Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika kiliman_jaro

Odnotowano 100 pozycji dodanych przez kiliman_jaro (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 31-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#62178 Ventrilo Czy Ts3

Napisano przez kiliman_jaro w 03 lutego 2010 - 08:45 w Dyskusja ogólna

Specjalnie ściągnąłem tego TS3 żeby siedzieć podczas gry. Powiem tak, ventrillo jest xxx razy lepsze od ts'a, powodów jest kilka vt jest przejrzyste, łatwiejsze w obsłudze, więcej osób siedzi na vt, poza tym lepsza jakość dźwięku łatwiejsza konfiguracja. Czekam z niecierpliwością aż na tawernie będzię vt. Mam kilka innych dobrych pomysłów związanych z vt i serwerem... :happy:


przepraszam za te kopie ale nie widzę 'edycji postu'.



#62193 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez kiliman_jaro w 03 lutego 2010 - 10:11 w Dyskusja ogólna

Team play, czyli gra zespołowa na serwerze TP.

Jako, że jestem zwolennikiem gry zespołowej chciałem poruszyć pewną kwestie tzn prowadzenie gry miało by to polegać na tym, że jest jedna osoba w zespole (terro)która, pilnuje i pomaga w wypełnieniu celów mapy, aby nie było takich sytuacji, że na de_dust2 trzy osoby idą na B, dwie kampią na respie reszta gdzieś tam biega. Prowadzący wydaje komendę "wjazd b" "środkiem" czy jakąś inną taktykę w ten sposób na serwerze nie będzie bałaganu i FFA co niestety ma miejsce dość często. Niewypełnianie poleceń "prowadzącego" owocowało by kickiem/banem czy inną formą kary. Po wprowadzeniu obowiązku słuchania prowadzącego powstałby temat z taktykami, aby prowadzący nie musiał tłumaczyć za każdym razem skomplikowanych taktyk np. jak krzyknie na de_inferno robimy "obiegówkę" a nie idziemy drugim środkiem, rzucamy smogi na środek i cofamy środkiem na banan. Myślę, że to będzie korzystna zmiana na serwerze dla adminów i wszystkich graczy, w trakcie bytu owej reguły wyjdą inne korzystne zmiany dla serwera.

Ventrillo, czyli integracja graczy i adminów.


Każdy z nas zapewne zna program ventrillo. Nowa zasada obowiązująca adminów miałaby polegać na tym, aby podczas gry byli obecni na vt. Ułatwiało by to rekrutację graczy na adminów, gdyż chcąc zostać adminem musiałby podczas gry siedzieć na vt, jak wiadomo rozmowa zbliża i integruje ludzi(wymiana poglądów, rozmowy, pomoc itp).


Zapraszam do dyskusji, śmiało zadawać pytania co do nowych pomysłów. Jestem pewien, że owe zmiany, byłyby lepszymi zmianami dla wszystkich. Głównymi celami tych zmian ma być integracja graczy i adminów oraz gra TP.



#62198 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez kiliman_jaro w 03 lutego 2010 - 10:26 w Dyskusja ogólna

Za grę FFA należy się jakaś kara, za nagminne ffa ban na kilka minut a nawet dłużej. Przecież nie potrzeba nam osób grających ffa, prawda? Troche przesadziłeś z tymi liczbami, nazwa serwera to Tawerna TP wszyscy są świadomi gdzie wchodzą, a nowicjuszom się pomoże ;-) a poza tym jest dużo stałych bywalców z którymi się dobrze gra tp...

z VT chodzi mi o publiczny kanał dla wszystkich graczy oczywiście strefy dla gaduł i lubiących spokój podczas gry by były.


co do tego terminarzu to zły pomysł, nie można być niewolnikiem gry, przede wszystkim mamy grać dla przyjemności.


PS. Just Skill popraw pisownię :P



#62205 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez kiliman_jaro w 03 lutego 2010 - 10:42 w Dyskusja ogólna

Marurban, masz rację w tym co napisałeś, ale takie sytuacje, że zostaje jedna osoba na na pięć zdarza się często wtedy zależy wszystko od okoliczności jaką ma broń, ile hp, jakie umiejętności. To jest temat rzeka ale ogólne zasady po wprowadzeniu zmian pewnie się pojawią.


