Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ban] TU POTRACILA MNIE WARSZAWA


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Owocowy

Owocowy

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 6 postów
  • Ską…d:Hiszpania

Napisano 26 lipca 2010 - 09:53

Mój pierwszy post na forum szkoda tylko że w takich okolicznościach.

Mój nick: TU POTRACILA MNIE WARSZAWA

Mój Steam ID: STEAM_0:1:31824151

Data oraz godzina zdarzenia: 26.07.2010 Mapa: De_inferno

Legenda :
Niebieskie ramki
: Początek i koniec nowego tekstu w konsoli. ( żeby nie było że coś sobie wyciąłem dodałem etc... )
Czerwone Podkreślenie : Monolog,Pana xXx oraz późniejsza riposta w moim wykonaniu.

Opis wydarzenia, Dowody

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jak widać na zamieszczonych screenshotach dostałem Slay zaraz po rozpoczęciu rundy można to udowodnić patrząc troszkę wyżej nad slayem że umarłem w poprzedniej rundzie jako przed ostatni rozpoczeła się nowa ledwo co poleciało kilka Granade, xXx zabił rpk sam nie zginą i chwilke potym gracz postawiłem krzyk informuje że jeden wbiegł na balkon i dostaje Slaya od w/w admina za stanie na B we 4 ( na serwerze oczywiście był full czyli 18 osób podzielmy to na 2 drużyny to wychodzi po 9 zawodników 4 na B to chyba nie dużo.
Swoją drogą to ciekawe ze xXx sam nie zginą chwile przed slayem zabija człowieka i wie że akurat ja stoję na B.


Argumentacja Admina ( AMXBAN ) :

Dołączona grafika

Co to za słowa ?

-_-?

Co za obrażanie Admin ?

Jak dobrze widać na SS nie obraziłem ani Ciebie ani twoich rodziców.

Brak TP ?

Na serwerze ledwie zaczęła się runda w/w zabił jedna osobę poleciało kilka HE. Jakim cudem widziałeś u mnie NO TP jak ledwo co na banan z AWM zdążyłem wbiec a ty sam grałeś , jak mogłeś mnie widzieć ?


PS:
W pierwszym temacie tego subforum widać regulamin działu a połowa tematów łamie regulamin mając złe TAGI ( TAG - Nazwa i Opis tematu ) w każdym temacie w/w
działu co drugi post to wypowiedz Admina albo Moderatora tak ciężko użyć opcji usuń temat, lub edytuj ?

Najlepiej usuńcie regulamin tego działu skoro nie egzekwujecie jego postanowień.

Pozdrawiam ! GL&HF
  • 0

#2 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 26 lipca 2010 - 10:11

Nie wiem czy powinienm sie wypowiedziec w tym temacie, bo skarga jest nie na mnie, ale czlowieku czego Ty oczekujesz? Slay pewnie byles losowa osoba z malego, upominal piXel x razy ze 2 maly max, a wy jak na zlosc :). Nie pojechales rodzicow? A "idz sie wyzyj na matce albo ojcu jak Cie cos boli?" Ja za takie cos bym wnosil przedluzenie.
  • 0

#3 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 lipca 2010 - 10:12

Obraziłeś rodzica/rodziców... Bez względu, czy powinieneś iść na B, czy nie, czy tam ilu kazał... Stanowczy i dobrze... Trafiło na Ciebie. Nie możesz tak pisać/mówić. TAK BYŁEM PRZY TYM W 2 TIMIE, Z RACJI, ŻE PIXEL NIE MIAŁ CZASU, MIAŁEM PISAĆ O PRZEDŁUŻENIE ZA OBRAZĘ, ALBO CHOCIAŻ O JAKĄŚ MOŻE TROSZKĘ DŁUŻSZĄ KARE. Teraz Już nie muszę i sami macie dużoooo dowodów.
  • 0

