Skocz do zawartości


Zdjęcie

[BAN] fauler


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 29 marca 2010 - 05:13

Mój nick:skill z lana
Mój Steam ID: STEAM_0:1:11670443
Data oraz godzina zdarzenia: 28.03.10 23;20 ( tak wynika z godziny bana)
Mapa: cpl_mill
Opis wydarzenia:
1 sytuacja: runda eco w terro, zbiłem jednego ct i zabrałem sobie m4, które chciałem zachować bo zostałem sam na 5 czy 6 ct, do tego prawie zero ammo w emce, paka gdzieś na bsie. Zero szans na odbicie ale i tak dostałem kicka od faulera. Już pomijam, że jedyne co większość umie to kickować jak ktoś zachowuje w sytuacji 1v9, ale jak biega cały team na 1 bsa to nie reagują.

2 sytuacja: Wchodzę ponownie na serwer, i napisałem mu "brawo placku na pewno bym wygrał", a tu ban na 8h za wyzywanie. Ok, skoro 8h za 'zerowcu niemyty' to co tu mówić o placku ;]

I tak specjalnie napisałem już po wygaśnięciu bana, bo nie chodziło mi o skrócenie czasu, a zależy mi na tym żeby wyciągnąć z tego jakieś konsekwencje. A także żeby nie było, że piszę w złości i pod wpływem chwili.

Dowody: standardowo demko+logi :)
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#2 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 29 marca 2010 - 05:18

ja wczoraj logi czytałem tam jescze byl tekst o tym kto jest zalosny
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#3 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 29 marca 2010 - 05:20

Nie pamiętam, tak to bym napisał Ci wczoraj. Jeżeli to nie problem to wrzuć całoś, aby była jasna sytuacja.

Zresztą wiesz o co Cie wczoraj prosiłem, więc nie mam żadnego interesu w ukrywaniu czegoś ;)


/EDIT:

Tam widzę już narzekanie w szołcie. Pisząc konsekwencje nie miałem na myśli żeby kogoś wyrzucać itp. Chodzi tylko o to, żeby czasem troche pomyśleć zanim się coś zrobi, a jeżeli ktoś nie robi tego sam to mu zasugerować co nieco

Użytkownik ScaR edytował ten post 29 marca 2010 - 05:31

  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#4 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 29 marca 2010 - 05:23

musze tu robote skonczyc, moze ktorys SA do tego czasu wklei.

Odnosnie sytuacji - demka nie widzialem, kick moze rzeczywiscie niesluszny.
Ale jakbyś to był ty i dał komus kicka za niestosowanie się do czegoś , to jakby po powrocie ktos napisal ze "jesteś zalosny i brawo placku" to wydaje mi sie jednak ze wrocilby tam skąd przyszedł.

Takze tu moim zdaniem nie jest sytuacja kompletnie czysta i jednoznaczna
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#5 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 29 marca 2010 - 05:26

L 03/28/2010 - 23:20:52: "Skill z lana mp3<3323><STEAM_0:1:11670443><TERRORIST>" say_team "zalosny jestes"
L 03/28/2010 - 23:20:57: "Skill z lana mp3<3323><STEAM_0:1:11670443><TERRORIST>" say_team "mialem 3ammo w emce"
L 03/28/2010 - 23:21:02: "Skill z lana mp3<3323><STEAM_0:1:11670443><TERRORIST>" say_team "na bank bym wygral placku"
L 03/28/2010 - 23:21:10: "Skill z lana mp3<3323><STEAM_0:1:11670443><TERRORIST>" say_team "admin z cipsow"
L 03/28/2010 - 23:21:46: "Fauler<3189><STEAM_0:0:18867620><TERRORIST>" triggered "amx_chat" (text "Skill z lana mp3<STEAM_0:1:11670443> was banned for 8 hours (480 minutes). Reason: wyzywanie.")


