Skocz do zawartości


Zdjęcie

albo slot albo ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 sierpnia 2010 - 12:41

TO będzie taki mini konkurs. Najlepsze odpowiedzi nagrodzę dwu- badz cztero- tygodniowym slotem.

Do tego tematu skłonił mnie post Tsunamiego. Nic osobistego - poważnie. Po prostu dzięki niemu przypomniałem sobie te setki wymówek, które słyszałem w czasie "mej kariery" jako prowadzącego parę inicjatyw. Zainteresowani wiedza ze nie tylko przewodze na GamingCrew. Ale do meritum:


Nagrodzę 1-3 najlepszych(kryterium ponizej) odpowiedzi na pytania (KRYTERIUM SUBIEKTYWNE - OCENIAM JA I TYLKO JA):

1. Co można w dzisiejszych czasach zrobić za 10zł?
2. Z ilu to wyjazdów, imprez, szybkich kobiet i pięknych aut musimy zrezygnować gdy w budżecie zabrakuje nam 10zł?
3. Do jakich wyrzeczeń musisz się posunąć aby móc kupić slota?

4 NAJWAZNIEJSZE
Gdy wykupię slota / wspomogę społecznosć za 10zł raz na jakiś czas - w ten sposób tracę..... zyskuję.....
(nie uwierzę ze gdy ktos wyda 10zl na wspomozenie spolecznosci, wykup slota to nagle nie ebdzie go stac na wyjazd na weekend badz przeżycie miesiąca[żarcie, te sprawy] bo to są bajki, ale piszcie ;) )

KRYTERIUM KTÓRYM BĘDĘ SIĘ KIEROWAĆ:
najbardziej kreatywne odpowiedzi bądź najbardziej poważne i sensowne.


Do dziela!


DOZWOLONA LEKKA MODYFIKACJA PYTAN :D
(Co by sobie pytanie do odpowiedzi naciągnąć ;) )
:connie_he-moose:

  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#2 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 sierpnia 2010 - 12:51

1. Za 10 zł mamy dwa piwa z sokiem. Jeśli połączymy to z kolegami, pubem i meczykiem, wychodzi bardzo przyjemny wieczór.
2. Jeśli 80% nastolatków, przesiąkniętych onanizmem, ma do wyboru albo kupić slota, albo kupić 20 GB transferu z nieograniczoną prędkością, to wiadome co wybiorą :D
3. Ja nie muszę do żadnych, aczkolwiek dla niektórych slot na serwerze na miesiąc, albo 5 piwek w biedronce, stanowi łatwy wybór. W końcu serwer można znaleźć inny, a piwek za darmo się nie dostanie.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#3 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 sierpnia 2010 - 12:54

Po poście blooda dorzucam pytanie numer 4. Najwazniejsze. Blood jak chcesz to napiszesz odpowiedz ponizej.

Update w pierwszym poscie.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#4 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 sierpnia 2010 - 12:59

4. Gdy wykupię slota / wspomogę społecznosć za 10zł raz na jakiś czas - w ten sposób tracę 10zł zyskuję slota .



jak dobrze, ze uczeszczałem na lekcje przedsiebiorczosci ;D
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#5 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 sierpnia 2010 - 01:03

4. Gdy wykupię slota / wspomogę społeczność za 10zł raz na jakiś czas - w ten sposób tracę małą kwotę, a zyskuję zaufanie innych, slota na miesiąc i większe szanse na awans rangi.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#6 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 26 sierpnia 2010 - 01:06

1. Co można w dzisiejszych czasach zrobić za 10zł?
2. Z ilu to wyjazdów, imprez, szybkich kobiet i pięknych aut musimy zrezygnować gdy w budżecie zabrakuje nam 10zł?
3. Do jakich wyrzeczeń musisz się posunąć aby móc kupić slota?

4 NAJWAZNIEJSZE
Gdy wykupię slota / wspomogę społecznosć za 10zł raz na jakiś czas - w ten sposób tracę..... zyskuję.....

