Skocz do zawartości


Zdjęcie

pewne problemy/zawirowania osobiste, powolne odejscie?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
97 odpowiedzi w tym temacie

#1 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 30 sierpnia 2008 - 02:26

No a wiec dziewczęta i chłopaki kiedyś to musiało nastąpić.
Najprawdopodobniej będę musiał powoli wycofywać się z bawienia w serwer. Zbyt dużo mnie to nerwów kosztuje. Zbyt wielu sytuacji, konfliktów mam dość. Czuje już delikatne zmęczenie materiału. Po prostu co nie zrobię to i tak źle, mało. jak nie ma czegoś podanego na tacy na dziś to lepiej żebym w ogóle się nie odżywał

Ale to wszystko powyżej to tak naprawdę dałoby się jakoś przeżyć.
Problem jest bardziej złożony :)

Mianowicie:
1. Będę tatą. Bez owijania w bawełnę mowie wprost. Dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu z Bubkiem o tym. Nie za bardzo wiedziałem jak i czy warto wam mówić. Z drugiej strony nie chcemy zapeszać. Różnie możne być. Oby wszystko sie udało.
No i przede wszystkim ma byc "it`s a boy" ;] żadnych baaaaaaab ;p (proszę proszę proszę proszę ;p)

2. Postanowiłem założyć działalność gospodarcza. Prawdopodobnie w poniedziałek pójdę złożyć papiery do Inkubatora przedsiębiorczości. Będę sie starał inwestować swoja prace w ten interes tak żeby jednocześnie pójść do pracy i rozwijać swoje małe przedsiębiorstwo.

3. Musze do 30 września napisać magisterkę. Jak na razie mam 40% a nie dotknąłem do niej sie od 2 mcy. Musialem za cos zyc przez wakacje, a teraz wole tworzyć portfolio, niż jakiś bzdurny papier zdobywać (studia mam skonczone)


Tak więc:
-proszę o wyrozumiałość w tych sprawach związanych z serwerem. Jak widzicie nie gram prawie wcale (czasem wbije na godzinkę) Staram sie i tak na forum wszystko na bieżąco robić. Jest mi ciężko, bo jestem sam, gdyż Tyro ciezko pracuje i nie zawsze jest w stanie mi pomoc - poza tym jego działka, to bardziej serwer niz cala reszta. Oddelegowanie wiekszosci uprawnień odpada, bo watpie ze wielu z was ma pojecie o cron jobach, kompilacjach perla, php czy innych tego typu zajęciach. Poza tym bardzo nie lubie jak sie ktoś w tym grzebie bo juz w historii mialem wiele z tych powodów problemów. nawet teraz w biezacej sytuacji mamy dostęp tylko ja i Tyro, a ktos w configa paluchy wepchal. Pytanie kto? Najprawdopodobniej (na 99%) gamesnet - ale co z tego skoro wina za wywalanie i obciach leci na nas, a nie na nich.

Także opcje sa dwie
-albo okażecie troche wyrozumiałości, jakiejś samoorganizacji, większego zżycia z serwerem, większej inicjatywy no i cierpliwości. Czytajcie tematy - wszystko jest napisane - nic nie jest z powietrza a ja trace godziny tlumaczac kolejnej osobie 10ty raz to samo.
-albo ja sie będę musiał powoli wycofywać z zabawy w serwer. Czasu będę miał coraz mniej i będę go wolał przeznaczyć na inne projekty, co w powiązaniu z zapracowaniem Tyra będzie oznaczać wcześniejszy lub późniejszy koniec serwera. Przynajmniej w takiej formie, w jakiej funkcjonuje on teraz.

pozdrawiam
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#2 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 02:36

OWI JUNIOR będzie \o/
Gratulejszyn jeszcze raz ^^
  • 0
Dołączona grafika

#3 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 30 sierpnia 2008 - 02:36

1. Gratulacje Owi i Bubus :D

tutaj tak oficjalnie ale juz dzwonilem sie podniecam tym baaardzo :D

2.
no panowie do roboty jezeli nie chcemy stracic 2 osob ktore tak naprawde trzymaja serwer w rydzach...

podzielmy sie robota i bedzie git
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#4 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 02:38

hm..

po 1.. jeszcze raz gratuluje :D ;) GJ :D

co do reszty.. hmm.. oll sie poprawia i bedzie git :D ale jak bedziesz mial mialo czasu to czasami moze byc kiepsko ;< ale dmy rade :D
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#5 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 30 sierpnia 2008 - 02:38

