Skocz do zawartości


Zdjęcie

xXx ban do wyjasnienia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 sierpnia 2008 - 09:26

Witam.

Dostałem bana za rzekome TA na respie, co jest dla mnie bzdurą.

TUTAJ jest link do opisu bana. Prosze admina o dokładne uzasadnienie bana i pokazanie na demie hltv co takiego zrobiłem, za co dostałem bana. Wyjaśnić ma: rev ? chory :< (rev). Pamiętaj żebyś umieścił tu demo i wyjaśnił za co dokładnie dałeś mi 1 dniowego bana.

Użytkownik piXel edytował ten post 11 sierpnia 2008 - 09:27

  • 0

#2 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 11 sierpnia 2008 - 09:31

Demo: bedzie link po udostepnieniu dema na hltv

powód: team attack

opis: pistoletowka na d2, strzeliles 2 albo 3 razy do gracza na respie i po zakonczeniu rundy jeszcze raz do tego samego gracza [chyba, mało ważne]. Ty stales wtedy na dlugiej on na gali.

Moze przesadzilem z terminem, teraz dalbym ci godzine i by byl spokoj. Ban jaknajbardziej zasluzony.
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#3 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 11 sierpnia 2008 - 09:33

MiS pUsH-uPeK attacked a teammate
xXx attacked a teammate
rev ? chory :< (RADIO): Affirmative.
toolate! : micro do bojuuu do bojjjuuuu

xXx attacked a te


zostawiles mi 9 hp w 1 rundzie od razu prawie na poczatku przy respie pojechales w banie kilka razy.
  • 0
Dołączona grafika

#4 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 sierpnia 2008 - 09:37

Na respie to moze raz strzelilem ale tylko po to zeby nie blokowal calego przejscia, żeby inni mogli widzieć środek, bo stanął sobie przy murku i wszystko zasłonił, a co do tego na gali to on pierwszy strzelil i nie wiem czy go trafilem, a strzelac moge wszedzie gdzie mi sie podoba. Czekam na demo.


rahH napisy nic nie znacza, zobaczymy jak to na demie wygladalo ...

Użytkownik piXel edytował ten post 11 sierpnia 2008 - 09:39

  • 0

#5 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 11 sierpnia 2008 - 09:44

Na respie to moze raz strzelilem


jak dla mnie to juz wystarczy, ale demo i tak dorzuce dla swietego spokoju :x
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#6 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 11 sierpnia 2008 - 09:51

wystarczy zobaczyc historie Twoich banow, 6/8 to bany za TK, TA... odpoczniesz to moze sie nauczysz pokory, ze sie nie strzela do swoich.
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#7 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 sierpnia 2008 - 09:56

Rev żebym specjalnie to robił...

stoper jak na serwerze nie ma admina, a jakich psychol strzela po swoich to coś z tym trzeba robić, jestem taki że oddaje każdemu tak jak to robię w życiu "oko za oko, ząb za ząb".

Nie piszcie tutaj zanim nie będzie tego dema.
  • 0

#8 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 11 sierpnia 2008 - 10:05

ahah wchodze sobie na serw 1 runda i od razu 9 hp mi koles zostawia nie wiadomo skad i dlaczego i to przy respie. wiec nie perdol tutaj o jakims oddawaniu.
  • 0
Dołączona grafika

#9 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 11 sierpnia 2008 - 10:32

, a strzelac moge wszedzie gdzie mi sie podoba.

no raczej wszedzie gdzie ci sie podoba to nie;] a jesli nawet to chyba serwery pomyliles kolego ;)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#10 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 11 sierpnia 2008 - 10:58

demo w zalaczniku.

ps. regulamin jest po to zeby go przestrzegac, a ja jestem od tego zeby za jego łamanie graczy karac. Taka mam parszywa fuche :(

Załączone pliki


  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#11 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 sierpnia 2008 - 11:02

Pixel? Co to wogle za jakis pretensjonalny ton? Czy ja zle widze? Wchodzisz sobie i TY masz TY zrob TY cos?

