Skocz do zawartości


Zdjęcie

MaChO


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 08 lipca 2008 - 08:31

nick: MaChO

STEAM_0:1:12850065

zrobilem skriny MaChO (troche za duzo mi wyszlo bo az 57 skrinow :/), widac na nich nosmoke (dokladnie to maczo mowil ze ma model na nosmoke), celownik na awp i scout, maczo tlumaczy sie tym ze ma bardzo ale to bardzo slabego kompa i dlatego ma model na nosmoke, na niektorych skrinach widac ze ma nawet 7fps.

" MaCho | MyM: obczaicie moje 16 bit
" MaCho | MyM: znaczy mam podmianke modelu smoke ze go nie widac


16 bit jeszcze mozna jakos przezyc ale model na nosmoke to przesada...

Załączony plik  skriny.rar   9,84 MB   31 Ilość pobrań

Użytkownik stoper edytował ten post 08 lipca 2008 - 08:35

  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#2 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 08 lipca 2008 - 08:40

mimo ze mówi ze slaby komp (stoper mi nawinął bym spojrzał na fps 7-32) po mojemu ban :wacko3: no smoke w awu celownik zal
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#3 MaCho

MaCho

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 08 lipca 2008 - 08:43

Używam podmianki HLTV ze względu na bardzo słabą konfigurację kompa normalnie gdy rzuci sie powyzej 2 smokow w (16bitach!) cs wysypuje sie do windowsa... zalozylem parenascie tematow na boardzie z tym problemem jednak nie został on rozwiązany, także proszę o tymczasowe nie banowanie mojej osoby do czasu (teraz wyjezdzam) pozyskania nowego komputera czyli w polowie sierpnia wtedy rowniez bede. Na niektórych screenach widać te żalowe fpsy 7,2 30 itd. ale nie jest to kwestia fpsow tylko zwiech HDD (?) ktore powoduja wyjscie do win. Mogę wgrac zwyklego smoke jednak nie pogram na nim, na ten CZAS prosze o nie banowanie (nieobecny do poł. sierpnia) az do pozyskania nowego sprzetu wtedy mozna by powtórzyc screeny i nie byloby zadnych problemów z mojej strony.

Kwestia 2 czyli celownik w awm o_O zapomniałem go usunąć po walce na boty gdy moja radiówka była niesprawna do działania. Z resztą dawno nie pamietam kiedy ostatnio zabilem z no zooma. Jest strasznie nie dokladny.
NVM USUN??EM GO JU?.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
(acc graficzny to s3 32mb troche mnie usprawiedliwia)
  • 0
Dołączona grafika
szczelam we fszystkich, a co tam!

#4 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 08 lipca 2008 - 08:57

Widąc wszystko jak na dłoni, no smoke i celownik do snajper (który w sumie nic nie daje :P tez kiedys na ns z takim śmigałem, po 1 dniu wywaliłem). Jako że kolega odrazu się przyznał i ma rzeczywiście na tyle słabego kompa żeby kombinować ze smokami (choć moim zdaniem max_smokepuffs 0 i ustawienie jakosci smoka na najgorsza zalatwia sprawe). To proponuje bana ostrzegawczego na 30 dni. I obietnice poprawy :P

Użytkownik Predator edytował ten post 08 lipca 2008 - 08:59

  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#5 MaCho

MaCho

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 08 lipca 2008 - 09:17

ma rzeczywiście na tyle słabego kompa żeby kombinować ze smokami (choć moim zdaniem max_smokepuffs 0 i ustawienie jakosci smoka na najgorsza zalatwia sprawe). To proponuje bana ostrzegawczego na 30 dni. I obietnice poprawy :P

Jak wpisze to to jest jeszcze gorzej niz wczesniej :( )
Zgadzam sie na ostrzegawczego bana...
Nie będę więcej grzeszył.
  • 0
Dołączona grafika
szczelam we fszystkich, a co tam!

#6 Bloodline

Bloodline

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 08 lipca 2008 - 09:23

wezcie go zostawcie... przez sciany nic nie widac, niska szkodliwosc
  • 0
Dołączona grafika

#7 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 08 lipca 2008 - 10:04

Wiedzialem, ze cos z tym jego smogiem jest, bo tak bynajmniej pisal, ze ma 16bit ale nie chcialo mi sie wierzyc po ogladaniu demka ze na 3 sg gdzie nie bylo nic widac on zabijal po strzale oO
No dobra niska szkodliwosc ? oO

To sie kwalifikuje do bana permamentnego, to jest czit, tak samo jakbym sobie noflasha sciagnal i gral na nim bo mi komp zamula i nic nie widze jak mam bialko, albo sciagne skrypt na norecoil bo nie moge sobie celnac normalnie i mi fpsy skacza jak full auto sie rozpedze ... perma sadzic albo tez sobie tadkie bajery sciagam noflashe i nosmogi >>> wytlumaczenie bedzie w tym topicu dlaczego bede je miec, bo skoro on moze to i kazy :) . Tak samo mozna esp/wh/ab wytlumaczyc >>> dlaczego sie uzywa AB ? Bo nie umie sie samemu ban sadzic '.' imo perm za no smog ?!

Tyle odemnie.

BTW. Nikogo to nie obchodzi, co masz za kompa, ja tez mam slabego, jak i czesc graczy tutaj i nie graja na takich wspomagaczach. Wiedzialem, ze to lewy gosciu od samego poczatku, na tym trainie jak przez te smogi '16 bitowiec' pokrzanial.


HAHAH sie usmialem, czyli laki i inni tez powinni miec bana tygodniowego, bo przykladowo wh uzywali tylko co 3 runde '.'

