Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plugin


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 sylwacz93

sylwacz93

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisano 06 kwietnia 2009 - 02:51

Mój nick: SylV0
Mój Steam ID: ?
Serwer: TEPE
Data oraz godzina zdarzenia: ?
Mapa: ?
Opis wydarzenia: Założyłem ten temat bo od pewnego czasu bardzo wkurza mnie plugin, który wyrzuca gracza jeżeli się nie rusza przez 1:30 Plugin ten byłby bardzo dobry gdyby nie to że jak się jest w ct i się gdzieś kampi lub chce się zrobić "n1nj4 d3fU$3r" to jest to masakra. Przecież TT nie musi wbijać od razu tylko może wyczekać a jak sie schowasz w jakiejś ciemnej dziurze ale za to doskonałej kampie i nie możesz się ruszyć to co wtedy? kick. Uważam, żę plugin ten powinien zostać odpowiednio zmodyfikowany(jeśli się da) lub całkowicie usunięty.
  • 0

#2 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 06 kwietnia 2009 - 02:53

jak Ty poltorej minuty kampisz to pozdro hahahahaha
  • 0

Dołączona grafika

#3 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 06 kwietnia 2009 - 02:54

Wystarczy ruszyć się do przodu lub na bok (ruszanie myszką nic nie daje) i nie kickuje, a plugin jest bardzo pomocny, bo wywala afk.
  • 0
Dołączona grafika

#4 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 06 kwietnia 2009 - 02:55

Troszkę w tym prawdy jest... Ale wyobraź sobie sytuacje gdy nie ma adma i wchodzi ze 2 ogarów i siedzą afk cały czas.
A sytuacje jak ktoś kampi aż go wyrzuca widziałem nie raz hehehe
  • 0

ws2xe1.jpg


#5 sylwacz93

sylwacz93

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisano 06 kwietnia 2009 - 02:57

sls
w ct nie kampisz ? jest duzo akcji w ktorych to przeszkadza
ffff
czasami nie mozna sie ruszyc:P

Użytkownik sylwacz93 edytował ten post 06 kwietnia 2009 - 02:58

  • 0

#6 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 06 kwietnia 2009 - 02:59

hmm... jezeli runda trwa 1;45 a plug wywala po 1;30 to dziwne(?) jest tak dlugo kampic...
  • 0

Dołączona grafika

#7 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 06 kwietnia 2009 - 03:02

Dobra koniec OT ludzie. Po pierwsze, masz specjalne odliczanie na dole w chatcie, ze w tym momencie powinienes sie ruszyc, bo zostalo Ci tam pare sec i zostaniesz kickniety. A tak poza tym wystarczy chyba podskoczyc lub zrobic strafe. To, ze jestes zaciety nie oznacza, ze plugin nie wykrywa, ze sie ruszasz:>
  • 0

#8 sylwacz93

sylwacz93

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisano 06 kwietnia 2009 - 03:09

chyba nigdy ci sie cos takiego nie przytrafiło ale zdarza sie tak i to dosyc często.
Spójrz na to z perspektywy normalnego, przeciętnego gracza BEZ slota:
1. Klikasz 30 min na przycisk "Dołącz do gry".
2. Wchodzisz na serwer.
3. Kupujesz bron i tak ci się morda cieszy ze w końcu wszedłeś i możesz sobie pograć.
4. Ustawiasz się i wyczekujesz i jestes skupiony tylko i wyłącznie na grze; masz zabić jak najwięcej przeciwników i wygrać rundę.
5. Wyskakuje ci komunikat ale go nie widzisz bo wciąż myślisz tylko o zabijaniu
6. Pojawia ci się komunikat, włączasz konsole a tam: "Zostałeś przeniesiony na serwer FUN/ wyrzucony z powodu AFK przez 1:30"

@edit
bardzo bym prosił aby uniknąć takiej sytuacji jaka miała miejsce tutaj:
http://gamingcrew.pl...?showtopic=3596

Użytkownik sylwacz93 edytował ten post 06 kwietnia 2009 - 03:13

  • 0

#9 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 06 kwietnia 2009 - 03:12

czasem plugin wywala szybciej niz 1.30. Ile razy na np cbblu, kampisz na srodku albo w matriksie, tam jak sie ruszysz to zginiesz ;d i nie wystarczy ruszyc sie o milimetr tylko naprawde trzeba troche podejsc. i kampisz, zostaje ~30 sek do konca, wbijaja a pokazuje ci sie napis ze za 15 sekund zostaniesz skikowany.
Nie zmienia to faktu, ze plugin jest potrzebny bo wywala afkerow, ktorzy blokuja sloty na serwerze.
btw jak to jest z tym spektem ? nie ktorzy dostaja kicka za bycie 4 minuty, a inni 2 minuty i to nie zalezne jest od admina, bo kiedys wujek wszedl i dostal po 2 minutach B)
  • 0

#10 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 06 kwietnia 2009 - 03:14

