopada 2009 - 12:57 w Pomoc

Jak sie potem okazalo, to zniklo mi ID + jedna tarcza :/ Juz normalnie moge zbierac. Z opisu w sklepie miedzy mercenary a freelancer id nie ma prawie zadnej roznicy.

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak mam doleciec do jakiejs galaktyki o ile moge to tak nazwac jesli nie ma jump gate'a zaznaczonego na mapie? Chce sie udac do Humboldt ale nie mam pojecia jak tam doleciec.



#54861 Zbieranie

Napisano przez Marurban w 31 października 2009 - 07:37 w Pomoc

Nie moge nic zbierac. Nie mam nic w bagazu, mam 2600 pojemnosci. Latam percheronem. Mam mercenary id, 4 scannery, i nie dostaje zadnego komunikatu od babki. Jak ktos moze do mnie podleciec i zebrac ~1500 helium to bede wdzieczny, nie chce zeby sie zmarnowalo a ktos mogl by mi pomoc.

Tylko mi nie mowcie ze moge zbierac tym syfem tylko na terenie Border Worlds.



#54833 Global

Napisano przez Marurban w 31 października 2009 - 11:25 w Pomoc

Czy ten globalny server o ktorym napsial tyro w tym temacie http://gamingcrew.pl...t=0 tez ma pojemnosc 200 osob czy nie ma ograniczen? Jezeli wgram ten patch zeby dzialal mi global to czy bede mogl grac tez na tawernie?



#54804 Lan 18+

Napisano przez Marurban w 30 października 2009 - 10:36 w Counter Strike 1.6

Na pierwszy rzut oka widac z jakiej bajki sa. Moze jedna jakos wyglada.



#54777 Latanie

Napisano przez Marurban w 30 października 2009 - 05:20 w Dyskusja ogólna

Tez mialem dzisiaj taka sytuacje. Ale nie malala mi predkosc do 0. Wygladalo to jak bym mial lagi i sie cielo, ale po sprawdzeniu pingu bylo to nie mozliwe.



#54711 Predkosc Latania

Napisano przez Marurban w 29 października 2009 - 05:30 w Dyskusja ogólna

Wlasnie sobie to teraz uswiadomilem. Ze predkosc jest max 350 dla wszystkich, a to czy tyle nam statek wyciagnie czy nie zalezy do czego jest przeznaczony.



#54705 Predkosc Latania

Napisano przez Marurban w 29 października 2009 - 04:47 w Dyskusja ogólna

Witam,
skladam propozycje do rozpatrzenia, mianowicie zwiekszenie predkosci latania. Ale nie dla kazdego statku. Wydaje mi sie ze w tego typu grach jedna z cech na ktora zwracamy przy kupnie nowego sprzetu jest szybkosc poruszania sie.
Nie wiem jak dziala system predkosci w FL. Czy jest on zalezny od statku czy od max wartosci ustawionej na serv. Znaczy to ze max predkosc jest to wiem ale czy nasz lepszy statek tez ma wplyw ze mozemy szybciej leciec.

Na wiki sa jakies predkosci ale nie wiem czy to nie dla picu.



#54575 Tawerna Discovery Rp - Out?

Napisano przez Marurban w 26 października 2009 - 07:00 w Dyskusja ogólna

Nie moze ktos zadzwonic do tyra czy owiego?



#54469 Polsat Boxing Night

Napisano przez Marurban w 25 października 2009 - 01:27 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Gdyby adamek walczyl za czasow goloty to nawet by go w tv nie pokazywali bo skonczyl by kariere po pierwszej walce.



#54461 Polsat Boxing Night

Napisano przez Marurban w 25 października 2009 - 11:53 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Wydaje mi sie ze tutaj bardziej Golocie chodzilo o kase. 5 rund i 300k$ w kieszeni. Kto by nie dal obic sobie mordy za 300k$?
Moze gdyby Golota w pierwszych rundach nie lekcewazyl Adamka i trzymal garde to moze walka potoczyla by sie inaczej. Nie ma sie co podniecac wygrana gorala bo Golota mial juz swoje lata swietnosci, jak przyjdzie mu walczyc z tym ruskiem albo innymi koksami wagi ciezkiej to wtedy zobaczy co to znaczy waga ciezka. Mogl sedzia puscic dalej walke to Andrzej moze by trafil jednym celnym strzalem i go rozlozyl. Bylo minelo, gdybanie co by bylo tutaj nic nie da. Poczekajmy na kolejna walke Adamka.



#54366 Reklama + (Przeszkadzanie+Ffa)

Napisano przez Marurban w 23 października 2009 - 07:07 w Skargi oraz uwagi

Data: 23.10.09
Mapa: de_dust2
Godzina: gdzies 19:30
Moj nick: Marurban
MSID: STEAM_0:1:15414005

1. typ:
a)Nick: Rychu Peja Surowka
b)SID: STEAM_0:0:15699379
c)OCB: spam, reklama
d)Zdjecie: Dołączona grafika
Na zdjeciu tylko zalazek tego co pisal.

2. typ:
a)Nick: Mixtape
b)SID: STEAM_0:1:17679680
c)OCB: FFA + Przeszkadzanie w grze. Mianowicie chodzi tutaj o wskakiwanie ludziom na glowy ktorzy maja awki w celu spowolnienia poruszania i niemoznosci ucieczki patrzac na srodek z respa TT.
d)demo jak dostane + foty moze Marqs wrzuci bo mowil ze zrobil.

Dodatkowo zdjecie statusu: Dołączona grafika


SRY za takie duze zdjecia, ale nie spodziewalem sie takich rozmiarow.



#53108 Windows 7

Napisano przez Marurban w 01 października 2009 - 05:07 w Software

Wszystko zalezy jakiego masz kompa. Podobno mial instalowac skladniki w zaleznosci jaki mamy sprzet.



#53092 Windows 7

Napisano przez Marurban w 01 października 2009 - 03:11 w Software

Mialem win7 na moim sprzecie :D i oczywiscie na wjazd mialem problem z grafika. Jakies paski mi sie robily. Zmiana sterow pomogla ale tylko w przypadku jednej wersji ktora i tak nie dzialala poprawnie bo nie mailem dostepu do zadnych funkcji konfiguracyjnych. Musze sie wstrzymac z tym windowsem do kupna nowego komputera.



#53042 Propozycja Małej Zmiany

Napisano przez Marurban w 30 września 2009 - 05:51 w Mapy

Kabul jak byl awp_map tak jest. Wszystko zalezy od teamu w jakim sie gra, zaden hajt sam nic nie ugra. Wiec jak widzisz ze grasz z FFowcami to proponuje jak najszybciej zmienic team zanim cie nagly ... nie trafi.