Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marsz Tolerancji - Kraków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 16 maja 2009 - 07:31

Jak co roku na ulicach Krakowa (nie, żaden to atak ani złośliwość z mojej strony panowie obrażalscy :D) miała miejsce jakże barwna i piękna parada równości zwana 'Marszem Tolerancji'. O co w niej chodzi? Ciężko powiedzieć. Teoretycznie chcą manifestować swoje homoseksualne orientacje i przeciwstawić się otaczającej homofobii. Praktycznie jest to błaganie tęczowymi flagami i ubieraniem się w sposób podkreślający swoje upodobania o jakąkolwiek akceptację.Dołączona grafika Dołączona grafika

Z reguły też tak bywa, że Narodowcy (NOP, ONR itp.), Wszechpolacy i ludzie o konserwatywnych poglądach organizują kontrmarsz i pokazują swoją niechęć do 'pedałów' i 'lesb'. Latają hasła 'pedały do gazów', widnieją transparenty i znaki 'zakazujące pedałowania', które pewnie każdy widział, na wszelki wypadek pokaże. (W tym roku nazwanym Marszem Normalności - adekwatna nazwa wg mnie) Dołączona grafika.

Co roku jest gorąco, w tym nie było inaczej. Dołączona grafika

Starły się dwa całkiem skrajne i odmienne poglądy. 'Tęczowi' - 0 agresji, okrzyki i transparenty również zaczepiające 'Normalnych' (co widać na pierwszej fotce).
Skończyło się na zatrzymaniu koło 20 konserwatystów, ale długo nie posiedzą, bo są tylko oskarżeni o obrzucenie jajkami, butelkami policjantów i próbę przerwania legalnego marszu Tolerancji.

O czym warto wspomnieć? O reakcji władz Krakowa (i nie tylko) na zaistniałą sytuację. Podstaw prawnych niby nie ma, aby jak i jeden, tak i drugi pochód miał miejsce, ale co roku 'coś' się dzieje. 22 senatorów podpisało się pod zakazaniem Marszu Tolerancji. Jaka jest ich argumentacja? Konstytucja gwarantuje rodzinie ochronę przed zgorszeniem. Nie owijając w bawełnę i dla tych niekumatych uznali rosnący w siłę homoseksualizm za właśnie ten czynnik gorszący. Wniosek z tego co wiem jest bliski przejścia.

Dobra wszystko ładnie, pięknie. Starałem się w jakiś sposób opisać czy też przybliżyć o co chodziło, co się wydarzyło, bo pewnie nie wszyscy oglądali wiadomości, tylko na przykład oglądali mecz finałowy w Tawerna Cup #2 :).

Teraz czas na refleksję? Czy jakieś wnioski wyciągnąć z całej sytuacji, bo można w wielu aspektach rozpatrywać całe zdarzenie plus otoczkę.

Co pewnie wszyscy wiedzą, próbujemy zbliżyć się poziomem do Europy Zachodniej. Tam jasno jest określone, że cenią sobie tolerancję (Homoseksualizm zalegalizowany w Holandii, kilka krajów też do tego dąży), ale społeczeństwa nie zmienimy i może to lepiej.

Odpowiedzmy sami sobie, czy warto iść w tym kierunku? Unii Europejskiej, która gówno robi sobie z naszego kryzysu, chce nam wpoić, że powinniśmy przychylnie patrzeć na gejów i lesbijki. Tyle, że właśnie wróćmy do tego zgorszenia - nie wydaje Wam się za yyy nie wiem jak to nazwać, budzące niesmak widoki obściskujących się mężczyzn. Związkach homoseksualnych, które domagają się praw do adopcji dzieci? (Co prawda w całej UE tak nie jest, ale to taki przykład).
Wyobrazić sobie łatwo sytuację, przychodzi dziecko do szkoły i mówi "mam dwójkę tatusiów". Dla mnie owned i to cały komentarz do sytuacji.

Co cieszy? Podejście Kościoła do całej sprawy, konserwatywnie i trwale utrzymują swoje zdanie. Jakby nie patrzeć od początku ludzkości był nakreślany model związku - Kobieta - Mężczyzna. O klerykach nie zamierzam się rozpisywać, bo zbyt wierny nie jestem.