To przede wszystkim gratuluje tego, że niedługo zostaniesz tatą :)
Zabieraj się za magisterkę i pracę, bo jakby nie patrzeć to jest ważniejsze niż serw. Powodzenia :)
Co do spraw serwa to ja postaram się poprawić, zresztą od października nie będę miał okazji za dużo broić :)
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#6 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 30 sierpnia 2008 - 02:42

?ezka się w oku kręci, nic nie martwic się puki co czekamy na "chlopaka"- ktos po tatusiu musi przejac interes(takie gratulacje od debila:) ), jakos ten serwer utrzymamy przy zyciu:) nie denerwowac sie :)


Let's dance in style, lets dance for a while
Heaven can wait we're only watching the skies
Hoping for the best but expecting the worst
Are you going to drop the bomb or not?
Let us die young or let us live forever
We don't have the power but we never say never
Sitting in a sandpit, life is a short trip
The music's for the sad men
Can you imagine when this race is won
Turn our golden faces into the sun
Praising our leaders we're getting in tune
The music's played by the madmen
Forever young, I want to be forever young
Do you really want to live forever, forever and ever
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#7 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 02:44

no no gratulacje ;) bedzie dobrze
  • 0

#8 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 30 sierpnia 2008 - 02:48

spoko owi nie dygaj ;] dasz rade ze wszystkim a my pociagniemy jakos serwer bez ciebie. Moze jak sie kiedys odrobisz i troche ustabilizujesz zycie to wrocisz a poki co jesli nie masz czasu ani ochoty to zrob sobie przerwe i wyprostuj swoje sprawy :]

gl
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#9 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 30 sierpnia 2008 - 02:53

gratuluje :D bedzie mlody H@ junior :D
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#10 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 30 sierpnia 2008 - 03:09

No ja to gratuluje Owi Tobie i Bubie dzieciaka! :)
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#11 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 30 sierpnia 2008 - 03:19

Owi bierz się za swoje prywatne życie najwyższa pora nie pogodzisz biznesu obowiązku rodzinnych z serwer nie ma szansy pomimo wyrozumiałości społeczności Tawerny nie mówię byś zostawił wszystko bo to w dużej części Twój serwer Ty spędzasz najwięcej czasu nad opieką ...więc wpadaj wolną chwilą do nas ... daj jakiemuś osobnikowi (zaufanemu) większe możliwości ( pilnowania reszty adm userów coś typu H@juniora) wymieńcie się kontaktami telefonicznymi w razie co by się skontaktował z Tobą gdyby miał hipermegasuperkłopoty . Kamil jesteś prawie tatą rozmawialiśmy na ten temacik jakiś czas temu znasz moje zdanie powinieneś wybrać żyć normalnie jak w rodzinie (mowa o real) albo ,,zaniedbywać" rodzinę (bawiąc się w tłumaczenia wgrywanie kasowanie pierdołek na forum serwerze ) praca (jakiś etacik) oraz mały biznes zajmą Ci dość spory kawałek dnia i obowiązki w domku wypełnią resztę godzinek .. więc czy jest sens biernie ,,bawić" się w serwer/forum? po mojemu nie bardzo ..... zniknąć nie znikniesz i nikt tego by nie chciał ale txt typu "pogodzisz wsio elegancko "czy "dasz rade" to masakra ..... dosyć już chyba zaniedbywania Bubaska przez forum/serwer ? ..................

GRATULUJ? ponownie :) i nie chopak tylko dziefczynka :] mało tego to bliźniaki (opcjonalnie 2 x women :) lub parka :D)

P.S.
ciekawe kto po mojej wypowiedzi zbulwersuje się na mnie
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#12 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 30 sierpnia 2008 - 03:19

ja bym sie chyba powiesil jak bym sie dowiedzial ze ojcem bede ale ty pewnie sie cieszysz i tego sie trzymaj czy damy rade z servem to sie okaze ty teraz bedziesz glowa rodziny czyli tatus z wozeczkiem w parku ;) poki co rob swoje co uwazasz za sluszne i czekamy na synka :P przyjedziesz do kaczora to jemu sie tez urodzi i sie beda male paskudniki bawic i dawaj dobry przyklad dzieciakowi oczywiscie pozdrawiam bubcie i ciebie
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#13 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 30 sierpnia 2008 - 03:21

ja bym sie chyba powiesil jak bym sie dowiedzial ze ojcem bede



:huh: a pomyśl sobie jakby dziecko się zachowało gdyby wiedziało że Ty jesteś jego ojcem :huh:

