Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zastrzeżenia i uwagi dotyczące poziomu adminowania na serwerze


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie

#1 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 12 listopada 2008 - 11:00

MILCZAR: heja :]

Nie pasował mi ten temat do działu Off Topic, więc zapodałem go tutaj. Regulamin tego działu nie jest chyba kompletny, bo przecież mają być tu zwarte uwagi i zażalenia dotyczące pracy serwera i jego adminów, dlatego to miejsce jest odpowiednie dla tej sprawy. Jeśli osoby wyżej, bądź równe w kompetencjach ode mnie będą innego zdania, to niech umieszczą to gdzie indziej :)

-----

Sprzeczka zaczęła się od skargi Ymana (Siwnona) na bJszopa w sprawie dwugodzinnego bana za ffa. Link http://gamingcrew.pl...wtopic=2620&hl=

Skarga zeszła nieco na inny temat, a były głosy, by była możliwość poagadnia o tym w innym temacie, więc śmiałem stworzyć coś takiego dla możliwość dalszego dyskutowania na temat poziomu, sposobu adminowania na serwerze.
Zaczęło się w zasadzie od postu Will'a, więc jego post zawidnieje tu jako pierwszy, poniżej.


------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------


Will: sory ze sie moze tak do wszystkiego dowalam ale smiesza mnie niektore sytuacje ostatnio na forum;] pozatym siedzialem cicho i zostalem przez to "upomniany" ;d wiec sie teraz duuzo odzywam ;)

stary dostales bana na DWIE godziny i jeszcze sie oburzasz??!!

co to za tekst w ogole? napisac skarge moze nawet o kicka czy mu sie to podoba czy nie;] wiec nie przeginaj lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />


wez ich tam poganiaj i strasz banami moze naucza sie TP wreszcie jak jednego, drugiego, trzeciego zbanujesz to wreszcie wszyscy razem poleca :) .

lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' /> zeby uczyc innych TP trzeba najpierw samemu umiec;] wiec samymi banami nie nauczysz nikogo gry tp;]

a ja tu z wypowiedzi pokrzywdzonego widze ze Bjszop tez nie szalal z gra TP;] wiec moze ADMINISTRATORZY serwera sprawdzcie nawet w hltv jak bylo naprawde a potem oskarzajcie kogos;]

"typie nie dyskutuj biegałeś sam ciągle .
a fragi miałeś bo sam latałeś za nimi ."
piekne uzasadnienie bana ;)

--------------------------------------
i pewnie tez dlatego jest tyle watpliwosci w sprawie wreczenia admina Sniferowi...

Użytkownik MilczaR edytował ten post 13 listopada 2008 - 06:16

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#2 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 12 listopada 2008 - 11:05

y will swiete slowa ;)

Zarowno poziom TP jak i poziom adminowania lezy... niestety. Do wypowiedzi will pod ktora sie podpisuje obiema rekami i nogami dodam tylko, ze gdybym ja czy on nie mial powaznych powodow do rezygnacji z funkcji @ nie zrobilibysmy tego. To teraz wszystko wychodzi.

Pozdrawiam
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#3 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 12 listopada 2008 - 11:11

ojeju nawet jezeli masz nieczyste konto to tez mozesz dostac admina tyle ze nie liczy sie to ze masz te czyste konto (faq powtarzam sie) tylko udzial w zyciu servera. nie liczba postow ani wiek (no dobra bez przesady) ale poswiecenie sie temu serverowi i forum (patrz H@ Owi i Tyro) i reszta adminow serveru TAWERNA ktorzy przychodza do domu i pierwsze co robia to nie jedza obiadu ale wlaczaja komputery i wbijaja na server :). niektorzy powiedza mianiacy,,,,,ale to poswiecenie :D

no i to sa prawdziwi admini :D kocham was za to :) zamiast pomoc w adminowaniu poinstruowac co trzeba jak robic , kiedy zkickowac a kiedy zbanowac lub kiedy tylko upomnic to sobie uciekliscie bo latwiej :D. ehhhhhhh :D (do reva i willa)

