Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika bOOrczymOOcha :F

Odnotowano 73 pozycji dodanych przez bOOrczymOOcha :F (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 22-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#81929 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 10 marca 2011 - 03:32 w Muzyka






#82069 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 14 marca 2011 - 12:56 w Muzyka




#82740 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 04 kwietnia 2011 - 07:20 w Muzyka




#82133 HUMOR!

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 16 marca 2011 - 04:07 w Off topic

http://www.joemonste...gikow_z_Japonii epickie :X


hahah, super sa :D





#81836 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 07 marca 2011 - 08:32 w Grafika

a więc to tak!, ale dobrze, że wcześniej nie mówiłeś, bo tak to chociaż motywacja lepsza była do pracy, a co do wygranej to nigdy nie mów nigdy, wg mnie np bardzo pozytywne zaskoczenie dwie ostatnie prace, zupełnie nowe podejście do tematu i zadania, i to samo w sobie jest już fajne, bo przynajmniej jesteś otwarty i kreatywny :)

Poza tym zwierzak trochę mógłbyś uzasadnić swoją brzydką wypowiedź :angry: i może nie etymologicznie, ale inaczej to uzasadnię... niby małe litery też są ok, ale nie zawsze i nie przy nazwie własnej (nazwy forum, a nawet bardziej, całej załogi, społeczności, którą jesteśmy) - a chociaż w przeglądarce nie ma wielkich liter, to na forum już jest "GamingCrew.pl", po prostu logo kojarzy się z symbolem -> skrótem -> zazwyczaj pierwsze litery, "inicjały" czegoś, pisane z woli języka polskiego z dużej litery, ogólnie nazwy własne niby piszemy wielką literą ot tyle, w napisie www. mogą być i powinny być małe litery, ale w logo i nazwie pisanej niezależnie, ja uważam, ze nie




#81828 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 07 marca 2011 - 03:00 w Grafika

no zwierzak spoko, da sie zrobić, ale jutro dopiero ;-)


endo fajnie, naprawdę dużo lepiej, w porównaniu do poprzednich i estetycznie, choć jako konkurencja za dużo Cię wychwalać nie mogę, troszkę bym się czepiła kompozycjnie, ale to tak odrobinkę tylko i jest naprawdę OK B) btw, nie wiem czy nie powinno być jedno - pasujące do ciemnego i jasnego tla jakoś, w koncu nie wiadomo gdzie będzie umieszczane



#81788 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 06 marca 2011 - 05:45 w Grafika

hehe endo, jak dla mnie coraz lepiej :)

wrzucam parę weriacji loga bez celownika, w sumie kolorki to nawet sami sobie możecie później pozmieniać, w zależności gdzie jak będzie pasować bo wszystko w miare fajnie, na jasniejszym tle, można zrobić czarne podbicie jakieś małe - ala cień i wsio B)

Załączone miniatury

  • csdadsa.jpg
  • gc2a.jpg
  • rrrr.jpg
  • rrrrr.jpg
  • rrrrrrr.jpg
  • rrrrrrrrrrrr.jpg
  • r.jpg
  • rrrrrrrrr.jpg
  • rrr.jpg
  • rr1.jpg



#81924 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 09 marca 2011 - 09:45 w Grafika

oki, sorki ze musieliście czekać, rozumiem, że ta wersja z żywszymi kolorkami tak, chyba lekko rozjaśnić jakby było trzeba dacie radę? dodałam cienie lekkie - myślę, że mocniejszych raczej nie ma sensu dawać, nie wiem jaki potrzebujecie format docelowy, w każdym razie wrzucam pdf`ka większego, można przerobić na co się chce, i png`a 180 pixelków, bez żadnego tła - można wrzucić na co się chce od razu, aha i przekręcona jest literka G także w napisie, myślę, że fajnie wygląda i przynajmniej jest konsekwentnie :rolleyes: pozdr.