:wacko3:
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#14 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 03:27

hahaha :D SWIREQ :D

gratulacje no i damy rade.
  • 0

#15 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 03:32

swierk dobrze mowi B) sa wazniejsze sprawy jak te serwery :)
  • 0

#16 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 30 sierpnia 2008 - 03:39

@Konio
Przyjdzie czas, że dorośniesz.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#17 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 03:43

@Konio
Przyjdzie czas, że dorośniesz.


ale glupoty gadasz :D

no ale wkoncu konio to ma 17 lat jeszcze.. to nie tyle co on by sie powiesil tylko rodzice by go skatowali :D

a taki zastepczy H@ by sie przydal bo czasem serw padnie albo cos i nawet nie ma kto go postawic .. ;p
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#18 mentos

mentos

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 03:46

No gratuluje owi ; ) i mam nadzieje , że wszystko dobrze się zakończy ; )
  • 0

Pamiętam nie zapomnę nie zapomnę pamiętam
O wszystkich dobrodziejstwach i o wszystkich przekrętach
Co w życiu mnie spotkało a na co jeszcze czekam(...)
Wszędzie po trochu zawsze tam gdzie pożądany
Nie wpycham się jak chamy nie wchodze gdy niechciany
Wole solowe stany przy płytach zajarany (...)
Nie kozaczę jest wj** to nie płaczę(...)

Śmiejesz się? to zgadnij kto się będzie śmiał ostatni!


#19 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 30 sierpnia 2008 - 04:01

Owi bierz się za swoje prywatne życie najwyższa pora nie pogodzisz biznesu obowiązku rodzinnych z serwer nie ma szansy pomimo wyrozumiałości społeczności Tawerny nie mówię byś zostawił wszystko bo to w dużej części Twój serwer Ty spędzasz najwięcej czasu nad opieką ...więc wpadaj wolną chwilą do nas ... daj jakiemuś osobnikowi (zaufanemu) większe możliwości ( pilnowania reszty adm userów coś typu H@juniora) wymieńcie się kontaktami telefonicznymi w razie co by się skontaktował z Tobą gdyby miał hipermegasuperkłopoty . Kamil jesteś prawie tatą rozmawialiśmy na ten temacik jakiś czas temu znasz moje zdanie powinieneś wybrać żyć normalnie jak w rodzinie (mowa o real) albo ,,zaniedbywać" rodzinę (bawiąc się w tłumaczenia wgrywanie kasowanie pierdołek na forum serwerze ) praca (jakiś etacik) oraz mały biznes zajmą Ci dość spory kawałek dnia i obowiązki w domku wypełnią resztę godzinek .. więc czy jest sens biernie ,,bawić" się w serwer/forum? po mojemu nie bardzo ..... zniknąć nie znikniesz i nikt tego by nie chciał ale txt typu "pogodzisz wsio elegancko "czy "dasz rade" to masakra ..... dosyć już chyba zaniedbywania Bubaska przez forum/serwer ? ..................

GRATULUJ? ponownie :) i nie chopak tylko dziefczynka :] mało tego to bliźniaki (opcjonalnie 2 x women :) lub parka :D)

P.S.
ciekawe kto po mojej wypowiedzi zbulwersuje się na mnie



ja na pewno nie, bo dziewczynka JAK NAJbARDZIEJ ! :D
dziękujemy za gratki ;)
  • 0

:heart:


#20 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 30 sierpnia 2008 - 04:01

dzieki wszystkim za mile slowa.

Ja sie nigdzie na razie nie wybieram. Po prostu chcialem zaznaczyc ze bedzie mnie troszke mniej, zebyscie zrozumieli ze nie zawsze moge byc po 5 min.

Przedsiebiorstwo - robienie stron www, uslugi sieciowe - wiec bede na necie i tak czesto (bede robil to co teraz tylko legalnie)
a jak do roboty to tez prawdopodobnie bede pan administrator czy cos na starcie wiec pewnie bede kisil wora w jakiejs kanciapie w otoczeniu 10 kompow takze luz;].
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1