Kończąc już tym razem ostatecznie kilka słów na koniec. Nie chce znów wojny wywoływać na forum, ale nawołać do jako takiej dyskusji, macie swoje zdanie, jest nas tylu, a każdy posiada odmienne - wyraźcie je.
Ja pierwszy zdradziłem swoje stanowisko - Pedałom, Lesbijkom - NIE!.

PS. Padłem jak w faktach był materiał filmowy i w marszu Tolerancji zobaczyłem gościa koło 2m wzrostu, w barach szeroko, łysy i w różowych skarpetkach, i czarnej sukience :O :O :O
  • 0
Dołączona grafika

#2 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 16 maja 2009 - 07:48

W piątek u mnie szkoła powitała ~20 jakiś dzieciaków, którzy przyjechali z Ugandy pokazać swoje umiejętności, a potem zagrać mecz piłki nożnej na naszą szkolną drużynę(chyba najlepszą w naszym województwie :D ) Oczywiście byli to murzyni. Zaczęły się teksty znajomych "nie jestem rasistą, ale asfalt powinien leżeć na drodze" itd. Mnie to śmieszy, przecież to są normalni ludzie. Dopiero jak zaczeli wywijać fikołki, salta itp to wszyscy zobaczyli, Ci wielcy biali ludzie jacy są malutcy lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />
Jak doszło do meczu, to darli mordy i kibicowali zawodnikom Ugandy. Troche śmieszą mnie tacy ludzie, tak to wielki fafarafa, a jak zobaczył kilka rzeczy od razu zamknal morde.

Mi nauczycielka zarzuciła, że jestem nie tolerancyjny. Stwierdziłem, że kolor skóry dla mnie nie ma znaczenia, człowiek to człowiek, ALE promowanie gejów w telewizji jest chore. Czemu zaprasza się geja(który na dodatek jest żydem) do prowadzenia programu w telewizji, ktory oglada x ludzi ? Czemu jakieś konkursy typu "najpiękniejsi" wygrywa para gejowska ?
Nie długo będzie tak, że program informacyjny będzie prowadzić pan, z "mjentkimi" ruchami. Nie wiem jak innym, ale mi takie coś się nie podoba. Chcą, niech się stukają ze swoimi bojfriendami, ale nie muszą się promować na jakiś paradach, nie muszą o tym bębnić w telewizji jak im to jest źle. Do tego, jeśli w przyszłosci taka para będzie mogla wychowywac dzieci, to oczywiste jest ze wychowaja go tez na geja. To nie jest normalne, tylko chore.
  • 0

#3 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 16 maja 2009 - 07:50

Tak samo jak FFFF-a mnie na widok 2 całujących się facetów wzbiera mi sie na odruchy wymiotne (co innego 2 dziefczyny :D).

Co do adopcji dzieci przez pary homo jest dla mnie spaczonym pomysłem. Takie dziecko w szkole podstawowej i gimnazjum w Polsce miało by przesrane życie. Dlatego mówię NIE PEDAŁOM I LESBA !!
  • 0

#4 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 16 maja 2009 - 08:09

To są ludzie chorzy. Ich powinno się leczyć. Ja nie mam ochoty patrzeć jak na ulicy dwie baby czy dwoch pedałłow się całuje.
Ma to także zły wpływ na małe dzieci.

Tak dłużej być nie może. pedalstwo w modzie,
gdzie w związku zamiast matki jest drugi ojciec.
Bezpłciowa młodzież, dziewczyna coraz bardziej
wygląda tak jak chłopiec i w drugą stronę.
A wszystko HIVem doprawione. W rozpuście pogrążone.
Przedstawiam nową ziemię: Gomorę i Sodomę.
Tu ludzie działają wbrew wszystkim przykazaniom.
Są próżni, leniwi, wartości za nic mają,
ani Boga w sercu, chcą miejsce jego zająć
i swoją duszę diabłu zaprzedają. (MorW.A.)


NIE dla HOMOniewiadomo
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#5 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 16 maja 2009 - 08:12

Popieram zdanie FFFF i Snifera.

Jaki normalny facet, bądź kobieta wychowa sie w związku homoseksualnym ???

Nie pedałom i lesbijką !!!
  • 0

#6 Canabinabanina

Canabinabanina

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 20 postów
  • Ską…d:Czytaj wstecz awW !

