Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tawerna movie - oceny


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
58 odpowiedzi w tym temacie

#1 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 05 lipca 2008 - 08:24

Tu sobie oceniajcie film, nie jedźcie nas za bardzo, staraliśmy bardzo :)

Nie będe pisał co mi się NIE podoba w swoim filmie, bo to samobójstwo.
Zatem podoba mi się:
+ zgranie muzy we wstepie
+ duzo free lookow we wstpie jest super
+ fragi (ale to dzięki wam :D )
+ muza
+ efekty
++ zgranie muzyki ze fragasami
+ outro (a szczególnie moment 11:17)
+ płynność obrazu, uzyskana dzięki zgrywaniu akcji technologią wysokoklatkową w cs
+ jakość wersji WMV (btw. wersje MP4 dostaniecie jutro)


Nie wklejać tutaj linków z filemem, od tego jest osobny temat :)


A dałbym sobie 8/10 za cały movie na zachęte, gdyż to jest absolutnie 1 nasz tak poważny film

Użytkownik Predator edytował ten post 05 lipca 2008 - 08:38

  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#2 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 05 lipca 2008 - 09:21

no ja juz mam wszystko. ide ogladac - potem napisze ocene...


edit:

A wiec na wstepie maly opierdolik ze nie MA MOJEJ akcji z pompy :D... a tak na nia liczylem. No ale trudno.
Tak ogolnie filmik bardzo dobry - widac bledy techniczne, no ale chlopaki naprawde sie staraliscie, poza tym to jest wasz pierwszy film. Nie przeladowany efektami, nie przebajerzony. W miare dobry soundtrack(zwlaszcza koncowka)

jedna drobna uwaga - miejscami odnioslem wrazenie ze to jest predator movie a nie tawerna tp movie - jednak z calym szacunkiem mimo tego ze Twoje akcje predzio byly dobre to jednak bylo ich zbyt duzo. Zaden z innych graczy nie miał tylu...

Podsumowujac...

soundtrack - 7/10
efekty - 8/10
dobor fragów - 8/10
ogolne wrazenie - 8/10
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#3 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 05 lipca 2008 - 09:37

suuuper filmik :)
muzyka dobrze dobrana , intro
wsio mi pasuje :)
a jak chcieliscie na koncowke jakas akcje z granatami to trzeba bylo pisac :D heheheheheh


P.S. Chłopaki kawał dobrej roboty :good:

Użytkownik Bubasek edytował ten post 05 lipca 2008 - 09:44

  • 0

:heart:


#4 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 05 lipca 2008 - 09:42

A co bubek ? :>
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#5 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 05 lipca 2008 - 09:47

No to tak powiem:

intro - 5/10, naciagane 5 takie, taki jakis free look na tym duscie dziwny no i reszta tez troche taka niedopracowana, widac roobta na szybko byla :D ale nie jest zle, heheheh, muzyka w intro nawet w miare jest.

film - Playerbarow te co pokazuja nick i miasto w ogole nie oceniam bo by sie przykro zrobilo ;o
Niepotrzebnie to na kazdej akcji jezeli jest ten sam gracz pokazjecie playerbary jeszcze raz od nowa ;o przecierz jakbyscie nie pokazali to by wiadomo bylo, ze to ostatni gracz jaki byl czy cos, no i ten wyglad tego troche taki biedny.

Jest tez takie przjescie, ze moon strzela przez scinae na nuku ( 2 sekundy jego akcja ;o ) do ct i sekunde po tym :O a po moonie w takiej samej akcji jest Predator co zabija podobnie :|
Po tym jest takie cos ze gra: moon, predator, blee i znowu predator :| n/c
Gra stoper ladna akcja, jak nie najlepsza z calego filmu, nastepnie uszczelka zaczyna grac ale jego tego nicku i miasta nie ma od poczatku jak inne ale po jakims czasie jak juz zabija gosci ;o a po tym znowu jest stoper ;o a potem znowu Cwaniak gdzie juz graj sporo czsau wczesniej ;o potem white window i znowu rahh co gral przed windowem ;o takich akcji jest conajmnij z 20-30 szkoda tu po koleji wypisywac ale wg. mnie jest to duzy blad, bo powino byc po koleji graczami a nie skakanie takie.
Sa takie akcje jak sie strzela z dgl to kornik, kondi np. 3 zabija a wyglada to jakby jednego zabijal takie przeskoki ;o
2 razy takie same akcje windowa pokazane ...
fragi 6/10 - najlepsze fragi to wiadomo moje co nie :D hehe a tak ogolnie to stoper na cpl_strike pro akcja, potem z tym dgl cziterska ;f i shatan na cpl_clan_fire2 z dgl ladnie pokaral,
muzyka - takie 3/10
buahaha ta akcja na b gdzie pake rozbroil jest kozacka buahahahahha na koncu filmu leze i kwicze.
outro - o outro w ogole mowy nie ma ;o

