Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odwolanie od bana


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 maRRo

maRRo

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 03 listopada 2010 - 10:53

Witam.
Nick z gry - blank

Chciałem sprostować sytuacja która została opisana w temacie "skarga na fasi".
Dostalem bana na 5 dni za - celowe tk+obraza uwazam ze nieslusznie , nikt nie dal mi sie wypowiedzieć w temacie poprzednim co wydaje mi sie co najmniej nie na miejscu , czemu ocenia sie sytuacje tylko z 1 strony , zanim podejmie sie jakieś działania powinno sie wysłuchać obydwu stron !
Ogólny przebieg mapy wyglądał tak iż kolega 19cos am bardzo chciał narzucić wszystkim jak kto ma grac , darł i sie wyzywał nie tylko mnie i tu sie zaczyna historia.
Tk było uzasadnione , nie wiem czy fasi slyszal co mówiłem możne był bardziej zajęty gra , zaczęła sie runda i jakieś 5 osób poszło na b kolega 19... uznal ze to za duzo i nie pozwoli wejść nikomu na b stajać w bramie i blokując przejście , na prośby o przesuniecie nie zareagowal to strzelilem do niego z usp odbierając jakąś znikomą ilość hp ~15 , po czym on mi oddal za dokładnie 99 i dalej nie dal wejść na b mnie i 2 innym graczom wiec go zabiłem żeby moc grac co zdecydowanie utrudniał wiec to on złamał regulamin nie ja !
Po nowej rundzie poszło parę nie miłych slow i dostaliśmy oboje kicka od fasi na ochłoniecie - spoko luz należało sie !
Po kicku kolega 19 nie odpuścił i napisał (macie to w logach) ze omijałem szkole daleko zamiast chodzić , ze mnie nie wychowali w domu - i tu mnie zdenerwował .
Otóż w jego mniemaniu ja uważam ze wjeżdżał na rodzic bo napisał coś tam o mikrofonie od mamy (dlatego nazwałem go wieśniakiem , iż poziom jego inteligencji i interpretacji własnych slow... poniżej zera) a mi chodziło o to ze skoro pisze ze mnie nie wychowali w domu - TO jest obraza moich rodziców zwłaszcza iż jest to łgarstwo.
Może i używam wulgaryzmów ale nikogo nie obrażam , wiem kiedy mogę a kiedy nie a to moim zdaniem nie jest oznaka braku kultury czy tez złego wychowania to są tylko zaimki wrzucone w zdanie z przyzwyczajenia (niestety już tak mam ) najczęściej wszystko żartobliwym tonem , jak przeginam to dostaje ostrzeżenie od admina i jest spoko. A co do nadmiernego używania mikrofonu no cóż zdarza się , jestem osoba komunikatywna i lubię sobie pogadać i bardzo rzadko spotykam się z graczami , którym uniemożliwia gre , często prowadzę jak gram w tt/ct i się ludzie mnie słuchają ,czasami ;P 19 tylko warczeć na ludzi potrafi a Neo to z niego nie jest żeby się wymądrzał a mimo to robi.
Z reszta no sorry , jego posty mówią same za siebie...
Tk - uzasadnione , Obraza - sprowokowana bardzo bym prosił o usuniecie bana albo przynajmniej skrócenie.

Zanim ktoś na to odpowie proszę o przeczytanie całości !:)
I przed zamknięciem tematu możliwość sprostowania jeżeli zajdzie taka potrzeba .

Użytkownik maRRo edytował ten post 03 listopada 2010 - 10:55

  • 0


#2 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 03 listopada 2010 - 11:17

bardzo w porządku jest Marro, czasem k**wą rzuci, ale mi też przecież się zdarzy. Czyta gre, potrafi grać i potrafi ludziom pomagać, doradzać co robić. Zdecydowanie ban za długi, mimo, że nie byłem na miejscu to koleś jest wiarygodny. Demko można obejrzeć czy wszystko się zgadza z relacją, ale podejrzewam, że tak. Zbyt pochopna decyzja moim zdaniem, które i tak pewnie niewiele znaczy w całej sprawie Marudy :D
  • 0
Dołączona grafika

