Skocz do zawartości


Zdjęcie

co sadzicie..


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 08 października 2007 - 08:00

wiec to co w temacie proszę kierować w swoich wypowiedziach poniżej
oczywiście szczere wypowiedzi
ja poczekam jak jeden z PIS-u sie wypowie (laki ;P )
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#2 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 08 października 2007 - 08:02

ja to z dziadkiem ide na wybory na PiS glosowac http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif jak PO albo LiD wygra to bedzie żEl.ru :|
  • 0
:>

#3 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 08 października 2007 - 08:09

ja to z dziadkiem ide na wybory na PiS glosowac http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif jak PO albo LiD wygra to bedzie żEl.ru :|



hmm z dziadkiem ... to niedziwota :P ze pis http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/wink.gif jesli chodzi o lid to odpada jak dla mnie PO dobra partia po mojemu w sumie jak samoobrona ktora podczas wejscia do parlamentu i zawiazaniu kolaicji pis lis uspokoila sie itp a przed wyborami co oni nie zrobia po mojemu po pierwsze komuchow obcokrajowcow( powiedzmy nie rodowitych polakow) odsunac od rzadzenia naszym panstwem

jestem patriota i niechce by obcokrajowcy z pradziada ;P decydowali o moejj przyszlosci ogolnie jak cos to ku PO sie sklaniam
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#4 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 08 października 2007 - 08:18

hm... ja na pewno nie będę na nich głosować, obojętnie na kogo byle nie na nich.. oni nie szanują demokracji, jeżeli wygrają to będzie demokracja sterowana. już teraz ograniczyli niezależność większości instytucji stojących na straży swobód obywatelskich.. prokuratura jest ręcznie sterowana (wiem coś o tym), sady przestają być niezawisłe - minister może sterować sędziami administracyjnie. rzecznik praw obywatelskich już się nie liczy, NBP jest zależne, Krajowa Rada RTV. Jeszcze tylko muszą "odzyskać" trybunał konstytucyjny i bedą mieli wszystko w garści.

o tym się mało mówi, bo oni krzyczą, że robią porzadki. tylko pokażcie co tak naprawdę uporządkowali poza umocnieniem władzy. nikogo nie skazali, wszystko to lipa pod publikę. ale ludzie im wierza bo myślą, że władza im coś da, bo obiecała. gówno dostana i większe podatki.

to wszystko już było. to sa metody żywcem wzięte z II rzeczpospolitej przedwojennej. rządził Piłsudski i BBWR, a reszta miała być cicho, albo była internowana..

oni są cwani, żeruja na niskich instynktach, zabrać bogatym i dać... komu ? sobie, bo na pewno nie potrzebującym... ale ludziska żyją jeszcze w komunie i chcieliby po równo. nigdy nie było i nie będzie równo... nawet w tzw. komunie nomenklatura miała równo, a reszta gówno. teraz też tak jest i będzie...

lepszy jest każdy kto szanuje zasady wolności i demokracji, bo to jest największe osiągnięcie waszych rodziców.
ludzie jeszcze nie dorośli do demokracji, nie wiedza jak w niej żyć. wola być trzymani za mordę krótko i to dostaną.

przyjdzie zrozumienie, ale wtedy moze być za późno... oni powinni zmienić nazwę bo z prawem nie mają nic wspólnego. wg nich prawo jest o tyle dobre o ile im pomaga. jeżeli czegoś im zabrania to je zmieniają. nie szanują go i nie respektują, a taka postawa prowadzi do rządów autorytarnych...

może to trochę trudne do zrozumienia...
tak naprawdę gówno mnie to obchodzi... w razie czego stac mnie na to, żeby stad spierdalać...
  • 0

#5 Rox

Rox

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 43 postów
  • Ską…d:Toruń

Napisano 08 października 2007 - 08:23

Myślę że nie ma jeszcze jakiejś głównej i sprawiedliwej partii :? Jeśli już to jedynie PO chociaż oni też tacy sprawiedliwi itp. nie są.
  • 0
rn: SIMOOON ! aka. Simon :]
Dołączona grafika

