Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skarga thc gaming


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 08 czerwca 2008 - 07:27

Elo. Grałem od około 19 na serwerze w3, były korniki shatany i susły xD Graliśmy italy w Ct a po stronie terro był własnie thc gaming. Info od Boga. Te super skany. Wychylam się od razu kucnięty namierzone na głowie. Najlepsza akcja była jak shatan kupił jakies amulety i skakał baaardzo wysoko. I zachodził ich z 1 strony, potem od razu z drugiej bardzo szybko, bo przelatywał po całej mapie, a on juz tam czekał i od razu seria bania. Po prostu kaczor przy nim to zwykłe z d*py wh ;p Załadowało się weestwood i był w naszym team, więc mu powiedziałem, że ma haxy a on coś mruczał w mikro wiec mu powiedziałem kolego cos cie slabo slychac nie masz sily w gardle ? Powiedzialem zeby z haxami szedl lepiej na swoje dm i ban za brak kultury na 1 tydzien

Teraz shatan i moj kolega mowia ze raptem spadek formy odkąd shatan załadowal hltv pozdro
  • 0

#2 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 08 czerwca 2008 - 07:35

Teraz shatan i moj kolega mowia ze raptem spadek formy odkąd shatan załadowal hltv pozdro


to trzeba na tawernie tp wywalic hltv to bedzie serwer pro namber lan w Polsce bo same skille beda :O hahaha
  • 0

#3 Ox!d3

Ox!d3

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 87 postów

Napisano 08 czerwca 2008 - 08:20

wiec mu powiedziałem kolego cos cie slabo slychac nie masz sily w gardle ? Powiedzialem zeby z haxami szedl lepiej na swoje dm i ban za brak kultury na 1 tydzien

Teraz shatan i moj kolega mowia ze raptem spadek formy odkąd shatan załadowal hltv pozdro


Hahahahaha masz kiepską pamięć "kolego".
Po pierwsze powiedziałeś: "spierdalaj z tym WH i chatami na swój DM frajerze", czy coś w tym stylu, potem ja coś odpowiedziałem a Ty na to " coś cię słabo słychać typie, nie masz sily w gardle ?". Ostrzegałem go żeby się uspokoił, ale to nie pomogło i dalej mnie obrażał mając głęboko w "D" co mówię. Nie pamiętam już dokładnie co mówił, ale na pewno nie były to zwroty grzecznościowe (przeklinał i obrażał, o braku szacunku dla admina już nie wspominając)

Po drugie: na westwood miałem mały spadek formy właśnie po tym incydencie. Zdekoncentrowałem się przez tą sytuację a poza tym pisałem z Shatanem na @chacie i przez to przeciwnicy mnie zabijali. Pod koniec westwooda zacząłem się ogarniać a na dust2 prawie odzyskałem formę. Oczywiście na dust2 HLTV nadal nagrywało.

Aluzja z HLTV jest śmiesznym zarzutem. Co dziennie grywam na Tawerna [TP], gdzie HLTV nagrywa non stop i staty mam 2 razy lepsze niż te dzisiaj na Tawerna [WC3FT]

Ban oczywiście zasłużony. Ciesz się, że na tydzień bo na Tawernie [TP], niektórzy admini za takie pyskówki dają bany na 2 tyg. i dłużej.
  • 0

#4 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 08 czerwca 2008 - 08:46

I MNIE ROZj**AAAAA?ES !!! nie uzyłbym słowa spierdalaj, dlaczego ? Jako ze jestem nie pelnoletni sa rodzice w domu i po 1 nie wypada mi bluzgac w obecnosci rodzicow i mam mlodszego brata ktory ma 8 lat i zawsze siedzi i komentuje jak gram wiec NIGDY W ZYCIU nie moglem tak powiedziec. FRAJERZE tak samo nigdy nie jade nawet takimi slowami osob ktorych nie znam. Jestes dla mnie zerem typje znam duzo ludzi na tawernie znam zasady i nie bluzgam do mikrofonu. Sa swiadkowie np dejdaaa. Tak to moj kolega nie zaprzecze ale on doskonale slyszal co mowilem. Teraz dla twoich wiadomosci napisze dokladnie jaka byla gadka