#4 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 26 lipca 2010 - 10:14

Ręka rękę myje :X
  • 0

ws2xe1.jpg


#5 Owocowy

Owocowy

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 6 postów
  • Ską…d:Hiszpania

Napisano 26 lipca 2010 - 10:15

Nie wiem czy powinienm sie wypowiedziec w tym temacie, bo skarga jest nie na mnie, ale czlowieku czego Ty oczekujesz? Slay pewnie byles losowa osoba z malego, upominal piXel x razy ze 2 maly max, a wy jak na zlosc :). Nie pojechales rodzicow? A "idz sie wyzyj na matce albo ojcu jak Cie cos boli?" Ja za takie cos bym wnosil przedluzenie.


byłem losowym graczem aha
czyli na serwerze można dostać slaya losowo bo tak akurat padło ?
"idz sie wyzyj na matce albo ojcu jak Cie coś boli?" aha czyli to jest obraza widzicie tu jakieś przekleństwo ? wulgaryzm ? Zasugerowałem tylko że jak Admin wstał lewa noga to niech idzie rozładować stres na kimś innym bo ja przyszedłem na serwer miło spędzić czas a nie słuchać jakiegoś typka co mi będzie mówił jak mam grać. no okej niech będzie moja krzywda.


Może jeszcze mam przeprosić ?

to nieźle.

Użytkownik Owocowy edytował ten post 26 lipca 2010 - 10:17

  • 2

#6 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 26 lipca 2010 - 10:17

Byles losowa osoba bo sie nie przystosowales do tego co mowi admin, a jak ktos prowadzi to na TP wypada sie sluchac. Wg. Ciebie to nie jest obraza? W takim razie nie zgaduje wieku :)

@edit
Wg. mnie nie problem cofnac sie pare krokow i namierzyc na swojego, i przeczytac jaki mu sie nick wyswietlil ;s.

Użytkownik Fajura edytował ten post 26 lipca 2010 - 10:22

  • 0

#7 Owocowy

Owocowy

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 6 postów
  • Ską…d:Hiszpania

Napisano 26 lipca 2010 - 10:24

skąd akurat wiedział że to ja jestem na B ?



EDIT w takim razie po jaki H*j on biegł na B skoro ciągle biegał na A i płakał na czacie że więcej na A, a ja razem z jednym typem biegałem na Banan z AWM od kilku rund.

Może po prostu nie miał kasy na Broń i dał slaya żeby se załapać moje awm.

Z reszta to sie nie trzyma kupy bo widac na SS ze zabija czlowieka a ja stoje na B z AWM i nie było tam terro które mógł zabić, i jednocześnie na mnie nacelować żeby sprawdzić mój nick.

Użytkownik Owocowy edytował ten post 26 lipca 2010 - 10:26

  • 0

#8 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 26 lipca 2010 - 10:30

Nie moge edytowac wiec new pisze. Ja juz nie zamierzam sie tutaj udzielac bo to sprawa piXela, ale moze widzial jak z radia cos puszczales? Moze mial przeczucie? Tak czy siak unban Ci sie nie nalezy, tym bardziej ze nie chcesz przperosic za wjazd na rodzicow. Tyle z mojej strony.

@bodziuuu
No ciekawe, lejsy zielone cebulki dobre haha :). Zastanawiam sie tylko, czemu tak nie napisales w moim podaniu tylko smarujesz jakies durnoty na moj temat za plecami lub gdzies gdzie to zwizaku nie ma? Admin admina broni bo mial racje. Slay moze i nie sluszny mozna by bylo dyskutowac, ale za wjazd na rodzicow to juz napewno slusznie zrobil.