Użytkownik wodny edytował ten post 12 listopada 2008 - 11:15

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#4 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 12 listopada 2008 - 11:21

ojeju nawet jezeli masz nieczyste konto to tez mozesz dostac admina tyle ze nie liczy sie to ze masz te czyste konto (faq powtarzam sie) tylko udzial w zyciu servera. nie liczba postow ani wiek (no dobra bez przesady) ale poswiecenie sie temu serverowi i forum (patrz H@ Owi i Tyro) i reszta adminow serveru TAWERNA ktorzy przychodza do domu i pierwsze co robia to nie jedza obiadu ale wlaczaja komputery i wbijaja na server :). niektorzy powiedza mianiacy,,,,,ale to poswiecenie :D



sadzisz ze o bany sie przyczepili do niego i za to nie dostal adma ? mial miec czyste konto i sie staral o to. a tu wyszlo jak wyszlo. Zreszta ja bym po banach za nic (nie wiem jak tu bylo mowie ogolnie) tracil chec zeby siedziec na takim serwie i starac sie o admina. ja moze nie jestem przykladem perfekcyjnego admina itd ale sie staram jak moge... nie daje banow na pospiechu jak polowa stad by pokazac ze nie na darmo maja admina.

a co do will'a i rev'a ... ja ich rozumiem. tez mialem odchodzic jednak cos mnie powstrzymalo... wciaz gdzies we mnie tkwi nadzieja ze tawerna wroci do swietnosci....

Użytkownik KoRniK edytował ten post 12 listopada 2008 - 11:22

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#5 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 12 listopada 2008 - 11:36

no i ja tez chcialbym zobaczyc taka stara TAWERNE i jest mi bardzo przykro ze rev i will odeszli (jeszcze dumbass cos odwala)
to ich decyzja. moze nie maja czasu, nie moja sprawa :), mnie tez czasem nie ma w tygodniu na servie poprostu szkola szkola i jeszcze raz szkola ale znajde czas wieczorkiem zeby z godzinke byc na servie zwlaszcza kiedy widze ze ni ma zadnego admina :).

chcialbym byc jak najlepszym adminem i nie powiem ze rev i will tak jak inni #A byli i sa dla mnie przykladem i pruboje tak jak oni adminowac :D XD :).

po poscie Kornika uswiadomilem sobie ze ten chlopaczyna yman xD bardzo pracuje na te czyste konto no ale sa wzloty i upadki trzeba sie z tym pogodzic.

nie wiem co bylo na servie wtedy moze biszop ma racje moze yman(prosze nie unos sie w swoich postach :) ).
najlepeije to niech juz miedzy soba to zalatwia i git i na tego bana da sie przymruzyc oko.

pozdrawiam (sry za bledy jestem spiacy i juz nie kontaktuje :D)
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#6 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 13 listopada 2008 - 12:07

cos mi sie wydaje ze tworzy sie grupka gdzie 'reka reke myje' i admin to bog/guru ktory sie nigdy nie myli i ma zawsze racje. Tlumaczenie bjszopa - bez komentarza, a zachowanie wodnego... ja w kazdym razie lizusow nie lubie. Na kupie tp tez wiekszosc @ bronila siebie nawzajem i jaka ma teraz opinie tamten serwer wiekszosc z nas wie.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#7 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 13 listopada 2008 - 01:43

Tak jak napisal ulti wyglada to jak wbijanie mlotkiem "wyzszej racji admina".... wtf zamknijcie ten temat zeby gnoju nie bylo.
  • 0

ws2xe1.jpg


#8 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 13 listopada 2008 - 02:57

btw bez sensu niedlugo na tp admini beda mieli zawsze racje nie biorac po uwage wogole stylu gry rozwiazcie problem na zamknietym . dla mni ejezeli typ biega w 2 srone niz wy to albo jest kumaty albo lapie zasady tp( tj jak caly tim pada w jednym miejscu a typ biegnie w 2 to znaczyu ze ma pomysl a wszystkich to spawa, 2 jezeli robi burde z 2 strony a wy wbijacie gdzie indziej to chyba gut? niedlugo skrome forum gracyz ktorzy tworza poziom na tp zamknie sie w adminach z ktorych co 2 z zasad tp to rozumie tylko rasz podlurz wybuchnij rozbroj ... zastanowcie sie troche tp polega tez na taktyce...


2 prosilbym h@ zeby przystopowano troche z naborem na @ kiedys to bylo COS UNIKALNEGO.. ktos zasluzyl to dostal , tera= zwykly nawyk+ poparcie playerow+ kilkaset godzin grania.. za jakis czas moze sie okazac ze to wstyd byc adminem a to nie bedzie dobre. pozdrawiam
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#9 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 13 listopada 2008 - 07:40

ulti jezeli myslisz ze obdarzanie kogos szacunkiem na jakims "forum" gdzie rzesza innych ludzi to zobaczy jest objawem przylizania sie no to bardzo sie mylisz. chcialem prz to powiedziec ze licze sie z waszymi zdaniami, szanuje je(a niektorzy z Was tego nie potrafia) i nie chce sie do kogos przylizac. moze jest jakis kryzys na Tawernie ale zawsze myslalem ze wsrod adminow- jeden za wszystkich a wszyscy za jednego. oczywiscie liczy sie takze dobro gracza. i tak naprawde po dziesiejszej kolejnej nieprzespanej nocy uswiadomilem sobie ze musze przeprosic ymana za to ze parsknalem smiechem kiedy zobaczylem jego skarge na temat tego dwu-godzinnego bana :) .