Bodziuuuu: Wyłącz te haxy
Thc gaming: cos mruczałes niestety slychac Cie za nic nie było
Bodziuuuu: Kolego coś cie slabo slychac chyba nie masz sily w gardle
Thc gaming: znow cos mruczales niestety w ogole slychac nie bylo
Bodziuuuu: Dobra idz lepiej z tym wh na swoj DM

Zminimalizowałem gre aby pogadac z Shatanem po czym ujzałem napis MASZ BANA ZA BRAK KULTURY.

WIesz co zal mi jest Ciebie ze klamiesz nawet na forum. Myslalem ze nie masz 5 lat i chociaz napiszesz jak bylo naprawde. Wsadzajac w moje usta bluzgi- to akurat najgorszy z pomyslów, bo grajac na TP przez tyle czasu nigdy nie uzylem bluzga czasami napisalem na chacie np ciotowata mapa i mnei gagowalo za ciote albo ze slowem stary/stara jak mowilem ze sprzedalem stary komputer. Ale najgorsze jest twoje kłamstwo po tym straciles w moich oczach to czego i tak nigdy nie miales. Gratuluje Ci dodaj sobie expa na serwerze.

Załuję, że nie mozna odtworzyc dzwieku. Wtedy spalił byś sie chyba ze wstydu.

EDIT


Aha i nie powiedziałem typje. Powstrzymałem sie (nawyk od kornika). Powiedziałem dokładnie "kolego" i sam napisałes to samo do mnie w poscie wyzej w " ". Cos Ci nie idzie te wkręcanie wała.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 08 czerwca 2008 - 08:50

  • 0

#5 Ox!d3

Ox!d3

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 87 postów

Napisano 08 czerwca 2008 - 09:03

lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' /> A mnie żal Ciebie. Chcesz się kłamstwem wykpić i załatwić sobie unbana...? Jak będziesz dalej tak łgał, to zawsze można przedłużyć bana. Jesteś taki mądry bo w teamie były tylko 3 osoby (Ty, Twój kumpel i ja) a świadków brak. Naprawdę żałosne są Twoje wymówki. Na forum pokazałeś już co potrafisz:

Jestes dla mnie zerem typje

Myślisz, że teraz ktoś uwierzy w Twoje bajeczki, że niby nie bluzgasz do mikrofonu...? Taki cwaniak jesteś, bo nie ma dowodów... <_<
Nie zamierzam z Tobą już więcej dyskutować. Temat do zamknięcia.
N/C

Użytkownik Ox!d3 edytował ten post 08 czerwca 2008 - 09:17

  • 0

#6 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 08 czerwca 2008 - 09:17

lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' /> A mnie żal Ciebie. Chcesz się kłamstwem wykpić i załatwić sobie unbana...? Jak będziesz dalej tak łgał, to zawsze można przedłużyć bana. Jesteś taki mądry bo teamie były tylko 3 osoby (Ty, Twój kumpel i ja) a świadków brak. Naprawdę żałosne są Twoje wymówki. Na forum pokazałeś już co potrafisz:


Myślisz, że teraz ktoś uwierzy w Twoje bajeczki, że niby nie klniesz do mikrofonu...? Taki cwaniak jesteś, bo nie ma dowodów... dry.gif


ja wieksze cwaniactwo widze w Tobie;] i widze ze to Ty zgrywasz kozaka bo masz admina za friko bo dales serwer za ktory nawet nie placisz;] super bylo sobie 'wykupic' admina i korzystac z niego jak sie da? super;]

strasznie pilnujesz porzadku i korzystasz z regulaminu? szkoda ze grajac na serwerze korzystasz z vt/ts z kolegami...

