Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zlot Tawerny - Lista


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ani4

Ani4

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:wwa

Napisano 16 czerwca 2010 - 10:25

Witam :)


jakoś nikt sie nie pali do tego ale może znajdą sie jacyś chętni na jakiś melanżyk :)


dlatego hmm proponuje może oprócz listy żeby każdy dał jeszcze swoją propozycje na zjazd i wspólnie sie coś wybierze wiem że każdemu może coś wypasc itp itd dlatego niech wpisują sie Ci co serio chcą a nie potem zrezygnują


ja proponuje albo na mazurki wyruszyc bo to zawsze jeziorka te sprawy albo mielno albo gdzieś centrum czyli łódz
  • 0

#2 Ani4

Ani4

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:wwa

Napisano 19 czerwca 2010 - 12:27

widze że strasznie nie ogarnieci jestescie ; ) a szkoda :)
  • 0

#3 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 19 czerwca 2010 - 01:12

Hahahaha :D Organizujesz zlot, a nawet nie podajesz żadnego terminu, ani nic. Czy nocleg by wchodził w grę, czy jakieś składki, zero szczegółów Dołączona grafika Nie licz, że ludzie będą walić drzwiami i oknami na jakiś zlot który się nie trzyma kupy... Dołączona grafika
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#4 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 19 czerwca 2010 - 01:49

Jak mazury to ok, do listopada jestem na mazurach ;)
  • 0

#5 Ridlez

Ridlez

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisano 19 czerwca 2010 - 02:49

a potrafisz sie bawic bez alkoholu? jak tak to yade
  • 0

#6 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 19 czerwca 2010 - 04:26

mnie tam obojętne gdzie ważny termin- jak mi się nie pokryje z praktyką to będę.:)

@up
ja się potrafię bawić bez alkoholu, ale czemu bawić się bez jak można z. To tak samo tendencyjne pytanie jak czy potrafisz się bawić bez dziewczyn:)
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#7 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 19 czerwca 2010 - 07:51

@Endo
Trochę kultury. Wystarczyło autorce tematu podpowiedzieć, że istotny jest termin, miejsce spotkania, kosztorys, a nie wyskakujesz z takim wyszydzeniem :)

--

Widziałem padło wyżej hasło "Mielno". Jak będziecie tam robić jakieś spotkanko w przeciągu najbliższych 2 tygodni, to dajcie znać, bo właśnie wyjeżdżam do Ustronia Morskiego za 2 dni, a stamtąd to rowerkiem śmignę ;]
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#8 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 19 czerwca 2010 - 08:08

Z calym szacunkiem dla Ani ze wyszla z taka inicjatywa, ale:

- zlot powinien byc zorganizowany przez osobę z troszkę dluzszym stazem w naszej spolecznosci. - po prostu bedzie wzbudzac większe zaufanie wsrod innych bywalców.
- propozycja powinna zawierac:
a) dokladny termin
B) miejsce imprezy (warunki noclegowe, dojazd)
c) plan imprezy - co bedziemy robic?
d) koszta

W takim wydaniu łatwiej się bedzie komukolwiek zadeklarować jak i zorientować w swych możliwościach. Będzie także można omówić ewentualne przesunięcia w terminie czy miejscu.

bardzo dobrze jakby miejsce było położone nieopodal miejsca zamieszkania któregokolwiek z nas aby mógł wszystkiego dopilnować.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#9 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 19 czerwca 2010 - 08:46

Popieram Owiego, ja się na chwilę obecną nigdzie nie będę zapisywał bo już siedzę tu dość długo żeby wiedzieć jak zawsze się kończą masowe zgłoszenia do czegoś ;]
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#10 uszczelka

uszczelka

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Ską…d:Piotrków Tryb.

