Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ban] Rev


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rev-

Rev-

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 maja 2011 - 11:50

Mój nick: Rev
Mój Steam ID: 0:0:24705873
Data oraz godzina zdarzenia: 21-05-2011 - 12:35
Mapa: d2
Opis wydarzenia: Zostalem zbanowany przez marro za niby obraze a nazwalem go po imieniu. Przed calym zajsciem zostalem wykopany z serwa za to ze stalismy we 2 na gali i on mial awp i chcial abym poszedl 1.
Jak widze po innych skargach w tym dziale ten admin nie pierwszy raz juz banuje za jakies niby obrazy jezeli ktos leczy swoje kompleksy po przez banowanie na serwach w csie to nie powininen miec uprawnien na tego typu serwerach.

I tak btw od kiedy za niby "obraze" dostaje sie bana na 7 dni ? ;>
  • 0

#2 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 21 maja 2011 - 11:53

Zostalem zbanowany przez marro za niby obraze a nazwalem go po imieniu.

Tym stwierdzeniem zmniejszyłeś swoje szanse na skrócenie bana :) Co do kicka obejrze demo i sie wypowiem.

Użytkownik sk z3ro edytował ten post 21 maja 2011 - 11:53

  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#3 Rev-

Rev-

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 maja 2011 - 12:15

Tym stwierdzeniem zmniejszyłeś swoje szanse na skrócenie bana :) Co do kicka obejrze demo i sie wypowiem.


Po co stworzylem ten temat? Glownie dlatego zebyscie otworzyli oczy na tego adminka - zle wywiazuje sie ze swojej roboty. Ja tu gram krotko ale moj kumpel mowil ze on tak zawsze jak ktos robi cos nie po jego mysli to jest kick zeby zirytowac a potem banuje za obraze ;]
Dziecinada.

Użytkownik Rev- edytował ten post 21 maja 2011 - 12:15

  • 0

#4 maRRo

maRRo

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 21 maja 2011 - 12:35

Ale ty nie dostales kicka za to nie grales po mojej mysli, proprosilem cie zebys wszedl ze mna gala, bez krzyku bez zadnych rozkazow a ty bardzo nie ladnie odpowiedziales "spierdalaj" no to dostałeś kicka .
Abana dobrze wiesz za co.

A propo tych banów przejrzyj amx ban i zobacz ile alem banów za obraze @

Użytkownik maRRo edytował ten post 21 maja 2011 - 12:43

  • 1


#5 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 21 maja 2011 - 12:37

I tak btw od kiedy za niby "obraze" dostaje sie bana na 7 dni ? ;>

Polecam to - http://gamingcrew.pl...era-tawerna-tp/
i to

Przeklinanie i obrażanie innych jest zabronione i karane. (ban do 30dni)


  • 0

ws2xe1.jpg


#6 Rev-

Rev-

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 maja 2011 - 03:35

poprosiles mnie ? to nie brzmialo jak prosba raczej jak rozkaz a ja nie jestem dla Ciebie kolega zebys do mnie tak sie odnosil a zachowujac wiec w taki sposob(kickujac mnie) sam sie prosiles o nazwanie cie tak jak cie nazwalem ewidentnie wykorzystales swoja pozycje dla wlasnych celow ale jak wszedzie reka reke myje admin adminowi w tym przypadku ;]
  • 0

#7 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 maja 2011 - 03:44

jak tu ręce myją to i ja sie przylacze.



Znow sytuacja z takich gdzie racja jest zapewne po obu stronach, ale ze kolega rev zachowal sie tak a nie inaczej wiec bana wypadałoby zostawić.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#8 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 21 maja 2011 - 04:13

Owi co nie zmienia faktu, ze marro naprawde przegina.
Ostatnio zginał na początku rundy i przez CALUTKI czas narzekał, płakał, kupcie to, srajcie w to. Zaczyna się nowa runda i dalej nadaje, terro wbijało więc mu grzecznie mówie "przestań plakac gosciu, bo terro wbija, gowno slychac, a Ty ciagle pieprzysz o tym samym". Marro zripostował, żebym go NIE UCISZAŁ, bo on mnie może szybko uciszyć i zrobie sobie przerwie od Csa. Dodam, że jego "tłumaczenie" to nie była żadna taktyka, po prostu nie mógł przeżyć, że nikt nie kupił smoke'a i musiał wszystkich rozstawiać przez blisko 60 sekund.
Jak widać, nie jest to pierwszy, drugi czy trzeci raz. Wypadało by go uświadomić, że nie jest panem i władcą, bo przez takie wywyzszanie sie ewidentnie prowokuje i dziw mnie bierze, ze jeszcze nikt mu glosno nie odpowiedzial "odpier**l sie".

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 21 maja 2011 - 04:17

  • 0

#9 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 maja 2011 - 04:22

Wiesz ja nigdzie nie napisalem ze marro jest swiety - nie znam go w ogóle, nie uczestniczylem w sytuacji to sie wypowiadac nie bede.
Napisalem ze zapewne jak zwykle to sytuacja z takich gdzie jedna i druga strona przegina...


