Skocz do zawartości


Zdjęcie

[gracze] generatory kont steam


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mOOn_

mOOn_

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Ską…d:klikash?

Napisano 26 września 2008 - 03:10

Mój nick: mOOn_
Mój Steam ID: -
Godzina zdarzenia:-
Opis co sie stało sie: kolesie reklamowali linki do generatorow kont steam prawdopodobnie hackują konta
Dowod/y: załącznik

I teraz mam pytanie w regulaminie nie ma czegoś takiego na ile są bany za reklamowanie generatorów kont. ja byłbym za tym aby dawać bany permanentne. Jak na razie bany na tydzień za zwykłą reklamę

http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=4243
http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=4241

Aha i jeszcze jedno linków nie sprawdzałem i nie mam zamiaru jak wam nie zależy na koncie to sobie sprawdzjcie

Załączone pliki


Użytkownik mOOn_ edytował ten post 26 września 2008 - 03:11

  • 0
милый дaмы я xoчy вac пролететь

#2 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 26 września 2008 - 03:16

nie wiem sam na ile ban :D ale ten plik nie kradnie Twoejgo steama tylko robi za damke nowy i nowe gry za damke sa do sciagniecia i w cs'a mozesz normalnie za damke pograc tak samo ;] wiem, bo sam kiedys kombinowalem :D lecz po kilku dniach steam blokuje wszystkie konta.
  • 0

#3 susel-Reggae Fan

susel-Reggae Fan

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • Ską…d:Zagań

Napisano 26 września 2008 - 06:02

perm powinien być za reklamowanie takich stron ponieważ jest to oszukiwanie steam czyli działa na tej samej zasadzie co czitowanie (tak mi sie wydaje).
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#4 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 28 września 2008 - 09:27

proponuje za takie cos dawac perma ... to niczym sie nie rozni od zlodzieja kont.

Dzisiaj zbanowalem goscia na 7 dni bo na TP takie cos rano reklamowal. Apeluje aby za to permy dawac ?
  • 0

#5 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 28 września 2008 - 09:43

mieliśmy kiedyś takiego kolesia, co na mh latał po serwie. co został zbanowany to zaraz na nowym koncie się pojawiał.
oczywiście nie wszyscy korzystający z tego robią to aby czitować bezkarnie, ale nikt uczciwy nie korzysta z takich gówien.
sprawa nie jest w 100% jasna.
uważam jednak, że jak ktoś chce grać na naszym serwerze, niech sobie kupi steam jak wszyscy. koleś który ma mozliwość generowania nowych kont za darmo, nie boi się adminów, banów itp.

wg. mnie perm.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1