Napisano 16 maja 2009 - 08:12

nie no. dwie panny to rarytasik ;p
kupiłbym sobie takie xd
  • 0

#7 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 16 maja 2009 - 08:36

MNIE TAM TO SPAWA, dopuki żaden pedziu mnie nie próbuje dotykac-podrywać,głupio sie usmiechac ( w sytuacjach chorych jestem homofobem), ale z racji, że skoro spod okupacji radzieckiej wyszlismy i oddawano za wolności słowa życie na całym świecie (słowa i poglądów), to nich sobie manifestują . Jak słucham, że gejostwo to choroba, to przed oczami zawsze mam księdza, pewnie dlatego że to ich stały tekst. No tak bo oni w sumie też " kochaja tych chłopców" tyleże mniejszych. Żarty sobie można stroić jeżeli są one w granicach jakiś, "rowerów" nie lubie, brzydze sie ich zachowanaimi, ale trza ich tolerować jak każde inne stworzenie, niech se żyją, kwitną, pukają się , belebym tego w wiekszości nie obserwował. Czy jest to chore, a ino ciężko stwierdzić. Bardziej jednak jak napisałem nienawidze pecy(a to juz stwierdzono, że jest choroba). Jakby szedł pochód pedofilców to kamyki same by sie do ręki ciskały..
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#8 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 16 maja 2009 - 08:37

Hehe z tymi pannami to sie zgadzam :D

a tak serio - generalnie nic do gejów i lezbijek nie miałem, byłem zdania ze moga sobie istnieć dopoki nie beda dzieci chcieli adoptować. Ale w zeszlym roku mialem okazje wyjazdu do Londynu gdzie ujrzalem na lawce dwoch panow "głęboko" się całujących i od tej chwili jestem zdania: NIE DLA TYCH CHORYCH PSYCHICZNIE LUDZI, POWINNI BYĆ LECZENI W SPECJALNYCH ZAKŁADACH I W DODATKU POWINNO BYĆ ZAKAZANE POKAZYWANIE ICH GDZIEKOLWIEK CZY JAKAKOLWIEK PROPAGANGA HOMOSEKSUALIZMU.

tyle ode mnie, pozdrawiam :)
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#9 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 16 maja 2009 - 08:43

Nie mam nic do homoseksualistow (ale to moze dlatego ze nikogo takiego nie znam ani nie widuje). Jak dla mnie moga sie zenic (o ile pamietam to chcą brac slub żeby miec prawo do dziedziczenia bo bez tego nie dostają nic) i robic co chcą, kazdy moze sobie wybrac jaki chce byc, jedyne co mi sie nie podoba i co jest dla mnie kompletnie chore to że w niektorych krajach dwóch tatusiów moze adoptowac dziecko. Mimo ze takie cos dzieje sie w krajach o wiele bardziej tolerancyjnych od naszego to i tak wątpie czy takie dziecko jest traktowane tak samo przez rówieśników. I przez to że przez lata bedzie sie wychowywać w domu z dwoma panami prawdopodobnie tez bedzie homo bo to co dla nas jest (delikatnie mowiąc) dziwne dla takiego dziecka bedzie na porzadku dziennym.


Napisałbym cos jeszcze do paru osob nade mną ale nie chce mi sie kłóćic i czytac argumentów typu "nie bo nie i h**"
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#10 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 16 maja 2009 - 08:51

wyciąg z regulaminu forum

(...) zabrania się również umieszczania wypowiedzi o treściach rasistowskich lub innych tego typu wypowiedzi (...)



to po pierwsze
po drugie nauczcie się uzywać języka polskiego. Przeczytajcie co boldem popisał prawie każdy z was, nawet tam musieliscie ortografy wsadzić.

po trzecie - nie popieram homoseksualizmu w zaden sposób, uwazam ze to jest nienaturalne wręcz chore, ale dopóki oni tam wtykają sobie nawzajem i nie zapraszają mnie do koleczka to mogą robic sobie co chcą, a takimi postami pełnymi agresji i ciemnoty nie powiem co pokazujecie...
stąd bliska droga do rasizmu i antysemityzmu, no ale tak - to jest wlasnie POLSKA...teraz idziemy wywieszamy flagi i dalej jestesmy tępymi chujami...

słów mi na was brak. Bodziuu jedynie honor ratuje

Wodny, a Ty to juz wogole popisałes się pierwsza klasa.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#11 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 16 maja 2009 - 09:05

Owi, ale przecież to jest interpretowanie zdarzeń, które miały miejsce dziś. Ludzie podzielili się na dwa obozy. To jest spojrzenie na sytuację, która rodzi się wokół nas i ciągle się rozwija. Wg Ciebie to, że napisałem 'NIE dla gejów' i opisałem z nutką ironii dzisiejszy fakt to post pełen ciemnoty czy też agresje tu widzisz? No bez jaj, bo to jest trochę przesada. Jak każdy dysponuję wolnym słowem i je upubliczniłem, nie wydaje mi się, żebym przegiął czy też uraził kogokolwiek.

