Skocz do zawartości


Zdjęcie

[uszczelka]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 04 czerwca 2010 - 03:29

Mój nick: rapol
Mój Steam ID: ---
Data oraz godzina zdarzenia: 4.06 - godz około 16
Mapa: de_tawerna
Opis wydarzenia: Jakiś gracz (ippo czy jakoś tak) zachowywał się od dobrych 6 rund jak dziecko FFA. Z 3 kolegami kampił na respie, celowe tk i ogólnie. I przez mikrofon za dużo gadał, ale to mało ważne. No i dostali po kicku (niby ostrzeżenie) przyszli od razu po karze i znowu 2-3 rundy grali to samo, czyli ffa i tk. Ippo przez mikrofon obraził innego admina, brzmiało to tak: " Ten to nie banuje za byle co, bo tamten frajer co wczoraj to mnie zbanował". Baaa, Admin się postarał i dał bana (UWAGA) na 1 dzien!( tk i ffa) Nieopisane wariactwo.
Uszczelka i inni, do cholery jasnej! Jest wałkowany temat o poprawie sytuacji na TP i dużo się mówi, żeby na Tawernie grało się TP, ale jak można grać TP jak jacyś idioci grają pól mapy 'samowolkę' i mają wszystko/każdego w d*pie. Opanujcie się, poziom adminowania w ciągu roku zmienił się o 180 stopni. Ja nie chce żadnej kary dla uszczelki, tylko oczekuje, że weźmiecie się za siebie i zaczniecie banować/ kickować tak jak było kiedyś. Chodzi mi szczególnie o FFA.
aa, uszczelka, nie wyjeżdżaj mi z tekstem, żebym na forum złożył skarge o przedłużenie, bo co jak co, ale to jest Twoje zadanie. Mogę Ci przypomnieć, że za gre FFA jest max 7 dni. Nie wiem jak można grać bardziej FFA jak tamci co byli na serwerze.
pozdrawiam serdecznie :)
Dowod/y: demo, screen
niby demo, które można załączyć w niedalekiej przyszłości.
  • 0

#2 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 03:32

rapol, ale na serwerze nie był tylko uszczelka, również pChła, który kompletnie NIC nie zrobił.
  • 0

#3 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 04 czerwca 2010 - 03:37

był w CT, więc go ominąłem. W sumie dobrze, że wspomniałeś
  • 0

#4 uszczelka

uszczelka

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Ską…d:Piotrków Tryb.

Napisano 04 czerwca 2010 - 03:46

moze chcialem dac szanse typowi ?? pozatym NIKT nie napisal do @ ze ten i ten graja ffa i strzelaja po sobie.
  • 0

#5 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 03:49

Oj uszczelka, nie gadaj głupot. Byłeś w tej samej drużynie i na początku rundy był tylko pasek, że X graczy popełnia TA, były flesze na respie, albo stali we 3-4 i kampili :8
A pChla ? Tutaj nawet nic nie zrobił, a na mapie wcześniej dostałem bana na 5 minut z inteligentnym reasonem, bo zwróciłem mu uwage, że @ czat nie służy do podpowiadania swojej druzynie po śmierci.
  • 0

#6 uszczelka

uszczelka

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Ską…d:Piotrków Tryb.

Napisano 04 czerwca 2010 - 03:52

no dobra dalem ciala z tym... moja wina / karajta mnie i koniec tematu
  • 0

#7 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 04 czerwca 2010 - 03:59

nie chodzi o kare, tylko o wyciagniecie błędów ;)

Użytkownik rapol edytował ten post 04 czerwca 2010 - 03:59

  • 0

#8 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 04 czerwca 2010 - 05:08

chyba wyciagnac wnioski z bledow.

