Skocz do zawartości


Zdjęcie

ODBANOWAC!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ZcV

ZcV

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 217 postów
  • Ską…d:Mońki

Napisano 19 października 2008 - 12:58

A wiec tak z tego co niektórzy wiedzieli kret grał na tawernie z W@$!L;a konta no cóż kret dostał bana na a za co?
chyba nie można banować za nic?? kret przecież nic się nie odzywał nic nie mówił i dostał bana prementalnego :O możecie brac dema za godziny 16-17 i mozecie zobaczyc ze nic nie odzywal... Prosze o odbanowanie konta ... !!


Z góry Thx
  • 0
Dołączona grafika

#2 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 19 października 2008 - 01:31

Z tego co mi się obiło o uszy to Kret strasznie po wszystkich jeździł na steamie czy na serwie, w każdym razie dla takiej osoby nie powinno się pożyczać konta skoro nie umie się zachować a ban powinien być nauczką :P Może admini się zlitują a może nie :P To tyle ode mnie :D
  • 0

#3 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 19 października 2008 - 07:29

wiele razy kret byl karany za takie rzeczy i nic mu to nie pomoglo.
  • 0

#4 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 19 października 2008 - 09:14

po 1 na demkach z hltv nie ma voicow wiec gowno a nie sie sprawdzi czy ktos sie odzywal czy nie.
po 2 niesamowity burdel robil na serwie
po 3 na friendsach po kazdym kicku/banie walil kozak teksty do adminow itd.
po 4 patrz pkt 2
po 5 macie nauczke zeby nie pozyczac konta.
po 6 patrz pkt 2 :D
po 7 wszyscy mieli dosyc juz tych jego tekstow boty/zera/cioty itd jak sie wchodzilo na fejku to co runde sie slyszalo. jak tylko admin wszedl to już mniej chyba ze admin nie byl w jego team. co chwila mialem spam na friends jak kret gral zebym wszedl bo kret obraza itd a nie ma zadnego adma zeby wszedl i pozadek zrobil
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#5 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 19 października 2008 - 09:28

Tak czy tak mysle, ze zcv ma prawo zobaczyc jakis dowod zlego zachowania kreta. Jezeli to bylo przez mikrofon- to admin ktory wtedy byl i to potwierdzi jest wystarczajacym dowodem. Moze ktos ma tez jakies screeny? Mozna takze zajrzec w logi tylko ktorego dnia to bylo. Ja chyba tez mam do nich dostep, ale nie wiem jak sie do nich dobrac :D
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#6 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 19 października 2008 - 09:33

temat zakladamy wedlug regulaminu
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#7 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 19 października 2008 - 10:29

ja sie wypowiem bo zbanowalem,

dostal perm na poczatku piranesi bo na koncowce d2 powiedzial "gdzie te nooby"

dla mnie wystarczylo, pozatym to jest recydywa i nie chcemy tutaj takich ludzi !! !! !!

tlumaczylem Ci to wczoraj zcv, nie dociera do Ciebie czy nie chcesz zeby dotarlo ? chyba glupi nie jestes prawda ?
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#8 ZcV

ZcV

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 217 postów
  • Ską…d:Mońki

Napisano 19 października 2008 - 10:52

może i ta ale ile osób gada nooby itd... jak dostają bana to na 1 godnie;O? tylko gadałem z wujkiem i wujek mówił ze kret nic nie mówił... że kreta nie lubicie to co odrazu banujecie...

Użytkownik ZcV edytował ten post 19 października 2008 - 10:55

  • 0
Dołączona grafika

#9 blEEE

blEEE

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisano 19 października 2008 - 10:57

Ta , tylko jedynie kret po otrzymaniu kicka za "swoje teksty" zaczal mnie wyzywac od zer, botów itp. Mentos and pbl są świadkami. Kret nie może się powstrzymać od swoich komentarzy i wszyscy są lou tylko on jest hajt
  • 0
Dołączona grafika

#10 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 19 października 2008 - 11:01

może i ta ale ile osób gada nooby itd... jak dostają bana to na 1 godnie;O? tylko gadałem z wujkiem i wujek mówił ze kret nic nie mówił... że kreta nie lubicie to co odrazu banujecie...