Użytkownik Fajura edytował ten post 26 lipca 2010 - 10:33

  • 0

#9 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 10:30

Ja to propinuje wszystkim nofym adminom zeby japy zamkneli, bo k**wa wprowadzacie takie poj**ane zasady i ze juz czasami rzygac sie chce. Banujecie ludzi za "laming" chociaz sami jestescie takimi lamerami, ze plakac sie czasami chce. Chocby admin nie wiadomo co zrobil to i tak bedziecie sie nawzajem bronic. To co zrobil pixel nie bylo fajne, jeszcze x miesiecy temu NIKT nie odpierdzielal takich rzeczy, to jest serwer publiczny nauczcie sie. Mysle ze 90% osob odpowiedzialo by to samo co poszkodowany a kilka osob by napisalo kilka mocniejszych słow. I usun tylko ktos tego posta, ze niby nic nie wnosi, skoro wyzej lejsy zielone cebulki sraja od rzeczy swoje wywody.
Jezeli nie mam racji to moze skontrolujmy WSZYSTKIE bany, ktore maja w reasonie LAMING - kto nie wierzy sobie zobaczy, koles przyblokuje admina i j** ban na 5 minut za laming omg epic fail rzal bul.

"Ja juz nie zamierzam sie tutaj udzielac" - po kiego cheja to piszesz skoro i tak sie udzielasz omg

Dodam jeszcze, ze fakt - napisalem pochwale w jakims tam temacie dla pixela(bo prowadzi ta gre i daje info), ale takie rzeczy nie moga miec miejsca. Slayowac za to, ze ktos poszedl nie tam gdzie on kazal to chyba gruba przesada.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 26 lipca 2010 - 10:35

  • 2

#10 Owocowy

Owocowy

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 6 postów
  • Ską…d:Hiszpania

Napisano 26 lipca 2010 - 10:35

też nie moge edytować posta i nie zamierzam go przepraszać to była moja riposta na jego arogancje w stylu " a mnie to wiesz.... ''
Tak jak był by jakąś alfą i omegą
No sorry ale admin to osoba z której powinno się brać przykład.

Ja za swoje słowa odpowiadam nie jestem jakimś h** żeby byle łach sobie mnie slayował i arogancko do mnie odnosił bo go coś boli.
Z reszta gdybym był to wcale bym nie stworzył tego posta to tylko 24h no ale arogancja i niedojrzałość adminów na tym serwerze z każdym dniem wzrasta

Jakie NON TP można popełnić w 20 sek po rozpoczęciu rundy.
W drużynie CT gdy sa jeszcze strefy antyrasha.

Użytkownik Owocowy edytował ten post 26 lipca 2010 - 10:38

  • 0

#11 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 26 lipca 2010 - 10:39

Ale wy też musicie ogarnąć to, że nie każdy jest mistrzem zen i po prostu się wk***i. Ja już nawet na żarty nie przeklinam na @ czacie, bo się kiedyś droczyłem z fikusem a tu ban za brak kultury (ofc od nowego @). Dzisiaj krejzi dostał kicka za to ze napisał "za***iście kryjecie ten środek" oO No brak słów!
A jeszcze coś dopisze :D Bardzo starzy gracze tawerny skarżą się ze poziom upadł na pysk! Dlaczego? Stawiam, że skillowcy (tacy jak ja) nie wytrzymali nerwowo...

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 26 lipca 2010 - 10:44

  • 0

ws2xe1.jpg


#12 Owocowy

Owocowy

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 6 postów
  • Ską…d:Hiszpania

Napisano 26 lipca 2010 - 10:44

Ale wy też musicie ogarnąć to, że nie każdy jest mistrzem zen i po prostu się wk***i. Ja już nawet na żarty nie przeklinam na @ czacie, bo się kiedyś droczyłem z fikusem a tu ban za brak kultury (ofc od nowego @). Dzisiaj krejzi dostał kicka za to ze napisał "za***iście kryjecie ten środek" oO No brak słów!


Pale widzisz niektórzy maja problemy w szkole na ulicy dostają trochę władzy i już świrują jarzębinę.
Chcą być ważni w internecie bo w ralu siedzą cicho na d*pie i tylko przytakują klepią po ramionach i uśmiechają gdy coś nie jest śmieszne byle się przypodobać.
  • 0

#13 thoughtless

thoughtless

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Ską…d:Lębork

Napisano 26 lipca 2010 - 10:52

PBL - no ja dostałem bana za "baran" :D

Uważam, że pixel dobrze postąpił. A po pojeździe po rodziach sobie możesz chcieć... papieru w kiblu.