Moim pomyslem jest zrobienie czegos takiego ze gracze z jednej druzyny ktorzy padna moga sie porozumiewac z graczami ktorzy zyja. Jednak wprowadzilo by to niezly zamet wiec nie wiem czy to nie jest za trudne dla co poniektorych graczy ktorym sie japa nie za


od tego będzie VT ;)

Wraz ze zmianami zapewne powstaną nowe reguły.


Na vt również mogłyby się odbywać spotkania adminów graczy odnośnie zmian na serwerze czy innych spraw organizacyjnych.



#62209 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez kiliman_jaro w 03 lutego 2010 - 10:58 w Dyskusja ogólna

Bloomber, źle odebrałeś pomysł z VT, vt ma służyć do integracji graczy i adminów a jak np z 19 graczy na serwie 6-7 będzie siedziało na vt to już można coś podpowiedzieć, pograć. Z taktykami różnie bywa, czasem gracze mają jakieś zastrzeżenia do prowadzącego bo terro przegrywa 0:5, więc grę TP trzeba po prostu przyjąć na serwer i takich co grają FFA pożegnać, z czasem to się wyrobi i nie będzie prawie w ogóle gry ffa. Wiadome, że czasem tatktyka nie wyjdzie, w ct mogą być jakieś ogary albo większość pójdzie tam gdzie taktyk zapowiada, wtedy się cofa i kmini coś innego w zależności od sytuacji i chciałbym poruszyć pewną kwestię, że admin też chce pograć normalnie czy inny prowadzący i zrozumiale ze po 2-3 mapach prowadzenia będzie chciał pograć w ct, jak go nie będzie miał kto zastąpić to przypomni wszystkim żeby w miarę ogarnęli tp.

Bloom, ma rację i jestem takiego samego zdania. Dlatego, prosiłem o założenie tego tematu i potraktowanie go poważnie, u mnie od pomysłu do realizacji jest bardzo krótka droga ;)



#62213 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez kiliman_jaro w 03 lutego 2010 - 11:23 w Dyskusja ogólna

Bloomber, ja np lubię rozmawiać na vt podczas gry, ale przez przesady, dlatego jak napisałem wyżej pokój byłby podzielony dla gaduł i lubiących spokój. Wiadome, że do perfekcji nie ogarniemy gry tp, ale napewno w dużym stopniu zwiększymy.

Admini powinni mieć obowiązek gry na real nickach, nie na fejkach. Wydaję mi się że jest deficyt na dobrych adminów.

Bloom wspomniałeś, że nie ma taktyków, osób chętnych do działań, więc zbierzmy się i działajmy taktyków będzie pewnie chętnych.
Panowie! wszyscy piszący tutaj mają dużo racji i chęci nic tylko działać :8



#62226 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez kiliman_jaro w 03 lutego 2010 - 12:18 w Dyskusja ogólna

Chłopaki nie rozmywajcie tematu. Trzymajmy się tematu gry zespołowej i ventrillo. Może byśmy zrobili na dniach spotkanie ADMINAÓW i osób chcących pomóc w realizacji owych pomysłów na team speaku?



#62231 Ban Bo Nie Poszedlem Za Adminem !

Napisano przez kiliman_jaro w 03 lutego 2010 - 12:50 w Skargi oraz uwagi

Kolego, to jest serwer TP jeżeli nie stosujesz się do zasad to idź na FFA, aczkolwiek doradzę Ci żebyś słuchał prowadzącego i grał zespołowo, a to czy admini Ci zdejmą lub skrócą bana zależy od nich i od tego czy będziesz przestrzegał zasad.



#62232 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez kiliman_jaro w 03 lutego 2010 - 12:55 w Dyskusja ogólna

Ramzi, źle myślisz. Da się zneutralizować grę FFA, czarnowidzów tutaj nie potrzeba...

Co trudnego jest we wprowadzeniu zasady słuchania prowadzącego i dla adminów żeby siedzieli na vt podczas gry ?



#62413 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez kiliman_jaro w 07 lutego 2010 - 09:15 w Dyskusja ogólna

Fikus - nie zawsze grałem pod nickiem jaki mam na forum.

