Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ban]ehe?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ehe?

ehe?

    Kapral

  • Member
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 maja 2011 - 01:26

Mój nick: ehe?
Mój Steam ID: STEAM_0:0:9359946
Data oraz godzina zdarzenia: 14.25 1.05
Mapa:de_clan_mill
Opis wydarzenia: Lubie rozmawiac przez mikro i tu nagle dostalem bana na 7 dni;) bez wczesniejszego uprzedzenia czy nawet mogl dac mute a tu od razu ban,bana dal jakis nowy admin jak dla mnie Bez!o
Dowod/y: demo, screen

brak
  • 0

#2 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 01 maja 2011 - 01:50

Witam serdecznie

Opis wydarzenia: Lubie rozmawiac przez mikro i tu nagle dostalem bana na 7 dni;) bez wczesniejszego uprzedzenia czy nawet mogl dac mute a tu od razu ban,bana dal jakis nowy admin jak dla mnie Bez!o


Byłem przy całej sytuacji, zaczniemy od kłamstwa, uwaga była Ci zwracana już na cbble, gdzie po zwróceniu uwagi zacząłeś arogancko pyskować, sam osobiście Ci Gaga wsadziłem za to. Jeżeli lubisz rozmawiać o pierdołach przez mikro to idź na skype. Na serwerze przeszkadza to innym graczom, to jest gra na słuch, a jak ktoś ględzi, że trawka jest zielona i krzywo rośnie no to ehm... Traktowane jest to jak umyślne przeszkadzanie w grze, zwłaszcza gdy: Zostanie zwrócona uwaga, następnie pójdzie gag, a po kolejnym zwróceniu uwagi odzywasz się coś na zasadzie "Japa", no to sorry, 3 szanse, 3 zmarnowane.
  • 0

#3 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 01 maja 2011 - 10:11

no to pozdro, nic do wyjaśnienia nie ma. Zamykam i czekam na kolejne teksty typu "Ty nie wiesz kim ja jestem"
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1