Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ban] Wueska


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 wueska

wueska

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 kwietnia 2009 - 03:12

Mój nick: wueska
Mój Steam ID: STEAM_0:0:24412477
Serwer: Tawerna TP
Data oraz godzina zdarzenia: 19-04-2009 - 21 : 13
Mapa: de_cbble
Opis wydarzenia: Gram sobie a tu nagle ban za reklame, któej wogóle nie pisalem. Widzialem że pojawiło się coś jakbym pisał, ale niemam pojęcia skąd to się wzielo. Na dodatek mial byc to ban na 1 dzien, a tu dzisiaj rano patrze pisze ze jest na 4 dni.
Dowod/y: http://tawerna-cs.or...e_cbble.dem.zip

Użytkownik wueska edytował ten post 20 kwietnia 2009 - 03:13

  • 0

#2 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 20 kwietnia 2009 - 03:52

ban ode mnie prosilbym o wyciagniecie logow, zostalo mi zgloszone ze poleciała reklama(czego nie zauwazylem), sprawdzilem w consoli i faktycznie reklamowales(zdawało mi sie, że cyknałem screena, jednak nie mam) prosilbym o wyciagniecie logow.


moze byc faktycznie tak, ze przegladajac konsole przeskoczylo mi cos i to nie ty reklamowales, jeżeli tak było to jasna rzecz ze przepraszam, ale zobaczymy przy okazji wyciagniecia logow.

Użytkownik plaj edytował ten post 20 kwietnia 2009 - 03:54

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#3 wueska

wueska

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 kwietnia 2009 - 04:26

Nie moge znalesc tego loga. Niewiem gdzie moze byc. Jak pisałem wyżej podczas gry widziałem że coś było pisane pod moim nickiem, ale nie mam skąd to się wzieło.
  • 0

#4 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 20 kwietnia 2009 - 04:29

Ulti zapewne logi juz przeglada, spokojnie jezeli jestes niewinny, to jak napisalem wyżej ukłonie sie i przeprosze, jezeli jednak cos zrobiles to przejzyj cfg moze masz pod jakis klawisz zbindowana reklame jakiejs strony, wtedy napewno przemysli sie skrocenie bana, jesli config jest zgrany z jakiejs stronki
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#5 wueska

wueska

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 kwietnia 2009 - 04:32

O właśnie, zaraz sprawdze bindy, moze faktycznie cos jest pod klawiszem. Chcialem chyba bron wyrzucic i nacisnałem jakis inny przycisk. Zaraz sprawdzę.

EDIT:
Sprawdzilem bindy i nic nie znalazłem podejrzanego :/
a co do configa to z nikąd nie sciagalem.

Użytkownik wueska edytował ten post 20 kwietnia 2009 - 04:37

  • 0

#6 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 20 kwietnia 2009 - 05:06

Logi wyciągnięte, to chyba wystarczy ??


L 04/19/2009 - 21:38:25: "wueska<1305><STEAM_0:0:24412477><TERRORIST>" say "Reprogrammed War3FT+MEAT MOD: 79.174.64.61 - www.caredsoft.com"

Ban słuszny, nie wiem o co się rzucasz.
  • 0
Dołączona grafika

#7 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 20 kwietnia 2009 - 05:09

dlatego napisalem abyś przejrzał cfg . Rzucać się nie rzuca z kulturka kolega ,tyle że należałoby regulamin przejrzeć http://gamingcrew.pl...hp?showtopic=40 pozdrawiam

Użytkownik plaj edytował ten post 20 kwietnia 2009 - 05:14

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#8 wueska

wueska

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 kwietnia 2009 - 05:09

Wiem że takie cos pisało ale ja naprawde tego nie pisałem ;/

EDIT: Widzialem regulamin na serwerze. Ale poco miałbym reklamować tego moda czy co to wogóle jest.

Użytkownik wueska edytował ten post 20 kwietnia 2009 - 05:14

  • 0

#9 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 20 kwietnia 2009 - 05:14

to jak samo sie napisalo ? przyznaj sie ze przez pomylke czy cos a nie krecisz bez sensu...
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#10 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 20 kwietnia 2009 - 05:16

przejrzy config w cstrike_polish , albo userconfig moze bind jest
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#11 wueska

wueska

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 kwietnia 2009 - 05:25

Heh, a jednak bind był ustawiony na klawisz BACKSPACE. Tylko nie mam zielonego pojęcia skąd on się wziąl. Ok sprawa chyba została rozwiązana, nic, tylko odczekac bana :/
  • 0

#12 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 20 kwietnia 2009 - 07:26

usuń binda z miejsca i zapraszamy do gry na naszych serwerach, ban zdjęty, ale jeśli się to powtórzy to przedłużamy x2, żeby nie było niedomówień. Ufamy, że to był przypadek...
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1