Napisano 19 czerwca 2010 - 09:22

sie dziwicie ze cos takiego nie wypala, ino wiekszosc mieszka w innych czesciach kraju lub i inny panstwach. wiekszosc woli sie spotkac z kumplami, znajomymi itd. jesli juz by mialo byc jakies spotkanie to powinno byc gdzies w centrum by dojazd nie byl dlugi i meczacy a cena powinna byc mala. najtaniej by chyba wszlo pole namiotowe :P a co do zabaw ... w co to sie bawic ... karty ? paintbol ? plywanie,grilowanie,ognisko, alochol ?
kazdy woli co innego, mieszka gdzie indziej, ma inne plany na wakacje i rozny stan portfela - ciezko trafic i sie zebrac.
  • 0

#11 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 19 czerwca 2010 - 09:29

sie dziwicie ze cos takiego nie wypala, ino wiekszosc mieszka w innych czesciach kraju lub i inny panstwach. wiekszosc woli sie spotkac z kumplami, znajomymi itd. jesli juz by mialo byc jakies spotkanie to powinno byc gdzies w centrum by dojazd nie byl dlugi i meczacy a cena powinna byc mala. najtaniej by chyba wszlo pole namiotowe :P a co do zabaw ... w co to sie bawic ... karty ? paintbol ? plywanie,grilowanie,ognisko, alochol ?
kazdy woli co innego, mieszka gdzie indziej, ma inne plany na wakacje i rozny stan portfela - ciezko trafic i sie zebrac.

a tam gadanie.. tyle serwerowni potrafiło zrobić nawet po pare zlotów już :) do dobrej zabawy wystarczy nawet 5-10 osóbm(a tyle sie u nas na 100% by znalazlo) jak by sie ludzie pokazali na mapie graczy gdzie mieszkaja to mozna by bylo sprawdzic gdzie najlepiej bylo by taki zlot zrobic ;] trzeba tylko chciec
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#12 uszczelka

uszczelka

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Ską…d:Piotrków Tryb.

Napisano 19 czerwca 2010 - 09:38

ta mapa dziwnie dziala :P mnie nie chce dodac xd | wolne mam od 10 lipca do 25 sierpnia, ilosc kasy - wystarczy na namiot pozatym malo jem, miejsce zam. lodzikie. wiec mam najlepiej by gdzies jechac.
  • 0

#13 Ani4

Ani4

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:wwa

Napisano 20 czerwca 2010 - 01:19

dzizuz jacy wy jestescie nie zorganizowani : P wam trzeba wszystko na tacy dawac ? : D


dokladnie najwazniejsze sa checi mozna i przy ognisku na kielbaskach sie dobrze bawic nie trzeba niewiadomo jakiego planu harmonogramu

a ja wyszlam z ta inicjatywa bo chetnie bym poznala pare osob z tego serwera....

dalam swoje propozycje liczac ze ktos poprze watek i cos od siebie da i sie wspolnie wybierze miejsce ktore najczesciej sie pojawialo zawsze ktos bedzie mial dalej ktos mniej...

termin to juz pisalam w innym watku na ten temat sierpien-wrzesien

koszta tyle ile bedziesz mial tyle wydasz proste :) juz sie spalo w 2 lozkowym motelu po 8 osob ; D wiec wszystko da rade :)

a to zalezy nie glownie tylko od mniejsca spotkania ??

co mam Ci dac tutaj plan orbisu ;D hotel taki cena taka ? to jest spontan ludzie plecak troche hajsu i troszke inicjatywy wlasnej :) jedziesz i wszystko jest spontaniczne a nie poukladane jak w klockach ze wszyscy pojda do pokoju i beda siedziec

co to za zabawa : D tak sie pojedzie grupa poszuka popatrzy ja to moge i nawet na swiezym powietrzu spac ; d
  • 0

#14 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 20 czerwca 2010 - 01:41

na dworzu spac , nie żartuj , jak teraz 6 kilowe komary latają, sam widzialem, ostatnio jak kota zjadł
  • 0

#15 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 20 czerwca 2010 - 01:52

W sumie to sie zgadzam, co do spontana takiego lekkiego.

Ja osobiście bym oponował za ogniskiem. Kiełbaski raczej wszyscy lubią, można pić co się chce i toza normalne pieniądze, a nie np. jak w pubie gdzie browar za min 5, klubowe klimaty nie wszystkim muszą odpowiadać, zresztą to chyba nie najlepsze miejsce na takie spotkanie. Co do noclegu to sam bywam w kiekrzu nad jeziorkiem przynajmniej raz na 2tyg na ognisku jak jest ciepło i siedzimy do 4-5 rano i potem można wracać do chaty. Tak więc z doświadczenia wiem, że jeżeli ktoś chce spac to sie kladzie na świeżym powietrzu i latem nie ma problemu, kto siedziec to siedzi dalej. Zaletami takiego rozwiązanie są przede wszystkim to że zasadniczo nocleg(trawka i gołe niebo albo namiot) oraz jedzienie i picie jest na miejscu ;] Koszt jest też minimalny, bo nie płaci się za nocleg, alko w lokalu itp. No a jeżeli ktoś woli luksusy to zawsze może wynając sobie z kims tani hotel or łotewa.

