Skocz do zawartości


Zdjęcie

KM]b[


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 18 lipca 2008 - 11:22

nick: KM]b[

steamID: STEAM_0:1:13744232


zrobilem mu 6 skrinow, gosc smierdzial od dwoch map, strzelal wczesniej niz widzial, po zrobieniu skrinow nagle zgłupiał bo nie wiedzial co mu sie wyswietla na monitorze... po dwoch rundach od zrobienia skrinow uciekl.


http://slmdnk.org/cs...ls.php?bid=3391
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#2 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 18 lipca 2008 - 11:36

podaj demka to sciagne i obejrze goscia, noz widelec mial cos.
  • 0

#3 Gość_KMb_*

Gość_KMb_*
  • Guests

Napisano 18 lipca 2008 - 11:46

Wez sie typie ogarnij !!! po 1 mam 3 ss po 2 jakos nie widac na nich zebym mial wh !!! w szczegolnosci na 2 ss widac reke zza sciany a nie kolesia calego wiec dziecko ogarnij sie nie majac dowodow dajesz bana !!!! nice admin n1

Ale spoko jesli to nie wystarczy to wroce do mixow i lig bo widze ze niektorych to boli jak gram


SS

http://i237.photobuc...de_nuke0001.jpg
http://i237.photobuc...de_nuke0002.jpg
http://i237.photobuc...de_nuke0003.jpg

P.S. pare dni gram i jakos nikt mi nie powiedzil ze na wh cisne ale przyszedl 18 letni fachowiec i juz ze czit hahahah pozdro & pocwicz
  • 0

#4 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 18 lipca 2008 - 11:51

czlowieku nie napinaj sie tak ;o ogladam demka kogo chce, moge w kazdej chwili sobie sciagnac kogokolwiek i ogladac.

zrobilem mu 6 skrinow, gosc smierdzial od dwoch map,

Wez sie typie ogarnij !!! po 1 mam 3 ss


3 brakuja i tak z tego wynika.

Pozdro.

@ zonk hhaa tez to chcialem napisac, czy tam czasem lamberta nie ma ;> troszku za jasna ta reka jest.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 19 lipca 2008 - 12:12

  • 0

#5 Gość_KMb_*

Gość_KMb_*
  • Guests

Napisano 18 lipca 2008 - 11:57

robta co chceta ja jestem za stary zeby sie takim czyms przejmowac CYa wpadnijcie na lana do poznania papapa
  • 0

#6 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 19 lipca 2008 - 12:09

haha kolejny lanowy chlopak ktoremu skrinow brakuje :D
A CO JA TAM WIDZE? CZYZBY LAMBERT ? http://i237.photobuc...de_nuke0002.jpg
oddasz reszte i beda czyte - ban bedzie zdjety.
a no i demka trzeba bedzie obejrzec

Użytkownik z0nk edytował ten post 19 lipca 2008 - 12:11

  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#7 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 19 lipca 2008 - 12:29

A no lambert, też na to patrzyłem ale nie byłem pewien. :D
  • 0

#8 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 19 lipca 2008 - 08:41

o ile sie nie myle wszytsko juz bylo sprawdzone i zawsze wychodza wszystkie ss :) wiec te 3 jakies lipne chyba musialy byc ;]
  • 0

Dołączona grafika

#9 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 19 lipca 2008 - 08:50

po 1 mam 3 ss po 2 jakos nie widac na nich zebym mial wh


huahuahuahua leze i kwicze! Miales zrobionych 6 screenow, 6 screenow masz tutaj zlinkowac.

Ale spoko jesli to nie wystarczy to wroce do mixow i lig bo widze ze niektorych to boli jak gram


Spakuj czity i spadaj na te swoje ligi NS :)

nie majac dowodow dajesz bana !!!! nice admin n1


To pokaz wszystkie screeny bo stoper cie zbanowal nie za to ze masz haxy, tylko za to ze nie dales wszystkich fotek [na ktorych pewnie widac sporo ;) ]
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#10 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 19 lipca 2008 - 09:14

Mi się zdaję że skoro ma lamberta, a jest to hax, to należy mu się permamentny ban a nie miesięczny. Ewidentnie widać, to nawet nie jest chyba lambert, tylko glow postaci, wyglada jakby był cały ze śluzu - to nie jest żadna podmianka, tylko czit, jak dla mnie perm i na bl go !
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#11 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 19 lipca 2008 - 09:53

teraz sprawdzalem z predatorem ile skrinow jest zrobione przez amxmodmenu i po dwoch kliknieciach jest 6 skrinow. Tobie zrobilem dwie serie po 3 skriny czyli mamy 6 skrinow... i dlaczego od razu uciekles z serwera jak zobaczyles ze cos Ci sie wyswitla na ekranie? I bez napinania sie przez neta, swoja wypowiedzia sam potwierdzasz ze masz nie wiecej jak 15-16 lat.