Załączone miniatury

  • gc logoo.png

Załączone pliki




#81942 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 10 marca 2011 - 07:21 w Grafika

ale było mówione, że logo raczej na ciemniejszych tłach będzie niż na białym totalnie - tu jest logo bez ŻADNEGO TŁA wrzucone, no litości, jeśli chcecie C lepiej widoczne na białym, to można zrobić ciemniejsze cienie albo inny kolor samego C , ale nie wiem już sama po co, skoro na białym to logo nie będzie, jak się logo prezentuje na ciemniejszych tłach - macie wrzucone wcześniej, co do innych fontów, Infinity wierz mi patrzyłam dużo i wy myślicie chyba, że to 5 min tak sobie siąść, i kombinować tysiące fontów, ustawień i nie wiadomo czego, troche też szacunku dla czyjegoś czasu, bo w ten sposób to będzie się to ciągnąć miesiącami, ja dałam wam takie propozycje, nie podobają się to trudno. zróbcie inne. Pisałam, że można coś zmienić etc, konkretnie, ale nie za każdym razem, a może tak. a może tak, a może srak, jeśli logo chcecie mieć na białym tle totalnie, można zawsze w ogóle zrobić inny kolor tego c w środku doraźnie, no takie coś nawet w paintcie da się zrobić, ech, witki opadają... :huh:



#82087 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 14 marca 2011 - 11:16 w Grafika

gc2.png zdecydowanie, skrajnie z prawej ;)

one są wszystkie takie same Fikus... jedynie się walnęłam i zapomniałam zmniejszyć, więc dodałam później :unsure:



#82082 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 14 marca 2011 - 10:06 w Grafika

Abras, to co chciałeś jeszcze umieszczam, jpg i png(w png chyba lepiej kolorki zachowuje) i pdf, bo nie wiem co tak dokładnie :P pozdr.

ops, 180 pixelkow, ponizej ^_^

Załączone miniatury

  • gc.jpg
  • gc.png
  • gc2.jpg
  • gc2.png

Załączone pliki

  • Załączony plik  gc.pdf   192,73 KB   8 Ilość pobrań



#81724 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 05 marca 2011 - 07:48 w Grafika

no więc piszę mojego ostatniego posta heh, will jeśli chodzi i żywsze kolorki to myślę, że coś z tym da radę zrobić :rolleyes: a co do celowników, to oczywiście można je usunąć, po prostu wiele osób chciało, żeby było nawiązanie do gier, typu tarcze, pistolety, celowniki etc., ale to nie jest problem, wyobraźmy sobie, że go tam w każdej chwili może nie być ;-)

a jeśli chodzi o tło, to to jest przykładowe takie z forum, może być czarne albo białe, chodzi o to, że logo wrzucasz sobie gdzie chcesz, a że forum niebieskie, to taki o przykład z życia :)




#81721 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 05 marca 2011 - 07:36 w Grafika

no ja jeszcze dodam odnośnie moich prac, moim przedostanim postem na dziś (kto wymyślił te ograniczenia? :angry:), że mi, jeśli chodzi o ludzika, podoba się ta wersja(nie mówie o celowniku poprawionym, bo tak wszędzie można zrobić), ludzik bardziej estetyczny, dla mnie wygląda jakby cos trzymał w łapce i próbował rzucić HEjka :P albo ta ostatnia właśnie, więcej nie robię, bo już nie mam pomysłów ani nic, w każdym razie na ewentualne sugestie, małe poprawki zawsze można liczyć - czy to chodzi o kolorki czy coś, pisać śmiało :rolleyes: pozdr.

Załączone miniatury

  • ggg.jpg
  • gc1 copy.jpg



#81331 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 28 lutego 2011 - 03:12 w Grafika

no fajnie coś się ruszyło w ogóle :-) ja lece na zajęcia, wieczorkiem pokombinuje z tym ludkiem i tymi pistoletami, no i innych zachcęcam do roboty, im więcej pomysłów tym lepiej B)



#81388 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 01 marca 2011 - 01:40 w Grafika

oj format to jakby coś się spodobało to prześlę później jaki tam chcecie, spokojnie, to tak tam tylko do wglądu takie wrzucone :P




co do terminu prac, myślę, że powinien zostać przedłużony do końca tygodnia jakoś, np pt, sob, bo teraz więcej osób się tym zainteresowało i może coś jeszcze się powymyśla? hm? :)




#81281 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 26 lutego 2011 - 10:24 w Grafika