#6 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 08 października 2007 - 08:34

Kazdy widzi co sie dzieje, ja to czasem boki zrywam jak ogladam TV czy slucham radia, powinni zacząc kręcic Polskie ZOO tak jak kiedys :P
Zagłosuje na pewno, i z pewnoscią nie bedzie to PiS, z reszta 2 lata temu tez na nich nie glosowalem...
  • 0
Dołączona grafika

#7 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 08 października 2007 - 09:02

Nie ma na kogo głosować. PO skupia chyba tych co sie podorabiali na przekrętach bogactw. Jak PIS wygrał wybory to nie wiem czemu PO nie chciało z nimi wejsc w koalicje. Wyglądało to tak jakby nie mogli sie pogodzić z porażką. PiS tak samo chce trzymać wszystko w łapach.
k***a my jeszcze nie dorośliśmy do demokracji. Większość narodu to wciąż motłoch który idzie za większością, który szybko podejmuje nieprzemyślane decyzje byle tylko coś robić a nic w danym temacie nie wie. Śmieszy mnie troche taka napinka w necie na PIS i wszyscy elo elo że PO wymiata. Zobaczymy jak bedzie po PO.
Nie interesuje sie zbyt polityką i nie wiem zbyt ani o PO ani Pisie (p*****e głosowanie w ciemno) dlatego raczej nei chciałem w ogóle na nikogo głosować ale chyba oddam pusty głos bo jest taka możliwość. To tak jakby to bojkot wyborów, że po prostu nie ma kogo wybrać... ale z drugiej strony lipa są też takie popularne hasła że wszyscy kradną i j**ać wybory. k***a żenada nie ma co robić tu. Tylko wy***rdalać. Boje sie co bedzie tu za 40 lat jak tak patrze na otoczenie.. Większość tych co mają coś pod czapą nie ma zamiaru tu zostawać. Sam k***a motłoch tu zostanie niedługo. Najgorsze jest to że takie tumany oderwane od pługa z niezniszczalną psychiką walą ze wszystkich stron i udaje im sie dostawać tam gdzie chcą...
No cóż spierdalamy... Nie widzę żadnej szansy dla tego kraju [']

Użytkownik rahH edytował ten post 11 października 2007 - 07:36

  • 0
Dołączona grafika

#8 Rox

Rox

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 43 postów
  • Ską…d:Toruń

Napisano 08 października 2007 - 09:08

Wyglądało to tak jakby nie mogli sie pogodzić z porażką.


Tak, tutaj się zgodzę jak najbardziej. I z połową tego co napisałeś, lecz w niektórych wątkach mamy inne poglądy.
Sam nie interesuję się polityką, lecz mam dość tego całego zamieszania i przekrętów.
Czekać tylko na jakąś 'ere oświecenia' ale myślę że jeśli już to za pare(naście) lat :]

Użytkownik RoX edytował ten post 08 października 2007 - 09:10

  • 0
rn: SIMOOON ! aka. Simon :]
Dołączona grafika

#9 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 08 października 2007 - 09:19

"...POLITYKÓW porwę zniknę,wywiozę na wyspę i po kolei wytnę..."
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#10 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 08 października 2007 - 09:29

amen
  • 0

#11 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 09 października 2007 - 12:35

Ja się polityką nie interesuję, bo w d*pie mam ich wszystkich.. tylko od czasu do czasu se przeczytam jakiś artykuł albo obejrzę wiadomości, żeby się pośmiać z tego co oni tam odpierdalają.. ;o
A co do głosowania to myślę że żadna z obecnych partii nie zasługuje na głos oO tylko że ktoś musi rządzić - ale na pewno nie powinien to być PiS, jedyna partia której dałbym szansę z tych obecnych to PO.
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#12 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 09 października 2007 - 02:31

szczerze to tez sie nie interesuje polityka ale jak widze zgraje kaczorow to mnie trzepie http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif jestem za PO. chociaz mam male pojecie o politykach ale wydaje mi sie ze donald razem z rokita maja glowe na karku :)
  • 0