A.D.1 Kupić 5 Trixxów z Biedronki. Są to malinowe piwa mające 4.5%. Zostaję nam jeszcze 5gr. :>
A.D.2 Za 10zl można opłacić paliwo kierowcy, który nas zabierze na imprezę, na której zyskujemy wszystkie opcje podane w pytaniu: wyjazd - impreza, impreza - impreza, na którą jedziemy, szybkie kobiety - na imprezie takowe mogą się zdarzyć, piękne auta - pojedziemy takim na imprezę dając 10zł kierowcy na paliwo.
A.D.3 Do tego by iść 2km na pocztę i się bawić w te pierdoły. A zapłata sms nie wchodzi w grę. Chyba, że mamy 2x doładowania po 50zł miesięcznie :>
A.D.4 Tracę 10zł, dzięki którym mógłbym kontaktować się ze znajomymi poprzez telefon lub 5 Trixów z Biedronki opisanych wyżej. Zyskuję slota na Tawernie TP i będę mógł wejść jako 19 gracz na serwer :)

  • 0

#7 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 26 sierpnia 2010 - 01:55

Ja nie będę punktował odpowiedzi, tylko odniosę się do całości (i pozwolę sobie trochę wyjść poza jej meritum). Z góry ostrzegam, że jest to moja obiektywna opinia, jako osoby nieudzielającej się w życiu społeczności. Proszę mi nie mówić, że mam gówno do powiedzenia, bo jednak coś do powiedzenia mam. Zacznijmy od tego, że bardziej kretyńskich odpowiedzi na pytania owiego prawdopodobnie nie mogliście wymyślić. Nie wiem czy w Waszym życiu istnieje coś po za tanim piwem z biedronki sfinansowanym z kieszonkowego od mamusi albo tatusia, ale chyba nie o tym rozmawiamy. Wydaje mi się, że samo pytanie nie jest najlepiej skonstruowane. Każdy dobrze wie, że 10zł można wydać na milion różnych sposobów i wszystkie dadzą nam taki sam rezultat, czyli nic. 10zł można również zainwestować, jednak nie ma co liczyć na kokosy; można wysłać kilka kuponów w lotto lub sms'a w radiu zet licząc na szczęśliwą wygraną (i frytki do tego); można pobawić się w stsie, ale do tego trzeba mieć wiedzę. Generalnie każda możliwość "zabawy" z dziesięciozłotowym banknotem sprowadza się do jednego faktu - to nie milion i nie jest on w stanie podnieść naszego komfortu życia.

Czyli "dlaczego ja mam płacić? niech inni to robią!". Wspomagając społeczność tawerny otrzymam wdzięczność kilku osób i nic poza tym. Nie jestem uzależniony, jeżeli włączę grę i nie będzie miejsca na serwerze przez te 2-3 minuty to po prostu ją wyłączę lub pójdę pograć gdzie indziej. No i pozostaje sprawa, dlaczego ja, Micro, nie płacę. Macie pomysły, nie macie planów. Powstają i znikają nowe serwery - marnujecie pieniądze, a skoro jest ich za dużo to wychodzę z założenia, że moja dotacja nie jest nikomu potrzebna.

Myślę, że mógłbym się bardziej szczegółowo rozpisać, jednak nie mam teraz za dużo czasu + pewnie i tak to zlejecie ciepłym moczem.

Użytkownik Micro edytował ten post 26 sierpnia 2010 - 02:02

  • 0

#8 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 sierpnia 2010 - 02:03

@micro

I tu masz świętą racje. Z jednym wyjątkiem - dodatkowe serwery które powstają w csie które sie pojawiają i znikają nie kosztują nas wiecej gdyż sa sposnorowane lub otrzymane w inny sposób. Racja ze są jednak stawiane pod wpływem chwili i za moment zapał mija. Dobrze ze są za free.

Kwestia dofinansowania z mojej strony zawsze dotyczyła głownego serwera jakim jest TP oraz hostingu. To są dwa priorytety. Od jakiegos czasu mamy tez dedyka który odniosl calkiem fajny sukces do moemntu gdy zaczęły się wakacje. Liczę ze po wakacjach wszystko powróci.
Dedyka celowo tu nie liczę z tego względu gdyż jest to prywatna inicjatywa paru osób(max 10 sztuk głównie z grona adminow) i nikt spoza tych osobników się nie dorzuca
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#9 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 26 sierpnia 2010 - 02:11

1. Co można w dzisiejszych czasach zrobić za 10zł?
2. Z ilu to wyjazdów, imprez, szybkich kobiet i pięknych aut musimy zrezygnować gdy w budżecie zabrakuje nam 10zł?
3. Do jakich wyrzeczeń musisz się posunąć aby móc kupić slota?