"Nie piszcie tutaj zanim nie bedzie dema"
Co to jakis nowy król samozwanczy czy jak?


Wchodząc na forum robi się to kulturalnie. Gdy składa się skargę robi się to wg regulaminu. Odzywa się do wszystkich normalnie, a nie jak jakis hrabia.


Stosujac Twoja zasade "oko za oko, ząb za ząb" - jestes chamski w stosunku do nas my bedziemy w stosunku do Ciebie. Ok?
Szlachcic sie panie k**** znalazl...
Co jak co ale takie zachowanie podnosi mi cisnienie.

Sprawdze zaraz logi a rev dostarczy demko.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#12 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 12 sierpnia 2008 - 02:07

Demo jest, więc pisze dalej.

Owi- żaden szlachcic ani królewicz, tylko mi też ciśnienie skacze jak dostaje bana za jakieś wymysły admina. Myślałem że pogram sobie cały miły wieczorek, a tu ban na 1 dzień. Ten tekst był wyrażeniem mojej złości... zrób to... zrób tamto, bo sie zdenerwowałem, ale wszystko napisałem kulturalnie, bez przekleństw z wieloma wytycznymi, jeżeli za to jesteś zły to może już lepiej zacznę naprawdę wylewnie tutaj pisać z każdym słowem łacińskim jakie znam. Narazie to TY użyłeś łaciny pierwszy.

will- strzelam gdzie mi sie podoba nie znaczy strzelam w każdego kto mi sie nie podoba ... chodziło mi raczej o to że każdy robi co chce, a nie kiedy ktoś krzyczy "chodźmy B" to ja mam go słuchać. Nie ważne, to nie dotyczny głównego tematu. Jak już wspomniałem wcześniej mnie też strzeliło ciśnienie na początku i nie pisałem od rzeczy.

Na początku chcę zaznaczyć, że na demie z hltv mam nick: "," .

ReV- strzelam na gale do 'kogoś', a dokladnie widać że ten 'ktoś' 2 razy do mnie strzelał świadomie po zakończonej rundzie i jak ja mam to odebrać? Dlaczego on nie dostał bana tylko ja?
  • 0

#13 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 12 sierpnia 2008 - 07:23

Ty dostales bana glownie za ten TA na respie, potem tylko doprawileś. Poza tym, jezeli koles z gali do ciebie strzelał pierwszy mogles to zglosic na say_team @, wyciągnąłbym konsekwencje. Umknelo mi to... admin tez czasami afkuje albo jest na alt tabie ;x

Duzo czasu spedzasz na tawernie i widze ze jestes dobrym graczem, wiesz co to TP, dlatego bez powodu bym cie nie banowal, bo uwierz mi ze wartosciowym graczom niewielkie przewinienia puszczam płazem :s
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#14 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 12 sierpnia 2008 - 09:37

Na początku chcę zaznaczyć, że na demie z hltv mam nick: "," .


na demie masz nick xXx
jak ktoś mogl do Ciebie strzelać z gali skoro to byla 1 runda od razu po kosach? zjechales mnie gdzies 7 sekund po rozpoczesciu rundy wiec o czym tu jest gadka.

ale co do bana to na 2 godziny by starczylo...

Użytkownik rahH edytował ten post 12 sierpnia 2008 - 09:44

  • 0
Dołączona grafika

#15 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 12 sierpnia 2008 - 09:40

Rev- nie wiem ile komu zostawiłem życia, ale nie strzelałem do tego kogoś specjalnie, bo strzelałem w bramę i patrzyłem ile ct przebiega, może przypadkowo kogoś zahaczyłem. Chodzi właśnie o to, że ukarałes mnie 1 dniowym banem i nazywasz to puszczonym płazem, a ja nazywam brakiem możliwości gry na tawernie przez 24h ... wieczoru, który chciałem miło spędzić przy komputerze grając w csa

rahH- taki miałem, ale na moim demie hltv pokazywało przecinek, może czegoś nie przeładowałem; a gadka jest o tym że nie robiłem żadnego umyślnego TA, jeżeli mówisz że tyle hp Ci zostawiłem (chociaż nie wierze) i chodzi o to żeby zobaczeć, jak to było, ale niestety na demie tego nie ma

Użytkownik piXel edytował ten post 12 sierpnia 2008 - 09:44

  • 0

#16 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 12 sierpnia 2008 - 10:54

?le mnie zrozumiales.