Ban jak najbardziej słuszny :)
  • 0

#14 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 10:55

No bez jaj to ze ida w 4 na maly to trzeba slejowac? Admny robia co chca, tak jak ja dzisiaj dostalem kicka za to ze napisalem za***iscie kryjecie srodeczek ; o

Użytkownik krejzi edytował ten post 26 lipca 2010 - 11:05

  • 0

Dołączona grafika


#15 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 lipca 2010 - 10:57

byłem losowym graczem aha
czyli na serwerze można dostać slaya losowo bo tak akurat padło ?
"idz sie wyzyj na matce albo ojcu jak Cie coś boli?" aha czyli to jest obraza widzicie tu jakieś przekleństwo ? wulgaryzm ? Zasugerowałem tylko że jak Admin wstał lewa noga to niech idzie rozładować stres na kimś innym bo ja przyszedłem na serwer miło spędzić czas a nie słuchać jakiegoś typka co mi będzie mówił jak mam grać. no okej niech będzie moja krzywda.


Może jeszcze mam przeprosić ?

to nieźle.




Krótka piłka do Ciebie dlaczego tak sie stało:
- upomniałem żeby chodzić na B we 2 bo w CT było 6 albo 7 graczy razem, upomnialem drugi raz a za kolejna runda pobieglem za 4 osobami na B i ty biegles jako czwarty, wiec automatycznie polecial slay, tym bardziej ze nie miales respa na B...
- do 29 latka mowisz zeby szedl wyplakac sie do matki albo ojca to tak jak bys mi w pysk strzelil, duzo nie musialem sie zastanawiac nad banem,
- moim zadaniem jest wyeliminowanie gry ffa i wiele innych, jezeli nie tolerujesz propagowania gry TP to nie masz tu czego szukac, skoro nawet nie chciales mnie posłuchać, to świadczy o tym, że nawet nie miales zamiaru grac TP,
- to że chodzisz "tam od x rund" nie jest powodem, zebys zawsze tam chodził, skoro biegniesz jako czwarty to nie rozumiesz tej zasady, która zrozumiales juz, jezeli doszedles do konca tej linijki.
- jakis czas temu admini byli upominani, aby bardziej karac osoby: ktore klną, oraz te ktore nie chca dostosowac swojej gry do TP- proszę bardzo, są konsekwencje niezadowolonych, ale przynajmniej cos sie udaje zmienic na serwerze, nie jeden się dostosował, a nawet przepraszał, żeby grać w dobrym towarzystwie,
- nie posiadajac mikrofonu nie moge wywierac takiego wplywu jak z nim, ale kara jest ta sama
- brak gry TP + obraza admina po mojemu równa się BAN,


Niech się reszta wypowiada, ja bede czekał na wynik końcowy. Tyle z mojej strony.

A jeszcze coś dopisze :D Bardzo starzy gracze tawerny skarżą się ze poziom upadł na pysk! Dlaczego? Stawiam, że skillowcy (tacy jak ja) nie wytrzymali nerwowo...


Otóż to.
  • 0

#16 Owocowy

Owocowy

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 6 postów
  • Ską…d:Hiszpania

Napisano 26 lipca 2010 - 10:58

O ile wiem każdy człowiek w naszym kraju ma obowiązek edukować się do 18 roku życia no ale większa cześć ludzi nie rozróżnia podstawowych pojęć naszej pięknej polszczyzny.