4 NAJWAZNIEJSZE
Gdy wykupię slota / wspomogę społecznosć za 10zł raz na jakiś czas - w ten sposób tracę..... zyskuję.....

Ad1. Za 10zł można kupić 5 zubrów w marko, wpieprzyć kebaba/tortille, 5 biletów, żeby pośmigać autobusem, 2 litry benzyny, krzyżówkę 10000000 panoramicznych, można zdać kupon w totka, zagrać w stsach, kupić 100k w Tibi, na śledzie w sumie też powinno wystarczyć i na przesyłkę do Tarnowa, albo po prostu schować do portfela i zaczekac, aż będziemy mieli 20 zł, bo to wtedy znacznie poszerzy nasze możliwości haha :8
2. Wybierając się na impreze, zazwyczaj wydaje się wszystko na %% zapominając o transporcie i wtedy takie 10zł może uratować zycie, szybkie kobiety są tak szybkie, że od razu dostrzegą, że nie mamy tych 10zł i bieda, co do samochodu, to bez 10zł nie kupimy swojego wymarzonego peugeota biturbo.
3. Rezygnujemy ze wszystkiego co podane w punkcie 1 + wiele innych rzeczy, ponieważ przelew kosztuje 2,50zl i wtedy nasza kwota wyniesie 12,50zl więc te 2,50zl doda jeszcze XX innych rzeczy :ph34r:
4. Gdy wykupię slota / wspomogę społecznosć za 10zł raz na jakiś czas - w ten sposób tracę..... wszystko co w punkcie 1, szczególnie brak krzyżówek najbardziej boli, zyskuję.....to że nie muszę czekać, aby wejść na serwer, oraz inni gracze jeszcze bardziej mnie znienawidzą, widząc, że wchodzi Bodziuuuu i jest na serwie 19/19 i muszą czekać, aż 2 osoby wyjdą, a nie jedna :happy:
  • 0

#10 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 sierpnia 2010 - 02:54

1. Co można w dzisiejszych czasach zrobić za 10zł?
2. Z ilu to wyjazdów, imprez, szybkich kobiet i pięknych aut musimy zrezygnować gdy w budżecie zabrakuje nam 10zł?
3. Do jakich wyrzeczeń musisz się posunąć aby móc kupić slota?

4 NAJWAŻNIEJSZE
Gdy wykupię slota / wspomogę społeczność za 10zł raz na jakiś czas - w ten sposób tracę..... zyskuję.....
(nie uwierzę ze gdy ktoś wyda 10zl na wspomożenie społeczności, wykup slota to nagle nie będzie go stać na wyjazd na weekend bądź przeżycie miesiąca[żarcie, te sprawy] bo to są bajki, ale piszcie ;) )


1. Za 10zł można kupić sobie jakieś drobiazgi cieszące czyjeś oko. Wszystko zależy od priorytetów danego człowieka. Jeden kupi sobie batona, lizaka, piwo, bądź wszystkie te rzeczy, a inny natomiast wspomoże jakaś społeczność drobną wpłatą, czy też pożyczy kasę dla kumpla w potrzebie przez co zyska jakieś zaufanie o czym mówili już poprzednicy.
Za równo Bodziu dobrze zauważył, że zawsze te 10zł lepiej sobie zachować i dołożyć kolejne 10zł i kupić sobie coś lepszego, bo wtedy zwiększają się możliwości.

2. Naprawdę szczerze wątpię w to, aby ktoś kto wybiera się na jakąś imprezę miał tylko 10zł wolnych na wydatek. Oczywiście wszystko zależy od tego jak kto się bawi. Jeden wyda na jedną imprezę 50zł, a inny 10zł.

3. Hmm. Tylko do takich, żeby nie kupować sobie jakiś pierdołek, bo to raczej one najwięcej kasy pożerają.

4. Gdy wykupię slota / wspomogę społeczność za 10zł raz na jakiś czas - w ten sposób tracę możliwość wydania tej kasy na coś innego zazwyczaj głupiego, bądź uzbierania większej kwoty. Zyskuję zaś kupę nerwów. Oczywiście jak i często przyjemność z dokładania takiej przysłowiowej 'cegiełki' do danej społeczności, tworzenia czegoś nowego. Oprócz tego, że czasami jednak nie jest za 'fajnie', to w większości wypadków jest to masa śmiechu.
  • 0

#11 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 26 sierpnia 2010 - 04:19

Dołączcie to do mojej powyższej wypowiedzi co by nie było spamÓ.

