Skocz do zawartości


Zdjęcie

szatan


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
38 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shadow

Shadow

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 03 listopada 2007 - 10:22

Mój nick: [Plecy.Gaming]Shadow
Mój Steam ID: nie wazne, za godzine mija ban
Godzina zdarzenia: 10:10
Opis co sie stało sie: ponizej
Dowod/y: demo mozna wziac z HLTV


EDIT: zle nazwalem temat ale juz nie moge zmienic, przepraszam.




czesc, wbilem sobie dzisiaj ladnie kulturalnie na serverek (godzina ok 10:10) mapa de_train.

gram sobie i na zarty pisze "szukam luci do klanu" - za chwile szatan pisze ze napisze tak jeszcze raz i dostane bana. ja na to ze w regulaminie nie jest nigdzie napisane ze nie mozna szukac ludzi do klanu (zwazywszy ze nikomu to nie przeszkadzalo a wrecz niektorych smieszyly moje specjalne bledy). I nagle BOOOOM ban na 1h nie wiadomo za co.

- nikogo nie obrazilem
- nie spamowalem
- zachowywalem sie kulturalnie (nawet jednego kolesia do klanu przyjalem Dołączona grafika)

i prosze mi napiszcie o co chodzi? czy szatan jest H@ czy kim ze sie tak rzadzi i robi to co mu sie podoba? to juz 2 sytuacja kiedy mnie banuje za nie wiadomo co (wczesnej za niby nick zly chociaz mialem dobry i nawet nie ostrzegl mnie zebym go zmienil)


wydaje mi sie ze ten w/w osobnik wogole nie nadaje sie na takie stanowiko jakim jest ADMIN servera. Zaznacze jeszcze ze z kazdym innym adminem mozna normalnie porozmawiac, posmiac sie a z nim nie, u niego jest wchodzi na server zly na caly swiat, patrzy ze cos mu sie nie podoba i odrazu wali bany....

mysle ze najlepszym wyjsciem jest zabranie mu admina lub ograniczenie flag tylko do pisania i kickowania...



Pozdrawiam
Shadow.

Użytkownik Shadow edytował ten post 03 listopada 2007 - 10:26

  • 0

#2 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 03 listopada 2007 - 11:20

Ban bezpodstawny, zresztą piszesz to o czym kiedyś wspominał mi mój kumpel k3f, który tutaj czasem gra. Podobno Diablo banuje, kickuje za byle co- moim zdaniem to chyba nie jest prawda skoro w amxbans tego nie widać. Moim zdaniem nie było powodu do banowania, sam czasem widzę jak gracze piszą/mówią jakieś głupoty i co mi do tego. Tak samo nie przeszkadzało mi nigdy pytanie : "Szukam ludzi do klanu" jeżeli to nie był spam i goście sie już dogadywali na gg/friends.
PS: Nawet Scar grał wczoraj z nickiem Cebulorz i sie pytał kto chce itd... więc trzeba poczekać na Diablo i jego wersje wydarzeń.
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#3 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 03 listopada 2007 - 11:20

zakladam ze napisales mu "nie kozacz" : D zdenerwowal i sie ban ;]
  • 0
:>

#4 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 03 listopada 2007 - 11:21

djablo czyli szatan są bezkarni bo to brat H@ czyli tak samo jak na kupie krejzol i resi http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif

sprawdz ktoś logi czy rzeczywiscie bylo tak jak pisze shadow to dostanie szatan bencki. ja bym mu dał perma za charakter ale nie ja tu 'rzondze' xD
  • 0
Dołączona grafika

#5 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 03 listopada 2007 - 11:23

Gracz [Plecy.Gaming]Shadow
Typ bana SteamID
SteamID STEAM_0:0:11706618
Adres IP ukryty
Zbanowany 03-11-2007 - 11:11
d³ugo¶æ bana 60 minut
Wygasa 03-11-2007 - 12:11 (8 godzin 51 minut pozosta³o)
Powód no to kozacze
Zbanowany przez admina ShataN (Mr Diablo)
Zbanowany na serwerze Tawerna [TP] @Shooters.pl (de_train)
Poprzednie bany 0


;]
  • 0
:>

#6 grrubaS

grrubaS

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 03 listopada 2007 - 11:30

hhahahahaah najs ban shatan
  • 0

Dołączona grafika

#7 kaczoR

kaczoR

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 61 postów
  • Ską…d:Katowice