zapodam Ci powiedzienie Kreta co mnie irytowalo zawsze.. 'POZDRO & POKWICZ' ;] i nie zgrywaj wielkiego bo taki nie jestes...
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#7 Seele ^

Seele ^

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 79 postów
  • Ską…d:zza skrzynii

Napisano 08 czerwca 2008 - 09:31

Akurat wtedy róznież grałem, i to nie tylko te 2 mapy, grałem z nim dzisiaj wiele map, ale nic u niego nie zauważyłem co by wzbudziło niepokój.

Sam dzisiaj niejednokrotnie zostałem posądzony o posiadanie "czegoś".

On gra dobrze na słuch, co zdażyłem dziś już zauważyć, po moich głupich błędach.


O waszej klutni o bluzgi nic powiedzieć nie mogę, nie pamietam takich rzeczy, jeśli nie chodzi o mnie.
Na przyszłość proponuje zgłaszać sie z demkiem.

Użytkownik Seele ^ edytował ten post 08 czerwca 2008 - 09:34

  • 0


#8 Ox!d3

Ox!d3

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 87 postów

Napisano 08 czerwca 2008 - 09:41

ja wieksze cwaniactwo widze w Tobie;] i widze ze to Ty zgrywasz kozaka bo masz admina za friko bo dales serwer za ktory nawet nie placisz;] super bylo sobie 'wykupic' admina i korzystac z niego jak sie da? super;]

strasznie pilnujesz porzadku i korzystasz z regulaminu? szkoda ze grajac na serwerze korzystasz z vt/ts z kolegami...

zapodam Ci powiedzienie Kreta co mnie irytowalo zawsze.. 'POZDRO & POKWICZ' ;] i nie zgrywaj wielkiego bo taki nie jestes...

Skoro nie byłeś wtedy na serwerze, to po co zabierasz głos nie pytany? :O No chyba, że to Ty jesteś tym 3 graczem, który był z nami w CT na westwoodzie, to by wyjaśniało Twój żałosny charakter wypowiedzi.

Ja się o admina nie prosiłem. Wspomogłem Tawernę tak jak potrafiłem, użyczając całkiem dobry serwer za free. Chciałem zauważyć, że wszyscy admini mają obowiązek wpłacania pieniędzy na utrzymanie Tawerny [TP] i robią to raczej z chęcią.

Skoro jesteś taki mądry i uważasz, że takie to proste, to na pewno także załatwisz jakiś dobry serwer dla Tawerny albo wesprzesz chociaż większą sumą.

Co do przestrzegania porządku, to pilnuję go zawsze kiedy tylko mogę. Do regulaminu także się stosuję.

Z TS korzystam zawsze jak gram w CS i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego :D Jedyne co nie powinno się zdarzyć, to podpowiadanie sobie gdy jest się w przeciwnych drużynach, ale nie mogę przecież odpowiadać za słowa kumpla.

Twoja wypowiedź jest naprawdę śmiechu warta. Pewnie nie możesz przeboleć, że Ty nie dostałeś jeszcze Admina.
  • 0

#9 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 08 czerwca 2008 - 09:46

will swiete slowa, masz u mnie zuberka :D

ale nie mogę przecież odpowiadać za słowa kumpla.


no niby nie ale poczekajmy az zaczne wertowac demka ;)

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 08 czerwca 2008 - 09:49

  • 0

#10 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 08 czerwca 2008 - 09:49