bo normalni ludzie wiedzą że skoro dostali bana to już potem tak robić nie bedą, a kret? dostaje bany N razy i ma o w d*pie dalej wyzywa

rozumiesz różnice? to jest recydywa której sie nie da zmienić na dobrego gracza, on poprostu wyzywał i choćbyś sie zesrał wyzywać bedzie
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#11 ZcV

ZcV

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 217 postów
  • Ską…d:Mońki

Napisano 19 października 2008 - 11:04

tam z wami rozmawiać to nie wiem jak trzeba... a co muszę / on musi zrobić żeby konto zostało odbanowane??
  • 0
Dołączona grafika

#12 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 19 października 2008 - 11:11

A ja uwazam, ze zcv jest z nami bardzo dlugo i mozna by bylo odbanować mu to konto, jezeli oczywiscie WIECEJ ANI RAZU nie udostepni go dla kreta. Młody jest, a kret to dobry cwaniaczek.

A co do ludzi typu kret...Nie pierdzielić sie w bany na kilka godzin czy 1-2 dni. Przeklina już np 5 raz ? ban na 3 miechy. Nie ma co sie bawić. Admini żadko są online. Często jest po prostu burdel. Ludzie zobaczyli by, że dostaje się grube bany to by moze w koncu poszli po rozum do glowy. Tak samo za ffa. Dzis gosc pisze do mnie "nie mow mi jak grać, bo kazdy robi co chce", ja mu "to tp i gra sie druzynowo, a jak chcesz grać byle jak to idz na boty na easy", a gość "a ty z matką na hard". Załamka, stoi debil skanuje z gloka sciane, albo gra jak ostatnie ZERO. Tak qwa ZERO bo co to za TP jak przchodzą ludzie co nie wiedzą w ogole o co chodzi ? Dzis dopiero jak zaczalem z kornikiem krzyczec to zaczeli cos grać i kornik wywalil kilka osob. Zabrać admina osobom ktore w ogole nie grają bo po co im ? Dać osobom ktore sie starają, piszą podania, i k***a jak ktoś nie gra w ogole na serwerze, nie wie co sie dzieje to niech sie nie odzywa.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 19 października 2008 - 11:20

  • 0

#13 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 19 października 2008 - 11:19

juz kiedys zdazyla sie taka sytuacja z ukradzionym kontem dla zcv, sa naiwni i tyle.

A pozyczac dalej bedzie bo to jego ziomal przecierz netowy.
  • 0

#14 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 19 października 2008 - 12:07

Hhaha i dobrze mu tak.
Ma wasil nauczkę, może w końcu zacznie myśleć i przestanie być naiwniakiem ;o Zresztą jest on tak samo winny tej sytuacji jak kret. było trzeba nie pożyczać konta :F
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#15 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 19 października 2008 - 01:01

a ty co zcv adwokat kreta ?? i wasila ?? prawidlowo ze konto zbanowane wasil moze sie nauczy a kret moze zrezygnuje
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#16 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 19 października 2008 - 01:08

A Ty to kto ? Akurat Twoje zdanie konio jest najwazniejsze. Albo Scara, ktory tez powinien dostać Perma za to co dziś odwalił i kret w sumie przy nim to pikuś.
  • 0

#17 ZcV

ZcV

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 217 postów
  • Ską…d:Mońki

Napisano 19 października 2008 - 01:10

Ostatnie zdanie odbanujecie czy nie ...
  • 0
Dołączona grafika

#18 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 19 października 2008 - 02:02

nie
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#19 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 19 października 2008 - 02:08

"d2 powiedzial "gdzie te nooby" Na bana to chyba troche za malo? Jezeli tak piszecie ze kret robi bydlo caly czas to zrobcie screena gdzie konkretnie cos napisze, a nie perm za taka p*****e...

PS: Usuncie slowo p i e r d o l a z cenzury. Aaa juz kapuje czemu to jest ocenzurowane ;D

Użytkownik Masmix edytował ten post 19 października 2008 - 02:09

  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#20 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 19 października 2008 - 02:25

Loool Zcv & W@$!L po niedawnej kradzieży konta nie nauczyliscie się, że nie wolno podawać nikomu swojego hasła na steam no i macie teraz...
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0