Skocz do zawartości


Zdjęcie

mapy standardowe


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: mapy standardowe (11 użytkowników oddało głos)

które mapy chcielibyście w mc ?

  1. cs_estate (4 głosów [15.38%])

    Procent z głosów: 15.38%

  2. cs_militia (4 głosów [15.38%])

    Procent z głosów: 15.38%

  3. de_airstrip (1 głosów [3.85%])

    Procent z głosów: 3.85%

  4. de_chateau (6 głosów [23.08%])

    Procent z głosów: 23.08%

  5. de_storm (3 głosów [11.54%])

    Procent z głosów: 11.54%

  6. de_survivor (2 głosów [7.69%])

    Procent z głosów: 7.69%

  7. de_vertigo (5 głosów [19.23%])

    Procent z głosów: 19.23%

  8. do pieca z nimi (1 głosów [3.85%])

    Procent z głosów: 3.85%

Głosuj

#1 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 02 sierpnia 2007 - 09:04

juz jakiś czas temu myślałem, żeby zrobic taki temat. jest lista map standardowych, które nie są grane. nie trzeba ich ściagać. ja jestem świeżym graczem, nie grałem na tych mapach i nie wiem czemu nie są grane. może warto którąś zagrać.
wybieżcie mapy, które chcielibyście w mc i napiszcie dlaczego. chetnie przeczytam równiez opinie o pozostałych mapach, zwłaszcza tych, których nie lubicie tak bardzo jak z0nk kabula a ja d2 :P

można wybrać kilka map, ale nie wszystkie....

Użytkownik tyro edytował ten post 04 sierpnia 2007 - 08:40

  • 0

#2 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 02 sierpnia 2007 - 09:15

Ok oto moje typy:


de_chateau- grana wielokrotnie na Kobie TP swego czasu, bardzo ją tam właśnie polubiłem, poznałem itd... dla mnie super mapa

de_storm- mapa, na której grałem tylko pare razy na Autocomie, gdy zaczynałem swoja przygodę z cs 1.6 ... j.w super mapa :]

de_vertigo- także poznałem ją na Kobie TP, na początku nie znosiłem, ale później przypadła mi do gustu- nie jestem na nią tak "napalony" jak na poprzednie aczkolwiek byłoby fajnie zobaczyć ją w MC.

cs_estate- i tu pewnie będzie największa burza, cóż mam z nią dobre wspomnienia jeszcze z Koby FFA gdzie naprawdę wyniki pomiędzy T a CT były wyrównane.

Tyle, o serwerach pisałem dlatego, aby pokazać, że te mapy dobrze funkcjonowały gdzie indziej. Mam nadzieję, że u nas będą, ponieważ ciągle przybywa nowych graczy.

EDIT: tyro prosił o wypowiedzi odnośnie innych map no to jazda...

as_oilrig- ciekawa mapa, ale... nie do gry na publiku niestety, zresztą ulti wyjaśnił co i jak w topicu o niej. Może być, ale tylko z "ogarniętymi" ludźmi.

cs_assault- każdy ją pewnie darzy sentymentem, mapa dobra do gry na LANIE czy z kumplami, ale normalnie tez sie nie nadaje, bo jest zbyt mało wejść do hangaru. Niektóre modyfikacje assaulta dodające nowe przejścia i możliwości "dajo" rade.

cs_backalley- NIGDY nie grałem, nie mam zdania, ale jak przez przypadek kiedyś włączyłem to wygląda całkiem klimatycznie.

cs_havana- j.w

cs_militia- sprawa jak z assaultem, moja pierwsza mapa na której grałem (jeszcze w 1.5), w sumie można tylko kanałami raszować, bo dach i okna to awp. Można by na niej zagrać na publicu po wyłączeniu snajperek z wyjątkiem scouta(dla mnie awp i tak mogłoby zostać)

cs_siege- grałem parę razy na początku przygody z cs- fajna aczkolwiek niegrywalna

de_airstrip- nawet jej nigdy nie widziałem na oczy lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />

de_survivor- w sumie kiedyś można by dodać do MC... nie pamiętam czy jest grywalna, bo grałem na niej parę razy

de_torn- też sobie jej nie przypominam

Użytkownik Masmix edytował ten post 02 sierpnia 2007 - 09:29

  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#3 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 02 sierpnia 2007 - 09:36