Oxide w tej sytuacji....moge dostać nawet i perma. Nie użyłem żadnego słowa typu frajer spierdalaj czy typje. Tutaj napisałem to specjalnie. W moim poście wyżej napisałem to co powiedziałem. Zresztą sam już nie wiesz co piszesz. Twoje słowa :Nie pamiętam już dokładnie co mówił, ale na pewno nie były to zwroty grzecznościowe. To sie zdecyduj czy pamiętasz czy nie. Ja powiedziałem 3 zdania więc tak trudno zapamiętać nie było. Trudno. Najgorsze jest to, że jesteś adminem i w taki sposób kłamiesz. Mam nadzieję, że później wyjdzie na jaw twoje prawdziwe JA. Aha skoro jedziesz o dowody...tak jest dejdaaa i jest to mój kolega. Mówił, że potem jeszcze zgrywałes durnia pytając czy słyszał co mówiłem. I chętnie mogę poświęcić bana na w3(który bardzo lubie) aby udowodnić, że kłamiesz.

BTW gadałem z jednym adminem tawerny na tsie mówiąc, że kłamiesz na forum ze bluzgałem przez mikorfon, na co mama z pokoju obok : Ja bym ci pobluzgała.

Jak tak bardzo chcesz moge poprosić "tą 3 osobę" aby się zarejetrowała i potwierdzi moje słowa. Wtedy mi wytkniesz, że to mój znajomy. ?ebym próbował kłamać nawet bym się nie przyznawał. Potwierdził by moją wersję od razu i nie było by gatki. Pozdro

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 08 czerwca 2008 - 09:52

  • 0

#11 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 08 czerwca 2008 - 09:56

Z TS korzystam zawsze jak gram w CS i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego :D Jedyne co nie powinno się zdarzyć, to podpowiadanie sobie gdy jest się w przeciwnych drużynach, ale nie mogę przecież odpowiadać za słowa kumpla.


nie bede Cie wysmiewal bo by mi tu zabraklo miejsca na to wszystko;]

Twoja wypowiedź jest naprawdę śmiechu warta. Pewnie nie możesz przeboleć, że Ty nie dostałeś jeszcze Admina.




wiedzialem ze napiszesz o tym ze pisze to bo zazdroszcze tobie admina.. czyli zachowales sie jak kazde glupie dziecko ktore sie tym chwali;] suuuper jestes moim mistrzem...
o jejuuu jak strasznie nie moge przebolec ze nie mam admina;] prosze Cie wyjdz;] szczycisz sie tym? gratulacje pochwal sie kolegom w piaskownicy;] o admina nigdy nie prosilem i prosic nie bede bo ja go miec nie musze;] jak oni kiedys stwierdza ze sie nadaje to dadza jak nie nie bede plakal bo nie po to tu dla adminowania;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#12 Ox!d3

Ox!d3

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 87 postów

Napisano 08 czerwca 2008 - 10:11

?ałosne. Swoimi dziecinnymi wypowiedziami właśnie udowodniłeś, że to Ty jesteś dzieckiem które płacze, że nie ma admina. Nie zauważyłem żebym się kiedykolwiek chwalił adminem :huh: Większość raczej jest zdziwiona, że mam adma, kiedy muszę już to pokazać.

Skończ już płakać i odstawiać dziecinadę.

szczycisz sie tym?

Nie, wstydzę się tego... hahahahahaha lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />
  • 0

#13 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 08 czerwca 2008 - 10:13

A na mój post to nie odpowiesz? A no tak. Stwierdziłeś, że temat jest do zamknięcia, czy może specjalnie unikasz jakiejkolwiek odpowiedzi ?

Pewnie, widzę, że już nie czytasz nawet tematu. Szkoda.
Chciałbym Cię poprosić o jedną rzecz. Napisz z ręką na sercu, że nadal podtrzymujesz, że do Ciebie bluzgałem i nazwałem Cię frajerem. Jak to zrobisz nie będziemy mieli wtedy już o czym gadać <_< <_< <_< <_<

Aha i łaskawie napisz o ile przedłużasz mi tego bana.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 08 czerwca 2008 - 10:31

  • 0

#14 kaczoR

kaczoR

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 61 postów
  • Ską…d:Katowice