nie zmienia to rzeczy ze dalej bede po stronie biszkopta

a jak juz pisalem da sie przymrozyc oko na tego bana......ja tez nie mialem ciekawego startu na tym serverze bo bardzo dobrze pamietam wojny z fukaczem o interp :D

"cierpliwosc popłaca"
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#10 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 13 listopada 2008 - 08:30

Srele morele, zamiast pisać głupoty to zróbcie coś. Jest napisana skarga, prosze bardzo demo i jazda ! To nie jest teamt "podania na admina" gdzie kazdy pisze o jestem za biszopem czy ymanem.
Ja też bym się kłocił za niesprawiedliwego bana. Przecież dostałem kiedys od oxide. Praktycznie nikt mi nie wierzył i wyszło, że "ADMIN MA ZAWSZE RACJE" i mialem bana na chyba kilka dni, a po paru dniach oxida juz nie bylo na serwerze bo nie dal screenow etc (a bana dostalem bo oskarzylem go o haxy).
  • 0

#11 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 13 listopada 2008 - 11:07

zawsze myslalem ze wsrod adminow- jeden za wszystkich a wszyscy za jednego

i wlasnie przez takie podejscie z wielu serwerow robi sie dno kompletne bo jak jeden admin cos odwali to reszta @ go i tak broni i wychodzi na to że ten kto skladal skarge i mial racje bedzie jedynym poszkodowanym bo bedzie dostawal pozniej kicki/bany za byle co. W kazdej rundzie admin dopatrzy sie w jego wykonaniu brak gry zespolowej, jak na koniec wygranej rundy dziabnie kogos kosa za 4 hp dostanie bana za celowe TA. Wg mnie adminami powinni byc ludzie ktorzy maja wlasne zdanie i nie boja sie go powiedziec nawet jesli wiekszosc @ i h@ uwaza inaczej (oczywiscie to zdanie musi miec jakis sens), potrafia patrzec obiektywnie na sytuacje zwiazane ze swoimi e-kolegami. Reszta niech zajmie sie kickowaniem afk'ow i pisaniem "za" w tematach na forum.

Zgadzam sie z postem plaj'a, szczegolnie z 2 czescia. Wchodzi na forum ktos oprocz obecnych i bylych adminow?
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#12 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 13 listopada 2008 - 11:51

co to ma znaczyc "bot". do kogo to...do biszopa. i ty sie klocisz ze dostales bana na 2 godziny???....obraza admina...... nie pograzaj sie juz wiecej

Haha, to nie serw ;o
I w ogóle co to za tekst, że dostał bana na 2h i się kłóci... lol wtf, kup se musk ;f Może, niedługo będzie tak, że skargi będzie można pisać jak się dostanie perma :F


lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' /> zeby uczyc innych TP trzeba najpierw samemu umiec;] wiec samymi banami nie nauczysz nikogo gry tp;]

a ja tu z wypowiedzi pokrzywdzonego widze ze Bjszop tez nie szalal z gra TP;] wiec moze ADMINISTRATORZY serwera sprawdzcie nawet w hltv jak bylo naprawde a potem oskarzajcie kogos;]

"typie nie dyskutuj biegałeś sam ciągle .
a fragi miałeś bo sam latałeś za nimi ."
piekne uzasadnienie bana ;)

--------------------------------------
i pewnie tez dlatego jest tyle watpliwosci w sprawie wreczenia admina Sniferowi...

Zgadzam się w 100% z każda linijką. Ślepy prowadzi kulawego ;F (bez aluzji do blinda :P )

Tak, dlatego między innymi ja mam wątpliwości co do kandydatury Snifera i trisa. Staty może nie świadczą o skillu, chociaż akurat na ffa jest to jakiś wymiernik tego jak to gra.
Ale tak jak patrzyłem na serwie ostatnio, to staty 1-12, nie świadczą dobrze. A admin który nie umie grać raczej nie będzie miał szacunku u graczy i już NAPEWNO nie będzie w stanie dobrze ocenić wielu sytuacji i poprowadzić gry.


Zarowno poziom TP jak i poziom adminowania lezy... niestety.