Napisano 03 listopada 2007 - 02:59

Shadow po 1 dostałeś bana na 1 h to nie masz się o co drzeć...
po 2 Diablo nie jest nienormalny i nie dał by Ci bana za free...
Przypomnij sobie jak było "dokładnie"
Widziałem już dużo takich przypadków że gracz najpierw kozaczy do admina a potem strzela skargami na forum ...
Jeżeli było tak jak ty mówisz to trzeba porozmawiać z diablem , ale jeżeli było tak jak wyżej napisałem to osobiście będę załatwiał ci bana na stałe niedość że za obrazę Diabla to jeszcze za głupie wszczynanie zadymy !!!
Weś sobie to do serca :)
  • 0

#8 Shadow

Shadow

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 03 listopada 2007 - 03:50

napisalem nie kozacz, ale tylko dlatego bo zaczal sie rzucac jaki to on jest wielki i co on mi moze zrobic.

nieobrazilem go napisalem tylko "nie kozacz, bo nigdzie w regulaminie nie ma napisane ze nie mozna szukac ludzi do klanu".

a nie kozacz to jest prznosnia "nie udawaj wiekszego niz jestes"



btw: niewiedzialem ze mr diablo to szatan, kiedys myslalem ze to ogarniety typ ale widze ze sie mylilem.

pzdr.


/EDIT: rach ciach, resi jest bezkarny bo krejzi i resi sa ulomni i krzywi psychicznie, a z tego co wiem to H@ tutaj jest OK wiec raczej nie powinno byc problemu.

/EDIT2: kaczor nastepny ktory sie podnieca byle czym, ok czekam na zalatwienie mi bana.... nie lubie takich kozakow pier..... nie ma nic do gadania a bedzie pokazywal jaka on ma wladze...

Użytkownik Shadow edytował ten post 03 listopada 2007 - 03:55

  • 0

#9 Simon

Simon

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 78 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 listopada 2007 - 04:12

Shatan teraz sobie przypomnij co Ci kiedys napisałem http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/ohmy.gif gdyby to byl normalny serwer nigdy w zyciu nie dostal bys admina... to tyczy sie tez kreta i paru innych osob ktorych nie moge sobie przypomniec http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif

"rach ciach, resi jest bezkarny bo krejzi i resi sa ulomni i krzywi psychicznie, a z tego co wiem to H@ tutaj jest OK wiec raczej nie powinno byc problemu."

Ta Shatan to brat H@ to wiesz... xD

@Kaczor a kim Ty niby jestes? mozesz tyle co nic http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif

Użytkownik Simon edytował ten post 03 listopada 2007 - 04:31

  • 0

#10 Shadow

Shadow

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 03 listopada 2007 - 04:13

a wogole wszyscy mnie bardzo dlugo znaja z koby (jak jeszcze kazdy tam gral) i tez z tego serva: rach, tyro, masmix, stoper, blokers, zonk, scar, atze i inni. i wiedza ze ze mna nie ma problemow, ani razu od zadnego z nich nie dostalem bana ani zadnego ostrzezenia.
  • 0

#11 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 03 listopada 2007 - 04:30

nie wiem jak sie teraz zachowuje bo nie gram. kiedyś coś tez bylo to dostał od owiego po głowie i sie poprawił i teraz pewnie bedzie tak samo ;p
a szadoł good n1 ziąą potwierdzam xD

Użytkownik rahH edytował ten post 03 listopada 2007 - 05:38

  • 0
Dołączona grafika

#12 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 03 listopada 2007 - 04:49

napisz mu pocwicz , botek itp to sypnie Ci banem ; p
  • 0
:>

#13 kaczoR

kaczoR

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 61 postów
  • Ską…d:Katowice

Napisano 03 listopada 2007 - 05:22

Shadow nie prubuje pokazac Ci jaki ja jestem wielki ale wk***ia mnie to jak niektórzy odnoszą sie do innych graczy...
i napisałem ci JEŻELI było tak jak mówisz to diablo prawdopodobnie bedzie miał lipe ...
jeśli było inaczej to będe dążyl do zrobienia ci koło d*py tak jak pisałem wyżej...
a i Simon ;o poprostu chę żeby panował tu spokój i sprawiedliwość i nie można pobłażać nigdy nikomu. Gdy komuś odpuścisz bedzie za każdym razem próbował więcej a tak nie może być ... wszyscy gracze maja równe prawa to czemu shadow miał by być jakoś inaczej traktowany :)

Użytkownik kaczoR edytował ten post 03 listopada 2007 - 05:27

  • 0

#14 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 03 listopada 2007 - 05:28

Dobra ban moze i nie byl sluszny. Chcecie zabierajcie mi adma. BTW Shadow ja do Ciebie nigdy nic nie mialem dzis bylem wqrwiony i wogle a poza tym czasami mi dzialasz na nerwach i to ostro. Prosilem Cie zebys nie pisal a ja jestem strasznie nerwowy. Sorry jeszcze raz, a tak wogle to mial byc ban na 5 minut:P
  • 0