Napisano 08 czerwca 2008 - 11:19

Oj oxide wiedziałem że kiedyś do tego dojdzie ;]
nie będę tego ukrywał nie darze cię zbytnia sympatią ... i tym co tu probujesz wkręcić to byś rybki mógł w akwarium nakarmić nie nas.
Bodzia znam dluuugo ..zawsze gdy ze sobą rozmawiamy nie lecą z jego strony żadne bluzgi...
z tego co widziałem już dużo razy czy to na TP czy na w3 idzie wywnioskować że nie jesteś szczerą osobą
..będziesz pierdzielił że mnie tam nie było.. miło fajnie ale jakoś znam Bodzia i jeszcze ani razu się na nim nikt nie zawiódł..
powiedz mi dlaczego w stosunku do innych jest kulturalny a do ciebie zaczął bluzgać ???
zastanów się nad tym co piszesz..

a i jeszcze jedno ;]
wiele razy było widać że grasz na jakimś gównie ale nigdy jakoś nie było okazji by to nagrać ..gdy teraz są dowody wątpię byś się wymigał ;]

Ps. Seler dałbym ci wazelinę by ci się lepiej wchodziło w tyłek oxidowi ... nie piernicz mi tu ze jak on potrafi grać bo sam śmigasz na jakimś perfidnym wh..
kryjecie się dobrze ale to i tak wszystko widać ;]
  • 0

#15 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 08 czerwca 2008 - 11:28

tak p*****icie ze jeden i drugi czit a demka zadnego nie widze.
btw. kaczor z tego co mi wiadomo to oni sie nie znaja..
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#16 mOOn_

mOOn_

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Ską…d:klikash?

Napisano 09 czerwca 2008 - 12:26

Nie wierze, że bodziek powiedział tak do oxide on zawsze gada "ej typje" bo go kornik nauczył haha
  • 0
милый дaмы я xoчy вac пролететь

#17 Ox!d3

Ox!d3

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 87 postów

Napisano 09 czerwca 2008 - 01:33

hahahahaha Rozwaliłeś mnie swoją wypowiedzią kaczor lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />
Po pierwsze - nie znasz mnie wcale i nigdy ze mną nie rozmawiałeś, więc nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że nie jestem osobą szczerą... :huh:

Po drugie - na Twoim miejscu był bym ostrożny z wypowiedziami na temat cheatów, bo wydaje mi się, że po wnikliwym przeanalizowaniu Twoich akcji z demek można by dojść do ciekawych wniosków... No chyba, że Twoją taktyką jest robienie zamieszania wokół innych, by tylko odwrócić uwagę od siebie... Jak na razie dobrze Ci to wychodzi ;) Mówisz, że nie było okazji by nagrywać moje akcje przez ostatnie pół roku? lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' /> Szkoda tylko, że HLTV cały czas je nagrywa... lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />

powiedz mi dlaczego w stosunku do innych jest kulturalny a do ciebie zaczął bluzgać ???

Może dlatego, że poniosło go trochę za bardzo, był wkurzony? :huh:
  • 0

#18 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 09 czerwca 2008 - 06:28

Sam się przyznałeś, że grasz na ts/vt i sobie podpowiadacie, a jest to zabronione.
Nikogo nie zbluzgałem i wcale nie czuję się winny, dla przykładu ty też nie masz żadnych dowodów, aby oskarżać mnie o takie rzeczy. Napisałem jaka zaszła sytuacja, a ty wkręcasz takie wały, że komedia. I nie liczę, że się już przyznasz, za daleko już zaszedłeś prawda B) I kolego odpowiadaj na moje posty. Z 1 czy 2 tematy niżej był post "nie ma dowodów-nie ma bana', ale w tym momencie na to leje. Gorsze jest to jak Ty się zachowujesz B) , a wypominasz komuś, że jest dzieckiem. Gram sporo na tawernie i trochę dłużej niż Ty. Jakbym bluzgał tak do każdego, na pewno ktoś by o tym zakomunikował na forum. Co do nerwów, odkąd dumbass piszczy przez mikrofon nie ma mowy o nerwach B)

