Skocz do zawartości


Zdjęcie

Usp Four Fanatic


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 bRzoza

bRzoza

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 93 postów
  • Ską…d:Ruda Śląska

Napisano 10 czerwca 2009 - 01:25

Witam:) Na wstępie chciałbym powiedzieć coś o uSp Four Fanatic :)

uSp Four Fanatic

- profesjonalna organizacja zrzeszająca graczy gier wideo działająca od maja 2008 roku aż do dziś! Chcemy się rozwijać, zaistnieć w świecie polskiego sportu elektronicznego, dążymy do stworzenia niepowtarzalnej drużyny, która będzie godnie reprezentować barwy uSp-4fun. Na dzień dzisiejszy jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje współpracy.

Strona klanowa - http://www.usp-4fun.com.pl/

Ogólnie klan powstał ponad rok temu.Początkowo zaczynaliśmy jako klan CS 1.6 ale po krótkim czasie przekształciliśmy się w MG. Szukamy naprawdę dobrych graczy którzy mają dużo wolnego czasu na grę. Na swoim koncie mamy już parę osiągnięć w mniej znanych ligach. Teraz przyszedł czas na esl a w przyszłości chcemy się pokazać na paru lanach. Posiadamy własny serwer do gry oraz serwer głosowy.

W naszym MG występują druzyny :
Counter Strike 1.6
America`s Army oraz
Counter Strike Source


Aktualnie:
Poszukujemy dwóch, bardzo ogarniętych pełnoletnich graczy do klanu uSp Four Fanatic. Jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje:) Jeśli jest ktoś chętny spróbowania sił w naszym klanie wystarczy tutaj napisać:) ...
  • 0

#2 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 10 czerwca 2009 - 01:45

Ok ja się piszę :D Spełniam jeden wymóg jestem pełnoletni :D A z ogarem jest u mnie jak z pogodą :P To wy stwierdzicie ewentualnie czy się nadaję :D
  • 0

#3 adamus

adamus

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 czerwca 2009 - 06:04

brzoza moge do klany na snipera?
  • 0

#4 bRzoza

bRzoza

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 93 postów
  • Ską…d:Ruda Śląska

Napisano 10 czerwca 2009 - 07:11

No No:) Worms :) coz bedziemy sprawdzac tych co sie zapisza bo naprawde musimy smigac cos dobrze narazie w klanie jest 3/4 ogarow wiec :) pozyjemy zobaczymy :)
  • 0

#5 bRzoza

bRzoza

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 93 postów
  • Ską…d:Ruda Śląska

Napisano 12 czerwca 2009 - 09:21

Ktos jeszcze jest chetny do wspolpracy:) Wormsik badz jutro kolo 20:) ogarniemy co mixa zobaczymy :P
  • 0

#6 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 15 czerwca 2009 - 11:07

hmmm... tak sie zastanawiam. Moze bym cos zagral klanowo, w sumie 22.06 mam ostatni egzamin i 3 miesiace wakacji. Ide co prawda do pracy ale prawie kazdy wieczor i wiekszosc weekendow wolne. Nie wiem tylko czy sprostam waszym wymaganiom bo lou jestem :( jak uwazasz brzoza. Jak uznasz ze warto mnie sprawdzic to pisz na frendsach.

chill out.
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#7 bRzoza

bRzoza

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 93 postów
  • Ską…d:Ruda Śląska

Napisano 16 czerwca 2009 - 04:38

No to zobaczymy;) ktos jeszcze chetny?

Użytkownik AmCIEk edytował ten post 09 września 2009 - 11:30
zamykam // w razie czego proszę o PW

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1