Skocz do zawartości


Zdjęcie

poszukuję chętnego


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 09 listopada 2008 - 01:08

Witam : ]

Szukam osoby, która ma troche wolnego czasu i potrafi zrobic przyzwoity frag movie :) Blood mial mi zrobic ale chyba uznal ze mu sie jednak nie chce lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />

o so chozi?

Mam troche demek z ktorych chcialbym zrobic jakis krotki prosty film. Sam nie mam do tego glowy umiejetnosci ani za bardzo mozliwosci technicznych. Dlatego poszukuje kogos kto bylby tak uprzejmy i poswiecil troche swojego czasu na ten projekt.

Nie wymagam nic szczegolnego... tzn. nie oczekuje jakiegos pro elo nie wiadomo czego, ale tez nie byle shitu. Jakby sie ktos zdecydowal to szczegoly co do tego jak sobie taki filmik wyobrazam mozemy dogadac osobno.

Mam 18 akcji ktore mysle ze sie do czegos nadaja. Nie jest to tez nic szczegolnego ale mysle ze na filmie niezle moze wygladac.

Muzyke dobiore sobie sam.

Jezeli chodzi o jakies odplatnosci za prace to nie mam pomyslu za bardzo lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' /> mam nadzieje ze mi to ktos w ramach promocji zrobi :P ewentualnie moge mu okazyjnie sprzedac moja komóre :ASD

Jak ktos jest w miare obtrzaskany z tematem i mysli ze sobie poradzi to prosze o kontakt ze mna na pw :)

Z gory dziekuje
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#2 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 09 listopada 2008 - 01:43

Ja bym się podjął z wielką przyjemnością lecz mój PC mi na to nie pozwala, jeżeli nie znajdziesz tu na forum pomocy zawsze możesz spróbować na boardzie tam ktoś zawsze potrzebuje demek żeby coś zrobić :D
  • 0

#3 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 09 listopada 2008 - 02:32

ale na boardzie chca dema do jakichs filmow gdzie jest w pizdu innych graczy... ja chce miec filmik tylko ze swoimi, cos w stylu 'rev skill' :ASD z tego co wiem, na boardzie nie mozna zlecac komus robienia filmow tylko ze swoimi akcjami, przynajmniej jeden taki temat ktory byl tam przez kogos zalozony zostal zamkniety.
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#4 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 12:55

www.netmovies.pl i jazda sie ucz :D A na boardzie takie topiki zamykaja bo autor postu podaje swoj kontakt i zeby spamu nie bylo to zamykaja tematy.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 16 listopada 2008 - 12:57

  • 0

#5 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 24 listopada 2008 - 11:17

worms jak tam idzie? :rolleyes:
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#6 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 25 listopada 2008 - 08:09

No już wszystko przygotowałem na NS wszystkie pliki i gdy zaczynałem zrzucać pierwszą akcję to miałem shutdown kompa i d*pa dzis jak wrócę to spróbuje drugi raz jak nie wyda to niestety nie będę mógł ci nic pomóc choćbym chciał. Koło 14 dam ci znać ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1