Skocz do zawartości


Zdjęcie

Codi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 03 stycznia 2010 - 02:11

Wiem, że aktualnie rekrutacje jest zamknięta lecz chciałbym by moje podanie zostało rozpatrzone :)

Nicki na serwerze: Codi
Wiek: 17
Link do portalu potwierdzającego wiek - N-K
Identyfikator gry : STEAM_0:0:15647493
Kontakt: GG - 4434393 | mail - kamstru1@gmail.com
Czas gry na danym serwerze: 572:01:30
Link do statystyk potwierdzający czas gry : http://tawerna-cs.or...yer.php?id=9039
Status banów (liczba banów ) : 1 (za interp, 5min dawno temu:) )
Powód ubiegania się o stanowisko admina: Na Tawernie gram już długo i darze ten server wielkim szacunkiem:) dlatego chciałbym robić coś co pomoże utrzymać jego wysoki poziom:) Ogólnie nie przepadam za grą FFA oraz za osobami które nie potrzebnie robią jakiś "burdel". Czasami jednak zdarza się że wejdzie ktoś kto bez powodu denerwuje sie i wyzywa obojętnie jakiego gracza bądź atakuje osoby ze swojej drużyny na szczęście często są admini i robią z takimi osobami porządek lecz nie zawsze ktoś jest kto może to robić:) Dlatego chciałbym dołączyć do waszego grona by móc zapobiegać takim sytuacją jak TA/TK/gra FFA/brak kultury wobec innych. Wiem ze administrator powinien również udzielać się na forum, ja nie mam zbyt wielu postów aczkolwiek na forum staram się zaglądać codziennie w razie swoich możliwości :)


Zgłaszając swoją kandydaturę oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwera oraz kryteriami kandydatów na admina i w pełni je akceptuję.
  • 0

#2 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 03 stycznia 2010 - 03:31

podanie na administratora przyjęte, szczególy na pw u mnie.
  • 0
Dołączona grafika

#3 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 03 stycznia 2010 - 03:31

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Nowy świeżak, bleh ;p

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją zaraportuj ten post administratorowi, który rozważy ewentualne ponowne jego otwarcie.


Z poważaniem,
Załoga Tawerna => GamingCrew.pl
  • 0
-------------------------------------------------------
Beware!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1