Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skarga na Admina MindShifter


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Valorius

Valorius

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 kwietnia 2008 - 02:53

Witam , grałem sobie wczoraj dnia : 23.04.2008 . Był tam właśnie ten admin i pare Terrorystów , miałem juz prawie fraga po czym admin wbiegł mi pod celownik no i niestety go zabilem.. ukarał mnie po czym napisalem do niego waidomosc typu : ,,po co kretynie wbiegasz pod Celownik , a potem jeszcze mnie zabijasz '' no i dostalem bana.. za slowo ,,Kretyn''..? , umarł nie z mojej winy...

Nie wiem na Ile , i kiedy Zostane odbanowany.. moge to jakoś zobaczyć..?? proszę o kasacje bana bo jednak nic takiego nie zrobilem
  • 0

#2 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 24 kwietnia 2008 - 02:54

no nie wydaje mi sie ze nic nie zrobiles, obraziles admina a kazdemu zdarza sie pod celownik wbiec.
  • 0

#3 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 24 kwietnia 2008 - 03:02

bl00kers troche true a trochu nie... wbiegl pod celownik jak napisales kazzdemu sie zdarza... ale jak to bylo tez przypadkowe zabice to czy odrazu musial oddawac tym samym?;d(oko za oko zab za zab?;]) mnie tez wkurza jak ktos wpadnie pod celownik i potem mi daje kare zabij choc nawet przeprosze za killa ;](co robie zawsze) ale jak ktos mnei zabije to czekam na 'przepraszam' a jak nic nie powie to do wiezienia i sio;d ban prawidlowy za tego 'kretyna' do admina bo tez bym sobie nie pozwolil na takie teksty do mnie;p a bana na ile dostales mozesz sprawdzic tu http://slmdnk.org/cs...ns/ban_list.php
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#4 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 24 kwietnia 2008 - 03:08

prawda, bo za zabicie tk mam prawo dac co chce a nie patrzec czy bylo specjalnie czy nie, to czy dam wiezienie, kare zabicia w next czy wybacze to jest tylko moja wola.
  • 0

#5 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 24 kwietnia 2008 - 03:11

ale nie powinno sie wyzywac graczy :)
  • 0

Dołączona grafika

#6 Valorius

Valorius

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 kwietnia 2008 - 08:31

tak tylko ze na tej liscie mnie nie ma.. :(
  • 0

#7 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 24 kwietnia 2008 - 08:40

moze ban juz minal? jak nie to nei wiem <_< najlepiej gdyby sie jakis laskawy FF wypowiedzial w tej sprawie.. ale to graniczy z cudem;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#8 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 24 kwietnia 2008 - 10:33

a skad mamy miec pewnosc skoro nie mamy ani steam id ani nicka ani nic...


z banow aktywnych danych w kwietniu nie widze zadnego mindshiftera czy jak mial sie ten admin nazywac...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#9 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 25 kwietnia 2008 - 10:15

sie wtrace i powiem ze nazwanie kogos kretynem nie jest fajne i tyle! ode mnie ban na 100% by byl wlasnie za "kretyna"
  • 0

ws2xe1.jpg


#10 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 kwietnia 2008 - 10:29

prawda, bo za zabicie tk mam prawo dac co chce a nie patrzec czy bylo specjalnie czy nie, to czy dam wiezienie, kare zabicia w next czy wybacze to jest tylko moja wola.


No nie wiem. To trochę takie dziwne podejście.
Bawisz się w pana i władcę? :)
Zginiesz od swojego przypadkowo, albo ze swojej winy, a Ty dasz typowi karę, bo taka Twoja wola?

Lista z karami i wybaczeniem jest po to, by było można osądzić w jakich okolicznościach zginęło się przy TK. 90% to zabicia przypadkowe, a przy takich trzeba mieć serce z kamienia, żeby nie wybaczyć. Kiedy jednak nie zgine przypadkowo, bo typ był pazerny na fraga i zabił mnie przy okazji, to dam ewentualnie więzienie, albo także najpierw zapytam czemu tak postąpił, wyczekam wyjaśnień z przeprosinkami...
Slay w następnej rundzie należy się chyba tylko notorycznym TK'owcom, albo tym, którzy walą po swoich celowo podczas nieobecności admina, bo normalnie to chyba powinno nastąpić wyproszenie z serwera.
W ogóle to za mało kar jest do wyboru. Od kiedy gram na Tawernie, to niemal zapomniałem, jak to jest biegać na "drugu". To tę karę zawsze dawałem i o nią prosiłem :]

Użytkownik MilczaR edytował ten post 25 kwietnia 2008 - 10:33

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#11 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 25 kwietnia 2008 - 12:51

ale powiedz kogo to obchodzi i tak jak przykladowo kogos nie lubie to oczywiste ze mu dam kare nawet jak przypadkiem. To ogolnie odemnie zalezy czy od kogos kto zostal teamkillniety jaka kare wybierze, choc i tak daje przewaznie wybaczenie no chyba ze w skrajnych wypadkach widze jakis gosciu gra co sie wk***ia to mu daje killa zeby jeszcze bardziej wk***iony byl :D hehehe
  • 0

#12 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 kwietnia 2008 - 09:15

No takie deko złośliwe.
Nieprawdaż ?
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#13 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 25 kwietnia 2008 - 09:22

ta;x ktos Cie zabije przez przypadek a Ty mu kare smierci odrazu a jak ktos CI pod celownik wpadnie i potem tez Ci da taka kare to drzesz epwnei ryja ze przez przypadek itp;d ja zawsze przepraszam i czekam na przeproszenie jak nie reaguje to wtedy cos daje;) ale zadko smierc;] bo to takie jak bys stanal przed kims i go zabil tak O;<

a co do kary o bieganiu na 'drugu' to byo by git jak by ta kara byla bo jest nie zla;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1