#15 kaczoR

kaczoR

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 61 postów
  • Ską…d:Katowice

Napisano 03 listopada 2007 - 05:33

Dobra shadow przepraszam Cię za to ale sprawiedliwość musi być.
  • 0

#16 Shadow

Shadow

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 03 listopada 2007 - 05:52

spoko kaczor, ale nie musiales mi tego pisac co mi zrobisz... jak by sie okazalo ze zrobilem zle itp to wtedy mogles mnie zaczac "straszyc" ale jak nic nikomu nie zrobilem to raczej nie na miejscu :(


co do diablo to napisales mi zebym nie pisal, ja tylko napisalem ze nie ma w regulaminie info o tym ze nie mozna pisac ze sie szuka ludzi do klanu, a ty ni z gruchy ni z pietruchy dales mi bana na 1h... nieladnie

nawet bym sie nie gniewal ale to juz 2 raz jak mnie banujesz za byle co, wczesniej nie pisalem skargi bo mi sie nie chcialo ale teraz to juz mnie zdenerwowalo. a to ze jestes zdenerwowany wogole cie nie tlumaczy. a jezeli wiesz ze jak jestes zdenerwowany to tak ci odpier... odwala to idz sobie pobiegac lub cos a nie wlaz na server i nie wyzywaj sie na porzadnych obywatelach...
  • 0

#17 Simon

Simon

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 78 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 listopada 2007 - 06:10

Dobra ban moze i nie byl sluszny. Chcecie zabierajcie mi adma. BTW Shadow ja do Ciebie nigdy nic nie mialem dzis bylem wqrwiony i wogle a poza tym czasami mi dzialasz na nerwach i to ostro. Prosilem Cie zebys nie pisal a ja jestem strasznie nerwowy. Sorry jeszcze raz, a tak wogle to mial byc ban na 5 minut:P


Po co Ci admin czlowieku? dla frajdy?http://tawerna-cs.org/public/style_emoticons/default/ohmy.gif
  • 0

#18 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 03 listopada 2007 - 06:17

Na tawernie gram sporo i musze sie wstawic za Shatanem [a takze za kr3t3m ktorego simon tutaj troche pojechal :) ] i nie dlatego zebym im lizał doopy itp [jak ktos tak mysli to elo ;d] tylko dlatego trzymaja porzadek na tawernie i karają ludzi ktorzy robia sobie jaja i draznia innych. Tak samo widzialem graczy ktorzy dostawali okresowe bany za FFA i potem sie strasznie skarzyli jacy to admini nie sa okropni i ze majac dostep do amx sie wyżywaja na innych :s
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#19 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 03 listopada 2007 - 06:45

djablo czyli szatan są bezkarni bo to brat H@ czyli tak samo jak na kupie krejzol i resi http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif

sprawdz ktoś logi czy rzeczywiscie bylo tak jak pisze shadow to dostanie szatan bencki. ja bym mu dał perma za charakter ale nie ja tu 'rzondze' xD


A co Tobie tutaj jest zle ;> Czujesz sie w jakis sposob pokrzywdzony lub Ciebie ktos nadto pokaral??? W ktoryms momencie zostales zle potraktowany? I od kiedy ten moj mlodszy gowniarz ma jakis wielki immunitet? Nawet sobie nie wyobrazasz ile zjeb dostaje.

Lepiej nie zaczynaj nawet tego tematu traktowania bo nie widze zebys byl strasznie pokrzywdzony. Poza tym ostatnio (kilka mcy) to z Ciebie taki admin jak z koziej dupy instrument muzyczny i czas schodzi Ci na Qwa Elo! :F ;s i 102 Fps a serw masz w dupie



@Kaczor a kim Ty niby jestes? mozesz tyle co nic biggrin.gif

W takim razie to kim Ty wogle jestes??


Ban bezpodstawny, zresztą piszesz to o czym kiedyś wspominał mi mój kumpel k3f, który tutaj czasem gra. Podobno Diablo banuje, kickuje za byle co- moim zdaniem to chyba nie jest prawda skoro w amxbans tego nie widać. Moim zdaniem nie było powodu do banowania, sam czasem widzę jak gracze piszą/mówią jakieś głupoty i co mi do tego. Tak samo nie przeszkadzało mi nigdy pytanie : "Szukam ludzi do klanu" jeżeli to nie był spam i goście sie już dogadywali na gg/friends.
PS: Nawet Scar grał wczoraj z nickiem Cebulorz i sie pytał kto chce itd... więc trzeba poczekać na Diablo i jego wersje wydarzeń.


