Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marny poziom tp na serwerze


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
65 odpowiedzi w tym temacie

#1 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 17 sierpnia 2008 - 07:11

Powiem tak wydaje mi się, że serwer prezentuje coraz bardziej marny poziom tp, a spowodowane jest to przyzwalanie graczom na: zostawianie , nie ruszanie się do paki na zwyczajne bieganie za fragami jednym słowem przejmuje się tu nawyki z serwerów ffa, a nawet na niektórych serwerach ffa ludzie graja bardziej tp . Nie piesze tego posta, żeby kogokolwiek obrażać, chodzi głównie o to, że potrafiło tu być poukładane na znacznie wyższym poziomie, zanim robiłem sobie przerwę z graniem było tu naprawdę grubo pod względem przestrzegania zasad . Zwracam się z prośbą głównie do adminów( bo jakby nie patrzeć w macie tu wpływ największy na to co się wyprawia:) ), ale i też graczy, żebyście starali się ten duch boskich dzieci ffa przepędzić z serwera, i dawali w miarę przykład, bo kto jak nie wy.


Ja już momentami nie mam siły ludzi upominać i słuchać jakim to ja zerowcem nie jestem bo śmie do zasad tp przyrównywać, a co ja mogę tak naprawdę.. Nie wiem może to moje wrażenie, może za wiele bym chciał , ale uważam, że ten temat należy poruszać nawet po to, żeby ktoś miał okazje mnie przekonać, że się mylę i wcale tak nie jest może jest dobrze a ja wymyślam . Puki co pozostawiam temat do waszej dyspozycji i mam nadzieje, że coś z niego wyniknie chociaż na krótki okres czasu bo to zawsze jakiś profit. Pozdrawiam.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#2 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 07:12

ano trochu prawdy jest
  • 0

#3 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 17 sierpnia 2008 - 07:15

że się mylę i wcale tak nie jest może jest dobrze a ja wymyślam

mylisz sie i wcale tak nie jest
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#4 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 17 sierpnia 2008 - 07:36

Dobrze mowisz plaj. Skoro zauwazasz takie rzeczy ktore i ja tez zauwazalem to znaczy ze cos jest na rzeczy . przycisne administratorów zeby teraz szczególnie o to dbali
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#5 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 07:38

Ja przez te kilka dni jak mialem admina starałem sie tam slapnąc czy cos aby sie ruszyli do paki itp ale niestety "bodziu kozaczysz adminem" , albo "nie mialem szans".
  • 0

#6 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 07:58

Ja już momentami nie mam siły ludzi upominać i słuchać jakim to ja zerowcem nie jestem bo śmie do zasad tp przyrównywać,


po upomnieniu o lecenie do paki to tylko jedna osoba wyzywa od zerowcowa jak mu odpowiesz cos to skarge na forum pisze;] i kazdy chyba wie kto to jest.. ;]

racja w tym jest.. ja sie staram zawsze pogonic graczy do paki.. i chyba trzeba bedzie to trochu ostrzej robic bo duzo osob sie skarzy ze ffa sie robi..;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#7 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 08:34

no bywało, że sie fajnie grało jak było kilku ogarów z mikrofonami a teraz z tego co wejde czasami wieczorem to głownie botownia i krycie swojej własnej d*py i dobijanie z ukrycia. ['] tzw predatojrowanie xd. no coz to jest walka z wiatrakami i tak dzieci ffa beda nimi na wieki
  • 0
Dołączona grafika

#8 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 17 sierpnia 2008 - 08:40

Kota nie ma, myszy harcują - to normalne, ale gdy kot jest i myszy nadal harcują to już jest gorzej.
Admy piszą ze się starają, lecz czy nie są to tylko słowa, trzeba się temu przyjrzeć.
Bo jak @ woli biegać za fragami i walczyć o statsy to na admina się nie nadaje, bo podważa główna zasadę serwera - wykonywanie celów mapy.
  • 0
Dołączona grafika

#9 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 17 sierpnia 2008 - 08:59

Kota nie ma, myszy harcują - to normalne, ale gdy kot jest i myszy nadal harcują to już jest gorzej.
Admy piszą ze się starają, lecz czy nie są to tylko słowa, trzeba się temu przyjrzeć.
Bo jak @ woli biegać za fragami i walczyć o statsy to na admina się nie nadaje, bo podważa główna zasadę serwera - wykonywanie celów mapy.


wszystko na temat :]...
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#10 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 17 sierpnia 2008 - 09:33

wielu na pewno ostatnio zauwazylo ze tawerma [tp] z tp juz dawno nie ma nic wspolnego. Kompletne ffa z kazdej strony i plaj dobrze pisze i slusznie ze poruszyl ten temat. Tylko co z tego ? Co tak naprawde mozemy jako admini? Slapowac, zabijac graczy za ffa, to zaraz naklna albo sie obraza i trzeba banowac... zawsze mowilem ze ja moge zaczac karac za granie FFA tylko bede musial pol serwera zbanowac i kto bedzie gral? :( n/c

lepiej zmienic nazwe tawerny na [FFA] i juz nie udawac tego pożal sie Boze team play'a bo smiech na sali :X
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#11 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 17 sierpnia 2008 - 09:49

głupoty gadasz ReV :huh: wejdź na serw , zwróć uwagę ,uderz zadając 0 obrażeń , slapnij , kicknij od tego jesteś tak samo jak ja czy inny adm by pilnować przestrzegania zasad ... jeśli kickniesz jednego czy tam dasz bana na 5 minut to drugi gracz będzie chciał uniknąć 5 minutowej przerwy za mały (w jego rozumowaniu ) występek i tak sie ponownie nauczy przestrzegania zasad TP :)
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#12 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 17 sierpnia 2008 - 09:52