Coś w tym jest niestety :(

Edit
@FFFF Toć Napisałem, że staty to nie wszystko :)

Użytkownik ScaR edytował ten post 13 listopada 2008 - 12:48

  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#13 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 13 listopada 2008 - 12:44

widzisz yman aka Siwon, pojęcie gry zespołowej zależy od kwestii interpretacji, to pierwsza sprawa którą chciałem poruszyć, może jeden admin uznał, że grasz zespołowo, a drugi nie. Skarga nie wiem czy słuszna, ale dobrze, że nie boisz się pisać i poruszać takich kwestii na forum. Wywiązała się dyskusja o jakiejś adminowskiej solidarności - nie powinno być czegoś takiego i z mojej strony na pewno takiego zjawiska nie ma. Na @ czacie pisze jak ktoś coś źle zrobił jeśli zrobił i wszystko. Scar staty to nie wszystko, jeśli dobrze prowadzi grę, a ma słabe staty to i reputacja i poszanowanie wśród graczy ma. Co do tego bana jeszcze... Biszop powinieneś upomnieć najpierw żeby grał zespołowo jeśli tego nie robił. IMO każdy zasługuje na drugą szansę i nigdy nie banuje najpierw tylko ostrzegam tudzież pouczam (no chyba, że ma miejsce jakiś bardzo ewidentny przypadek). Trzeba dążyć do kompromisu panowie, a nie banować wszystkich za co popadnie.
  • 0
Dołączona grafika

#14 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 13 listopada 2008 - 01:21

Pan FFFF jak zawsze ma rację :D Ja przecież nie jestem żadnym Hajt Plazma graczem ale zawsze jak jestem w jakiejś drużynie staram się dać jakieś tipy jak wygrać a i tak zamykam :D
  • 0

#15 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 13 listopada 2008 - 01:45

poziom adminowania lezy... niestety


ja jestem dobrym adminem wypraszam sobie

:P
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#16 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 13 listopada 2008 - 02:13

to ja już się nie dziwię że tylu adminów odeszło jak w każdym temacie dochodzi do sprzeczek i konfliktów.
Scar przepraszam bardzo ale nie wiem o co Ci chodzi "kup se musk" hmmmm i tak mówi 19-latek, powinieneś świecić przykladme wkońcu jesteś #FF

i wiele razy zadajecie pytania dlaczego inni admini albo byli admini nie wypowiadaja sie na dany temat....pewnie dlatego ze nie chca przeczytac ze ktos sie do niego zwraca "lol, wtf co ty odpier******, kup se musk, a idz z tad".
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#17 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 13 listopada 2008 - 03:04

poza tymi głupimi dogryzkami imo ScaR ma racje, co przyznaje z bólem serca ;d
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#18 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 13 listopada 2008 - 03:14

kazda skarge trzeba traktowac powaznie, wiadomo ze yman dostal na 2 godziny wiec wielkiego zalu nie ma ale panowie admini myslec i jeszcze raz myslec!! 500 razy myslec zanim bana sie wlepia!! bany nie sa po to zeby bylo fajnie tylko po to zeby pozbyc sie ewentualnych "elementow" z serwa! pamietam sytuacje na cbble... wbijam na serw, lece z glockiem przez matrix (bo nie wiedzialem wogole ocb, dopiero wbilem) pokaralem (u mnie rzadkosc :D ) ze 3 typa, a paka sie wczesniej na b podlozyla.... a tu kick od adma bo nie dobieglem i rozbroili... wiem ze chcecie zeby bylo fajnie i tp ale trzeba myslec!! bo tp to nie wbijanie calym timem na sile w 1 miejsce :O naprawde sv_musk 1 do cfg i lecimy dalej!!

@masmix: nie powiem bo po co :P ale pocisnalem potem na @ czacie i to grubo!!!!!! moge powiedziec ze to byl JA ale nie biszop i tyle !! bo po co mam to mowic....

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 13 listopada 2008 - 03:34

  • 0

ws2xe1.jpg


#19 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 13 listopada 2008 - 04:34

IMO każdy zasługuje na drugą szansę i nigdy nie banuje najpierw tylko ostrzegam tudzież pouczam


z takiego zalozenia wychodzilem od poczatku objecia stanowiska administratora na tawernie i powiem ci cos FFFF. Mam nadzieje ze tyro ani owi nie usuna mojego posta [a teraz to juz na pewno tego nie zrobia].

Niedawno [jakies 2 miesiace temu o ile mnie pamiec nie myli] tyro zrobil podsumowanie pracy adminow. Tzn wkleil tabelke z aktywnoscia na serwerze a potem wyliczyl ilosc wlepionych banow przez danego admina.