Jednak jakby Rev potrafil sie zachowac to sytuacja bylaby diametralnie inna i co najwyżej rozmawialibyśmy o niesłusznym kickowaniu. A tak mamy tez ban za obraze ktory zapewne jest słuszny.


Jezeli postępowanie marro jest zle to zgłoscie to do Sk Zero bądz abrasa i oni powinni się tym zając
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#10 Rev-

Rev-

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 maja 2011 - 06:21

Ja go po prostu nazwalem tak jak sie zachowal jezeli ktos kradnie musi sie z tym liczyc ze ktos go nazwie zlodziejem taka sama sytuacja ;]
  • 0

#11 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 21 maja 2011 - 07:08

nie znam sytuacji, ale troche gram z MArrrianem naszym i wiem o co może chodzić. Rev postaraj się nie wyzywać i nie bluzgać, wyłącz mikrofon i odreaguj sobie sam. Marro dobry gość, próbuje ciągnąć grę, ale za bardzo spina czasami. Marro trzeba luźniej bo nie ogarniesz każdego gracza, próbowałem. Trzeba kreować grę pod graczy, a nie pod siebie, trafi się mniej kumaty team to trzeba zbastować i grać samemu niestety lub z nielicznymi. Poluźnijcie gaciory chłopaki i będzie gites :)
  • 0

#12 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 21 maja 2011 - 08:11

Dobrze by było, jakbyśmy się w końcu dowiedzieli jaka to była obraza. Nie znam Reva, ale na miejscu adminów przyjrzałbym się sytuacji marra i naprawde, nie piszcie mu z marszu, że bana nie skrócicie. Powiedzmy sobie szczerze, jakby admin z takim brakiem szacunku rozkazywał Wam na innym serwerze TEPE to grzecznie głowy w dół i idziemy na mięso ? Wątpie. Dlatego weźcie na to poprawkę. Każdy ma swój rozum, generalnie sam bym pewnie nie pozostał dłużny tak jak i większość z Nas.
No i dobrze by było jakbyście poruszyli w administracji kwestie admina marro. Można być stanowczym adminem, ale bez przesady. Te rozkazy, czysta prowokacja, a jak jest jakiś sprzeciw to na zbity pysk. Tak być chyba nie powinno.
  • 0

#13 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 21 maja 2011 - 08:39

12:34:57 <STEAM_0:0:24705873><83.24.164.104> (Terrorist) Rev : marro ze jestes gownem no to nie kikuj ok ?

no i jeszcze to :)

Zostalem zbanowany przez marro za niby obraze a nazwalem go po imieniu


Jeśli ktoś uważa, że nazywanie kogoś gównem jest w porządku i że to żadna obraza, to szczerze temu komuś gratuluje.

Powiedzmy sobie szczerze, jakby admin z takim brakiem szacunku rozkazywał Wam na innym serwerze TEPE to grzecznie głowy w dół i idziemy na mięso?

Teraz na pewno się nie dowiemy jak dokładnie sytuacja wyglądała. Nie sprawdzimy czy go prosił czy mu rozkazywał. Nawet jeśli przyjmiemy, że maRRo powiedział coś w stylu "wbijaj!" czy "wchodz ze mna gale!" lub jeszcze coś innego w trybie rozkazującym, Rev nie powinien odpowiedzieć tak jak odpowiedział. Sam pewnie też bym go wyrzucił jak by do mnie wyskoczył z takim tekstem.
  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#14 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 21 maja 2011 - 09:27


Jeśli ktoś uważa, że nazywanie kogoś gównem jest w porządku i że to żadna obraza, to szczerze temu komuś gratuluje.


A czy ktoś tak uważa ? Na pocieszenie swe jakże cenne gratulacje możesz przekazać kolegom z youtube'a.
Po to pisałem, żeby w końcu ktoś wrzucił ten log. W tej sytuacji ban jak najbardziej się należy. Kwestie zachowania admina marro zostawiam dla Was. Skoro Waszym zdaniem takie podejście admina jest w porządku to spoko, a jak nie to może "coś" w tej kwestii się zmieni. Temat do zamknięcia.
  • 0

#15 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 21 maja 2011 - 10:06

A czy ktoś tak uważa ? Na pocieszenie swe jakże cenne gratulacje możesz przekazać kolegom z youtube'a.

Tobie też gratuluje, czytania ze zrozumieniem :)

Użytkownik sk z3ro edytował ten post 21 maja 2011 - 10:24

  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#16 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 21 maja 2011 - 10:23

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Ban słuszny, kicka zresztą też.

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją zaraportuj ten post administratorowi, który rozważy ewentualne ponowne jego otwarcie.


Z poważaniem,

Załoga GamingCrew.pl
  • 0
-------------------------------------------------------
Beware!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1