Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skarga Na Adminow Shatan Bl1ind


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vendetta

Vendetta

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 36 postów
  • Ską…d:Ostrowiec Św.

Napisano 14 marca 2009 - 07:10

1. Shatan
dostalem bana na 2 h za rzekome podjudzanie do sprzeczki a to bl1nd odpowiadal dosc nerwowo delikatnie mowiac
na mapie zostalem sam daleko od paki shatan zrobil to tylko dlatego ze szukal pretekstu do bana
takich sytuacji jest DZIESIĄTKI dziennie


2.
bl1nd pade dni temu pokasowal moje posty i dal mi warna
mialem o tym nie pisac ale po rozmowie z kornikiem i dzisiejszym zajsciu jednak zdecydowalem sie wypowiedziec

napisalem moze 3-4 posty w tematach zwiazany z neostradą (cały czas aktualny temat chcialem sie podzielić swoimi spostrzezeniami na ten temat wiec wniosłem cos nowego nie nabicie posta)
kolejny to gratulacje dla Atze (urodzilo mu sie dziecko) wiem bl1nd dla ciebie dziecko to mzoe nic ale ja chcialem pogratuluwac mu pomimo ze go nie znam gratulowalo wiele osob i oni nie dostali warna dziwne :|
dalej linki charytatywne...hmm jezeli to jest temat NIE WART odświeżania to pozdro dla ciebie bl1nd
nastepny post byl w temacie z przedstawianiem sie

cóż chcialem przejrzeć pare tematów i wypowiedzieć sie...
jak dla mnie mozecie usnąć liczniek postów bo mam gdzie delikatnie mowiąc gdzieś ! chcialem tylko przedstawić swoje zdanie na forum...


nie wiem po co to pisze bo i tak HA stana po stronie shatana i bl1nda
pisalem wczesniej ze zamierzam sie zaangażować w tawerne i jej rozpropogowanie
bl1nd uświadomil mi ze nie warto bo wszelkie przejawy zainteresowania (np oświeżanie 'starych zapyziałych tematów'-lepiej rob nowy off top) są karane i negowane
serwem rządzą admini a zwykli userzy są traktowani jak śmiecie bany bez powodu i usuwane posty

owi jakie zmiany mialem na myśli? chociażby to że admin moze zrobić z toba co chce i nikt mu nic nie zrobi
a to ze teraz shatan i bl1nd zaraz zostaną wybieleni przez adminów wyzej potwierdzi moją teze

grać na serwie i nic wiecej takie powinno być motto tawerny :/
  • 0

#2 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 335 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 14 marca 2009 - 07:26

No to oto Ci cos wytlumacze drogi kolego. Ja do Ciebie nic nie mam. Najlepsze bylo to ze klociles sie z blindem i OBU Wam dalem gagi i odgagowalem was po 6 minutach chyba (4 rundach), a bana dostales za prowokacje - teksty do blinda i za gre FFA. To ze koles siedzial na otwartym od ladnych 15 sekund a Ty nawet nie myslales o tym zeby sie do niego ruszyc to chyba o czyms swiadczy. Potem nawet jak padl i zostalo jeszcze ponizej 30 sec nie ruszyles sie z wejscia na zamkniety, nawet nie wyrazales checi zeby sie tam ruszyc a tak poza tym temat nie jest napisany wedlug regulaminu, wiec o czym my tu gadamy?;> A poza tym Twoich dowod nie ma. Chcesz moge odejsc z grona adminow, jezeli Ci to ulge sprawi, bo my sie nawzajem "wybielamy".
  • 0

#3 Vendetta

Vendetta

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 36 postów
  • Ską…d:Ostrowiec Św.

Napisano 14 marca 2009 - 07:29

dowodów nie ma bo je bl1nd skasowal

a co do akcji na serwie to szedlem wlasnie na otwarty :)

Shatan takich sytuacji jest dziesiatki dziennie !
moglbys nie rżnąć głupa i napisać ze zrobiles to zeby mnie wywalić ale wtedy by to bylo niezgodne z regulaminem więc lepiej jest napisac ze FFA gralem choć Ci co grali na serwie wiedza ze to bzdura...
  • 0

#4 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 335 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 14 marca 2009 - 07:32

Niezgodne bylo z regulaminem to, ze prowokowales?;> I mi nie chodzi o te posty, a ze sa pokasowane to wiem tu masz nawet moje slowo, ale kto je skasowal to nie wiem kompletnie. A wiem ze zostal skasowany Twoj post w temacie Maluszek, bo sam go widzialem i czytalem ;]
  • 0