tyle mowia logi

Użytkownik abras edytował ten post 29 marca 2010 - 05:27

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#6 Fauler

Fauler

    Kapral

  • Member
  • PipPip
  • 78 postów
  • Ską…d:Szczecinek

Napisano 29 marca 2010 - 05:36

Po pierwsze zostałeś sam na 3, więc mogłeś spokojnie próbować coś zdziałać, pisałem komunikat "go go czas". Miałeś 5 ammo okej niekomfortowa sytuacja tylko, że ja o tym nie wiedziałem, a może znalazł byś coś do strzelania po drodze do bomby? Na forum był wałkowany temat zachowywania i zawsze wszyscy dochodzili do wniosku żeby nie popuszczać, z wyjątkiem skrajnych sytuacji np. apw+deagl, full granatów i 8/7 przeciwników. Może i przesadziłem z tymi 8h ale po prostu swoim wcześniejszym słownictwem mnie zraziłeś.

Użytkownik Fauler edytował ten post 29 marca 2010 - 05:45

  • 0

#7 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 29 marca 2010 - 09:51

L 03/28/2010 - 23:21:10: "Skill z lana mp3<3323><STEAM_0:1:11670443><TERRORIST>" say_team "admin z cipsow"

za takie coś też bym zbanował.

Temat bumerang z Tobą, jedno konto już zlikwidowane masz. Może jak masz zamiar robić oborę u nas to idź i rób to gdzieindziej? Ja bym się zdenerwował też za ten tekst i bym Cie wyprosił...
  • 0
Dołączona grafika

#8 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 29 marca 2010 - 11:19

L 03/28/2010 - 23:21:10: "Skill z lana mp3<3323><STEAM_0:1:11670443><TERRORIST>" say_team "admin z cipsow"za takie coś też bym zbanował.



nie przesadzamy? ironia? wielokrotnie grając z Wami żartowałem sobie w ten sposób czy to z Was czy z siebie:)

1 v 3 no nie beznadzieja Scar, ale wiesz jak jest nie musiałeś po powrocie szczekać, przecież masz dostęp do miejsca gdzie możesz takie sytuacje wyjaśnić nie pokazując reszcie serwera jak potrafisz się z adminami dogadywać.:)

Użytkownik plaj edytował ten post 29 marca 2010 - 11:20

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#9 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 29 marca 2010 - 11:49

tyle, że tu tej ironii nie było, gdyby powiedział to do mnie to okej, bo nie ras nie dfa, nie pieńć nie dziesieńć gadaliśmy...
  • 0
Dołączona grafika

#10 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 29 marca 2010 - 11:52

1v4 było właśnie demko obejrzałem, 1 zbiłem po drodze to można powiedzieć, że 1v3 ok. Fakt, że o ammo nie mogleś wiedzieć ale gdybyś mnei nie kickował od razu to byś zobaczył, że pisałem na sayu, że nie miałem czym strzelać. Może nie jestem jakiś dobry, ale gram dosyć długo, znam swoje możliwości i naprawdę dla mnei nie ma problemu, żeby iść odbijać 1v6 jak jest szansa, ale czasami bez sensu jest nawet atakować jak się ma przewage. A w mojej ocenie nie miałem szans tego wygrać.

FFFF ok mogłem się tak bardzo nie spinać, co nie zmienia faktu ze 8h to za dużo. Swoje drogą ciekawe fauler czy dałbyś 8h gdybym to napisał do innego gracza a nie do ciebie.
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#11 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 30 marca 2010 - 07:01

kick jak najbardziej słuszny był, zostało Ci 50 sekund i 1 vs 3 , ale poszedłeś się schować do kanałów :P rozumiem, że miałeś tam te 7 ammo no ale admin, jeśli nie żyje to nie wie ile jest ammo i też nie widzi co na sayu piszesz ;]

Ale z tym banem nie przesadzajmy, 8 h to za takie cos jednak za dużo, jeżeli niektórzy dostają bany na kilka godzin za wiele gorsze przekleństwa i obrazy
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#12 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 01 kwietnia 2010 - 08:13

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: myślę że wyjaśnione ;]

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją zaraportuj ten post administratorowi, który rozważy ewentualne ponowne jego otwarcie.


Z poważaniem,

Załoga GamingCrew.pl
  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2