Nie mialem na mysli tego, ze 1 dniowy ban to puszczenie czegos plazem, tylko tego ze bez powodu bym cie nie banowal [bo przymykam oko na drobne wykroczenia niektorych graczy]. Ale niestety taki TA na respie to nie jest byle wystepek :x I jak dla mnie wygladalo na umyslne.
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#17 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 12 sierpnia 2008 - 11:33

kazde ta na respie i w jego okolicach na moje oko ban:X no bo co palec mu sie omsknal czy co?

biegniesz masz goscia przed soba obok siebibie czy nawet za soba to po kiego strzelasz/bawisz sie nozem?
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#18 czapka style

czapka style

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 398 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 12 sierpnia 2008 - 04:47

pixel zdecyduj sie bo wczesniej pisales ze koles zaslonil brame i specjalnie w niego strzelales... a pare postow dalej piszesz ze sprawdzales brame i strzelales i koles wbiegl wiec ocb?
  • 0

#19 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 12 sierpnia 2008 - 05:28

kazde ta na respie i w jego okolicach na moje oko ban:X no bo co palec mu sie omsknal czy co?
biegniesz masz goscia przed soba obok siebibie czy nawet za soba to po kiego strzelasz/bawisz sie nozem?

dumbass tego ostatniego zdania to wogóle nie rozumiem, przecież tutaj chodzi o to że do nikogo specjalnie nie strzelałem, czy ty tego nie rozumiesz ?!!!!!!


pixel zdecyduj sie bo wczesniej pisales ze koles zaslonil brame i specjalnie w niego strzelales... a pare postow dalej piszesz ze sprawdzales brame i strzelales i koles wbiegl wiec ocb?

Tak jak wyżej, nie strzelałem do niego specjalnie, nie ma dema, a tam zobaczyłbyś że nawet w niego nie celowałem ...
Napisałem: "moze raz strzelilem ale tylko po to zeby nie blokowal calego przejscia, żeby inni mogli widzieć środek, bo stanął sobie przy murku i wszystko zasłonił" słowo może ma tutaj wielkie znaczenie, bo ani tego nie pamiętam ani tego na demie nie ma, a napewno z głupoty nie zrobiłem a już napewno nie chciałem go specjalnie poobijać... zależało mi żeby widzieć bramę

Nie wiem co powiedzieć. Dostałem bana na 24h gdzie tamtej nocy, osoby które robiły więcej TA czy TK niż ja dostały bana na 120 minut. Dziękuję za sprawiedliwość.

12-08-08 Poland ´´LuZ!k^-nO fOrm Tawerna [TP] | GamesNet.pl Max Team Kill Warning 3/3 120 minutes
11-08-08 axo stoper TK, TA 120 minutes
09-08-08 hLS>[e] Tawerna [TP] | GamesNet.pl Max Team Kill Warning 3/3 120 minutes
08-08-08 Poland eeee Tawerna [TP] | GamesNet.pl Max Team Kill Warning 3/3 120 minutes

a to:

11-08-08 Poland xXx rev ? chory :< TA na respie? :x 1 day

WIDA? RÓ?NIC??



K***A SPRAWIEDLIWOŚ? TO SI? NAZYWA PEWNIE TUTAJ!


NIC CO ZROBI?EM NIE BY?O UYŚLNE I NIE BY?O BEZ POWODU!

EOT

Użytkownik piXel edytował ten post 12 sierpnia 2008 - 05:37

  • 0

#20 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 12 sierpnia 2008 - 05:34

K***A JEGO MA? DZI?KUJ? BARDZO!

EOT

za ten tekst dluzej sobie nie pograsz... jesli nawet Owi Ci bana nei przedluzy ja to zrobie jak Cie zobacze na serwie za "obraze rodziny" ;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1