Widzę, że większość czarno widzi prowadzenie gry Owi mówił, że ten temat był wałkowany X razy ja bym jednak spróbował wprowadzić twarde zasady TP - to gracze mają się dostosować do serwera a nie serwer do graczy. Fakt, że serwer jest oblegany cały czas tylko pomoże ludzie zaczną rozumieć grę tp polubią ją. W końcu wszyscy chcemy prawdziwego TP... prawda?



#62718 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez kiliman_jaro w 11 lutego 2010 - 09:59 w Dyskusja ogólna

Pisałem przecież, że komunikator miałby służyć do integracji między graczami a nie w ułatwianiu gry TP(o tym podpowiadaniu lepiej nic nie pisać po prostu integracja ;-) ) a poznać się bliżej też fajnie, prawda? w 100% popieram wprowadzenie tp na salony Owiego. Taktyki są bardzo różne i jest i masa, zależy jaka mapa i żeby nie było, że jak ktoś prowadzi i przegrywa terro 0-5 to wina prowadzącego, do dobrej gry tp musi być też dobry team! Temat z taktykami byłby ułatwieniem osób które mają małe doświadczenie z grą TP adminów oraz graczy.

- Najpierw Admini musza grac TP a dopiero potem mogą wymagać tego od grających


Najważniejszy podpunkt do którego Admini powinni być zobowiązani od zaakceptowania ich podania.


Teraz myśląc tak od góry, skoro jest to serwer TP to wszystkich łamiących zasady powinno się odgórnie wyrzucać. Niestety nauczono graczy, że gra się 4fun i to też jest spory problem.



#64440 Pokazujemy nasze pulpity

Napisano przez kiliman_jaro w 12 marca 2010 - 09:39 w Off topic

a to mój bajzel ;)

Dołączona grafika



#64765 HUMOR!

Napisano przez kiliman_jaro w 18 marca 2010 - 10:33 w Off topic

Fikus on nie jest gejem, udawał żeby Majke obrócić :D, First Love rlz... :happy:



#64767 Ulubiony Film

Napisano przez kiliman_jaro w 18 marca 2010 - 12:16 w Film, serial

Filmy gdzie akcja toczy się w więzieniu:

Prison Break - Wszystkie sezony + pełnometrażowy
Skazany na piekło
Skazany na Shawshank
Zielona mila
itp...(Jeśli ktoś ma jakieś dobre filmy tego typu, pw)



#64768 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez kiliman_jaro w 18 marca 2010 - 12:35 w Dyskusja ogólna

Dziś pograliśmy TP dobre 2h i fajnie wychodziło, po prostu trzeba to powoli wprowadzać, zmienić nastawienie Adminów do gry TP i wyciągać odpowiednie konsekwencje jak ktoś gra FFA. Więc Admini prowadzić grę ;)



#64870 wymieszanie mapcykla tawerna TP

Napisano przez kiliman_jaro w 20 marca 2010 - 07:45 w Mapy

Mam podobne zdanie do abrasa. Przekonany tylko nie jestem do azteca, osobiście nie lubię tej mapy i w prowadzeniu też jest niewygodna.
Dodałbym za to bardzo fajną mapę do gry TP de_plaka (screeny) i de_russka (screeny). Plaka jest to moja ulubiona nie standardowa mapa, obie mapy są dobre do gry TP, dobrze rozstawione bs'y, więcej możliwości dla tt itp. Ściągnijcie i zobaczcie obie mapy. Myślę, że w szczególności plaka przypadnie wam do gustu :)



#64895 kiliman_jaro

Napisano przez kiliman_jaro w 20 marca 2010 - 05:05 w Podania na administratora

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: Tawerna TP
Nicki na serwerze:
kiliman_jaro
Wiek: 19
Link do portalu potwierdzającego wiek: Nie chcę podawać publicznie jeśli są jakieś wątpliwości dam link H@.
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): STEAM_0:1:18369663
Kontakt: gg:6648748, e-mail: jaroguru@o2.pl
Czas gry na danym serwerze:54:46:43 (mało, lecz z czasem się zwiększy)
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): http://gamingcrew.pl...yer.php?id=1962
Status banów (liczba banów np z AMXbans): Dwa za Max Team Kill Warning w 2008 roku.
Powód ubiegania się o stanowisko admina: Gram TP, prowadzę grę, byłem już Adminem na kilku serwerach team-play więc mam doświadczenie. Ogólnie lubię być Adminem i współpracować w grupie. 5



#65044 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez kiliman_jaro w 22 marca 2010 - 02:21 w Muzyka

Savage Garden - Truly madly deeply

http://www.youtube.c...h?v=K-_rf2jVxxY (wersja hard)



#65067 BloombeR

Napisano przez kiliman_jaro w 22 marca 2010 - 08:04 w Podania na administratora

Bomba :), jestem na TAK.