Ja ciągle walczę z takimi graczami. Przyzwyczaiłem się już do tego nawet, że zaraz po mojej interwencji docierają do mnie od takich graczy wyrazy niezadowolenia (".. o lol milczar... chciałem zachować broń, ja byłem sam, a ich trzech") - ile to razy było, że ogarnięci potrafili 5 ubić i podłożyć jeszcze pakę i wygrać rundę (w tym i ja :D), więc takie argumenty są kiepskie. To samo w przypadku CT i rozbrojenia paki. Albo - "nie miałem szans uratować paki, bo byłem za daleko..." - za daleko bo grało się ffa :]
Najbardziej bawią mnie tacy - "Milczar powaliło cie?! ciężko ci było się domyślić, że schowałem się i czekał na koniec rundy, by uratować broń?!... - a typ taki stał od początku rundy w jednym miejscu z tą bronią nie robiąc nic, by pomóc ekipie (czyli rozumiem, że zaraz po zakupie broni, miał zamiar zachować ją do następnej rundy chowając się przez minutę i 45 sek ?... totalny idiotyzm, albo nieprzemyślana wymówka po karze).

Użytkownik MilczaR edytował ten post 17 sierpnia 2008 - 09:53

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#13 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 17 sierpnia 2008 - 10:03

będę tym złym i niedobrym ale bede egzekwował gre TP.. slapy slaye kicki ok
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#14 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 10:06

wielu na pewno ostatnio zauwazylo ze tawerma [tp] z tp juz dawno nie ma nic wspolnego. Kompletne ffa z kazdej strony i plaj dobrze pisze i slusznie ze poruszyl ten temat. Tylko co z tego ? Co tak naprawde mozemy jako admini? Slapowac, zabijac graczy za ffa, to zaraz naklna albo sie obraza i trzeba banowac... zawsze mowilem ze ja moge zaczac karac za granie FFA tylko bede musial pol serwera zbanowac i kto bedzie gral? :( n/c

lepiej zmienic nazwe tawerny na [FFA] i juz nie udawac tego pożal sie Boze team play'a bo smiech na sali :X


posralo Cie chyba :D porpostu trzeba chwilowo lekki rygor wprowadzic.. typ z tt bedzie zachowywal zamiast do paki to zabic i tyle.. wkoncu sie naucza;] kicki nie maja sensu.. a o deadzie bada wiedziec ze jeszcze raz a i tak padna..;]
dzisiaj nie bylo admina na serwie to Bl00keRs napsial mi na steam zebym wszedl na serwer.. wlazlem ale juz przed wejscie sie trochu uregulowalo bo wystarczy na nich pare razy "krzyknac" i potrafia grac tp..;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#15 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 17 sierpnia 2008 - 10:18

rev, wiec przyznałeś się w tym momencie ze ogólnie w d*pie masz zasady i h** kładziesz na to co się dzieje na serwie i pozwalasz rozbestwiać się graczom jak diabelski bicz!
bo jak trzeba to nawet i pól serwera out/ban, graczy nie zabraknie, ale skoro wolisz biegać razem z tymi FFA plajerami to możne zaczniesz administrować na FFA?
Reszta odpowiedzi innych @(chce wieżyc ze są szczere ^_^ ) jest wręcz przecząca Twej wypowiedzi, co daje do zrozumienia ze jednak da się coś zrobić, wystarczy chcieć.
  • 0
Dołączona grafika

#16 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 17 sierpnia 2008 - 10:21

najwyżej bedziemy na dywaniku u Owiego za pusty serw no bo jak koniecznie ma być TP to trudno coś na szali trzeba postawić żeby coś wygrać
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#17 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 17 sierpnia 2008 - 10:29

zmiencie na ffa i po problemie, bo myslec nikogo nie nauczycie raczej..
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#18 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 17 sierpnia 2008 - 10:31

ale po co kopać czy banować?! ogarnijcie się... ja w zasadzie nie daje ani kicków, ani banów, bo wystarczy czasem kilka słów, ewentualnie slap czy slay... wywalanie z serwa to ostateczność, a do tego mam mało okazji, bo wystarczą słowa..

kiedy byłem młodszy i coś mi nie pasowało, to od razu dawałem w ryj, dzisiaj rozwiązuję wszystko za pomocą słów, bo porozumienie potrafi rozwiązać problem... tak samo jest w przypadku posiadania admina - dasz bana, to stracisz gracza i jego szacunek do ciebie, wyjaśniając coś komuś zyszkasz gracza i dobreg kompana na serwie
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#19 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 17 sierpnia 2008 - 10:31

Serwer nigdy nie będzie pusty bo jest parę osób, które jak tu już nie raz było ,czy to przy przenosinach, czy w innych okolicznościach, będą go tworzyły. Były momenty, że grało na nim 8(w tym 5 adminów:) ) osób, ale jakoś to przeżył. Dzięki, że się wypowiedzieliście panowie przynajmniej wiadomo, że wam to nie powiewa..
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#20 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 17 sierpnia 2008 - 10:33

zmiencie na ffa i po problemie, bo myslec nikogo nie nauczycie raczej..

nawet świnie nauczysz, a nie myślących to ubijać, jest tawerna ffa

Użytkownik Atze edytował ten post 17 sierpnia 2008 - 10:35

  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0