Dobra koniec OT ludzie. Po pierwsze, masz specjalne odliczanie na dole w chatcie, ze w tym momencie powinienes sie ruszyc, bo zostalo Ci tam pare sec i zostaniesz kickniety. A tak poza tym wystarczy chyba podskoczyc lub zrobic strafe. To, ze jestes zaciety nie oznacza, ze plugin nie wykrywa, ze sie ruszasz:>


rzadko kiedy sie zauwaza te napisy;] jak juz to powinny byc one bardziej oczorypne;] ja jak jeszcze nie mialem slota to czesto mialem taka sytuacje ze wyczekuje ktos juz biegnie a tu sie okazyje ze jak sie za 5 sek nie rusze to wywala;] i czesto tez mnie wywalalo bo nawet tego nie zauwazylem.. i napewno nie jest to 1 min 30 sek tylko krocej;] nie zauwaza sie czesto tego napisu i moze dlatego ludzie sie denerwuja;]
zmienic kolory przykladowo samych sekund na oczorypny kolor i bedzie gut

chyba nigdy ci sie cos takiego nie przytrafiło ale zdarza sie tak i to dosyc często.
Spójrz na to z perspektywy normalnego, przeciętnego gracza BEZ slota:
1. Klikasz 30 min na przycisk "Dołącz do gry".
2. Wchodzisz na serwer.
3. Kupujesz bron i tak ci się morda cieszy ze w końcu wszedłeś i możesz sobie pograć.
4. Ustawiasz się i wyczekujesz i jestes skupiony tylko i wyłącznie na grze; masz zabić jak najwięcej przeciwników i wygrać rundę.
5. Wyskakuje ci komunikat ale go nie widzisz bo wciąż myślisz tylko o zabijaniu
6. Pojawia ci się komunikat, włączasz konsole a tam: "Zostałeś przeniesiony na serwer FUN/ wyrzucony z powodu AFK przez 1:30"


lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' /> stary wyjdz na dwor :D / edit :D poprostu nie przezywaj tak tej gry :P / i nie spam tyle pisz wszystko w jednym poscie jak sie da.. -_-

btw jak to jest z tym spektem ? nie ktorzy dostaja kicka za bycie 4 minuty, a inni 2 minuty i to nie zalezne jest od admina, bo kiedys wujek wszedl i dostal po 2 minutach cool.gif

po 2 min wyrzuca jak nie wybierzej teamu, po 4 siedzac poprostu na spect

Użytkownik will edytował ten post 06 kwietnia 2009 - 03:19

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#11 sylwacz93

sylwacz93

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisano 06 kwietnia 2009 - 03:14

Dokładnie plugin ten nie działa z dokładnością co do sekundy
  • 0

#12 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 06 kwietnia 2009 - 03:16

Powinno byc tyle ile trwa jedna runda. Pamietam że pare razy na cbble bedac w CT na srodku czekalem na terro przy scianie i jak sie bardzo grzebali albo cofali po pare razy to mnie wywaliło i to akurat wtedy jak juz wychodzili srodkiem. Ruszysc sie tam nie moglem bo od razu byloby mnie widac.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#13 sylwacz93

sylwacz93

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisano 06 kwietnia 2009 - 03:16

@will
?

Jak juz ktos napisał te napisy mogly by byc jakies wieksze czy cos bo jak jestes skupiony na grze to ich nie widzisz:/ chociaż to i tak nie będzię git

Użytkownik sylwacz93 edytował ten post 06 kwietnia 2009 - 03:21

  • 0

#14 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 06 kwietnia 2009 - 03:22

Odkrywam amerykę i mówię że plugin nie liczy tego jak ktoś skoczy lub pomacha myszką więc trzeba się ruszyć lewo,prawo,przód,tył
  • 0

#15 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 06 kwietnia 2009 - 03:22

a moze takie na caly ekran? wtedy kazdy zobaczy :X

najlepiej zeby jakiegos innego koloru byly np: czerwonego ale to i tak bedzie przeszkadzalo w grze...


PO CHOLERE NINJA DEFUSER NA SERWERZE TP ???!!! JA TEGO NIE ROZUMIEM ???!!! CHCECIE SIE POBAWIC W ND TO JAZDA NA NASZ FUN ALBO JAKIS INNY FFA.

Użytkownik wodny edytował ten post 06 kwietnia 2009 - 03:23

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#16 sylwacz93

sylwacz93

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisano 06 kwietnia 2009 - 03:33

ale my to wiemy worms :huh:

Po prostu piszę to co mi się nie do końca podoba w pluginach bo mam do tego prawo.
ninja na tp? to chyba nie jest nic dziwnego?

Napisałbym coś jeszcze o tekstach kończących post typy "Pozdro", "Pozdro 600" itd ale daruje sobię
  • 0

#17 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 06 kwietnia 2009 - 04:10

wiesz jakiego farta trzeba miec zeby tt Cie nie zauwazylo ?? sorry ale nd na ten server sie nie nadaje ;/

ps: inni zobacza ze Sylvo sie bawi i tez zaczna w kampach z knifami siedziec i taka gra...

Użytkownik wodny edytował ten post 06 kwietnia 2009 - 04:12

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#18 sylwacz93

sylwacz93

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisano 06 kwietnia 2009 - 04:14

bawię się?
czy masz jakieś zastrzeżenia do mnie/mojej gry?
  • 0

#19 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 06 kwietnia 2009 - 04:20

Naprawde Ty jak Wodny cos czasem napiszesz to az szkoda slow :X co do samego tematu Sylvo ma poniekad racje bo plugin nie jest dokonca dobry, wystarczy zmienic kolor napisow na jakis rzucajacy sie w oczy i bedzie wszystko gralo;] i skonczcie juz oftopowac na temat waszych gier bo wiele to do tematu nie wnosi..
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#20 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 06 kwietnia 2009 - 05:02

ty za to will same madrosci w swoich postach prezentujesz -_-

takie p*****enie bo plugin jest a ja chce sobie pokampic i pobawic sie w ninja i co wtedy jak mi sie uda?? dostane jakies punkty na forum, NIE tylko w ten sposob zachece innych do takiej zabawy


"wystarczy zmienic kolor napisow na jakis rzucajacy sie w oczy i bedzie wszystko gralo;] "

k***a wczesniej o tym pisalem, I KTO TU OFF TOPUJE!!!!!!!!!!!!!!

Użytkownik wodny edytował ten post 06 kwietnia 2009 - 05:13

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1