Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Zakochani [2000]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 02 sierpnia 2009 - 10:19

Jako, że ostatnio dział z filmami rozrasta się w tempie piorunującym to dorzucę coś od siebie.

Na wstępie chciałem napisać, że błędem będzie jeśli będziecie uważać, że pisze o tym filmie na siłę, żeby coś napisać. Otóż nie.. Tematyka na tym forum dość rzadko spotykana - miłość. Jednak każdy z nas jej potrzebuje i na swój sposób ją postrzega. Broni się przed nią lub też jej pożąda, jak w filmie Piotra Wereśniaka.

Dołączona grafika

Gatunek filmu : Melodramat, komedia romantyczna (ciężko stwierdzić jednoznacznie)
Scenariusz/reżyseria : Piotr Wereśniak
Muzyka : Michał Lorenc
Role główne : Bartek Opania, Magda Cielecka

Wypadałoby coś napisać o fabule filmu. Piękna dziewczyna o imieniu Zosia (M.Cielecka) posiada niesamowitą łatwość w 'zdobywaniu męskich serc'. Rozkoch uje ich w sobie, wykorzystuje - otrzymując podarki i porzuca. Z zawodu negocjuje umowy z przedstawicielami innych firm. Pewnego dnia na jej drodze staje Mati (B.Opania)....

Możecie pisać, że to jest chałtura i banał, bo niektórzy pewnie tak to postrzegają. Mi film bardzo przypadł do gustu, bo w końcu czasem trzeba za pomocą telewizji napełnić swoje serducho pozytywnymi uczuciami. Ten film służy do tego, obfituje w zaskakujące zwroty akcji. No i ta muzyka Lorenca.... Instrumentalne, uczuciowe brzmienia mogą spowodować 'zmięknięcie' największego twardziela.

Zapraszam do oglądania!

Użytkownik FFFF edytował ten post 02 sierpnia 2009 - 10:22

  • 1
Dołączona grafika

#2 ehe?

ehe?

    Kapral

  • Member
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 02 sierpnia 2009 - 11:38

Ogólnie film jako tako jest dobry z tymi perfumami co Zosia robi;) ale mnie najbardziej zniechęca główny aktor Bartek Opania... ten Aktor ma no co zrobię żółte zęby a jak dla mnie film który został wypuszczony do kin w walentynki nie powinien takiego aktora zawierać to mi zapadło najbardziej w pamięci z filmu.A poza tym fajny polski film cóż kolejna polska komedia romantyczna.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1