*Micro - nie musisz tak nas krytykować za naszą wyobraźnie i to, że wg. Ciebie wszyscy mamy "pieniążki od mamusi czy tatusia". Ten temat nie ma kompletnie żadnego sensu i jest tylko dla zaspokojenia nerwowego u Owiego z racji tego, że nikt nie płaci lub spora większość. Więc spinka napinka nie ma z twojej strony żadnego uzasadnienia. Ten temat jest śmiechowy dlatego się w nim wypowiedziałem i użyłem wyobraźni, ja, jak i użytkownicy wyżej by było jeszcze śmieszniej :)

迎接
  • 0

#12 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 26 sierpnia 2010 - 05:04

To teraz ja sobie napiszę. Dlaczego ja? A dlaczego nie? Faktem jest to, że slot na TP mnie obchodzi tyle co i nic, bo cs'a nie posiadam; aczkolwiek wypowiedzieć się mogę. Zatem 10zł, co można z nimi zrobić... Większość napisała browar- byle tani i jak najwięcej... Czy dla zabawy, czy na poważnie... Nie ma znaczenia. Z kolei można też tą kwotę pomnożyć, tak- można, ale jest ciężko tego dokonać, ponieważ "dyszka" to niewiele do rozkręcania biznesów :D Za 10zł można zrobić coś pożytecznego, chociażby kupić swojej mamie kwiatek, dziękując w ten sposób za wszystko co dla mnie czy Ciebie robi... Śmiejcie się, ale potem się nad tym zastanówcie. Tak naprawdę, nie trzeba pieniędzy by w dzisiejszych czasach móc zrobić coś dobrego... Dla części ważne jest to by się napić... Niektórzy mają większe ambicje... Czy wydając te 10zł na slota na naszym servie bym cokolwiek zyskał/stracił? Straciłaby jedna osoba, która mogłaby grać zamiast mnie- "kochająca" grać w cs'a :) Ja gram generalnie dla rozrywki, nie spinam się o byle co, bo to tylko gra... Ma być FUN, a nie bluzgi i wrzuty, bo jesteś noob, albo cokolwiek innego... Podsumowując, za 10zł można zrobić trochę rzeczy, ale dla każdego co innego będzie pozytywem... Tak więc nawiązując do nazwy tematu: albo slot, albo..?...PŁOT :D

Dziękuję Dobranoc xD


  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#13 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 27 sierpnia 2010 - 02:04

@micro

I tu masz świętą racje. Z jednym wyjątkiem - dodatkowe serwery które powstają w csie które sie pojawiają i znikają nie kosztują nas wiecej gdyż sa sposnorowane lub otrzymane w inny sposób. Racja ze są jednak stawiane pod wpływem chwili i za moment zapał mija. Dobrze ze są za free.

Kwestia dofinansowania z mojej strony zawsze dotyczyła głownego serwera jakim jest TP oraz hostingu. To są dwa priorytety. Od jakiegos czasu mamy tez dedyka który odniosl calkiem fajny sukces do moemntu gdy zaczęły się wakacje. Liczę ze po wakacjach wszystko powróci.
Dedyka celowo tu nie liczę z tego względu gdyż jest to prywatna inicjatywa paru osób(max 10 sztuk głównie z grona adminow) i nikt spoza tych osobników się nie dorzuca

Wiem, zastanawiałem się chwilę nad tym, żeby maksymalnie głupio nie wypaść. Bardziej chodziło mi o pamiętny serwer Tawerna TP Elite, czyli hit zeszłego sezonu. W sumie robicie co chcecie i nie mi tu krytykować, ale jak dla mnie GamingCrew to Tawerna i po części uważam zmianę nazwy projektu za niewypał bądź falstart.

Dołączcie to do mojej powyższej wypowiedzi co by nie było spamÓ.