Takze film slaby, mi nie podszedl ocena moja ogolna to jakies takie 3.5/10, duzo bledow w filmie, pewno gdyby nie to ze opisywalem co jest zle bym spal podczas filmu, spodziewalem sie czegos lepszego jak na 3 miesiace roboty ;f ale napewno lepszy film od poprzedniego to musze powiedziec z pewnoscia jest.
  • 0

#6 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 05 lipca 2008 - 09:50

to może teraz Ty zrobisz nam film?


moim zdaniem zaj**icie a to ze wyswietlal sie nick, imie i miasto - swietny pomysl
  • 0

:heart:


#7 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 05 lipca 2008 - 09:54

to może teraz Ty zrobisz nam film?


z checia tylko daj mi zwolnic miejsce na dysku i moj skonczyc ...
  • 0

#8 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 05 lipca 2008 - 09:56

no to czekamy :)
a akcje beda tylko Twoje ? czy uwzglednisz kogokolwiek? hrehehehehe
  • 0

:heart:


#9 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 05 lipca 2008 - 09:58

blookers no wiadomo ze to mistrzostwo swiata nie moze byc - ale jak na peirwszy film to naprawde im sie udal. NIe zgodze sie na tak niska ocene. Oczywiscie jezeli za porownanie bierzesz filmy z najwyzszej polki to ich film wypadlby slabo bo chlopaki nie maja doswiadczenia i w takim wypadku mozna dac te3-4. Ale ogolnie film wypadl bardzo dobrze JAK NA NASZE WARUNKI I MOZLIWOSCI - i za to chlopakom nalezy sie pochwała.

Widziałem po chlopakach ze im średnio idzie to robienie jeżeli chodzi o zapał - z całym szacunkiem ale to nie jest robota tylomiesieczna - po wielokrotnych rozmowach z predziem widzialem ze nie wkladają w to ogromu pracy. ALE PREZEDE WSZYSTKIM CO JEST NAJWAZNIEJSZE - to jest ich inicjatywa. Jestem bardzo wdzieczny za ten wklad w rozwoj naszej spolecznosci, za to, że film ukonczyli, ze nie rzucili tego w polowie. I maja za to u mnie ogromny plus.
A to ze ktos napisze ze mu sie on nie podoba - ma do tego prawo... swoja droga krytykantów zawsze jest wielu a zrobić nie ma komu...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#10 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 05 lipca 2008 - 09:58

O bl00keRs ! idź się schow :x to sa 2 rozne akcje white widowa, tylko zrobione w tym samym miejscu. Specjalnie wymieszałem fragi. Nie ma sensu kiedy w filmie gdzie występuje 35 graczy :/ mozna tak jesli to jest film jakiegos klanu, gdzie 7 osob gra. Fragi nie są ułożone według własnego widzimisie, tylko żeby się zgrały z muzyką, wg. mnie twoja ocena, nawet jeśli do 100 % doprowadze swój i cwaniaka samokrytycyzm jest zupełnie niesłuszna. Zwracasz uwage tylko na złe strony filmu, szukasz dziury w całym, film zrobiłem nie jako arcydzieło sztuki moviemakerskiej, tylko po to żeby ziomki z tawerny się zobaczyli w filmie, żeby było fajnie. Zresztą na początku nie obiecywaliśmy pro filmu, tylko sklecić fragi z tawerny i dodać kilka efektów...
Chodzi też o reklame serwa, możesz się śmiać, ale sponsorzy po obejrzeniu filmu chętniej będą chcieli nas wesprzeć, niż bez niego.

