Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tawerna-Cs Vs G4G


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 15 listopada 2009 - 07:13

Witam, proszę o dema

Mecz: Tawerna-CS vs G4G
Data: 15.11.2009
Zawodnicy: maziu, spz i "r"
Mapa i połowa: de_tuscan, ct+tt

Proszę jeszcze o 2 screeny gracza R, gdyż 2 krotnie wyszedł z serwera i się ponownie podłączył.
Pierwsze tuż przed rozpoczęciem 1 rundy, drugi raz w trakcie 4-5 rundy.

Z góry dziękuję.

nRx
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#2 DNL

DNL

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 15 listopada 2009 - 07:19

r = raiden, dałem jego 2 screeny. Niestety zrobił bez tabelki, ale widać że to z tego meczu choćby po tym, że ja grałem co mi się wcześniej nie zdarzyło.
Wychodził raz z serwera (przez przypadek na respie wcisnął zmianę teamu), 2 raz wyszedł zrx (zwiecha) - też jego 2 screeny są.

Dodatkowo mogę załączyć moje demo na którym jest napisane by zrobili screena po ponownym wejściu i sam im rzucałem sg.
Ciesze się, że się nie czepiacie, my też o drop or lose nie piszemy ;)

Pozdr


Jakby były jeszcze jakieś prośby ustosunkuję się jutro, wychodzę grać w pokera i oblewać awans. No chyba, że wcześniej spz Wam odpowie.
  • 0

#3 kaz

kaz

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 listopada 2009 - 07:21

screeny masz dodane przeciez??

demka z tego co wiem wlasnie pakuja i wrzucaja na rapida...

ojoj widze ze walka o punkty jednak na forum a podobno to my mielismy walczyc o wygrana w postach ( tam ktos po nozowce sapal)


my nie bedziemy sapac o ta nozowke i bron u was w teamie... bo pokazalismy kto gra lepiej na serwerze

pozostaje wam czekac i walic zdrowaski zeby rutex przegral.
  • 0

#4 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 15 listopada 2009 - 07:28

Na demku mam wyraźnie "r connected" i to 2 razy.
również na żadnym nie ma tabeli, ale tabele mogę chyba przeżyć.
Czekam na jeszcze jeden screen.
i kaz, proszę się nie udzielać w postaci goryczy.

Wyszedł r 2 razy, wpisał reconnect czy bóg jeden wie co, screeny są z meczu pana R, ale moje pytanie brzmi.
Skąd ja mam wiedzieć z kiedy są te screeny ?
przed wypadem z serwa, po ? są totalnie randomowe, a po to była zbiórka by wszyscy screeny zrobili.

Czekam na jeszcze jeden screen + dema /
a screeny pozostawię do oceny administracji..

pozdrawiam
nRx
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#5 spz

spz

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 15 listopada 2009 - 07:28

ja też już wyjaśniłem w innym temacie:

r dał komplet screenów jakie zrobił - wychodził raz z serwera (jak przez przypadek zmienił team, dał retry żeby dołączyć do rundy), wiec screeny są 2 jak trzeba. Niestety r zapomniał wcisnąć tab :/ jakby co wrzuci dema.
wychodził też zrx (zwiecha) i on też dał komplet screenow.

//edit
raiden faktycznie zrobił też retry zaraz po nożowce - przez zamieszanie nie mógł dołączyć do teamu, więc dał retry. Niestety tego screena nie ma.. ale w takim czasie to na pewno nic by nie załączył/ nie zmienił bitów

komplet demek raidena: http://rs150.rapidsh...awerna.rar.html
spz: http://rapidshare.co...awerna.zip.html
maziu: http://rs376.rapidsh...rnag4g.zip.html





Użytkownik spz edytował ten post 15 listopada 2009 - 07:44

  • 0
H@ [G4G] CS 1.6 FFA

#6 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 15 listopada 2009 - 07:40

Panowie, nie chciałbym marudzić ale proszę o wrzucenie demek na coś bardziej wydajniejszego, gdyż z całym szacunkiem, ale nie mam ochoty próbowania co 2 minuty tego czy da radę ściągnąć coś z rapidshare w koncie free a premium nie mam potrzeby zakupować. Istnieje megaupload etc.