*Micro - nie musisz tak nas krytykować za naszą wyobraźnie i to, że wg. Ciebie wszyscy mamy "pieniążki od mamusi czy tatusia". Ten temat nie ma kompletnie żadnego sensu i jest tylko dla zaspokojenia nerwowego u Owiego z racji tego, że nikt nie płaci lub spora większość. Więc spinka napinka nie ma z twojej strony żadnego uzasadnienia. Ten temat jest śmiechowy dlatego się w nim wypowiedziałem i użyłem wyobraźni, ja, jak i użytkownicy wyżej by było jeszcze śmieszniej :)

迎接

Jeżeli chodzi Ci o zaspokojenie nerwowe Owiego to w tym momencie powinieneś dostać kopa w d*pę i bana na twarz.
  • 0

#14 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 27 sierpnia 2010 - 07:24

Wole być szczery i obiektywny niż lizać komuś dupsko. Skoro nie po to. To niech *Owi wyjaśni po co. Przecież po pytaniach widać, że są skonstruowane przy "lekkich" emocjach i conajmniej z poważniejszą ironią, a wymagane odpowiedzi do nich nie wniosą kompletnie niczego więc nie wiem o co Ci chodzi *Micro -.-

hilse

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 27 sierpnia 2010 - 07:25

  • 0

#15 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 27 sierpnia 2010 - 08:09

Wiem, zastanawiałem się chwilę nad tym, żeby maksymalnie głupio nie wypaść. Bardziej chodziło mi o pamiętny serwer Tawerna TP Elite, czyli hit zeszłego sezonu. W sumie robicie co chcecie i nie mi tu krytykować, ale jak dla mnie GamingCrew to Tawerna i po części uważam zmianę nazwy projektu za niewypał bądź falstart.


Kurde i tu sie znow nie zgodzę bo Elitka stala za free na serwerach w mojej robocie ;)

prrr wroc, zbieglo mi sie w pamieci z tym ze wgrywalem elitke na ten serwer, ale przeciez jesczcze wczesniej stala w Poznaniu, racja (dzieki za przypomnienie NataSha)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#16 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 28 sierpnia 2010 - 12:10

Wole być szczery i obiektywny niż lizać komuś dupsko. Skoro nie po to. To niech *Owi wyjaśni po co. Przecież po pytaniach widać, że są skonstruowane przy "lekkich" emocjach i conajmniej z poważniejszą ironią, a wymagane odpowiedzi do nich nie wniosą kompletnie niczego więc nie wiem o co Ci chodzi *Micro -.-

hilse

Wyjeżdżamy po za temat, ale nie lubię zostawać dłużny jakiemuś niereformowalnemu baranowi.

Najwidoczniej się nie znamy, ale jakbyś nie zauważył, nie mam powodów aby komukolwiek tutaj lizać tyłek. O przepraszam, nawet nie przeczytałeś moich wypowiedzi. Jak już będziesz miał zamiar to zrobić, powtórz tę czynność jeszcze z 5 razy, a może wtedy zrozumiesz, że robienie z siebie idioty Ci nie służy.
  • 0

#17 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 28 sierpnia 2010 - 06:53

podbijam ;)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#18 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 sierpnia 2010 - 11:40

Ciekawe pytania, ale kierowane są do ludzi o różnym przedziale wiekowym. Zależnie od wieku każdy inaczej postrzega 10zł. Ważnym czynnikiem jest to, w jaki sposób ktoś posiadł ową sumkę pieniędzy.

ad 1.
Jest taki dowcip, jak młodzieniec przychodzi do burdelu i mówi, że ma tylko 10zł, na co pani lekkich obyczajów odpowiada mu, że za 10zł to może sobie zwalić konia w krzakach... Jeśli ktoś nie zna tego dowcipu, to dodam, że koleś wraca po paru minutach zapłacić.