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 08 lipca 2008 - 10:08

  • 0

#8 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 08 lipca 2008 - 10:06

zrobilem skriny MaChO (troche za duzo mi wyszlo bo az 57 skrinow :/)



haha na serwie pisales "troche sie ich zrobilo" :D lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />

nie widac ni zprzez sciany ale tak na tydzien mozna dac zeby wiedzial ze nigdy iecej ma nie wbijac na nosmoku itd;X
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#9 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 08 lipca 2008 - 10:30

Ban na pewno. Moze nie perm, ale 30 dni.
Jeszcze mnie ubiles przez smoke i pisze do Ciebie - a Ty do mnie "fartem"...Dlatego poprosilem stopera aby screeny zrobil...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#10 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 08 lipca 2008 - 10:37

Przejrzalem dokladnie regulamin i roznorodnie go intepretując mozna nadzielić delikwenta banem permanentnym lub 7dniowym. Zwazając na to że kolega jednak jest kulturalny, do tego zaoferowal pomoc tawernie w postaci zrobienia filmu proponuję rozwiązanie posrednie - 21 dni. Jego wykroczenie nie nalezy do najlzejszych, ale też nie oszukujmy sie - to nie jest esp czy WH dlatego uważam, iż 21 dni jest to adekwatna kara.

http://slmdnk.org/cs...ls.php?bid=3298

Aha i tojest kolejny kolega ktory poczatkowo oszukiwal ze nie ma screenow zadnych. Dodatkowo stoper przez pomyłkę zrobił mu ich 57, a Macho skarzy sie na slabego kompa, co dodatkowo potwierdza teorię, że nie ma możliwosci, aby screeny się nie zrobiły (a przynajmniej 90% screenów).

blookers bedzie ogladal jego demka - jezeli znajdzie cokolwiek więcej to ban oczywiscie przedluzymy...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#11 mOOn_

mOOn_

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Ską…d:klikash?

Napisano 08 lipca 2008 - 10:48

Ej no panowie bądźmy poważni to jest ewidentne oszukiwanie w grze kwalifikujące się na perma, no smoke jest prawie każdym składnikiem czita, masz słaby sprzęt nie graj w csa.

Jak mi pewna osoba napisała jak to popuścimy to tu się ewidentnie 2 KoBa robi. I się dziwicie, że coraz rzadziej na forum zaglądam bo śmiech h3h3.

Do tego tłumaczenie o celowniku z awp to ja mam w d*pie i pewnie każda inna osoba.

Dla mnie perm.
  • 0
милый дaмы я xoчy вac пролететь

#12 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 08 lipca 2008 - 10:51

W moim odczuciu nie kwalifikuje się to na perma, ale jezeli się wiecej takich głosów pojawi, że chcecie go permanentnie zbanowac to tak zrobię.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#13 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 08 lipca 2008 - 10:55

napewno nie bedzie glosow za tym zeby perm byl bo gosciu filmik przecierz robi i trzeba byc wporzadku, co nie!!!
  • 0

#14 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 08 lipca 2008 - 10:57

akurat w moim przypadku mialo to znaczenie ze skrocilem z 30 na 21. Czy by robil filmik czy ine nie uwazam ze perm sie za to nalezy. Jakby mial wuha to moglby byc nawet bratem papieża....
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#15 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 08 lipca 2008 - 11:03

I się dziwicie, że coraz rzadziej na forum zaglądam bo śmiech h3h3.


ktos sie dziwi? :huh: nie zauwazylem lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />

udowodniliscie mu nosmoka i celownik;x za nosmoka ban sie nalezy co do celownika.. malo daje ale tez jakis tam "wspomagacz" ban na 21 jest odpowiedni choc jak znajdziecie cos wiecej to 0 litosci! ;X
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#16 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 08 lipca 2008 - 11:12

nic wiecej sie nie znajdzie, zadnego wh, demko juz wertowalem i jedyne co to mozna sie wlasnie do tego przyczepic.
  • 0

#17 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 08 lipca 2008 - 11:31

napewno nie bedzie glosow za tym zeby perm byl bo gosciu filmik przecierz robi i trzeba byc wporzadku, co nie!!!

zazdrosc przez ciebie przemawia, ze to on robi filmik a nie ty?

krótki ban i spokoj, chlopak kulturalny, chce pomoc i w ogole. A wy tu perma chcecie, jakby mial wh+esp? No dajcie spokoj -.- Troche wiecej zrozumienia dla czlowieka z gorszym kompem czterordzeniowcy z 4gb ramu ;p
  • 0

Dołączona grafika

#18 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 08 lipca 2008 - 11:39

nieeeeee... slaby komp w zyciu nei jest wytlumaczeniem dla nosmoke. Dla mnei to jest oszustwo - ale nie kwalifikujace sie na bana permanentnego. Jakby mial cos wiecej to owszem...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#19 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 09 lipca 2008 - 12:01

jeszcze raz sie powotorze bo nie moge zrozumiec dycyzji blookersa... rozumiem ban na miesiac, dwa (czy nawet jak moon proponuje na 3 mce) ale nie uwazam aby za podmiane modelu banowac permanentnie
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#20 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 09 lipca 2008 - 12:01

jeśli chcecie mojego zdania to jest ono podobne jak bl00keRsa

nosmoke to czit i trzeba gościa zbanowac i pożegnać.

jeśli mu popuścicie to znajdzie sie następny który bedzie miał 16 albo nosmoke i powie " ja mam perma a tamten nie miał" dlatego trzeba być konsekwentnym czy robi filmik czy płaciłby połowe na serwer czy cokolwiek innego. nosmoke to hax i do tego ten celownik to też hax... oszust i tyle moje zdanie PERM

/edit: i jak to napisał mOOn_ masz słaby sprzęt- nie graj w CSa

Użytkownik fukacz edytował ten post 09 lipca 2008 - 12:04

  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0