Dołączona grafika

#13 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 09 października 2007 - 03:13

po pierwsze TYRO napisał prawdę całą za to i nie tylko szacun :P hehe

ja będę głosował na PO dlaczego ?? prosta sprawa
mianowicie ta partia jeszcze nie rządziła naszym krajem i nie była w stanie się wykazać http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/cool.gif LiD (sld i reszta rasowych komunistów ) rządziła już 10 lat (mówię po obaleniu komuny ) i co zrobili ?? w sumie przystąpienie do uni europejskiej :P i nic więcej pozytywnego nie pamiętam jedynie skandale i afery korupcyjne .
PiS pokazał co potrafi a potrafi wiele

o tym się mało mówi, bo oni krzyczą, że robią porzadki. tylko pokażcie co tak naprawdę uporządkowali poza umocnieniem władzy. nikogo nie skazali, wszystko to lipa pod publikę. ale ludzie im wierza bo myślą, że władza im coś da, bo obiecała. gówno dostana i większe podatki.


LPR( & korwin mikke ) - władca GIERTYCH dla mnie ten koleś nie istnieje głąb i tyle jego powinno się jeszcze raz zaciągnąć do szkoły
SAMOOBRONA( & PL millera zgnoić dziada) - LEPPEREK krzyczał przed wyborami blokady zboże na torach .. i co po wyborach ?? lizał d*pę kaczkom i siedział cicho na d*pie żeby go nie wyrzucili z koalicji szmaciarz i oszust jak ich NIE mało w rządzie
PSL- zal.ru cicho sza Pawlak z mojej (i zonka)okolicy niby sie wywodzi ponoć zal.co.uk .....

PO trzeba dac mandat zaufania niech pokażą czy naprawdę 100% polityków to złodzieje oszuści itp itd...

dziękuję za uwagę

  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#14 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 09 października 2007 - 03:17

Każda partia to cioty nie głosuje na żadnego z tych gnojów...;l
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#15 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 09 października 2007 - 03:34

Każda partia to cioty nie głosuje na żadnego z tych gnojów...;l



na #FF teawerki moze glosujmy http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif hehe

nei no tak ogolnie trzeba na kogoś zagłosować ja na PO daje im mandat mojego zaufania zobaczymy ..

KsR jak na nikogo nie zagłosujesz to do kogo bedziesz miał pretensje że żal w polsce?? .. mam nadzieje że do samego siebie
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#16 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 09 października 2007 - 03:35

idzcie na wybory i zaglosujcie na mnie a Polska stanie sie krajem mlekiem i miodem plynacym ;]

a tak bedac szczerym to Ziobro to jeden z najwiekszych kreaczy jaka w rzadzie jesti
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#17 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 10 października 2007 - 08:28

Owi na premiera !
z0nk będzie od służb specjalnych, sam jest tajnos agentos i się nada,
rahh będzie ministrem propagandy, nikt nie jest lepszy w marudzeniu i zamieszaniu
Atze ministrem budownictwa, jedyny co zna sie na robocie,
grrubas się zajmie administracją, zna się na tym... chyba ;p
ScaR się zajmie wymiarem sprawiedliwości, najwięcej permów rozdał i umie mówić "nie"
stoper.... hm... minister od afupy i banieczek z dupeczek ? ... to niech będzie minister obrony
Masmixa się zrobi edukacji, bo się zna na wkuwaniu ;p
ulti, ministerstwo raszu i antyraszu ??, może policja
Diablo, niech najpierw skończy szkołę, potem się pomyśli
szabla, sprawy zagraniczne, ciągle sie szwęda po jakichś obcych serwerach..
ja mogę być od finansów, ktoś musi towarzystwo trzymać krótko..

no, to gabinet cieni mamy w komplecie GLOSUJCIE NA NAS !!!

Użytkownik tyro edytował ten post 10 października 2007 - 08:29

  • 0

#18 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 10 października 2007 - 08:35

a nazwa partii ? bendzie good n1 ? http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#19 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 10 października 2007 - 08:54

Pffff ja głosuje na dzejsona ;x
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#20 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 10 października 2007 - 08:55

perdalać!! ja kce ministrantem sprawiedliwosci być :(
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2