Z reszta czego oczekiwać od ludzi którzy ustalają regulamin forum a pod regulaminem 80% tematów w których udzielają się admini to po prostu SPAM który wg regulaminu powinien leżeć w koszu.

jakie 6 albo 7 osób człowieku ogarnij się godzina 20 mapa de_inferno serwer ma Autobalance i jest full non stop jakie 6-7 osób.
Mnie nie obchodzi ile masz lat bo codziennie rano jak wychodzę z Domu widzę starych chłopów narkomanów pod sklepem którzy nie umieją sobie poradzić w życiu.

Jaki brak tP po 20 sek po starcie.

Człowieku przeczytałeś wszystkie posty w tym temacie czy na gorąco wpadłeś i 15 minut produkowałeś 10 linijek tekstu.

Użytkownik Owocowy edytował ten post 26 lipca 2010 - 11:00

  • 0

#17 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 26 lipca 2010 - 11:02

patrzac na postawe pixela zaczynam watpic w ludzi i odechciewa mi sie tu wchodzic...

wprowadzac panie xxx dyktature to mozesz tam gdzie Ci pozwola, ale nie tutaj.

smiech, smiech, jeszcze raz smiech i jeszcze komentarze, ze dobrze zrobil.

Palacz i Bodziu jedynie wiedzą co piszą, nie sądziłem, że doczekam kiedykolwiek takiej sytuacji, że admin zamiast pilnować porządku to robi wedle widzimisie... wstyd!

ide spac, mam dosc, jutro sie wezme za sprawe....

owocowy - nie powinienes tak sie wyrazac, ale bardzo dobrze ze przyszedles z tym na forum - na pewno tak tego nie zostawimy.
  • 0
Dołączona grafika

#18 Ridlez

Ridlez

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 11:44

coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, ze ten caly nalot nowych @ byl tylko po to, zeby sobie za friko na serwa wbijac

topic: ban z d*py ;s

pzdr:sleep:
  • 0

#19 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 27 lipca 2010 - 12:05

Co to za ban ? Gdyby nie doszło do sytuacji masz grać TP albo zaczne cię slayować, kickować itp to by nie doszło do obrazy i do bana. To jest serwer publiczny gdzie każdy może wejść. Może ktoś lubi sobie pograć raz na jakiś czas i pozabijać ? Może miał przeczucie że akurat pójdą na B ? Nie każdy jest pr0 elo ogarniaczem i się słucha i do takich też trza sie przyzwyczaić i dać mu grać.... Co do tego tekstu..... ban za niego słuszny, ale wg mnie skrócony powinien być bo w teorii sprowokowany.... Dlatego gdy byłem adminem gra TP mnie je....... jedynie akcje typu zachowywanie gdy reszta teamu wbijała itp to za to slay dawałem i tyle.... No ale czasy się zmieniają widze ;X
  • 0

asdasdas


#20 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 27 lipca 2010 - 12:09

Tez sie wypowiem chociaz nie wiem czy powinienem bo przy sytuacji nie bylem.

Co to w ogole ma byc za dyktatura? 'Jestem adminem, wd. mnie za duzo idzie na B, to se killne losowo ktoregos. I co z tego ze on chodzil tam wczesniej, mnie to nie obchodzi, ja jestem adminem, maja sie mnie sluchac ponad wszystko'. No sorry, ale wypowiedzi w takim tonie frustruja i nikt z nas nie jest swiety i sam tez bym sie lekko wkurzyl gdyby ktos mnie tak potraktowal. Slayowanie za to ze jedna osoba za duzo poszla na B naprawde jest gruba przesada. Rownie dobrze TT mogloby wejsc na to B i dzieki tej jednej osobie wiecej CT wygralo by runde.
Moim zdaniem niektorzy uzywaja amx_menu zbyt czesto. Ja staram sie zawsze najpierw ostrzec, porozmawiac, wytlumaczyc, dopiero potem karac, i tak powinno byc mi sie wydaje. @czat pomaga, bo zawsze daje to jakis respekt. Mysle ze gdybys napisal 'say @ za duzo na B, niech sie jeden cofnie (+ ewentualnie jakas grozba w postaci kickow/slayow)' by wystarczyla.
  • 0

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0