Skocz do zawartości


skarga [PFK]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 19 lutego 2012 - 07:22

Mój nick: sad and sorrow
Mój Steam ID: nie ma znaczenia
Data oraz godzina zdarzenia: dzis ~18:15 jakos tak
Mapa: de_dust2
Opis wydarzenia: To może zacznę od tego że byłem 2 razy przerzucany między teamami i zawsze kiedy wchodziłem do terro mutowałem całe terro bo po prostu urządzali sobie rozmowy itp. Skarga dotyczy slaya którego dostałem w ostatniej rundzie. Pobiegłem na B w momencie kiedy polowa zespołu pobiegła środkiem. Wielebny admin PFK, który jak zwykle zresztą nie ogarnia co dzieje sie na mapie jak i w zespole, ginie i daje slaya mi i jakiemuś innemu graczowi ponieważ nie pobiegliśmy z nimi. Teraz moje pytanie brzmi czy jest to zachowanie godne admina ? Tym bardziej ze polowe rund dla ct i terro wygrano dzięki mnie i dobrze wiedział że nie pobiegłem na staty. Co do PFK to nie jest jego pierwsze takie zachowanie, bywało już wiele takich sytuacji jak i to że ktoś podejrzewa gracza o czity a PFK'a zamiast ruszyć swój zad i zrobić coś gra dalej mając w d*pie innych.
  • 0

#2 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 19 lutego 2012 - 09:02

jak i to że ktoś podejrzewa gracza o czity a PFK'a zamiast ruszyć swój zad i zrobić coś gra dalej mając w d*pie innych.

spotkalem sie z identyczna sytuacja, admin widzacy podejrzanego gracza MA OBOWIĄZEK sprawdzic go chociaż pare rund a obecnie to wyglada tak ze do admina sie pisze po 10 razy na @czacie i admin reaguje dopiero wtedy gdy juz w tych infomacjach z nerwow poleci jakas urwa i zamiast Ci pomoc to jeszcze kicka albo bana wlepi za przekeństwa ;) i nie mowie tu teraz tylko o pfk lecz o paru zielonych ;]

obecnie jest chyba za slaby rygor, nie trzeba wiele zeby zostac adminem i jeszcze mniej zeby sie na nim jeszcze utrzymac.. no ale abras jest sam wiec mozna mu to wybaczyc ^_^

Użytkownik will edytował ten post 19 lutego 2012 - 09:04

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#3 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 19 lutego 2012 - 09:22

Tak jak dziś. Byłem w teamie wraz z dwoma "zielonymi". Koleś w przeciwnym teamie ma parę dziwnych akcji, więc przechodzę do TT aby szybko paść i paczeć. Na nieszczęście PTB zrobiło mi na złość i przeniosło magika do CT. Po 5minutach upominania co mają zrobić (bo opcja spect jest troszku słaba, ponieważ potencjalny cziter łatwo się skapnie) reakcja dwóch zielonych (wśród nich PFK) wyglądała następująco: "po co patrzeć lepiej bić fragi". A potem PFK pisze "Oj, uciekł :)" Chyba coś nie tak. Myślałem że można polegać na kolegach z niższą rangą, ale najwidoczniej trzeba liczyć na siebie :)
  • 0

#4 PFK Michał szpak

PFK Michał szpak

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisano 19 lutego 2012 - 10:10

" Pobiegłem na B w momencie kiedy polowa zespołu pobiegła środkiem. " - Pobiegliśmy wszyscy oprócz dwóch panów , którym dałem sleya , ponieważ uważam , że gra TP polega na tym , że ktoś prowadzi grę a reszta graczy wykonuje to.
"Teraz moje pytanie brzmi czy jest to zachowanie godne admina ? " Nie rozumiem to lepiej żeby wszyscy gonili FFA? Tak jak ty na przykład ?
"Tym bardziej ze polowe rund dla ct i terro wygrano dzięki mnie " Widzę , że jesteś bardzo skromną osobą.
SLONECZNY SOLAR : "po co patrzeć lepiej bić fragi" pod tym się nie podpisuje , bo tak nie napisałem.
  • 0