Co do adminów....To typje jest różnica między MIE? admina, a BY? adminem. Ty go tylko masz

Ale do cholery nie mogę zrozumieć, czemu piszesz, że mówiłem takie rzeczy? Nie wiem przed czymś się kryjesz ? Napisz tu przed wszystkimi, że podtrzymujesz co pisałeś. Nie dość, że będziesz maxymalnym oszustem to dopiero wtedy będę mógł Cię nazwać FRAJEREM.

Denerwować ? Nazwałem Cie haxem to wszystko, a w CT mieliśmy ubaw po pachy, gdy spectowaliśmy kogoś i zastanawialiśmy się kiedy wyjdziesz wreszcie zza ściany i założysz mu tego heda, bo na minimapie już dawno wiedziałeś, że tam idzie nawet nie kryłeś okno tylko twardo tam stałeś B)

Do tego każdy z nas gra na amulecie kota(nie słychać jak się biega), ale Ty za każdym razem stałeś przy framudze i bania lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' /> lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' /> lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />


Nie ma o czym z tobą rozmawiać. Ty mi nic nie udowodnisz, bo nie możesz takie słowa nie padły. Ja też nikomu w tym momencie nie udowodnie, że kłamiesz. Niesmak pozostał.

Aha skoro nie zostanie ukarany za podpowiedzi na tsie, to ja wszystkich zapraszam do mnie na ts, wejdziemy sobie na tp lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' /> lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 09 czerwca 2008 - 06:39

  • 0

#19 susel-Reggae Fan

susel-Reggae Fan

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • Ską…d:Zagań

Napisano 09 czerwca 2008 - 07:39

dziwi mnie tylko jedno na cs_italy jak z okna widać długą i jest to wejście na samym końcu przeważnie jak przelatywałem (a jestem bardzo szybki unded) to kulka była gwarantowana często head a raz nawet jak już zniknąłem za ścianą ;O dodam ze nikogo nie widziałem przy domku bum i HS wlazł... jak się już wbiłeś do domku to gdzie byś nie wbił tam gdzie jest oxide bum bania tylko jak sie wychylasz choć mnie nie słychać itp. a co do selee to też dziwne co kto nie ma kreta kameleona to zawsze tylko ty to rozpoznajesz ? powiedz mi jak ?i do tego rozpoznajesz jak ktoś z TT jest w stroju CT i biega z m4 wyskakujesz zza rogu i od razu typa nie ma . to tyle ode mnie :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#20 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 09 czerwca 2008 - 07:40

Po drugie - na Twoim miejscu był bym ostrożny z wypowiedziami na temat cheatów, bo wydaje mi się, że po wnikliwym przeanalizowaniu Twoich akcji z demek można by dojść do ciekawych wniosków... No chyba, że Twoją taktyką jest robienie zamieszania wokół innych, by tylko odwrócić uwagę od siebie... Jak na razie dobrze Ci to wychodzi ;) Mówisz, że nie było okazji by nagrywać moje akcje przez ostatnie pół roku? lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' /> Szkoda tylko, że HLTV cały czas je nagrywa... lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />

aahahahahahaahah no to zes doj**ał teraz ... pozdro & pocwicz xF
wlasnie sam odwracasz kota ogonem xF ale W/E ? :< przeciez ty jestes niczemu winny i to ciebie all bluzgaja TYPJE TYPJE TYPJE TYPJE ... xF

zapomniales juz chyba odpowiadac na posty bodzia ? zabraklo argumentow a moze prawde powiedzial i boimy sie przyznac ?



co do seele (gdyby nie freeztime to by tak kreta nie ogarnial) poprostu dobry ogar radaru i tyle xF

Użytkownik KoRniK edytował ten post 09 czerwca 2008 - 07:53

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0