No wlasnie ja tez wolalbym miec powiedziane z konkretnymi przykladami jaki ban za co itd., czasem tak naprawde nie wiem czy typ sobie na bana zasluzyl, tez moze troche zbyt poblazliwy jestem.
patrzac na ten temat tez sproboje ostrzej z niektorymi typami postepowac, bo troche racji w tym jest ze na za duzo pozwalamy. Jak cos jest gg, niech tam se graja i fraguja.
  • 0

Dołączona grafika

#9 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 05:47

Przecież na forum w odpowiednim dziale jest napisane za co i na ile bany ... więc zajrzeć tam i wg tego banować, żadnej pobłażliwości w szczególności dla tych którzy ciągle grają FFA bądź walą w swoich ;)
  • 0

#10 susel-Reggae Fan

susel-Reggae Fan

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • Ską…d:Zagań

Napisano 04 czerwca 2010 - 06:11

Ja dam wam jedną dobrą radę,jeśli nie będziecie konsekwentni w tym co robicie to daleko nie zajdziecie...no i oczywiście znajomość praw i obowiązków admina ,każdemu musi być znana w stopniu zaawansowanym.

Użytkownik susel-Reggae Fan edytował ten post 04 czerwca 2010 - 06:11

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#11 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 04 czerwca 2010 - 07:59

ja to czytalem, bardziej miewam problemy z ocenieneim czy to bylo zagranie ffa czy nie. ja jako gracz praktycznie zawsze staram sie odbijac, najczesniej przy tym gine, wiec to nie zawsze musi byc dobre dla druzyny, bo w innym wypadku moglbym komus kupic bron.
  • 0

Dołączona grafika

#12 Omay

Omay

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 04 czerwca 2010 - 08:28

conajmniej 80% tych co zachowują nie zachowują po to, żeby kupić komuś bron a po to, żeby mieć bron dla siebie w następnej rundzie.. malo kto myśli o drużynie :> zazwyczaj też biegne na pale, raz się uda raz nie.. to jest gra;o


  • 0

#13 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 09:29

heh trudno nazwać gre TP gdy np 3 biegnie odbić bs'a a 1-2 zostaje i zachowuje broń :) a dzisiaj zdarzyła mi się taka akcja :)
  • 0

#14 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 04 czerwca 2010 - 11:02

A pChla ? Tutaj nawet nic nie zrobił, a na mapie wcześniej dostałem bana na 5 minut z inteligentnym reasonem, bo zwróciłem mu uwage, że @ czat nie służy do podpowiadania swojej druzynie po śmierci.


Po 1 to nie jest temat o tej sprawie. po 2 moim zdaniem postąpiłem z Twoja osobą bardzo dobrze, sapałeś do mnie i wtrącałeś się, powiedziałem Ci że jeśli Ci nie pasuje to możesz napisać na forum skarge, dalej nie rozumiałeś i odbąkiwałeś, więc dostałeś bana na 5 minut.
po 3 graliśmy na aztec i tam cieżko jest po stronie tero nawet z ogarniętym teamem, więc jak zginąłem "napisałem im że mają pilnować paki" i to miało pomóc w grze TP, ot moja podpowiedz.

Wracając do sprawy, admini są omylni i będą, a to że "ippo" czy ktoś inny grał FFA to skąd mam wiedzieć gdy gram po przeciwnej stronie, żadnego info nie było od graczy. TK się zdarza czasem, a nie widzę czy flesze rzuca, czy kampi ciągle. Później zauważyłem że nie ogarniają mapy, upominałem ich żeby szli do paki itp. niektórzy potrzebują więcej czasu na ogarnięcie mapy. Jakbym tak miał wyrzucać wszystkich za "FFA" to by na serwerze zostało kilka osób, a i tak tych było mało bo część uciekła na początku mapy.
Minęło kilka rund i było lepiej, ja byłem w CT i pomagałem tej drużynie w lepszej grze TP a Uszczelka w Tero i tam pomagał, gdy uznał za stosowne to wyrzucił kilka osób.
Łatwo się mówi, że nic nie robimy i nie wyrzucamy nikogo, moim zdaniem nie trzeba od razu wyrzucać, tylko nakierować gracza.