#5 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 19 lutego 2012 - 11:16

robicie napinke, wiem ze czasami mozna tego nie wytrzymywac. Ale kiedys jeden dobry przyjaciel(zwany Fikus) powiedzial mi ze jedna czy 2 osoby ktore robia cos innego niz gina z calym teamem mogą duzo ogarnac. Wiec warto sie czasami zastanowic, a nie pochopnie podejmowac decyzje:>
  • 0

#6 n1un1o

n1un1o

    Kapral

  • Oldie
  • PipPip
  • 86 postów
  • Ską…d:Wawa

Napisano 19 lutego 2012 - 11:33

TiT, racja. gra TP nie polega na bieganiu i ginięciu razem, a na zrobieniu wszystkiego, aby dany team wygrał rundę, a jak już nie wygrał to miał korzyści w następnej(czyt. zachowanie broni). poza tym każdy na serwerze chce sobie pograć tak jak mu się podoba i potrafi. przy tej grze jednak powinien stosować się do podstawowych zasad gry TP. dodatkowo czy mute innych graczy jest zakazane? nie sądzę. każdy ma prawo zmutować kogo mu się podoba, a to dlatego, że są to serwery publiczne, gdzie ktoś może innemu działać na nerwy. a info, ze biegniemy tu i tu idzie z reguły przez mikro... odpowiedzcie coś na mojego posta, bo wątek zgubiłem;P

Użytkownik n1un1o edytował ten post 19 lutego 2012 - 11:35

  • 0

#7 relax

relax

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Ską…d:Katowice

Napisano 20 lutego 2012 - 04:43

O boże ale dyskusja ;) W ogóle o jakim TP mowa ? coś takiego nie istnieje na publicznych serverach tak samo i na tawernie ;/ to tylko złudzenie ;)
Ale jesli dojdzie juz do sytuacji, ze poszło info i cały team zmierza w 1 miejsce, to też mnie krew zalewa jak widze ze 1/3 teamu zwiedza swiat po swojemu.
A te 2 osoby co titu mówi to faktycznie, ale tylko gdy tą osobą jest np JA! (albo kuskill czy inny bot :D ) ale niestety zazwyczaj te ogarniete osoby prowadzą albo lecą z reszta ekipy a najwieksze botsony biegną w drugą strone, potem weź na takiego bota czekaj aż się dokula do jakiegoś Ct który go w koncu zabije.

Nikogo nie bronie ani nie karce, ale czasem mam sytuacje taką, ze przykładowo faktycznie mam jakieś podejrzenia ze ktoś jest odpalony - myśle sobie zaraz wbije na specta nagram demko. Ale oczywiście zaraz najdzie sie 2,3 super znawców i napinatorów którzy maja skaner w monitorze i ryczą na całym czacie, "relax on ma wh, zbanuj go, zbanuj" , a gościu oczywiście wszystko widzi oO. Jaki w tym sens robić z siebie jeszcze błazna i wchodzic na tego daremnego specta i kręcic demo, a potencialny hax robi sobie z ciebie jajca po paszki ;)

Na koniec dodam ze przydałby się plugin który robi adminow na spekcie niewidzialnymi, bardzo by się to przydało szczególnie teraz gdy każdy hax na steama można wyłączyc/włączyć 1 klawiszem na klawie...


btw. troszku alkoholowa wypowiedz :P:P lekki przypływ emocji w wypowiedzi :P ale ktora jest godzina :D

Użytkownik relax edytował ten post 20 lutego 2012 - 04:49

  • 0

#8 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 20 lutego 2012 - 07:14

"Widzę , że jesteś bardzo skromną osobą." - napisałem to zgodnie z tym co było do tego przegrałem na tym serverze więcej niż ty i wiem co to TP na tawernie. Do tego kierujesz się sugestiami innych graczy (w tym przypadku "Soczysty knur" bo on coś powie to ty musisz to zrobić. Co do gry solo to sciagnij demo z d2 i looknij moja gre. Jedną runde terro przegralo bo poszedlem do dolnego trupa. Do tego zmieniałem zespoły dość często aby szanse były wyrównane. Ale jak ktoś taki jak ty mógł to zauważyć.
  • 0

#9 PFK Michał szpak

PFK Michał szpak

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisano 20 lutego 2012 - 11:35