Fakt ban moim zdaniem bezpodstawny. Maly dostal juz dobry zjeb za to ze czasem naprawde zgrywa wielkiego kozaka. ALE w 80% wypadkow jego bany sa sluszne bo widze amxbans i widze tez czesto jak gra i za co kickuje/banuje. I nie chce Masmix sie z Toba klocic ale nie powiem kto raz na jakis czas robi takie bydlo na serwerze ze szkoda gadac.

napisz mu pocwicz , botek itp to sypnie Ci banem ; p

I to jest wlasnie sytuacja nie do przyjecia. ilokrotnie widze jak wpadam do malego jak gra i wchodzi na serw. I zaczyna sie "Czesc Diablo bocie" Diablo lamo" "Diablo pauko" noobie, zerowcu itd. I Ty laki nie jestes tutaj bez winy. Dobrze wiesz o co mi chodzi. Przyjemnie byloby Ci takie hasla na start dostawac? I to sa tylko lzejsze przyklady. Pozostawie taka sytuacje bez komentarza.

A wiec tak:
1.Maly przegial pale tym banem bo dal go za byle co. I fakt za to nalezy mu sie ochrzan, ktory juz notabene dostal 9co prawda telefoniczny ale styknie)
2.ma taki charakter jaki ma i ciezko mi z Nim sie czasem dogadac. B czesto chce mi sie mu sie taki lekki wpierdol spuscic to moze by zmadrzal.
3.Ale w zyciu nie zogdze sie na to ze banuje i kickuje za byle co - widze amxbans - pokazcie mi te bany z dupy i powymyslane.
Fakt zdarzaja mu sie jaies pmy;lki ale to wyjatki - nie powiecie ze nie macie takich banow bo nie uwierze.

poza tym zaden z wypowiadajacych sie tu adminow nie jest bez winy. I nikt was za to nie wywalil. A moze powinien. Niektore wasze wystepki to nic w porownaniu do bana.(wiem ze maly ma tez rozne rzeczy na sumieniu) Wiec nie pisac mi tu bzdetow o tym ze on ma jakies szczegolne wzgledy. Jezeli ktorys z was ma watpliwosci co do tego to chetnie moge podyskutowac


Aha no i od kiedy ten serwer jest nienormalny?

I slowo do Shadowa:

Zaczales te swoje gadki specjalnie dla jaj. Zeby cos smiesznego bylo itp. I ok to nie jest zabronione w regulaminie. Zglasza sie do Ciebie admin i prosi ciebie abys sie pytal o ludzi do klanu gdzie indziej. board friends czy cokolwiek innego. A Ty lecisz do Niego z tekstem nie kozacz nie kozacz... Rozumiem ze admin na serwie nie ejst Bogiem i nie moze robic wszystkiego. Ale ide w zaklad ze na wielu serwerach za jakakolwiek probe dyskusji z adminem dostalbys z miejsca bana i nawet nie mialbys mozliwosci sie odwolac. Obojetnie czy bylo to by sluszne czy nie. Nie wiem na jakim tam poziomie zazylosci jestes z moim bratem i jak tam sie lubicie i traktujecie. Ale wystarczy ze go kilka razy potraktowales jak smiecia w sposob zaprezentowany powyzej i nie trzeba duzo aby czlowiek sie odegral. Jak pisalem nie wiem - ja tylko gdybam.

Podsumowujac chyle glowe za mojego braciaka i w tym wypadku wiem ze zrobil zle - ale jest b duzo czasu na serwerze i b czesto trzyma jakikolwiek porzadek na Nim. Jest glupi ale taki to juz wiek. rahh jest 6 lat starszy a i to nie wyrosl.

Przepraszam jesli kogos urazilem, ale nienawidze jak ktos rzuca haslami i osadami opierajac sie na plotach domyslach wczesniej nie zastanawiajac sie nad tym i nie znajac stanu faktycznego
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#20 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 03 listopada 2007 - 07:03

A ja nigdy się nie wypowiadałam na forum ale teraz muszę to zrobić w obronie Mateusza...bo aż mnie nosi jak czytam te bzdury wasze...
NIE RAZ siedzę mu za plecami i widzę co wypisujecie i nie zgodzę się z tym że on banuje "ZA BYLE CO".
Widzę jak go wyzywacie, nawet ostatnio "ktoś" go pojechał, więc pytam dlaczego go nie zbanujesz.... a Diablo tylko : "bo przeprosił"
Mateusz ma charakterek...ale jest dobrym adminem.... i zamiast bić pianę na forum - to gra na serwie (na którym z resztą siedzi najdłużej z was wszystkich)....
połowa grających to szczyle którzy wchodzą na serw żeby trochę poprzeklinać, pokozaczyć i nic więcej...
A Diablo - jak na swój wiek zachowuje się bardzo odpowiedzialnie więc . . . . . . . . . . . . wypad od mojego Mateuszka :)
  • 0

:heart:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0