Skocz do zawartości


Zdjęcie

Juri


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 07:11

Nicki na serwerze:Juri
Wiek:16(pewnie główny problem)
Grono ktoś ma ? - http://grono.net/users/674923/about/
STEAM_ID:STEAM_0:1:17427358
Kontakt: gg - 3794075/mail - jurigag@gmail.com
Czas na serwerze:101:40:14
Link do Psychostats:http://tawerna-cs.org/psycho_tp/player.php?id=2381
Status AMXBANS (liczba banów): 0(chyba, jakiś ban z nickiem Juri znalazłem, jednak po steamid zero)
Powód ubiegania się o stanowisko admina:Hmmmmm, zaczeły się wakacje, mam czas, mogę posiedzieć i podtrzymać porządek na serwie, jakby o dziwo nie było żadnego admina w grze. Poza tym denerwują mnie często akcje typu, ktoś kogoś wyklina a admini siedzą i nic. Podobnie z grą TP, nie będę wymieniał nicków, jacy admini, ale nawet o pace nie przypominają tt. Postanowiłem zaryzykować i dać podanie, chociaż pewnie szanse są jak na razie nikłe z powodu 1 godzin oraz 2 wieku. Poza tym to mogę dopisać, iż jeśli trzeba to mogę płacić 10zł, a nawet więcej raz na miesiąc, poza tym mogę nawet nie mieć tego slota jak rozpatrzona propozycja będzie, nie po to mi byłby admin. Na forum się coś odzywam i aktywny jestem. Jak co na amx się znam i doświadczenie w pełnieniu tej roli mam - admin na polskim serwerze 1.5, swojego czasu na serwerze grała masa ludzi.

Zapoznałem się z regulaminem serwera oraz kryteriami kandydatów na admina i w pełni je akceptuję.
  • 0

asdasdas


#2 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 05 lipca 2009 - 01:34

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód:
Blisko, ale trzymaj poziom taki jak dotychczas, pograj z nami więcej i odezwiemy się jak uznamy, że jesteś gotowy.

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, proszę zaraportuj ten post - moderator bądź administrator rozważy sprawę ponownie.

Pozdrawia załoga TAWERNA[TP]
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1