Za 10zł nie posiądziemy rzeczy wielkich. Ktoś mógłby szukać na siłę, że 10zł można zamienić na wielką wygraną w loterii czy u bukmachera, albo być obytym kolekcjonerem i nabyć coś od nieświadomego człowieka, co ma wartość kilkusetkrtonie większą. Ale takie szukanie na nic.
Pewnie nie zaskoczę niektórych z was, jak napiszę, że za 10zł zjem kilogram ciastek :) To można zrobić za taką kwotę, a mi zdarza się to często.
Jednak chciałem napisać o czymś innym. Dychę można wymienić na radość, przyjemność. I nie mam tu na myśli sprawienia sobie przyjemności kupując zestaw gumek, czy już mając te gumki wynajęcia pokoju na godzinkę. Chodzi o wielką rzecz, o coś, co spowoduje komuś przyjemność, o której będziemy tak przeświadczeni, że odczujemy za razem wdzięczność. Ja przy takich sytuacjach czuję się naprawdę dobrze i podbudowany.
Tymi słowami odniosłem się do meritum zagadnienia, czyli do niejednej sytuacji w moim życiu, jakie mi się przytrafiły tego typu. Mianowicie przytoczę choćby ostatnią, sprzed kilku dni, kiedy to wychodziłem ze sklepu, a przy wyjściu stała babka z akcją charytatywną dla zwierząt w schroniskach (nie babka-fejk, tylko z organizacji w porozumieniu ze sklepem). Mając przy sobie takie plus minus 10zł w drobnych wrzuciłem jej jakąś czwórkę do puszki, a resztę wydałem na lotto, licząc że zostanę wynagrodzony za dobry uczynek :]
Znajdą się tacy, którzy wezmą to za pierdół, ale radość takiej babki i niezrozumienie, że taki gość jak ja potrafi wrzucić grosz na dobre cele, są nie do opisania. Jednak tak na prawdę nie chodziło mi o jej radość, a takich psiaków, które będą miały gdzie spać i co zjeść. Jeśli ktoś ma zwierzę i je kocha, to wie o czym prawię.

Podobnie jest z wymianą 10zł na slot. Można poczuć się dobrze wiedząc, że wspomaga się coś, co może dłużej przetrwać, a co dodatkowo sprawia nie tylko naszej osobie, ale i innym przyjemność, np. takiego grania w jedną z ulubionych gierek w lubianym towarzystwie.

ad 2.

0

ad 3.
Do żadnych.

ad 4.
Gdy wykupię slota / wspomogę społecznosć za 10zł raz na jakiś czas - w ten sposób tracę tylko 10zł (1 kilo ciastek w życiu mniej). Zyskuję swobodę w postaci slota, a także możliwość grania na ulubionym serwerze i przetrwania w danej społeczności przez najbliższe miesiące (o ile inni także wykażą inicjatywę).

---
Mało gram, bo czasu nie wiele, więc proszę, by moje wypociny nie były brane pod uwagę w konkursie na slota, gdyż nie zostanie on przeze mnie w pełni wykorzystany :)
Ewentualnie wygraną przeznaczę komu innemu wedle mojego uznania
Mało tego... Tyle godzin tu przegrałem, że nawet zasponsoruję tego slota i jeszcze dorzucę coś od siebie ;]

Użytkownik MilczaR edytował ten post 28 sierpnia 2010 - 11:45

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#19 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 12 września 2010 - 06:50

Czas podsumowac konkurs.

Jako ze mowilem ze jest to moja autonomiczna decyzja, za często nagród nie rozdaję, więc dziś będzie inaczej:

Za najlepsze(moim zdaniem) odpowiedzi w konkursie Milczar oraz Micro otrzymują slota na miesiąc.
Wszyscy pozostali za udział dostają slota na 2 tygodnie. Za to ze nawet w bzdurnym konkursie wzięli udział, a wszystkie odpowiedzi uważam za poprawne, bo nie ma jednej "racji" wyższej nad innymi. Cieszy mnie to, że każdy z was zauważył bezsensowność większości tłumaczeń "o milionach opcji za 10zł i dlaczego czekanie na slota, za którego przeciez placa tylko durnie ssie".



Aha PS kto chce tego slota niech tu wpisze Stim AjDi



P.S 2
Jeszcze raz zaznaczę. Nagradzam wszystkich za chęci. Za chęci wzięcia udzialu w nawet najbzdurneijszym konkursie, aby zachęcic wszystkich innych do aktywnego udziału w inicjatywach na forum. ... aczkolwiek mysle ze w nast konkursach dostac cos nie ebdzie juz tak łatwo ;)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#20 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 12 września 2010 - 08:38

Słitaśnie slociszon na 2 tygodnie :wink:
STEAM_0:1:9601358 czasami wejde poszczelac
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1