Zwierzak, nie wiedziałam, że Ty aż takie talenta skrywasz :rolleyes: hehe, nie no fajnie fajnie, więcej ludków by mogło coś poproponować, bo mało tego coś :P ja w nocy pewnie coś porobie i jutro jeszcze, także bójcie się B)




a teraz czas popykać w cs`ka :-)



#81235 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 25 lutego 2011 - 09:35 w Grafika

a może coś takiego prostego? łatwo by było kojarzyć gdzieś później :P oczywiście to tylko pomysł, niedopracowany, dopracuje jak się coś by spodobało, ew jakiś znaczek z tych wcześniejszych może komuś się spodobał i coś z czymś pokombinować?, bo poki co to nawet nie wiem, czy coś w tym kierunku w ogóle..., także help me, bo jeśli tak, to też musiałabym posprawdzać z grubsza czy już nie ma takiego podobnego za bardzo, może poszukać jakiś ciekawszych fontów, albo coś pobazgrać samemu sobie, ale to już chciałabym wiedzieć trochę dokładniej co, no bo wole pograc w cs`ka niż siedzieć nad czymś cały wieczór na marne... także HELP ME! :unsure:

Załączone miniatury

  • Xx copy.jpg
  • XXX copy.jpg
  • XXXxx2 copy.jpg
  • XXXxx copy.jpg
  • XXXxxxxxxxx copy.jpg
  • XXXxxxxx copy.jpg



#81189 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 24 lutego 2011 - 08:19 w Grafika

a tak jakoś wyszło z tymi zdrobnieniami :unsure:

że propozycje są proste to ja wiem, bo to takie przykładowe tylko o co kaman, w każdym razie trochę mi się mOOżdzek rozjaśnił i w wolnym czasie coś chyba pokombinuje, bo kusi mnie slocik :>


hmm no i jeszcze co do tego, że powinniśmy wiedzieć, czego chcemy, to po ilości moich skromnych postów raczej widać, że mam szeroką widzę na ten temat, także dziękuję za wyrozumiałość :rolleyes:



#81529 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 03 marca 2011 - 06:51 w Grafika

SAME LENIE !!!

ze mną włącznie niestety :P ech, kombinowałam coś z pistoletami jakimiś, ale d*pa z tego wyszła, to nie format na takie zabawy raczej :P co do moich propozycji, to ja sama jeszcze nie jestem do żadnej porządnie przekonana i mam zamiar jeszcze kombinować, póki mi się nie spodoba :rolleyes:

no a ostatnio patrząc na tę opłakaną ilość prac innych, przy których mój leń się umywa B) to worms w tej propozycji czarno-szarej - całkiem fajnie, estetycznie, ale napis bym dała w jednej linii, nie ma co za dużo kombinować w tych kwestiach, im przejrzyściej i prościej tym lepiej, i tu ta sama uwaga do ostatniej pracy endo, napis czytany od góry do dołu przy tak małym formacie raczej nie przejdzie, co innego jeśli są to 2-3 poprzekręcane literki, jakoś fajnie ułożone, no a co innego taki długo napis, mimo wszystko także informacyjny, jak gamingcrew.pl :rolleyes:

no to tyle z rana ode mnie, pozdr.




#81570 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 03 marca 2011 - 08:28 w Grafika

hmm, no więc troszkę szperam w necie z tymi logami coby plagiatów nie porobić, co do pracy samodzielnej, to obawiam się, że są różne podejścia na ten temat, czacha z pistoletami wygląda mi na tą niestety, http://www.ohmsgifts...uns-pas0181.jpg hmm, co do moich, niestety jeśli chodzi o kwadratowe G, znalazlam podobne już używane, po prostu akurat ten sam font, bo to tylko jedna literka :( dokładnie tu www.xg.pl , a szkoda, bo nawet mi się to podobało, zrobię jeszcze na tej zasadzie może coś z troszkę innym kształtem, no a ludzik jak to ludzik, niczego podobnego nie znalazlam póki co :P




sry że tak linki daje, ale ja jeszcze nie umiem jakiś tam odwołań czy czegoś robić, żeby od razu ladnie wyświetlilo, poza tym jak klikam na załącznik ze zdjęciem na forum, to mi się on nie otwiera, nie wiedzieć czemu :unsure:




#81715 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 05 marca 2011 - 06:14 w Grafika

to jeszcze może taka propozycje :rolleyes:




Załączone miniatury

  • gc copy.jpg
  • gc1 copy.jpg



#81668 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 05 marca 2011 - 09:50 w Grafika

uummm, coś takiego? przy tej wielkości to raczej nie widać prawie :blink:

Załączone miniatury

  • eee.jpg
  • eee2.jpg



#81660 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 05 marca 2011 - 05:37 w Grafika

parę ludzików do porównania z czymś co miało przypominać celownik na głowach, jak jest w jasnym kolorze wygląda jeszcze gorzej... :unsure:

Załączone miniatury

  • WWWWW.jpg
  • WW.jpg
  • WWW.jpg
  • WWWW.jpg
  • W.jpg



#81578 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 03 marca 2011 - 09:34 w Grafika

jeśli tak to spoko, po prostu często wiele rzeczy jest powszechnie dostępnych, wbrew woli pierwotnego autora :rolleyes: a co do pracy własnej, czasem rzeczywiście wystarczy połączyć parę starych, gotowych elementów w coś nowego, nie oszukujmy się, dzisiaj ciężko o coś orginalnego i zawsze coś do czegoś będzie podobne, a jeśli używamy darmowych stocków, a przy tym kreatywnie, to ja nie mam nic przeciwko :) a jeśli chodzi o wysiłek i pracę w to włożoną, to cóż, tak naprawdę liczy się efekt, pozdr.



#81175 [KONKURS] Logo GC

Napisano przez bOOrczymOOcha :F w 24 lutego 2011 - 07:36 w Grafika

O, a przypadkiem mi się weszło ;-)

Będę miała troche czasu w weekend, to może bym sobie coś nad tym posiedziała, bo jasne, że kce slOOtaaaaa :F (nagroda owszem fajna fajna, ale niech nikt nie liczy, że będzie ktoś siedział 3 dni i 3 noce ^^)

Tym bardziej, jeśli chcecie bardziej dopracowane logo, to ja bym proponowała najpierw coś wrzucić w formie szkicowej, a dopiero jakieś 2 ciekawsze(po konsultacji z paroma przypadkowymi forumowiczami) projkety dopracować na glancuś(bo dla takich amatorów jak ja to pewnie dużo czasu schodzi i poźniej szkoda pół dnia siedzieć, a tu w ogóle nawet pomysł się nie spodoba... )

Pytania mam takie, a w sumie to są raczej pytania o preferencje Pana i Wladcy, czy kto tam to logo wybierać będzie. Czy symbolika ma być oczywista, W sensie pistolecik, celowniczek czy ludziki, tam wyżej kolega próbował zamęczyć koronę(w pozytywny sposób oczywiście), czy to jakiś symbol tu czegoś konkretnie? Bo ja to sobie tylko w cs`a pykam na Tawernie, to nie wiem. Czy logo chcecie tylko z literek, czy można ojezusicku poszaleć i wrzucić jakis skromny rysunek? :-) Kolorystykę to tam sobie na koniec można będzie dograć myślę. Ale też kwestia, do czego to logo chcecie użytkować. Bo jak coś formalnie, to się troszkę ograniczyć by trzeba było w 180pixelowym szaleństwie, bo tam wyżej to raczej już tworzone w amoku twórczym grafiki :P (niby durne pytania, ale naprawdę mogłoby to zaoszczędzić wiele czasu). Wg. mnie ważne jest, czy chcecie, żeby GC kojarzono z pistoletem, czy z zupełnie nowym znakiem coś przypominającym, na luźno związanego z tematem... Tak na szybcika parę propozycji z samych literek, jako przykład luźnej interpretacji czy czegoś tam hmm (sry za dOOpki, ale nie mogłam się powstrzymać :P )

Załączone miniatury

  • 1a.jpg
  • 2a.jpg
  • 4a.jpg
  • 5a.jpg
  • 7a.jpg
  • 8a.jpg
  • 10a.jpg
  • 14a.jpg