Nie widzę, żeby ktoś napisał, 'zabije geja postawie go pod mur'. Po prostu kto chce to wyraża poparcie dla danej grupy lub nie.

PS. No Wodny nie wiem czy rapowy świat jest najlepszy do przytaczania cytatów.
  • 0
Dołączona grafika

#12 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 16 maja 2009 - 09:07

No to bardzo proszę, jakie błędy popełniłem? Za dużo agresji w mojej wypowiedzi? Przeciez k***ami nie rzucałem. Wypowiedziałem się na temat, który od dawna jest poruszany na tym świecie. Pewny jestesm w 100% , mimo ze jestem nietolerancyjny W TEJ SPRAWIE to jednak nie bede sie przebieral w biale fartuchy i kaptury palil krzyze i zabijal afroA. ani nie bede wypominal zydom co my dla nich zrobilismy w okresie 2W.Ś. a co teraz o nas gadaja (przynajmniej ich czesc) bo wiadomo zadna ze stron nie jest swieta ... aaaa a moze chodzi o ta zwrotke ??? nie wyczytalem w niej zadnych sprzecznosci.


a Ty FFFF nie wiem po co sluchasz rapu jesli stwierdzasz ze nie jest dobrym zrodlem do przytaczania cytatow. mala wskazowka dla ludzi ktorzy lubia JAKĄKOLWIEK muzyke : sluchajcie czasem tekstu po kolkanascie razy zanim pochopnie go ocenicie...

Użytkownik wodny edytował ten post 16 maja 2009 - 09:10

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#13 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 16 maja 2009 - 09:21

berety na leb i do boju... tylko po cichu bo radia nie bedzie slychac....

watpie w was coraz bardziej

napisze wprost o co mi chodzi - w sumie pisalem o tym wodnemu na steamie ale napisze do was wszystkich:

Mnie denerwuje fakt nie tego ze naskakujecie akurat na Homoseksualistów - chociaz to tez ma pewne znaczenie.

mnie denerwują te przejawy agresji, pogardy itp itd wobec ludzi rozniacych sie od nas
- ktos jest bogatszy - chuj i zlodziej, na pewno Zyd
- inny kolor skóry - czarnuch, asfalt, zółty, w sumie możliwe że też Żyd
- ładniejszy/brzydszy
- madrzejszy /głupszy
- głosuje na kogoś innego
- ma inne poglądy

Każdy powód dobry, aby się poróżnić, wyśmiać, zaatakować. Wazne aby ktos byl inny i na pewno się powód znajdzie...

Znacie dzieci które są odtrącone bo ich rodzice są biedniejsi? Jest ich masa. I niech mi któryś mądry wytłumaczy dlaczego tak kurwa jest?


Ale powaznie dyskutuujcie tu to może cos madrego wyjdzie. Dlatego tez nie zamykam tematu. Kazdy ma prawo do wygloszenia swoich opinii...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#14 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 16 maja 2009 - 09:24

a Ty FFFF nie wiem po co sluchasz rapu jesli stwierdzasz ze nie jest dobrym zrodlem do przytaczania cytatow.

To ze ktos słucha hh to znaczy że musi sobie robic idola z danego rapera? Zgadzać sie z kazdym jego tekstem? Trzeba miec swoje zdanie a nie tylko kierować sie tym co ktoś nawinał w ktorejs zwrotce. hahaha wyjdz i nie osmieszaj sie bardziej.