Ja w wakacje mogę wpaść bezproblemowo myśle, tylko fajnie by było jakby ktoś z poznania pojechał, albo gdzieś u nas zrobić spotkanie ;D No i palacz musi byc ;]

Katecheza na dzisiaj: Ogniska > ol :D
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#16 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 20 czerwca 2010 - 01:57

ja chce kielbaske palacza :(
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#17 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 20 czerwca 2010 - 07:54

Spontan to se mozna zrobic ze znajomymi z wlasnego miasta i przeciwko takim spontanom ja nic nie mam bo nieraz tak jechalo sie nad jezioro na apre dni.

- W momencie gdy ktos przepierdoli pol Polski pociagiem tylko po to by nie miec gdzie sie potem wysrac albo umyc to jest napewno swietna sprawa. Nic tylko pierdolnac sie na trawie...
- Wpieprzy deszcz i ch** z ogniska i gdzie bedziecie siedziec? Zamowi sie pogode z wyprzedzeniem czy jak?
-Niektorzy z pwoodow polaczen pociagow czy odleglosci przyjada z bardzo duzym wyprzedzeniem, musza miec gdzie zjesc, zatrzymac ogarnac sie.
Nasza PKP (a podejrzewam ze duzo osob wybrala by taki rodzaj dojazdu) nie jest ani za szybka ani nie ma zbyt wielu polaczen. Wyobrazcie sobie osoby ktore musza dojechac z dalszej odleglosci, zajechac na miejsce np o 12 rano po 8 godiznnej podrozy w pociagu i siedziec jak ta pała do 18 az reszta sie zjawi?

Temat zlotu powraca jak bumerang wielokrotnie, czekamy na niego dluzszy czas i ja osobiscie nie zgodzilbym sie na takie cos aby przyjechac wieczorem, najebac sie przy ognisku i z rana kazdy w swoja strone. TO powinne byc minimum dwa noclegi. Fajnie jakbysmy jakis mecz w noge czy w kosza zagrali. Moze poganiali w jakiegos paintballa, poplywali w jeziorze itp. quadziki? grillek w dzien, pelen luz a nie ze za 10min pociag z powrotem


Tak jak will pisal wiele serwerów zorganizowalo juz zloty.

Pozwolę sobie pokazac jak to ma miejsce U mego wspolnika z firmy. Spotykaja sie razem co roku od wielu lat.
http://www.e-nba.pl/....php?f=7&t=4307

Tak wyglada temat, w poprzednich latach jeszcze lepiej bylo rozpisane i co roku sa ludzie bo wiedzą ze warto...


Pojedzie z was ktos 9h pociagiem, autobusem, autem, konno, pieszo zeby w lesie ognisko zrobic o ktorym nic a nic nie wiadomo?

NAJS

Tak jak napisalem na poczatku posta tak i napiszę na koniec - jadąc ze znajomymi na pare aut gdzies niedaleko nad jezioro mozna sie bawic w spontany. W momencie gdy się jedzie w cholere czasu, w drugi koniec kraju, na spotkanie z ludzmi ktorych od zawsze chcielismy poznac... to MUSI BYC ZORGANIZOWANE
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#18 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 20 czerwca 2010 - 06:34

No dobra dobra, zbyt entuzjastycznie do tego podszedłem, nie krzycz juz tak ofi :((

W sumie racje, że lepiej na min te 2 dni przyjechać i poużywać rozrywki różnorakiej, ogarnąc te noclegi itd bo faktycznie tłuc sie na tylko ognisko przez pół kraju to stypa :D
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#19 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 20 czerwca 2010 - 06:52

No ofc. Ja z wielka checia bym przyjechal w sumie w kazde miejsce (no prawie) tylko musi to byc jakos ogarniete zebysmy to milo wspominali.

Zresztą 2 lata temu byl taki temat, rozwazalismy rozwazalismy a potem wygrał spontan - Blind ze stoperem byli u mnie 5 albo 6 dni - juz sam nie pamietam :D
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#20 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 20 czerwca 2010 - 06:54

Za dużo tego było. :) Pyjaki.

Użytkownik Furai edytował ten post 20 czerwca 2010 - 06:55

  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0