Użytkownik noReflex edytował ten post 15 listopada 2009 - 07:41

  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#7 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 15 listopada 2009 - 07:43

NoReflex nie rób już problemów - są demka czekamy na ostatnie. Wygrali mecz - byli lepsi. Bez przesady chłopaki, to nie koniec świata.
  • 0
Dołączona grafika

#8 spz

spz

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 15 listopada 2009 - 07:48

wrzuciłem ostatnie demko.

Panowie, nie chciałbym marudzić ale proszę o wrzucenie demek na coś bardziej wydajniejszego, gdyż z całym szacunkiem, ale nie mam ochoty próbowania co 2 minuty tego czy da radę ściągnąć coś z rapidshare w koncie free a premium nie mam potrzeby zakupować. Istnieje megaupload etc.


niestety z przyzwyczajenia wszyscy wrzucilismy na rapida, a teraz sa z nim problemy... jezeli nie uda wam się do jutra sciągnać to wrzucimy gdzie indziej - teraz chłopaki i tak mi uciekli, wiec nie wrzuca drugi raz
  • 0
H@ [G4G] CS 1.6 FFA

#9 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 15 listopada 2009 - 07:52

dziękuję spz,
F to nie chodzi o problemy,
gdyby G4G przegrało, podejrzewam, że gdyby po Naszej stronie takie cuda działy [reconnect] to też byśmy tutaj wylądowali.

Mam wątpliwości co do meczu więc chcę sobie obejrzeć demka i screeny,
Zgodnie z regulaminem mam takie prawo,

pozdrawiam
nRx
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#10 spz

spz

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 15 listopada 2009 - 08:39

F to nie chodzi o problemy,
gdyby G4G przegrało, podejrzewam, że gdyby po Naszej stronie takie cuda działy [reconnect] to też byśmy tutaj wylądowali.
...
Zgodnie z regulaminem mam takie prawo,


tu przyznaję rację - sami też prosilismy o media od rutexu po przegranej.. :)

Mam wątpliwości co do meczu więc chcę sobie obejrzeć demka i screeny,

a ja mam tylko wątpliwości co do waszej obrony bs A- była fatalna. jedno i to samo ustawienie, ktore poznalismy na samym poczatku (i ktorego nie zmienialiscie) oraz znikoma liczba granatow - tak sie nie da wygrac.
  • 0
H@ [G4G] CS 1.6 FFA

#11 kaz

kaz

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 listopada 2009 - 08:44

a ja mam tylko wątpliwości co do waszej obrony bs A- była fatalna. jedno i to samo ustawienie, ktore poznalismy na samym poczatku (i ktorego nie zmienialiscie) oraz znikoma liczba granatow - tak sie nie da wygrac.



czyzbys mial na mysli to ustawienie... 1 na schodkach na srodku, 1 na bsie na skrzynkach 1/2 na bsie przy skrzynkach i jeden pilnujacy drzwi obok potrojnej skrzynki??


nie wyszedl wam mecz - coz mapa chyba nie ta...widac bylo po waszych ustawieniach i granatach (albo ich braku) ze nie macie pomyslu na gre na niej a szkoda bo liczylismy na ciezki mecz i wygrana po zacietym meczu
  • 0

#12 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 15 listopada 2009 - 09:15

Mam pytanie, czy bawimy się tutaj w "co by było gdyby" albo "pokazaliśmy wam gg hajt omg .pl eu com" czy kończmy z niepotrzebną dziecinadą i offtopem?
Screena nie ma cie,
dem ściągnąć nie mogę,
nadal czekam.
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#13 kaz

kaz

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 listopada 2009 - 09:54

kończmy z niepotrzebną dziecinadą i offtopem?


to zakoncz ten topic i przestan plakac ze przegrales bo to sie smieszne robi.. boli cie ze (byc moze) odpadniecie z turnieju? nawet FFF stwierdzil ze robisz problem....

nie ma screena i co z tego... nawet jak wyplaczesz sobie to i tak da -1pkt jak w regulaminie czyli 15-3 nadal nic nie wskurasz

demka wrzuca na inny ftp i tyle

nie zagladam juz do tego topica wiecej bo sie we mnie gotuje jak widze jak ktos probuje cos wywalczyc regulaminem bo na serwerze nie byl wstanie nic zrobic

nRx misiaczku pamietaj ze my tez mozemy posluzyc sie regulaminem i mozecie wypasc jeszcze gorzej niz teraz :*


gg chlopaki z tawerny szczegolnie namciu.... czy jakos tak :) dobrze grales
  • 0

#14 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 15 listopada 2009 - 10:13

Czekam na demka.
Pozdrawiam

nRx
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#15 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 15 listopada 2009 - 10:16

stary bylo straszliwie w dupe i chocby na tym screenie byla sama Matka Teresa z Kalkuty to nic by to nie zmienilo.