Pogrupowano adminow na najbardziej aktywnych [grajacych o ile dobrze pamietam 2h dziennie]

Potem byla lista adminow i obok liczba rozdanych banow.

Owi tlumaczyl mi chyba 2x ze nie oceniali adminow po ilosci rozdanych banow, ale nie oszukujmy sie. Gdyby tak wlasnie bylo w ogole by tych wartosci nie podano.

Ten 'konkurs' wygral milczar [z czym sie zgadzam bo uwazam ze obecnie jest najlepszym adminem na tawernie <a przynajmniej tak bylo przed moim odejciem, teraz nie sledze pracy adminow> ]. Mial wysoka aktywnosc i jedna z najwiekszych ilosci banow [obok kornika chyba <nie pamietam juz wszystkich wartosci dokladnie> ].

Wnioski wyciagnij sobie sam.

Aha i jeszcze jedno na koniec dopisze.

Nie wiem czy ci pisalem na priv kiedys [zazwyczaj takie rozmowy odbywam na priv, choc teraz pisze to otwarcie przed wszystkimi], ze jak obejmiesz funkcje @ sam zobaczysz jaka polityka jest teraz prowadzona na tym serwerze. Niektorym to nie przeszkadza, ale ja nigdy nie postepuje wbrew sobie, dlatego zrezygnowalem [podejrzewam ze z willem bylo to samo]. I nie pisze tego po to zeby kogokolwiek zniechecac czy podburzac, to sa moje obserwacje z rocznej wspolpracy z wami. Jak najbardziej obiektywne.

Tawerna potrzebuje takich adminow jak czapka czy stoper [przed wymysleniem planu tawerna cod4]. A nie swirka [z calym szacunkiem do ciebie i do twojej pracy wlozonej w serwer] ktory ma 129h przegrane i wchodzi na serwer co drugi dzien i gra MAX 20 min. Ktos nie wierzy?


2008-11-10 @ 14:38 - 14:58
2008-11-10 @ 12:02 - 12:15
2008-11-08 @ 11:48 - 11:57
2008-11-08 @ 09:20 - 09:48
2008-11-06 @ 17:25 - 17:35
2008-11-05 @ 21:35 - 21:39
2008-11-03 @ 17:06 - 17:29
2008-11-02 @ 14:03 - 14:16
2008-11-01 @ 12:13 - 12:24

Refleksje nasuwaja sie same [przynajmniej mnie].

EDIT:

Do tego dodam tylko, ze zachowanie niektorych adminow tawerny to jest zenada. Kazdy kto troche mysli widzi to od dluzszego czasu. Admin PAN i nie waz sie dyskutowac !!!!!

No i to ocenianie pracy adminow przez czlonkow staffu ktorzy nie maja zielonego pojecia co sie na serwie dzieje, jak ktory admin spelnia swoja funkcje to jest ewenement :) Jedyne co potrafia to wyciagnac logi i zawieszac za bluzgi na @ czacie. hahaha k***a paranoja lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />

Użytkownik ReV edytował ten post 13 listopada 2008 - 04:40

  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#20 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 13 listopada 2008 - 04:36

to ja już się nie dziwię że tylu adminów odeszło jak w każdym temacie dochodzi do sprzeczek i konfliktów.
Scar przepraszam bardzo ale nie wiem o co Ci chodzi "kup se musk" hmmmm i tak mówi 19-latek, powinieneś świecić przykladme wkońcu jesteś #FF

i wiele razy zadajecie pytania dlaczego inni admini albo byli admini nie wypowiadaja sie na dany temat....pewnie dlatego ze nie chca przeczytac ze ktos sie do niego zwraca "lol, wtf co ty odpier******, kup se musk, a idz z tad".

Już bez przesady, ze sprzeczkami i konfliktami,a FF to juz tylko znaczek i to od dawna... I to zdecydowanie Ty powinieneś dawać przykład, bo jesteś adminem.

A chodzi mi o to, że jak widze tekst admnina, ktory pisze do kogoś kto złożył skargę, że to tylko 2h i nie ma się denerwować to mnie szlak trafia. Cóż jestem złośliwy i lubie ironizować, a nie mam zamiaru Cię obrażać więc napisałem "kup se musk" co można odczytać jako pomyśl troche :) I nie wiem co do tego ma moje 19 lat :F

@Fukacz Tak jak pisałem, jestem jaki jestem, a wiem, że często jestem niemiły... I fakt może ta docinka była niepotrzebna i można było to napisać inaczej.
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0