Skocz do zawartości


Zdjęcie

sprawa bana


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 12 marca 2011 - 07:45

Mój nick: TiT
Mój Steam ID: STEAM_0:1:2796712
Steam ID oskarżonego: MON
Data oraz godzina zdarzenia: podobno 18.50
Mapa: inferno
Opis wydarzenia:
Dowod/y: demo, screen

Witam wszystkich!
chcialem wszystkich przeprosic, bo podobno wyszedl jakis problem z moim steam'em (pisal mi Cappo, ze zabijanie na respie itp), chcialem podkreslic, ze mnie nie bylo dzisiaj caly dzien na kompie! Wielu ludzi z was, zna mnie i wiecie o tym ze nigdy nic takiego nie robilem! Tym bardziej ze pod nick'iem "MON" Bardzo prosze o skrocenie bana! Podkresle, ze haslo juz zmienilem! wiec podobna sytuacja sie chyba nie przytrafi.

pozdrawiam wszystkich


Dodaje jeszcze ze mam stale łącze neostrada tp 6mb ze stalym adresem IP 83.29.242.228
jesli da sie sprawdzic, z jakiego to bylo nr? bylbym bardzo wdzieczny i sam sobie znajde winnego!

pozdrawiam

Użytkownik sk z3ro edytował ten post 12 marca 2011 - 08:29
Edytowałem, żeby to jakoś wyglądało :)

  • 0

#2 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 12 marca 2011 - 08:45

"MON<308><STEAM_0:1:2796712><>" connected, address "83.29.127.123"


Jesteś już raczej zaufanym graczem i nie mamy powodów, żeby ci nie wierzyć. Do tego IP z którego się ten ktoś łączył jest inne niż twoje. Bana ściągam a ty zmień jeszcze dla pewności e-mail kontaktowy steam'a :) To chyba tyle, temat zamykam.

Użytkownik sk z3ro edytował ten post 12 marca 2011 - 08:48

  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#3 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 335 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 12 marca 2011 - 10:05

A ja temat otwieram.
Na razie grzecznie pytam i proszę wyjaśnić jak to było naprawdę.
Kłamstwo ma krótkie nogi - masz zmienne IP, a nie stałe tak jak próbowałeś nam tu wkręcić ;) Jeżeli szukasz idiotów to nie tutaj. Masz szansę normalnie wszystko wytłumaczyć inaczej dostaniesz bana na miesiąc.
  • 0

#4 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 12 marca 2011 - 11:42

No to ja sie wypowiem pierwszy. Wbija sobie tit pod nickiem MON, wali w swoich , daje mu kicka, wchodzi znowu wali w swoich, daje mu bana na 8 godzin . Odrazu zagaduje na steam co on robi co to ma byc,a on sie pyta: "ale o co chodzi bo dopiero wszedlem na steam. troche to dziwne zeby tak w 10 sekund zmienil sie uzytkownik konta ;)
No nie wiem, moze myslal ze sie nikt nie dowie ze to on jak zmieni nick :P
  • 0

#5 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 13 marca 2011 - 12:11

powiem tak!

na tawernie dzisiaj wogole nie bylem bo rozmawialem z Fikusem rano:) ( i mnie chcial zaciagnac pograc, ki;lka fragow zdobyc)

robilem z autem rano siostry, pozniej bylem na chwile pomiedzy 13-14 i rozmawialem z bezio:)

pozniej mialem zbiorke na mecz i wrocilem dopiero o 19 z meczu! i Cappo mi mowi co ja odpier..... a ja o co chodzi!

ja dzisiaj caly dzien nie gralem! jestem teraz troche na bani, bo mialem domowke! ale Shatan, wszyscy ktorzy mnie znają, wiedzą ze ja raczej porzadku pilnuje a nie mam zamiaru jakiegos syfy robic!

lubie ludzi rozgarnietych i nie mam zmiennego IP bo mam wlaczonego ciagle routera!

wiec adres staly!

pozdrawiam wszystkich i mysle ze sie to normalnie zakonczy!

pozdrawiam zaloge GC



powiem tak!