Użytkownik Predator edytował ten post 05 lipca 2008 - 10:00

  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#11 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 05 lipca 2008 - 10:01

Owi nie możesz porównywać tego filmu do filmów z boada, gdyż ten jest z serwa publicznego, a tamte z klanówek/mixów, są tylko 4 filmy do których można nasz porównać: Siódemka The Movie, Siódemka The Movie II i Siódemka The Movie III no i ten co tam tyro sklecil, jak on tam sie nazywal :P
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#12 Adre

Adre

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 lipca 2008 - 10:16

Nie ogladalem (jestem w trakcie pobierania) ale moge juz cos powiedziec... bl00keRs moze i ten film nie jest doskonaly ale napewno robiacy wkladal duzo pracy i zaangazowania. A jak ty stawiasz ten film do produkcji "Oui" albo "slize" to napewno jest sredni. Bo ci panowie znaja sie na rzeczy i nie jeden film zrobili. :rolleyes: Moje łacze internetowe < film
  • 0

#13 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 05 lipca 2008 - 10:24

jak na to ze filmik w ich wykonaniu pierwszy to dla mnie kozacki;] jest pare bledow ale trudno zeby ich nie bylo przy pierwszym razie;] ogolnie mi sie podoba dam 8/10 :D
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#14 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 05 lipca 2008 - 10:47

Filmik kooozak jak na 1 w ich karierze :P mysle ze jakby wzieli sie za kolejny zrobiliby napewno lepiej :)
8/10 bo tych kilka niedociagniec jest :)

bardzo podoba mi sie zgranie muzyki z fragami :P
i wogule kozak frag movie :D
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#15 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 05 lipca 2008 - 11:13

Czego sie przyp*****iliscie do mnie, mam prawo ocenic film tak jak mi sie podoba a ocenilem na 3.5/10 bo w moim oku jest cienki, moze nie tyle cienki ale co na 3 miesiace roboty to wpip bledow jest a najwieksze bledy to te skakanie graczy najpierw jest przykladowo: Predator, stoper, ja, white windows, potem znowtu stoper rahh poem stoper predator i znowu rahh, to ma byc dobrze ?! Wystaw film Owi na board to ocene wieksza niz 4/10 nie bedzie, co z tego, ze film z ffa jest, tam tez jest film z ffa, poszukaj dobrze i zobaczysz oceny same 9/10, powodzenia. Podtrzymuje moja ocene 3.5/10 bo film mi sie nie tyle co nie podobal co jakbym ogladal przez od konca potem poczatek i srodek ;>

Co do profeslonalnosci Owi to pro robia filmy takie z wyzszej polki przez 2 no maxymalne 3 tygodnie a ten byl robiony 3 miechy i jeszcze tak slabo wypadl takie jest moje zdanie i nie zmienie bo mi sie nie podoba nic nie zrobie z tym ze mi sie nie podoba.
Predator naprawde ciezko zauwazyc tam cos dobrego, jedynie fragi, intro moze troszke no i ta akcja na koncu. Outro nie ma prawie wcale ale co wiecej pisac.


Jakby mi sie film podobal to napewno bym napisal dobra ocene, rozumiem, ze to ich inicjatywa jest wlasna z tym filmem i chwala im za to bo nikt inny nie zrobil by go

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 05 lipca 2008 - 11:19

  • 0

#16 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 05 lipca 2008 - 11:16

Heh no to i ja sie wypowiem

Macie + za to, że ten film w ogóle powstał. Muzyka...Chłopaki!! Oprócz 1 piosenki we fragparcie...Wszystkie były juz wykorzystane w innych filmach i niestety u was juz jakoś inaczej się tego słuchało(2 nuta w ktoryms filmie slize, nastpna byla w wsvg dagera a ta na koncu to fifka 99 haha :D), a miałem nadzieje ze bedzie cos lepszego :P Playerbar niestety słaby można była się bardziej przyłożyć. Tak samo w intro i outro czcionka w jakiej były napisy - tu mogliście bardziej zaszaleć a nie czerwone, pochylone napisy. Gdy fukacz fragował na pochylni pojawiały się napisy 1,2,3,4,5 - to było miejsce do popisu jakieś efekty by się przydały. Fragi wiadomo kozak. Akcja na końcu z paką...owned B)
Podsumowując:
Fragi 8/10
Muzyka 6/10
Efekty 4/10

Jak na te 3 miesiące mogło być lepiej w sumie jak dla mnie za to, że skończyliście to 7/10.

btw predator trochu za dużo tych twoich fragow :P i zawsze wiedzialem ze bleee farci lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' /> lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' /> lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />

Mam nadzieję, że powstanie Tawerna Movie 2 i będzie lepiej. Nastepnym razem postarajcie sie bardziej z czcionką, bo wtedy inaczej wszystko wygląda

Blookers nie ma co najeżdzać to był ich 1 film. I tak dobrze, że ogarneli vegasa inny zaczynaja w movemakerze <_<

Zeby ogarneli czcionke i playerbar było by całkiem super !