#3 fasi

fasi

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Ską…d:krk

Napisano 03 listopada 2010 - 11:43

bardzo dobrze ze sie wypowiedziales, wiesz wydawalo mi sie ze cos takiego zaszlo ale byl straszny chaos na serwerze a ze bylem na drugim koncu mapy to nie widzialem calego zajcia wiec trudno mi bylo ocenic.. a niechcialem wymyslac jakis wyimaginowanych akcji jednak przeczucie mialem słuszne ban powinien byc skrócony... bo nie jest w porzadku w stosunku do kary 19MNHT 10 4 godziny (hahahaha) o to cale zamieszanie :D co do gracza 19 MNHT 10 nie mam słów nie da sie z nim grać normalnie..

Użytkownik fasi edytował ten post 03 listopada 2010 - 11:50

  • 0

#4 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 04 listopada 2010 - 01:31

No to jedziem

Tk było uzasadnione , nie wiem czy fasi slyszal co mówiłem możne był bardziej zajęty gra , zaczęła sie runda i jakieś 5 osób poszło na b kolega 19... uznal ze to za duzo i nie pozwoli wejść nikomu na b stajać w bramie i blokując przejście , na prośby o przesuniecie nie zareagowal to strzelilem do niego z usp odbierając jakąś znikomą ilość hp ~15 , po czym on mi oddal za dokładnie 99 i dalej nie dal wejść na b mnie i 2 innym graczom wiec go zabiłem żeby moc grac co zdecydowanie utrudniał wiec to on złamał regulamin nie ja !

Można by było się tu dużo rozpisać ale nie ma sensu.
zacznijmy od tego, że TK nigdy nie jest uzasadnione :) choćby nie wiadomo jaka to była sytuacja to jak Ty zrobisz TK to jest to Twoja wina a nie drugiej osoby, która choćby Cie wyzywała od najgorszych. Od tego są admini na serwerze, żeby im takie rzeczy mówić a nie żebyście samemu mogli wykonać wyrok(a jak nie ma admina to wystarczy wejść na forum, napisać nawet w sb, że jakiś @ potrzebny na serwerze albo po prostu założyć temat).
Nauczcie się w końcu, że lepiej jest odpuścić, olać kogoś, grać dalej a nie dążyć do tego, żeby zrobić drugiej osobie na złość bo ona zaczęła bo później i wy na tym cierpicie, choć "chcieliście dobrze". "proszę pani ale to on zaczął" to nie jest kurde przedszkole a Wy nie macie po 6 lat tylko pewnie grubo ponad 20. I tak, Ty też złamałeś regulamin w czasie gdy zabiłeś swojego "kompana" i następnie zacząłeś z nim bezsensowną kłótnie. Nigdzie w regulaminie nie ma nic napisanego, że winny jest tylko ten co zaczyna a nie ten co mu oddaje.
Jako, że Jepettowi, zostawiłem takiego bana jaki był - 4h(z ostrzeżeniem, że następny ban może być tym ostatnim) to Tobie napewno nie należy sie w tym wypadku 5 dni. Bana skracam, wygaśnie między 14 a 15. Myślę, że nie masz nic przeciwko bo i tak w porównaniu do 5 dni to naprawdę, mała kara.
I taka rada dla Ciebie blank - wszystko fajnie, że używasz mikrofonu, że prowadzisz, dajesz info ale czasami naprawdę używasz go za dużo, te ciągłe "płacze", że tego ktoś nie zrobił a to zrobił źle - popracuj nad tym i będzie fajnie bo w trakcie gry to sie staje czasami uciążliwe. :wink:

Chyba tyle, temat zamykam
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#5 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 04 listopada 2010 - 01:33

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Chyba wszystko jasne, jak coś nie tak to prosze o pw do któregoś z moderatorów

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją zaraportuj ten post administratorowi, który rozważy ewentualne ponowne jego otwarcie.


Z poważaniem,

Załoga GamingCrew.pl
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2