na tawernie dzisiaj wogole nie bylem bo rozmawialem z Fikusem rano:) ( i mnie chcial zaciagnac pograc, ki;lka fragow zdobyc)

robilem z autem rano siostry, pozniej bylem na chwile pomiedzy 13-14 i rozmawialem z bezio:)

pozniej mialem zbiorke na mecz i wrocilem dopiero o 19 z meczu! i Cappo mi mowi co ja odpier..... a ja o co chodzi!

ja dzisiaj caly dzien nie gralem! jestem teraz troche na bani, bo mialem domowke! ale Shatan, wszyscy ktorzy mnie znają, wiedzą ze ja raczej porzadku pilnuje a nie mam zamiaru jakiegos syfy robic!

lubie ludzi rozgarnietych i nie mam zmiennego IP bo mam wlaczonego ciagle routera!

wiec adres staly!

pozdrawiam wszystkich i mysle ze sie to normalnie zakonczy!

pozdrawiam zaloge GC


pozatym tak jak pisalem, adres! plus moja osoba! ktorą raczej wiekszosc kojarzy.

duzo gadam na micro i lubie tawerne, na ktorą mnie sciagnal FIKUS! wiec zapytajcie osob w temacie!


pozdro


  • 0

#6 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 327 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 13 marca 2011 - 01:12

83.29.217.x - 1
83.29.213.x - 5
83.29.238.x - 1
83.29.40.x - 10
83.29.208.x - 1
83.29.229.x - 2
83.29.230.x - 5
83.29.221.x - 1
83.29.230.x - 4
83.29.213.x - 4
83.29.240.x - 1
83.29.234.x - 2
83.29.208.x - 1
83.29.231.x - 3
83.29.231.x - 3
83.29.215.x - 1
83.29.213.x - 1
83.29.235.x - 1
83.29.240.x - 1
83.29.241.x - 2
83.29.236.x - 1
83.29.208.x - 1
83.29.39.x - 1
83.29.222.x - 1
83.29.242.x - 3
83.29.237.x - 2


Stałe IP


Tzn z tego w zaden sposob nie wynika, że ktos Tobie nie mogl konta podpierdzielic, tylko ze jakos srednio wyglądają te IPki powyzej w kontekscie stwierdzenia o stałym IP.
No i jakby sie tak zlozylo ze ten MON ma IP pokrywajace sie z ktoryms powyzej to tak nie bardzo troszke ;)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#7 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 13 marca 2011 - 08:43

Stałe IP


Tzn z tego w zaden sposob nie wynika, że ktos Tobie nie mogl konta podpierdzielic, tylko ze jakos srednio wyglądają te IPki powyzej w kontekscie stwierdzenia o stałym IP.
No i jakby sie tak zlozylo ze ten MON ma IP pokrywajace sie z ktoryms powyzej to tak nie bardzo troszke ;)

rzeczywiscie Owi. w sumie to sie tu pomylilem, bo mimo ze rzadko wylaczam router, bo chodzi ciagle od dluzszego czasu to dzisiaj IP mam inne niz wczoraj.


Ja sie nie martwie o podobną sytuacje! bo zmienilem haslo dostepu, a ja takich rzeczy nie robie!

jestem zbyt dojrzaly wiekowo i umyslowo. Przyszedlem grac na Tawerne, powniewaz podoba mi sie tu system administracji i gra TP.

Wiec mysle ze temat mozna juz zakonczyc!

A winowajce moze mi sie uda znalesc(choc skoro tak jest z tymi IP, to moze byc trudno!

pozdrawiam


  • 0

#8 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 13 marca 2011 - 12:45

taaa potwierdzam i może to być naiwne, ale możecie zawiesić mu 'wyrok' - mogę być jego poręczycielem i w razie czego na moje konto też może iść ban, bo to nie człowiek, który mógłby zrobić coś takiego. żadnych wypominków o webberze nie ma co przywoływać - ręcze za CyCa.
  • 0
Dołączona grafika

#9 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 13 marca 2011 - 01:04

Tak jak napisałem wyżej, jestes już zaufanym graczem i raczej możemy ci uwierzyć. Sprawa zostaje zamknieta i mamy nadzieje, że podobna sytuacja nie będzie miała miejsca w przyszłości:)
  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1