#65175 wymieszanie mapcykla tawerna TP

Napisano przez kiliman_jaro w 24 marca 2010 - 02:34 w Mapy

Sprawdźcie tą mape de_plaka. Może screeny jej tak nie oddają, ale grywalność jest naprawdę fajna.



#65349 wymieszanie mapcykla tawerna TP

Napisano przez kiliman_jaro w 28 marca 2010 - 11:56 w Mapy

Cpl_mill w nocnym może być tylko żeby się nie powtarzały mapy... np. cpl_mill > d2 > cpl_mill



#65358 wymieszanie mapcykla tawerna TP

Napisano przez kiliman_jaro w 28 marca 2010 - 04:56 w Mapy

Podoba mi się ten mc, dobrze dobrane mapy obok siebie tylko jest wyjątek vertigo i tawerna, wrzucił bym coś pomiędzy np cbble.



#65361 wymieszanie mapcykla tawerna TP

Napisano przez kiliman_jaro w 28 marca 2010 - 05:57 w Mapy

will ja się w Twoim mc zakochałem! dodał bym pomiędzy vertigo a tawerne cbble i ogień!:)



#65365 wymieszanie mapcykla tawerna TP

Napisano przez kiliman_jaro w 28 marca 2010 - 06:22 w Mapy

Nie ma jakiejś reguły, że wieczorem gra więcej osób na tej czy tamtej mapie. Wiadome, że standardowe mapy przyciągają więcej graczy a zdarzało się, że na prodigy, vertigo rano był pełny serwer, ustalmy w końcu konkretny mc i trzymajmy się go, a gdy serwer opustoszeje na jakieś tam mapie to admin zmienia i jest wsio...



#65579 kili_man jaro

Napisano przez kiliman_jaro w 03 kwietnia 2010 - 03:22 w Skargi oraz uwagi

Co do sytuacji na mapie de_tawerna to wszedłem w połowie mapy albo i później więc na Twoje słowo nie mogłem dać komuś bana czy kicka, dawałem mu ostrzeżenia bo zrobił to kilka razy tym mikrofonem i się uspokoił.Na mapie de_nuke byłeś opryskliwy bo koleś Cię zaatakował, beczałeś o to kilkanascie minut upomniałem go i mówił, że przeprasza itp ale Ty dalej swoje najeżdżałeś na mnie mimo tego, że Cie ignorowałem. Poza tym ktoś tam był po Twojej stronie i strasznie Ci to pomogło poczułeś się pewny siebie i że masz racje i dalej byłeś chamski i arogancki. Śmiałem się z tej sytuacji, bo nie mogłeś uwierzyć co się dzieje, strzelałeś do mnie teksty typu " ile ty tu jesteś?" "kim w ogóle jesteś?" itp. Dokładnie nie wiem o co Ci chodzi z tą skargą, pokazałeś się ze słabej strony, puściły Ci nerwy im bardziej nie chciałem z Tobą rozmawiać tym bardziej cisnąłeś...zbastuj.

"no wiesz fruwek, brajan prosi, zebym Cie upomnial, wiec wiesz no upominam Cie",


Ten niby mój cytat to kłamstwo. W cale takie coś nie miało miejsca.




a co do tej sytuacji ze Scarem
"Obowiązuje zakaz puszczania muzyki podczas gry, z wyjątkiem kilkusekundowych fragmentów lub utworów o humorystycznym zabarwieniu, tylko jako spektator i jeżeli żaden z graczy nie wnosi sprzeciwu. (ban do 24h)"

Nie byl na spect, przeszkadzało to 2-3 osobom, które o tym pisały.