#5 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 14 marca 2009 - 07:38

owszem ja powiedzialem "po ch** siedzisz na tawernie i zeby stad wy***rdalal" i rzeczywiscie sprzeczalismy sie z Venem, Djablo wg mnie zareagowal dobrze dajac nam gagi ale zaraz po sciagnieciu Ven odrazu powiedzial ze "Shatan jestes gorszy od blinda" co kolwiek to mialo znaczyc

ponizej dodaje pw ktore napisal mi ven, wywalilem posty bo wszedzie widnial nick vena przy nowych postach i ktos mi powie ze to nie jest offtop to mi powali sie system...

pw :

1:
"a z jakiej to racji dostalem tego warna i prosze o zacytowanie bezsensownego offtopu skoro za takowe uwazasz moje wiadomości

jezeli tego nie zrobisz bede musial to zglosic
pisalem w dziale offtopic to raz
temat z linkami charytatywnymi uwazasz za taki beznadziejny zeby go nie odswierzac ?
czy moze moja wypowiedz w temacie cały czas aktualnej neostrady ?
a moze gratulacje dzieciaka to był off top???????"

tutaj odpisalem ze nie zgadzam sie z argumentacja i uwazam to co zrobil za nabijanie postow w odpowiedzi dostalem :

2:

"polowa ludzi ma ze mnie beke...no to mnie rozśmieszyles

jak to ktos napisał w tym temacie z dzieciakiem 'ale z ciebie kasztan' i podpisuje sie pod tym rekami i nogami
jak komus sie dziecko rodzi to mu sie gratuluje bo to całkowita zmiana w jego zyciu i ogromne szczęsciue
20 osob tam pisalo dlaczego ich postow nie usuniesz ?
nie znam go i moze nie poznam ale pogratulowac pogratulowalem bo w moim odczuciu wypada

temat neo jak temat stary to go zamknij, nie ? :|

linki jak sie nie bedzie takich tematow odświeżać to staną sie stare i zapyziałe jak i twoje podejście

nie bede pisał skargi bo mi sie nie chce i nie warto...
adminostwo na tawernie to klitka wiec i po co skoro owi przyzna tobie racje chociazbys jej nei mial


dzieki ci za jedno otworzyles mi oczy nie warto sie angażowac w takie coś jak tawerna bo mozesz dostac tylko kopa w dupe od niej

jezeli czujesz sie bardziej dowartościowany bo mi usunąłes pare postów i dales 10% (bez moim zdaniem powodu) to sie ciesze ze jest chociaz z tego warna jakis pozytek bo innego nie widze tematy wazne dalej beda zapomniane

tyle w tym temacie"


tu fakt pol forum ma beke z Ciebie ze offtopujesz, gorzej niz konio

dlaczego powiedzialem "po ch** tu siedzisz, wy***rdalaj" jak widac w drugim pw strasznie Ven narzeka na Tawerne i adminow, wiec po co siedziec tutaj i sie meczyc ? trzyma Cie tu ktos ? jest masa innych serwerow ot co np Koba...

zachowanie typu "nie warto sie angazowac bo cos tam cos tam" jak z dzieckiem w piaskownicy ktos mu zniszczy jedna wierze zamku z piasku i juz go nie skonczy bo nie warto...

ciekawe co chciales tak wielkiego i niesamowitego zrobic na tawernie ze Ci przeszkadza dwoch adminow z ktorymi sie nie zgadzasz...
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#6 Vendetta

Vendetta

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 36 postów
  • Ską…d:Ostrowiec Św.

Napisano 14 marca 2009 - 07:43

chciałem pomóc w rozreklamowaniu tawerny czy to wielkie i niesamowite nie wiem ale chcialem COS zrobić...

bl1nd skasowalem posty które nie byly spame i nabijaniem postów bo kazdy byl na temat i cos wnosil do tematu (tak czytalem regulamin) jezeli dalej tego nie widzisz to nie wiem co Ci mam powiedziec

sam przeklinales i sie przyznales ze kazales mi "wypier****" ja nikogo nie obrazalem sie nie wiem z jakiej racji ja bana dostalem...
  • 0

#7 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 14 marca 2009 - 08:34

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, proszę zaraportuj ten post - moderator bądź administrator rozważy sprawę ponownie.

Pozdrawia załoga Tawerna TP
  • 0

#8 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 15 marca 2009 - 12:00

1. Adminów musze bronić, jako że z reguły gracz zachwouje sie niezgodnie z regulaminem, jedzie po adminie a ten biedny nic zrobic nie moze. Jednkaze gdy wina jest po stronie admina uwierz mi ze nie uchodzi mu to plazem. NIe ma tak ze od razu go wyrzucam, ale staram sie jakos porozmawiac.