Ps. slucham tylko hh i jakos nie odczuwam potrzeby chodzenia w spodniach z rozporkiem w kroku, golenia głowy na 0 ani tym bardziej wypowiadania wojny tym co są homo.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#15 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 16 maja 2009 - 09:26

Jeżeli chodzi o homoseksualistów to ja jestem tolerancyjny tak długo jak długo siedzą w domu. Jeżeli chcą to niech sobie urządzają orgie w 10 kolesi, ich sprawa. Ale jeżeli ma łazić 2 pedałów po parku i się całować to jest to przesadza, tak samo mnie denerwują sprzedawcy-pedały w sklepach. Grrrr. A już w ogóle paranoją są małżeństwa homoseksualistów i adaptowanie przez nich dzieci....
W każdym razie ja jestem przeciw homo (no może jednorazowym trójkątem bym nie pogardził :D), ale też nie uważam, że trzeba ich pałować i lać po twarzy.

A co do tych biedniejszych dzieci odtrącanych to chyba jest tak dlatego, że jeżeli ktoś ma pieniądze to prowadzi inny styl życia i ma inne rozrywki. Może sobie pozwolić na weekend w berlinie wakacje gdzieś zagranicą z kumplami czy wydawanie po 200-300zł w klubie co weekend. I taka młodzież niejako mimowolnie odtrąca tych którzy niemogą sobie pozwolić na życie na tym samym poziomie. Co dla mnie akurat jest przykre, i ja osobiście wolę znajomych którzy nie są jacyś przy kasie, bo ci bogaci w większości przypadków są strasznie zniszczeni przez $$ :(

Użytkownik ScaR edytował ten post 16 maja 2009 - 09:35

  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#16 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 16 maja 2009 - 09:49

szkoda ze nie napisalem tu tego co Owiemu na steamie bo juz mnie od gnoji wyzywaja ( a przynajmniej tak mysla)
kiedys nie lubilem hemp gru dlaczego? a no dlatego:

smierc policji
j**ac konfidentow
nienawisc do policji tak zostalem wychowany

o co im chodzi -_- chorzy sa czy co?? ale wlasnie niedawno zobaczylem jeden odcinek Uwagi na tvn. chlopka powiesil sie a dlaczego? nie wytrzymal presji. zostal oskarzony o czynna napasc na policjanta mimo ze zostal brutalnie skopany przez policjantow za to ze pil piwo na ulicy ( mial 19 lat wiec co tam ) . byl swiadek napasci na goscia. wszytsko trafilo do sadu ale Policja oskarzyla chlopaka i skonczylo sie tak jak sie skonczylo ;C


ich nienawisc mozna uznac za uzasadniona ... tylko niech nie zabijaja ...

ps: Ulti sluchasz hh a wiec "twoje" "zdanie" musi byc zawarte w jakies piosence
to logiczne bo przeciez spiewaja o tym co widza a nie wymyslaja sobie bajeczki a ja przytaczajac ich zwrotke w ktorej jest kilka linijek napewno w jednej jest odzwierciedlone moje twoja wasze zdanie

i znowy przytocze te slowa:

Tak dłużej być nie może. pedalstwo w modzie,
gdzie w związku zamiast matki jest drugi ojciec.
to jest moje zdanie a takze wiekszosci z Was
Bezpłciowa młodzież, dziewczyna coraz bardziej
wygląda tak jak chłopiec i w drugą stronę.
- racja czy nie racja?
A wszystko HIVem doprawione. W rozpuście pogrążone - chodzi o to kto jest biedn/bogaty tak jak scar pisal 200-300zl w klubach przeciez to rozpusta xD
Przedstawiam nową ziemię: Gomorę i Sodomę. ....
Tu ludzie działają wbrew wszystkim przykazaniom.
Są próżni, leniwi, wartości za nic mają,- KLAMSTWO wszyscy ludzie sa pracowici i nie wzbogacaja sie kosztem innych
ani Boga w sercu, chcą miejsce jego zająć
i swoją duszę diabłu zaprzedają.
- w zaleznosci od tego czy ktos jest wierzacy czy nie

Użytkownik wodny edytował ten post 16 maja 2009 - 09:55

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#17 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 16 maja 2009 - 09:59

nie chce mi sie rozpisywac bo i tak nikt by tego nie przeczytal. Dlatego pisze tylko tyle, ze pod wypowiedzia ultiego i owiego sie podpisze.

CO do adopcji dzieci przez pary homoseksualne... nie wiem. Na pewno nie jest to sprawa prosta typu "nie bo nie" czy "tak bo tak". Zalezy od pary, powinny byc jakies testy czy ch** wie co, nie wiem sam.