Online Time: 736:15:34 , kolego chyba nie przegrałeś tyle godzin co ja , po HLTV jestem pierwszą osobą wg PsychoStats( i nie jestem tutaj pierwszy raz , bo grałem jakieś 5 może 6 lat temu tutaj). "w tym przypadku "Soczysty knur" bo on coś powie to ty musisz to zrobić" hmm? Robie to co do mnie należy i żaden sojer itp nie będą mną manipulować.
  • 0

#10 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 21 lutego 2012 - 07:17

Ja nie muszę sprawdzać psycho, dla mnie one są bez znaczenia przegrać a przesiedzieć na serverze to duża różnica. Do tego sugerujesz sie aktualnymi psychostatami co do długości gry, zauważ że było już trochę zmian. Dziękuję.
  • 0

#11 Spn

Spn

    Szeregowy

  • Oldie
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 21 lutego 2012 - 10:23

Żartujesz sobie z tym całym tematem ?

Po 10 minutach posiadania admina na tawernie dałem kicka delikwentowi, który 3 rundę z rzędu nie biegł z resztą team`u, pomimo tego że prowadziłem..
Gość wchodzi znowu po kilku sekundach i dostaje coś takiego na @ chacie:
- jesteś idiotą ?
- wiesz ile gram w tą grę i na tym serverze ?!
- zdaje się, że Twoje adminowanie skończy się tak szybko jak się zaczeło !

Sprawdzam steam`a - "Polska mm".
Całą sytuacje widział bodaj wajsik i jeszcze jakiś admin.

Reasumując - Nie interesuje mnie ile w co przegrałeś ani jaki master plan masz wchodząc przeciwnikom w plecy. Zachowujesz się arogancko i bezczelnie, po tym jak zostajesz ukarany za nie współdziałanie z team`em.. I jak widzę to nie jest tylko moja opinia!

Co do reszty postów dotyczących "zielonych" - Nie wiem jak reszta, ale ja nie zwracam uwagi na pojedynczy insult.. Ale sypią się kur*y = sypią się kicki. I nie wnikam kto, ile razy, "bo tamten mu rzucił..".
  • 0

#12 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 21 lutego 2012 - 10:36

1. Chcesz założę osobny temat dla Ciebie jeśli chcesz pokonwersować.
2. Za krótko grasz w tą grę i za słaby jesteś żeby mówić mi jak mam grać.
3. Pierwsze jest upomnienie, a nie kick.
4. Z "DON SOLAREM" początek był podobny tylko on w przeciwieństwie do Ciebie napisał sam i spytał się co ma poprawić w swoim adminowaniu żeby stać się lepszym adminem a tylko dlatego że użył mózgu. Ty wolisz bawić się admin czatem i spamować "CZAS" "DO PAKI" z czego połowa stałych graczy ma Cię w d*pie bo sam się do tego nie stosujesz.
5. Wajsik widział zaistniałą sytuację i napisał mi na steamie że jesteś nowym adminem i żeby zbytnio Cię nie "ganić".
6. Jak chcesz jeszcze wyjaśnień to pisz, tylko mi tu nie mów przypadkiem że grasz 100 lat w CS'a.
  • 0

#13 wajsik

wajsik

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Ską…d:Radzionków

Napisano 21 lutego 2012 - 11:00

Widzę że jednak muszę się wypowiedzieć.

Mateusz, tak napisałem Ci że Spn jest nowy ale napisałem też że masz nie jechać po adminie na @czacie. Nie rozumiem trochę tego, tutaj każdy gracz ma takie same prawa- nie wazne czy grasz na tawernie dłużej niż Owi (:D) czy jesteś nowy w gronie GC. Wiadomo że znajomości czy staż w danym miejscu przemawiają za graczem, ale ten gracz nie ma jakiegokolwiek prawa aby się wywyższać ponad innych a tym bardziej rzucać urwami na lewo i prawo :) I nie spinajcie tutaj bo do niczego to nie prowadzi. Mateusz mówi że pierwsze jest upomnienie- ok, zgadzam sie. Ale czy admin MUSI upominać każdego z osobna ? Byłoby to raczej śmieszne niż poważne, ktoś ciśnie FFA dostanie upomnienie a to że jego kolega z teamu nie dostał reprymendy to nie znaczy że nie może wylecieć z gry. To już jest chyba proste i logiczne ? CZY NIE ?! A to że grasz tutaj niewiadomo ile, to nie ma żadnego znaczenia jeśli chodzi o zasady gry czy obecność na forum. Jak już wyżej pisałem- WSZYSTKICH powinny obowiązywać te same reguły.
  • 0

