Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Szósty Zmysł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 02 sierpnia 2009 - 08:55

Szósty zmysł (The Sixth Sense 1999)

Reżyseria: M. Night Shyamalan
Scenariusz: M. Night Shyamalan
Muzyka: James Newton Howard

Obsada:
Bruce Willis - Malcolm Crowe
Toni Collette - Lynn Sear
Olivia Williams - Anna Crowe
Haley Joel Osment - Cole Sear
Donnie Wahlberg - Vincent Gray

"Do domu mieszkającego w Filadelfii psychiatry, dr. Malcolma Crowe i jego żony Anny włamuje się niezrównoważony psychicznie pacjent Vincent Gray, który oskarża doktora o to, że nie potrafił udzielić mu pomocy. Strzela do niego, po czym odbiera sobie życie...
Malcolm powoli dochodzi do siebie po zamachu. Jego uwagę zwraca przypadek Cole'a Seara, ośmioletniego syna samotnie wychowywanego przez matkę, Lynn. Cole jest niezwykle jak na swój wiek rozwinięty, ma obsesję na punkcie żołnierzyków i cierpi z powodu rozwodu rodziców. Jednak najbardziej niezwykłe są jego ponadnaturalne umiejętności - tytułowy "szósty zmysł"..."

Dołączona grafika

Mi się naprawdę bardzo podobał, zakończenie mnie zgięło z nóg, może dlatego, że oglądałem jako jeszcze młody człowiek, nie wiem jak by było teraz :D Willis zagrał bardzo dobrze, ten młody również. Dzieciak, który widzi zmarłych fajnie nie ? Na pewno nie chciałbyś być na jego miejscu., tym bardziej, że nikt mu nie wierzy. Film nie straszy jakimiś krwawymi jatkami, ale jednak wzbudza u widza to "coś", nie wiadomo co będzie dalej. Gorąco polecam, film naprawde w 101% warty obejrzenia.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 02 sierpnia 2009 - 09:09

  • 2

#2 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 02 sierpnia 2009 - 09:07

Jak to się mówi 'stary, ale jary' więc dołączam się do Bodziaaa naprawdę polecam każdemu :]
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#3 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 04 sierpnia 2009 - 08:58

i ja polecam
SWIETNY FILM

w kinie na nim bylam jak tylko wyszedl, a to juz 10 lat temu

SUPER, SUPER !
  • 0

:heart:


#4 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 05 sierpnia 2009 - 04:53

Film skończyłem oglądać chwilę temu.Jest dobry,ale mnie nie zachwycił.Jedyny fajny moment był jak te duchy łaziły se po domu hehehe,a tak to nic mnie nie zaciekawiło.Nie przypadł mi do gustu,nie wzbudził we mnie tego czegoś :(.Szkoda może na moja psychikę już nic nie podziała...
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#5 buszujacy^

buszujacy^

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 05 sierpnia 2009 - 05:07

a wedlug mnie film calkiem niezly chociaz nie jakos porywajacy

najbardziej podobalo mi sie to jak glowny bohater nie wiedzial ze tak naprawde nie istnieje w rzeczywistosci i to jak sie zorientowal na koncu... :) a reszta w miare do obejrzenia lecz jak mowie nie jest to film na ktory bym poszedl do kina zeby wydac 20 zl (+popcorn oczywiscie wiec razem prawie 40 :P)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2