Użytkownik pChLa edytował ten post 04 czerwca 2010 - 11:07

  • 0

#15 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 05 czerwca 2010 - 12:11

no tak, kierujmy typów co przeklinają i siedzą na respie - tak to zrozumiałem w odniesieniu do ostatniej sytuacji.
Pchła, z Twojej wypowiedzi wynika, że nie zamierzasz banować za FFA, bo ludzi nie będzie. Nie zrozum mnie źle, ale na Tawerne zazwyczaj ciężko się dostać, a to, że ludzie uciekają z tej mapki(de_tawerna) to częsta sprawa i jak będzie grało z 8 osób to robimy vota na NASTEPNĄ mapę i gramy dalej, więc nie 'bajaj' się i banuj typów co bezmyślnie zachowują co runde lub kampią( ogólnie grają FFA). Bo jest sprawa, że ludzie się tłumaczą, że nie mieli szans odbić bsa bo było 3 na 6 i 8 sekund do końca. Tak, w takiej sytuacji nie ma, ale proszę.. zazwyczaj leci info gdzie co się dzieje i obowiązkiem każdego gracza jest pomyślne, nie bezmyślne przesunięcie się na np. drugą strone mapy. ( chodzi mi o to, jak ktoś powie '2 banan' to, żeby cały team jak stado krów nie pobiegło na ten banan, bo zawsze może być fejk czy coś. Tylko wyczekać i jak nie słychać nikogo z przeciwnej drużyny to wtedy zrobić wyścig szczurów. Ten moment jest najważniejszy. A jeśli ktoś się spóźni(zdarza się czasami) to proszę, banujcie typów co chcą zachować czekając za rogiem przy bsie i umierają. )
W sumie, to nie wiem po co to piszę ;)
"Łatwo się mówi, że nic nie robimy i nie wyrzucamy nikogo" - nie gadaj, że tak Cię już męczy stanowisko J@ :O !,a jeśli nie dajesz rady to musisz grzecznie podziękować :)
Dobra, troche z ironią to napisałem, ale znowu apeluje do wszystkich młodych adminów - nie bójcie się banować, jeśli zaczniecie rozdawać hurtowo, słuszne bany za FFA i nie tylko, to od razu inni się przystosują do gry TP. To od Was dużo zależy, bo jeśli pozwalacie na akcje ffa bez upomnien to przecież wiadomo, że inni (nowi gracze) też będą woleć zgarnąc 3 fragi niż lecieć do paki i zginąć, bo reszta została.
Jest jeszcze niby say@, ale ile razy byłem tam ignorowany, że przestałem w końcu tam pisać, bo nie było sensu. Tylko raz, po mojej prośbie ktoś został ukarany ( kickiem niby, ale na początek dobre i to ). Mówię tylko o J@.
A już uprzedzając pytanie, czemu nie złoże podania, jeśli tylko potrafie gadać, to odpowiadam. Na tą gre juz nie mam czasu( i nie chce mi się poprostu już grać). Na pewno nie jest potrzebny bierny admin, który odwiedzałby serwer raz na 2 dni w czasie 15. minutowej gry
  • 0

#16 uszczelka

uszczelka

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Ską…d:Piotrków Tryb.

Napisano 05 czerwca 2010 - 06:37

"A jeśli ktoś się spóźni(zdarza się czasami) to proszę, banujcie typów co chcą zachować czekając za rogiem przy bsie i umierają. ) " zdajesz sobie sprawe ile jest takich ?! bysmy banowali takich serwer stal by pusty, pograj czasem i zobacz ze co runde jest jakis "spioch", a jesli cos takiego mialo by byc karane to bylby wgrany plugin ktory zabija przegrywajacy team, i by nie bylo tekstow ze nie mialem szans albo malo czasu, przecie to widac gdzie przeciwnik wbija i pojawia sie zegar bomby, 35 sek to dos duzo,20s by dobiec,10s by kogos ubic,5s by pake rozbroic. / konczmy temat
  • 0

#17 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 05 czerwca 2010 - 07:17

Jeszcze może seniorska wypowiedź w temacie odnośnie całej sytuacji:

Pchła usprawiedliwiony, bo był w przeciwnym teamie, widząc, że uszczelka (wyższy rangą) był w drużynie gdzie 'coś się działo' nie miał obowiązku interwencji.

Nakierowanie graczy? Jak najbardziej, ale to musi być jedno konkretne ostrzeżenie, a jak nie będzie respektował panujących u nas zasad od razu kick/ban 5 minut. Nie może się to notorycznie powtarzać, czasem trzeba twardo jak widać, że nic sobie nie robi z naszych uwag.

