Skocz do zawartości


skarga na dupnego taktyka aka znawcy gry


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 18 lipca 2011 - 09:05

Mój nick:necessary deadly force
Mój Steam ID:STEAM_0:0:18381102
Steam ID oskarżonego:nei wiem nie istotne
Data oraz godzina zdarzenia:22:00
Mapa: pociongi
Opis wydarzenia:Admin marro daje kicka za uzywanie komend gogogo, admin marro mowi ze on nic przez to nie slyszy i poucza nas ze mamy tego nie robic, jako ze byl to koniec rundy pozwolilem sobie przysmpamowac tym( dzwieki te mozna wylaczyc wiec jak mu nie pasuja to neich wylaczy)
wchodze ponownie i lekko wkur**** napisalem mu ze za takie cos daje kicka ( z uzyciem "pleba" wiem nie wolno ale bylem troche zdenerwowany bo ktos kto daje za takie cos kicki to jakis umyslowo chory jest) admin marro raczej nie kwapil sie aby mi odpowiedziec wiec oddalem strzal ostrzegawczy w glowe tego oto pana i dalej nie dostalem odpowiedzi.
Bana dostalem na tydzien (moze sie nalezalo moze nie) jesli laska skróccie mi go do 2 dni. a adminowi marro nalezy sie troche rozmowy bo wydaje mu sie ze jest mistrzem gry taktycznej, skillowej i wszystko naraz. Upomina o przeklenstwa a samemu zdaza mu sie przeklinac przez mikrofon. tyle elo


  • 0

#2 maRRo

maRRo

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 18 lipca 2011 - 09:43

No rzeczywiście ta skarga to ty sobie nie pomożesz.
Powinieneś mieć na koncie juz z 25 banów za twoje wieczne obrażanie wyklinanie innych gracz ale nie masz bo każdy ci pobłaża bo potrafisz grac, ale taka sytuacja nie mogla trwać bez końca i jak znam Ciebie to i tak na permie się to wkrótce zakończy z moim udzialem czy bez nieistotne. Zawsze stałem po Twojej stronie, niepotrzebnie to zmieniles.

A co do sytuacji to te komendy są po to żeby pomagały w grze można użyć raz,dwa nie 10 poprosiłem żeby ktoś tam tego nie robił on przestał to ty na złość zacząłeś, to dostałeś TYLKO kicka i po powrocie pokazles swoje normalne zachowanie to dostałeś bana :)

Użytkownik maRRo edytował ten post 18 lipca 2011 - 09:44

  • 0


#3 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 18 lipca 2011 - 09:59

Za pleba masz tydzień, tyle mogę Ci powiedzieć w kwestii samego obrażania. Nie wiem jak to wyglądało co do spamowania komendami, aczkolwiek niekiedy są denerwujące niekiedy nie, dlatego ten punkt pomijam. Nie ma mowy o skróceniu, co najwyżej o podwyższeniu za piękną nazwę tematu, admin jaki by nie był trzeba go szanować (bez obrażania/umilania do maRRo ofc :P) Przyszedłbyś ze skargą wcześniej to byśmy pomyśleli, ponegocjowalibyśmy w kwestii punktu z regulaminu mówiącego o używaniu kicka wedle uznania admina. Na dzień dzisiejszy swoje odczekasz.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#4 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 18 lipca 2011 - 10:00

pobłaża ? ty chyba udajesz albo serio się obudziłeś dopiero. Płaczesz bo mówię do ciebie taktyq i mówisz ze wyzywam. Weź się zastanów. Ile razy gram z TiTem, sk z3ro, palaczem, abrasem( można długo wymieniac) i w ostatnim czasie nie dostałem żadnego bana ponieważ się zmieniłem (ostatni ban za obraze 13 stycznia) http://gamingcrew.pl.../ban_search.php ( fikus nawet mi to mowil) a ty jak zwykle swoje za każdym razem. Żal Ci że ktoś gra lepiej od Ciebie ? bo na to wygląda. Co do twojego punktu prosiłeś żeby nie używać tej komendy tylko jak już pisałem był to koniec rundy to przyspamowałem i nie miało to wpływu na twoją WIELKA, ZACNĄ gre taktyczną. Idz ogarnij problemy a może zmienię zdanie co do twojego adminowania.

Użytkownik POLSKA mm edytował ten post 18 lipca 2011 - 10:01

  • 0

#5 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 18 lipca 2011 - 10:19

okej odczekam sobie nie ma sprawy tylko nie wiem zmniejszcie mu uprawnienia albo cos bo mu sie w "d*pie" poprzewracalo od władzy. macius powiedz mi tylko co złego w tej nazwie tematu?

Użytkownik POLSKA mm edytował ten post 18 lipca 2011 - 10:21

  • 0

#6 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 18 lipca 2011 - 10:30

mam na imię Maciej po pierwsze, zwracać się do mnie można per Amciek albo Maciek jak tu się przyjęło, po drugie co złego jest w nazwie "skarga na admina maRRo" bądź "[admin] maRRo" ? temat zamykam bo nic sensownego więcej nie wniesie, nie życzę sobie takich odzywek do adminów a już na pewno nie na publicznym forum. Polecam prywatne wiadomości.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#7 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 18 lipca 2011 - 10:30

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: jak ktoś jeszcze ma głupi problem albo cohones większe od melona - /quit

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją zaraportuj ten post administratorowi, który rozważy ewentualne ponowne jego otwarcie.


Z poważaniem,

Załoga GamingCrew.pl
  • 0
-------------------------------------------------------
Beware!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2