Chlopaki tam wstawcie te demka i tyle, ja tu zaraz NRXa deko na dywanik poprosze chyba ;)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#16 DNL

DNL

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 16 listopada 2009 - 01:08

Mam pytanie, czy bawimy się tutaj w "co by było gdyby" albo "pokazaliśmy wam gg hajt omg .pl eu com" czy kończmy z niepotrzebną dziecinadą i offtopem?
Screena nie ma cie,
dem ściągnąć nie mogę,
nadal czekam.


Screen jest, nie do końca regulaminowy, ale na tyle konkretny, że bez problemu widać, że jest z tego meczu.
Dema są, nie nasz problem, że nie możesz ściągnąć.

Skoro próbujesz walczyć regulaminem to sory, ale nie widzę potrzeby abyśmy wrzucali dema na inny serwer. Dema są wrzucone, można pobrać, tak? W regulaminie (!) nie ma zabronionego wrzucania na rapida, w czym problem? Sory, ale nie ja zacząłem walkę na regulamin, chociaż nie wykluczam, że chłopaki nie wrzucą Wam na innego hosta, nie mamy nic do ukrycia.
Jeśli chodzi o screeny raidena to możecie nam odjąć 1 punkt, screeny są z tego meczu co widać, choć faktycznie wg regulaminu nie jest do końca prawidłowy. Nam -1 nic nie zabiera, Wam nic nie daje.

Przypominam, że Wy piszecie przed nożówką drop, po czym ktoś od Was ma pistola i tłumaczycie się tym, że w regulaminie nie ma nic o drop. Chociaż wiadomo, że drop or lose. Przegraliście różnicą 13 rund, 1 runda wywalczona przez regulamin nic Wam nie da.

GG i dobranoc.

Użytkownik DNL edytował ten post 16 listopada 2009 - 01:09

  • 0

#17 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 16 listopada 2009 - 02:08

gratuluję wygranej, dziękuję za mecz, mimo że w nim nie uczestniczyłem. :) Co miało być to jest, kończymy tą zabawę, uciekamy i zbieramy nasze zabawki :wink:

A tak serio to proponuję nie wdawać się w taką dyskusję więcej bo nic dobrego to nie przynosi,a wręcz przeciwnie. Zagraliście dobry mecz, jeszcze raz gratuluje, Tawerna po d*pie dostała no ale cóż. Nie zawsze się wygrywa, mimo że w czasie meczu kilku adminów analizuje logi żeby podpowiadać :D pozdrawiam i życzę dobrej nocy! Maciek.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#18 spz

spz

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 16 listopada 2009 - 08:39

dzisiaj juz bez problemow mozna bylo z rapida zassac..
pobralem all dema, jeszcze raz spakowalem i w jednym pliku wyslalem na wyslijto - http://wyslijto.pl/plik/hdyiy2rufs
HF

btw, co z meczem 4F vs Rutex?
  • 0
H@ [G4G] CS 1.6 FFA

#19 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 16 listopada 2009 - 09:19

Dziękuję za przehostowanie demek. / Ściągam.

pozdrawiam
nRx

#edit:
jeszcze jedno, nie rozumiem po co wypowiada się drużyna G4G, skoro od tego ma swojego kapitana,
niepotrzebnie robicie napinkę z czegoś co jest rzeczą naturalną.

Wygraliście mecz, GG, wszystko pięknie ładnie.
Ale MEDIa z meczu mam ochotę sobie zobaczyć, czy to taki grzech?
Kompletnie niezrozumiałe z mojej strony Wasze zachowanie...

pozdrawiam

Użytkownik noReflex edytował ten post 16 listopada 2009 - 09:28

  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#20 DNL

DNL

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 16 listopada 2009 - 10:07

Nikt się nie napina, że chcesz obejrzeć dema - Twoje prawo.
Wszystkie 3 dema dostałeś 31 min po napisaniu tematu. To, że host Ci nie przypasował to już nie nasza wina, nie były celowo wrzucone na rapida, by utrudnić ściągnięcie.

Posty kaza faktycznie zbędne.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0