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 05 lipca 2008 - 11:21

  • 0

#17 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 05 lipca 2008 - 11:25

Oczywisce nie chodzi mi o krytyke w 100%, chwala im za to, ze film powstal to jest +, ale zas sam film nie podoba mi sie kompletenie, nie porywnowywuje go do niczego, bo nawet ten Oui czy jak on byl mi sie za bardzo nie podobal bo nabazgrane maja w tych filmach Bóg wie czym i nie mozna ladnie przejzycie filmu obejrzec.
Aczkolwiek napislem tez, ze film lepszy jest od poprzednich ktore Predator skrecal jakis czas temu.
  • 0

#18 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 05 lipca 2008 - 11:32

ja jak najbardziej rozumiem blookersa. To jest jego wlasna ocena i ma do takowej prawo. I tak film jak na standardy csowe nie jest filmem rewelacyjnym, ale wlasnie dobre oceny i slowa otuchy nalezą im się za wkład w rozwoj naszej tawernianej społecznosci. Jak na nasze warunki i mozliwosci bardzo ale to bardzo mi sie podoba. Następne będą lepsze... moze wiecej osob bedzie chcialo wspomoc ich produkcję...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#19 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 05 lipca 2008 - 11:39

hhahah bl00keRs ty sie juz chyba nie masz do czego przyczepić... widziałeś żeby chociaż w 1 filmie bylo uszeregowane zawodnikami ? hhaha teraz to sie ośmieszyłeś normalnie. Polish superplayers, annihilation I i II, Forsaken Polish titans, Undergroundy, Siódemka the movie I, II, III, Team 3D movie, PENTAGRAM G-shock the polish style... I co dalej mam wymieniać jeszcze ? W tych wszystkich filmach akcje zawodników są wymieszane, tak jak u nas! Jedyny taki filmik co widziałem uszeregowane tak jak ty sugerujesz to Team Pentagram, który jest kręcony bez dźwięku 4 lata temu, ale masz zajeeebisty wzór... Co do tych 3 miechów, to nie był nasz rzeczywisty czas pracy, najpierw było zbieranie dem, potem wyjazdy, choroby, różnego rodzaju przerwy, więc nie oceniajcie filmu w tym pryzmacie. Nie wiem czy ogladales STM II film bez dzwieku, krecony frapsem na 20 fps ale na boardzie dali twardo 6-7/10 nie ? Rozumiem że STM III Vadera może być lepszy od naszego filmu, ale z tym troche dowaliłeś ;o
TAAK masz prawo do takiej a nie innej oceny, ale uzasadnienia wydają się niesłuszne.

Bodziu fifka 98 jak co :P
Co do efektów nie chciałem przesadzić, tak jak w niektórych filmach, że efektów jest za dużo i przesłaniają akcje, uważam że dałem ot tak w sam raz, może troche mało, ale czasem brakowalo mi inwencji :P

Użytkownik Predator edytował ten post 05 lipca 2008 - 11:41

  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#20 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 05 lipca 2008 - 11:45

mi sie jeszcze jedno nie podoba.. w tych tabelkach z nickami imionami i miejscowoscia.. raz pisze Kraków a potem Gdansk.. czemu raz jest ó a raz nie ma ń? :P nie dopracowane trochu :D

a i czemu na poczatku jak stoja na pontonie to jest ich 4 potem jest pokazane ze juz tylko 2 a 2 na pochylni a potem ze 2 na potnonie 2 na poch i jeden u gory? :D

edit;x

i jeszcze dodam koment mojego kumpla :D "film nawet nawet, ale koncowka jak by w power paincie byla zrobiona" :P

Użytkownik will edytował ten post 05 lipca 2008 - 11:47

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0