Z tych map to lubie cs_estate, de_chateau i cs_militia (ale zaraz zostane zjedzony bo to awp_map prawie).
Jestem w stanie strawic jeszcze de_vertigo, de_storm i de_survivor (na tej ostatniej o ile dobrze kojarze to sa jakies pulapiki np zahaczysz noga o jakas linke to wybucha).
De_torna to niespecjalnie kojarze.
De_airstrip i cs_siege mi sie nie podoba.
A reszty nie zagralbym po jedzeniu. cs_havana to flak jakich malo. assault to gó*** ale wg na glowe bije go cb_backalley o ktorym nie chce za bardzo pisac bo po kolacji jestem. Jest to najgorsza i najglupsza mapa jaka ujrzala swiatlo dzienne. Kto ja zrobil pojdzie do pieca.
Jezeli mialbym wybrac 1 mape na ktora oddam glos to jest to cs_militia, pozniej de_chateau i na koncu cs_estate.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#4 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 02 sierpnia 2007 - 09:46

de_survivor (na tej ostatniej o ile dobrze kojarze to sa jakies pulapiki np zahaczysz noga o jakas linke to wybucha).

http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/ohmy.gif survivor to jest ta zimowa mapka (w ktorej pake mozesz podlozyc w ciezarowce albo w samolocie..)

Ja właściwie i tak (prawie) każdą mape zagram, ale zagłosowałem tylko na vertigo i chateau :F
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#5 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 02 sierpnia 2007 - 10:12

A to juz pamietam, to ta z samolotem. To ja o de_predator myslalem http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#6 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 02 sierpnia 2007 - 10:31

Po 1 wkońcu ktoś poruszył ten temat :)
No to tak zagłosowałem na : cs_estate,cs_militia,de_chateau,de_surwiwor,de_vertigo.
Vertigo oraz chateau powinno być już dawno w mc te mapy raczej są grywane i bardzo mi przypadają do gustu.
Militia mile ją wspominam (jak italy),fajnie by było na niej pograć(była to chyba moja 1 mapka jaką grałem na lanie w cafe:D) Survivor,też jest fajna mogła by być dodana na próbe.Estate też ciekawa też można dać na próbę :)
Vertigo,chateau,militia muszą być w MC!! http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif To tyle.

Użytkownik KsR edytował ten post 02 sierpnia 2007 - 10:31

  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#7 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 02 sierpnia 2007 - 11:08

wszystkie mapy do d*py i nawet nie chce mi sie pisać dlaczego... chateou syf jakich malo. Jedyną mapą z tych wszystkich ktorą bym jeszcze jakos ostatecznie zcierpiał to estate.. mialem kiedys na niej sporo zabawy. ale ogolnie na nie dla wszystkiego.. ;p
pogralbym sobie jedynie hm w jakąs przerobke dustow (2002 lub 4 ) lub rechport przy pelnym serwie. zaglosowalem na odbilo CI :PPP
  • 0
Dołączona grafika

#8 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 02 sierpnia 2007 - 11:23

pogralbym sobie jedynie hm w jakąs przerobke dustow (2002 lub 4 )

a ten tylko te dusty i dusty... może wypadałoby zmienić trochę klimat?
btw. zapomniałeś napisać o przeróbkach kabula :*
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#9 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 02 sierpnia 2007 - 11:34

Trzeba zmienic i to szybko...
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#10 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 03 sierpnia 2007 - 10:39

no nieeeeee jak przejdzie vertigo albo jeszcze gorzej- to j3#%#!@ chateou to sie zalamie ;x Na estate glosujcie, lepsze to niż reszta.... dodajcie tam glos moj na estate bo zaglosowalem tylko na "odbilo ci" :F

głosować na estate!!!!!!!! mala mapa, szybka akcja, szybko mapa zleci!!! i jedna mapa z hostami by sie przydala na TP !!!!!!!! :f

