Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * - - 2 głosy

Królowie Ulicy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 04 sierpnia 2009 - 08:31

Street Kings

Reżyser: David Ayer

Scenariusz: James Ellroy , Kurt Wimmer, David Ayer, Jamie Moss

Obsada:

Keanu Reeves - Detektyw Tom Ludlow

Forest Whitaker -Kapitan Jack Wander

Hugh Laurie -Kapitan James Biggs

Chris Evans -Detektyw Paul Diskant

Cedric the Entertainer -Scribble

John Corbett -Detektyw Dante Demille

Jay Mohr -Sierżant Mike Clady

Terry Crews -Detektyw Terrence Washington

Naomie Harris-Linda Washington

Common -Coates

Gatunek: Sensacyjny


Bohaterem filmu jest Tom Ludlow.Policjant należy do specjalnej jednostki Vice Specjal,która jest od zadań specjalnych.Keanu,który lubi wykonywać swoją pracę w niekonwencjonalny (robić totalna „rozpierduchę”).Każda jego akcja jest chroniona przez kapitana Jacka Wandera,który opiekuję się naszym bohaterem jak własnym synem.Po udanej akcji ratunkowej,na imprezie Tom dowiaduje się,że jego były partner „sypie” na niego dla Biggsa.Ludlow chcąc się odpłacić postanawia za nim jechać do sklepu.Przed sklepem widzi dwóch członków gangu ze „sprzętem”.W strzelaninie,Tom myląc się trafia w łopatkę Washington.Terrence jest zdezorientowany i w tym momencie bandyci zaczynają go „skanować”.W skutek czego Tom traci starego przyjaciela.Nagranie ze sklepu kasuje Jack Wander, który za wszelką cenę chce zachować Ludlowa przy sobie.W chwili gdy nie dostaje pozwolenia od swoich przełożonych na złapanie morderców,zaczyna działać na własną rękę.

Załączony plik  7185090.3.jpg   173,71 KB   4 Ilość pobrań

Film ten jest z 2008 roku,który po prostu trzeba obejrzeć.Akcje w tym filmie rozwalają widza.Momenty,w których Ludlow pije sobie 100ml vodki prowadząc,a po chwili robiąc Armagedon niszczą!!Czas trwania tego filmu to 108 minut,z czego ciąglę się coś dzieje.Tej produkcji na długo nie zapomnę przez aktorów grających w niej. Hugh Laurie zagrał Kapitana James Biggsa ,przyzwyczaił nas do swojej gry w serialu dr. House. Jego teksty po prostu zwalają z nóg,do tego trzeba dodać zwariowaną fabułę,strzelaniny i otrzymujemy bardzo dobrze spędzony czas.Polecam gorąco ten film każdemu.Ja go oglądałem z przyjemnością i „bananem na twarzy”.Dla osób lubiące dobre teksty i strzelaniny ta produkcja David Ayer jest w sam raz.

Poniżej dodam parę zdjęć z tego filmu.Mam nadzieję,że kogoś zachęciłem do oglądania tego filmu.

Załączony plik  111968.1.jpg   87,08 KB   4 Ilość pobrań Załączony plik  130133.1.jpg   97,08 KB   3 Ilość pobrań

Załączony plik  130119.1.jpg   135,08 KB   4 Ilość pobrań Załączony plik  130113.1.jpg   103,41 KB   4 Ilość pobrań

Użytkownik Dejdaaa edytował ten post 04 sierpnia 2009 - 08:35

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1