Dodam tylko tyle:

NIE dla HOMOniewiadomo


na poczatku mialem ochote napisac tylko "nie skomentuje", ale dodam cos wiecej.

Miłuj bliźniego swego jak siebie samego.


hipokryto.


zegnam, bo nie chce mi sie na to patrzec [ z paroma wyjatkami ].

EDIT:

jeszcze jedno:

mnie denerwują te przejawy agresji, pogardy itp itd wobec ludzi rozniacych sie od nas
- ktos jest bogatszy - ch** i zlodziej, na pewno Zyd
- inny kolor skóry - czarnuch, asfalt, zółty, w sumie możliwe że też Żyd
- ładniejszy/brzydszy
- madrzejszy /głupszy
- głosuje na kogoś innego
- ma inne poglądy


<piwo>

na ten temat napisze kolejna prace [tym razem luzniejsza, w formie eseju]. Jakby to kogos interesowalo, wkleje tez na forum.

Użytkownik ReV edytował ten post 16 maja 2009 - 10:04

  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#18 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 16 maja 2009 - 10:02

Wodny co do Ciebie, owszem nie z każdą ideą w hh się zgadzam, ale ta akurat nie powinna znaleźć się tutaj - było dość wulgarne słownictwo i przekaz, nie każdy sobie życzy - proste.

Ale nie kminie w ogóle o co chodzi Owi. Temat jest jaki jest, odnośnie danego wydarzenia bieżących, a Ty przywołujesz określenia do żydów, biedniejszych czy brzydszych.

berety na leb i do boju... tylko po cichu bo radia nie bedzie slychac....

watpie w was coraz bardziej


Tak jest w Polsce - ciężkie tematy określane mianem TABU i chować, broń Boże nie dyskutować o nich, a najlepiej udawać zaciekle, że problemu w ogóle nie ma. Napisałem kilka tematów kontrowersyjnych, to każdy albo skończył się na kłótni, albo w ogóle został olany, bo nie macie ochoty gadać na cięższe tematy (Dzień flagi, religia, teraz ten).

Skoro już temat zszedł na temat szydzenia, wyzywania. Zawsze tak było, zawsze tak będzie. Polska konserwatywny kraj, opinię mamy jaką mamy i tylko, i wyłącznie dzięki sobie. Teraz każdy powie, ja nie wyśmiewam nikogo jestem złoty człowiek. Gówno prawda. Każdy we wnętrzu ma jakiś zalążek czy tam cząstke złości,nienawiści czy też zazdrości, zależy od przypadku. W zależności od charakteru, jednemu się nie podoba metroseksualista - jedzie po nim. Inny dostrzeże złego coś w sportowcu - a powyzywam go. Przykładów mogą być całe setki, ale dwulicowość jest od zalania dziejów i to się nie zmieni.
  • 0
Dołączona grafika

#19 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 16 maja 2009 - 10:04

To że jedna/kilka/kilkadziesiat osob z danej grupy spolecznej/kraju/organizacji coś zrobi to nie powod zeby wszystkich wrzucac od razu do jednego wora i oceniak przez pryzmat jakiegos wydarzenia. To takie samo gadanie jak to że wszystkie baby to k, wszyscy faceci to zboki, wszyscy niemcy to... ipt


Zreszta temat nie jest o tym co leci na tefałenie.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#20 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 16 maja 2009 - 10:15

dlatego napisalem "HOMOniewiadomo" jako ZACHOWANIE SEXUALNE nie pisalem "nie dla gejow i lesbijek" zeby nie byc posadzonym o nienawisc do drugiego czlowieka, trzeba takim ludziom pomoc "wyleczyc" uswiadomic ze jest to " niekorzystne" dla swiata. niby jak z dwoch facetow razem lub z dwoch kobie razem ma sie narodzic nowe istnienie.... dlaczego ewolucja "zakonczyla" sie na tym etapie czlowiek jako najdoskonalejsza forma zycia o genialnie rozbudowanym systemie zwanym mozgiem gdzie jest wszytsko idealnie "wykonczone" a jednak do samego rozmnozenia sie potrzeba dwoch organizmow o przeciwnej plci bo tylko wtedy dwie haplidalne gamety jedna z pierwszego organizmu i druga z drugiego organizmu (o przeciwnej plci) polacza sie zeby powstala zygota diploidala zdolna do rozwoju?! no k***a ale jak to :< FAIL
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0