Użytkownik rahH edytował ten post 03 sierpnia 2007 - 10:51

  • 0
Dołączona grafika

#11 Bloodline

Bloodline

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 03 sierpnia 2007 - 01:00

ja wam padom.
de_cpl_strike
de_cpl_fire
de_russka
i wszystko jasne
  • 0
Dołączona grafika

#12 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 03 sierpnia 2007 - 01:04

militia <3
de_cpl_strike
odbilo Ci
permik dla rahha

te 4 mapy dodac i good n1 ;]
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#13 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 03 sierpnia 2007 - 05:08

cs_estate
cs_militia
de_survivor
de_storm

Wymieniłem te na których z checia bym pograł, a dawno nie grałem.
A do mc to bym dodał militie, pierwsza mapke na której grałem w csa, uczyłem sie grac z botami :P
  • 0
Dołączona grafika

#14 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 04 sierpnia 2007 - 08:45

pisze tu coś dla odświeżenia tematu... wykasowałem z sondy napy, które nie dostały żadnych głosów oraz pytania które są oczywiste czyli perm dla rahha i to że mi odbiło.

nadal jednak nie wiadomo co robić...

1.chateau
2.vertigo
3.militia
4.estate

cos mozna dodać, ale nie wszystko. pewne są dwie pierwsze kandydatury, ale trzecia mapa tez mi sie wydaje ciekawa, no i czwarta również niczego sobie.
  • 0

#15 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 04 sierpnia 2007 - 11:00

Dodaj wszystkie a po czasie zoabczymy jakie 2 mapki sa bardziej grane :P
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#16 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 05 sierpnia 2007 - 08:54

wszystkich nie dam. chateau i vertigo jakoś byłyby pewnie grane, bo się je spotyka na innych serwerach.

jestem ciekaw co z tymi dwoma pozostałymi. sprawdzimy je.
najpierw dodam cs_militia. zobaczymy efekt.
jezeli się żadna z nich nie przyjmie to w mc znajdzie się chateau lub/i vertigo.

można wstawić obie, ale np. zamiast cpl_mill albo kabula ;p

Użytkownik tyro edytował ten post 05 sierpnia 2007 - 10:03

  • 0

#17 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 05 sierpnia 2007 - 11:46

można wstawić obie, ale np. zamiast cpl_mill albo kabula ;p


po moim trupie za cpl_milla!! za kabul jeszcze bym sie zastanowił gdyby to mialobyć estate... ale jak macie te syfiaste chateuo wstawiać to chociaz wstawcie po albo przed cbble zebym mogl wygodnie (:F) wyjsc na 2 mapy i nei wqwiać sie ze ze wejde spowrotem a tu znowu jakas zj3!%132 mapa. w ogole jak tak patrze to trzeba rzucać csa jak tu ma sie zrobić milita-chateou-vertigo-cbble. rzal.ru Zamiast takiego tematu i szukania na sile standardowych map lepiej by bylo znalezć niestandardowych pare takich do 2MB ktore ludziom by sie szybko sciagaly i by sie chcialo grać na czyms nowym a nei na tych starych zarzyganych teksturach..
  • 0
Dołączona grafika

#18 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 05 sierpnia 2007 - 12:14

Za kabula smiech na sali ?? Za azteca ja bym wstawil na tym syfie nikt nie gra ;F
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#19 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 05 sierpnia 2007 - 01:15

Na aztecu grajoo, na kabulu wczoraj nie grali jak im pokazalem awp_map http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#20 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 05 sierpnia 2007 - 02:33

tyryryry. :P

rahh, krzyczysz o niestandardowe mapy, a potem sam dajesz vote na d2....

to może zrobimy samo d2 24/7 i będą niezarzygane tekstury d2....

dałem do wyboru mapy standardowe, bo ich nie trzeba ściągać i jest szansa, że ludzie nie wyjdą. dobrze wiesz, że nawet 1mb to dla wielu zbyt dużo.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0