Szczerze mowiac juz kiedys z kims o tym rozmawialem. Traktuje adminów dosc lagodnie z dwoch powodów. Jestem bardzo wyrozumialy a po drugie mam naprawde czasem juz wszystko w dupie. Mam dosc blagania o wszystko i robeinia czegos samemu, dlatego wychodze z zalozenia - jaki sobie serwer robicie taki macie. Robicie gnój - bedziecie grali w gnoju.

2. Co do Twoich postów w offtipie. Po czesci masz racje po czesci ma blind. O ile zle ze usunal te posty z tematu typu maluszek to o tyle w innych waliles spam (czytalem wszystkie) i jeszcze byles dumny z tego w shoucie.

3. Co do gry FFA. sciagne demo i jak rzeczywiscie tak grales dowale tydzien za klamstwo. Dodatkowo ban za ffa jest bardzo"sliska" sprawa i bardzo ciezko jest to ocenic. Pozotawiam to ocenie adminów. Jezeli uznaje ze to bylo FFA to ma prawo zbanowac. 2godzinny ban nie jest czyms strasznym

4. Co do tekstu blinda - jezeli powiedzial Ci tak na serwere powinien byc ukarany. jezeli w jakims prywatnym kanale to juz jest wasza sprawa, chyba ze ktoras strona przekroczylaby jakies granice. Jednkaze ogolnie w sprawy PW, gg , mail, steam sie nie wtracamy.

Temat otwieram

A teraz chce wersje vena:

1. Jak wygladalo jego FFA.
2. Jak wygladala sprzeczka z blindem.

Oraz wersje shatana i blinda - jak to wygladalo
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#9 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 15 marca 2009 - 12:08

tak wygladalo ze dostalem pw gdzie Ven cisnie po tawernie wiec sie zagotowalem, moze nie wlozylem wiele pracy w serwer i forum, praktycznie rzecz biorac malo sie udzielilem ale podnioslo mi to cisnienie i dodatkowo dzisiaj bylem bardzo zdenerwowany bo mialem niezapowiedziana kontrole sanepidu ktora mnie mega wyprowadzila z rownowagi i jak zobaczylem Vena na serwerze to puscily mi nerwy i zapytalem

"po ch** tu siedzisz jak piszesz ze zly serwer i wy***rdalaj stad"

djablo na @ say napisal zebym nie spinal, odczekal chwile ale ja i Ven dalej dyskutowalismy wiec dal nam gagi po czym kiedy dostalismy ungagi Ven zaczol dyskutowac z djablosem delikatnie go prowokujac np tym : "Szatan jestes gorszy niz blind" dalej nie sluchalem bo dalem mute po czym rzeczywiscie bylo lekkie ffa ze strony Vena i djablos dal 2h bana
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#10 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 15 marca 2009 - 12:10

Bl1nd Ty masz interweniować jak się coś dzieje, od tego masz tytuł @. Ale najlepiej po najprostszej linii oporu zmutować i mieć wyj**ane na wszystko, tak najlepiej. (dajcie mi 10%)
  • 0
Dołączona grafika

#11 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 15 marca 2009 - 12:27

Blind zostal na 10 dni zawieszony w obowiazkach admina oraz zabiera mu się slota..

Nie rozwiazuje to jednej sytuacji - skoro Ci sie na tawernie nie podoba - to dlaczego tu grasz i przychodzisz. Zas jezeli chcesz cos zmieniac to zmieniaj.. Chcesz pomoc to pomagaj - jeden admin i bzdurne posty w offtopie tego nie zmienia. Uwierz mi ze nikt by Ci waznego posta nie usunal w skargach, w tematach map serwera czy gdziekolwiek.
Chcesz pomagac - dzialaj - dobrymiu checiami to pieklo jest wybrukowane.

Pozostala do rozwiazania sprawa FFA Vena. Obejrzalem demo - nie spieszylo Ci się do tej bobmy jednak. Obejrzalem Twoj styl gry. Grasz zazwyczaj z dala od jatki, ważąc kazdy ruch. TEraz zagrales pdoobnie jednakze jak czas uciekal nie spieszylo Ci sie zbytnio, tu fleszyk tam smołk, a czas ucieka... takie 50/50. Ciekawe jak inne mapy/akcje
Jak ktos chce to niech obejrzy
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1