Użytkownik stoper edytował ten post 19 lipca 2008 - 10:11

  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#12 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 19 lipca 2008 - 09:57

omg jakims leszczem sie przejmujecie.. :huh: wali bajeczki ze jaki to on hajt ze do poznania jedzie lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' /> gl chyba ogladac z widowni :rofl: dac mu perma i tyle ;] jak wam zabraknie powodow to za pyskowke itd :D
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#13 Gość_KMb_*

Gość_KMb_*
  • Guests

Napisano 19 lipca 2008 - 10:09

po 1 to mam 24 lata dzieci po 2 predator ty masz śluz w gaciach ... jakbys mial dobra karte graficzna to bys wiedzial co to gamma nie tylko pomieszczen po 3 dawajcie mi perma i wrzucajcie na BL !!! bo i tak juz bym nigdy nie zagral na Tawernie PAPAPAPA juz tu nie zajze wiec mozecie pisac sobie o tym na gg ^^
P.S. jak zaczynałem grac w cs'a to na ksiedza gadaliscie zorro pzdro dzieci Cya
  • 0

#14 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 19 lipca 2008 - 10:13

i co z tego ze masz 24 lata jak sam zachowujesz sie jak dzieciak. ja tez mam 24 lata i co? obrazam Cie, wyzywam? wrzuc reszte skrinow i zobaczymy jak sprawa wyglada, jezeli to jest gamma (w co watpie) to bedzie ok i ban zdjety.
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#15 ZcV

ZcV

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 217 postów
  • Ską…d:Mońki

Napisano 19 lipca 2008 - 10:44

uhuhu widzę nie było mnie na tawernie i KM[B] wpadł :D ja byłem w klanie z KM[B] graliśmy dużo lig i nigdy nie cheatowal był bardzo dobry teraz jak wiem to gra GB 2on2 i GB 5on5. no ale taka kara nie dasz all screen to masz bana na 28 dni taki regulamin :P
  • 0
Dołączona grafika

#16 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 19 lipca 2008 - 10:48

lol zcv ty masz 13 lat i bez urazy, ale raczej nic nie grasz, bo staty typu 8-12 na FF@ i to w większości w plecy albo z beznazdziejnej kampy, to nie jest nic nadzwyczajnego. To jakim cudem byłeś w klasnie z 24o letni ogarniaczem ? :O
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#17 mentos

mentos

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 19 lipca 2008 - 11:36

Gb to największy syf z jakim się w życiu spotkałem tam każdy typ jest na bl itd . pozdro dla tego pana . Nie dałeś all ss ban pernament ; ) . Sam z tym panem grałem na Tawernie i szczelał zanim się wyszło nawet na " Shifcie " Dowidzenia ; )
  • 0

Pamiętam nie zapomnę nie zapomnę pamiętam
O wszystkich dobrodziejstwach i o wszystkich przekrętach
Co w życiu mnie spotkało a na co jeszcze czekam(...)
Wszędzie po trochu zawsze tam gdzie pożądany
Nie wpycham się jak chamy nie wchodze gdy niechciany
Wole solowe stany przy płytach zajarany (...)
Nie kozaczę jest wj** to nie płaczę(...)

Śmiejesz się? to zgadnij kto się będzie śmiał ostatni!


#18 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 19 lipca 2008 - 11:43

nie chcialbym nic mowic, ale LAMBERT daje lepszy widok postaci ... Jak go zbanowac permamentnie to za nosg u Macho go tez permamentnie zbanowac. "NISKA SZKODLIWOSC SPOLECZNA NO SMOGE", tak samo tutaj, przez sciany nie widac, czyli nic takiego wielkiego nie ma -.- sprawiedliwosci ludzie...

Akurat u Ciebie gammy nie ma wlaczonej bo mapa jest wygladu nie rozjasnionego a normalnego, a terrorysty reka wyglada jak na lambercie, i nie wciskaj bajek, ze jest takie cos co rozjania nie tylko pomieszczenia bo spadne z krzesla, H@@H to sie nazywla mh chyba ten rozjasniacz.

EDIT: Demka i tak zostana ogladniete.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 19 lipca 2008 - 11:47

  • 0

#19 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 19 lipca 2008 - 11:54

nie chcialbym nic mowic, ale LAMBERT daje lepszy widok postaci ... Jak go zbanowac permamentnie to za nosg u Macho go tez permamentnie zbanowac. "NISKA SZKODLIWOSC SPOLECZNA NO SMOGE", tak samo tutaj, przez sciany nie widac, czyli nic takiego wielkiego nie ma -.- sprawiedliwosci ludzie...

Akurat u Ciebie gammy nie ma wlaczonej bo mapa jest wygladu nie rozjasnionego a normalnego, a terrorysty reka wyglada jak na lambercie, i nie wciskaj bajek, ze jest takie cos co rozjania nie tylko pomieszczenia bo spadne z krzesla, H@@H to sie nazywla mh chyba ten rozjasniacz.

EDIT: Demka i tak zostana ogladniete.


H@H@H@H@H@H@

chciałbym zauważyc, że lambet jest tylko i wyłącznie w haxach, nosmoke nie...

po 2 gammy nigdy nie zobaczysz na screenach ponieważ to jest rozjaśnienie monitora :> ( chyba, że chodzi o gamme w grze, ale tak czy siak tak nie wygląda gamma ^^ )
  • 0

#20 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 19 lipca 2008 - 12:59

Narazie tego nie czaje dlatego muszę trochę poczytać o nagradzaniu "haxów" na Tawernie ale dla mnie to jest śmieszne skoro ma haxa (jakiegokolwiek) należy mu się perm i do widzenia bo w przeciwnym wypadku on wróci za jakiś czas na fejku i będzie dalej grał na naszym serwie (być może że na haxach) ale nie to jest najgorsze tylko to że on ucieszony sobie pomyśli że uszło mu to płazem i że może robić tak dalej.I teraz kilka osób może zapostować coś takiego "Skoro każdego to i Macho" ale tutaj jest jednak wyjątek bo nigdzie narazie nie widziałem takiej sytuacji z podmianą tego typu tak więc to my tu będziemy ustalać regułę co,jak i na ile :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1