Gra FFA? W administracji nawet jest mój stary temat - priorytet TP. Gra TeamPlay jest u nas podstawą i jeśli po jednym upomnieniu delikwent nie 'nawrócił się' to od razu podziękować mu trzeba!!!!
Uszczelka mądry chłopak, wyciągnie wnioski z tej sytuacji, nie bójcie się działać, po to macie uprawnienia, żeby dbać o porządek, zero pobłażliwości!

@Bodziu znów z Tobą jest problem widać, głupie teksty itp. Jak ja gram z Tobą jakoś nic takiego nie ma, widać uparłeś się na tych J@ i łatwo Ci krytykować, ale może warto przypomnieć wszystkim Twoją przygodę z adminowaniem? 2 razy próbowałeś i 2 razy szybko rezygnowałeś także może postaw się najpierw w ich sytuacji, a później krytykuj. Narzekać potrafi każdy, a pomóc mało kto....
  • 0
Dołączona grafika

#18 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 05 czerwca 2010 - 09:11

Przyjmuję uwagi z pokorą i postaram się poprawić. Jedno tylko dodam, sytuacja nie wyglądała do końca na taką jak opisują ją gracze. Nie było totalne FFA i nie boję sie wyrzucać za to. Kiedy byłem w danym teamie to gra się poprawiała, słuchali sie i nie zauwazyłem wśród graczy ewidetnego FFA. Nie było informacji od graczy żadnej bynajmniej na say_team@.
Co do Ciebie Bodziu to nie, nie meczy mnie stanowisko JA i nie rezgynuje, że tak pisze "Łatwo się mówi, że nic nie robimy i nie wyrzucamy nikogo".
Nie znasz mnie więc nie zakładaj, miałem nie jednego admina za czasów 1.5 i wiem jak wykonywać obowiązki mi stawiane.

Użytkownik pChLa edytował ten post 05 czerwca 2010 - 09:12

  • 0

#19 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 05 czerwca 2010 - 09:17

Fikua daj se siana, naprawde. Zwróciłem mu uwage, że @ czat nie służy do PODPOWIADANIA. Nie raz pChla, albo kiedy pro teraz dno piszą dosłownie ILU ZOSTAŁO, np wbijają, on ginie, a na @ czacie pisze WBIJAC BO TAM JEST TYLKO 3 CT. Uważasz ze to jest w porządku ? Za podpowiedzi podobno są kary, to tak jakbym grał z kolegami na VT albo po dedzie wszystko pisal komus na steam. Nie znasz sprawy, a i tak wiesz juz po czyjej stronie jestes, jak zawsze - slużbista. Zwróciłem mu tylko uwage, a on od razu pisze "to idz napisz skarge na forum". No sorry, ale jakos "normalna" osoba potrafi wydusic z siebie chociaz 1-2 inne zdania, bo ostatnio u wszystkich to "napisz skarge na forum".

Down
pChla - problemy z czytaniem chyba tez masz, bo nie pisze do Ciebie haha jaki typ porazka :wacko:

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 05 czerwca 2010 - 09:33

  • 0

#20 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 05 czerwca 2010 - 09:25

po 3 graliśmy na aztec i tam cieżko jest po stronie tero nawet z ogarniętym teamem, więc jak zginąłem "napisałem im że mają pilnować paki" i to miało pomóc w grze TP, ot moja podpowiedz.


Jeśli takie uwagi to błąd, to przeproszę i nie będzie z mojej strony podobnych "tekstów"

Bodziu kilka rund dyskutowałeś ze mną, podpadłeś pod kilka punktów w reg o wiele wcześniej, wytrzymałem i wyrzuciłem Cie jak dalej nie mogłeś się uspokoić.
A co Ty tu mówisz o podpowiadaniu, jakiś 3 ct zostalo? 1 raz słyszę żeby ktoś z adminów podpowiadał. Moje "powdpowiadanie" chyba wyjaśniłem, po co to drążysz, chcesz tylko mnie zdenerwować i próbować zdyskredytować? Daj już sobie siana bo Ci się nie uda.

Użytkownik pChLa edytował ten post 05 czerwca 2010 - 09:27

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1