#14 Spn

Spn

    Szeregowy

  • Oldie
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 21 lutego 2012 - 11:25

1. Chcesz założę osobny temat dla Ciebie jeśli chcesz pokonwersować.
2. Za krótko grasz w tą grę i za słaby jesteś żeby mówić mi jak mam grać.
3. Pierwsze jest upomnienie, a nie kick.
4. Z "DON SOLAREM" początek był podobny tylko on w przeciwieństwie do Ciebie napisał sam i spytał się co ma poprawić w swoim adminowaniu żeby stać się lepszym adminem a tylko dlatego że użył mózgu. Ty wolisz bawić się admin czatem i spamować "CZAS" "DO PAKI" z czego połowa stałych graczy ma Cię w d*pie bo sam się do tego nie stosujesz.
5. Wajsik widział zaistniałą sytuację i napisał mi na steamie że jesteś nowym adminem i żeby zbytnio Cię nie "ganić".
6. Jak chcesz jeszcze wyjaśnień to pisz, tylko mi tu nie mów przypadkiem że grasz 100 lat w CS'a.


Teraz, kiedy widzę z kim mam do czynienia dla mnie to EOT.
  • 0

#15 PFK Michał szpak

PFK Michał szpak

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 12:24

Dzisiaj jestem zbyt pijany żeby się wypowiedzieć na ten temat ale żebym nie zgubił wątku chce sobie zaznaczyć kilkaa punktów : - widze , że nick "POLSKA MM" ma wpływ na adminów użytkowinków forum co dla mnie jest żałosne , bo gdy kolesia sleyne czy wyrzuce albo zbanuje za złe zachowanie to odrazu mam sprawe wytoczoną na forum i koles mysli ja mam plecy i typa o nicku "PFK" wywalą z grupy adminów. Zauważyłem to po wypowiedzi trzeźwego i nie trzeźwego relaxa :) I nie lubie czegoś takiego , że wszyscy wpadli w jeden schemat , że tak powiem , że ja znam POLSKA mm od lat czy w realu i musze ukarać PFK (mówie tu akurat o moim przykładzie) bo co będzie jak sie z nim spotkam , i jak ja mu to wytłumaczę .... Nie! Myślę , że są tu osoby ( przynajmniej mam taka nadzieję ) mojego pokroju , które patrzą na dobro całego teamu, a nie na indywidualności , które są zapatrzonymi w siebie osobami(które myślą ja jestem hajtem ja moge tutaj robic co chce) i przez to w jakimś okresie czasu biorą inne osoby przykład i robią z całego serwera FFA. Zarodek FFA trzeba zniszczyć odrazu , żeby się nie rozprzestrzenił :P tak sobie myslę , że jakby to byłby neo tez czy chu... wie kto to i tak bym tak samo postąpił.....
"2. Za krótko grasz w tą grę i za słaby jesteś żeby mówić mi jak mam grać." jeszcze się do tego odniosę , za kogo ty się kolego uważasz? Bo odniosłem takie wrażenie , że masz wpływ na niektóre osoby w tym społeczeństwie, co mnie bardzo niepokoi ale to już dostawię tym z wyższej sfery :D może to jest głupia wypowiedź ale jestem na bani ....
  • 0

#16 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 22 lutego 2012 - 12:25

ja sie wypowiem tak, moze PFK i SPN to mlodzi adminowie, ale to nismo(Mateusz) ze dalej jedziesz po kims jest przeciw tobie. czasami trzeba umiec przyjac kare, grasz tu bardzo dlugom wiec powinienes znac zasady.A rozne jest interpretowanie zasad przez admina. On cie nie musi znac tak dobrze jak np ja, to ze ja poblazam wielu sytuacją na serwerze nie znaczy ze kazdy tak bedzie robil. Wiec skonczcie tą gimnazjalną rozmowe i badzcie facetami z jajami
  • 0

#17 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 22 lutego 2012 - 07:08

Ale kto powiedział że ja nie umiem przyjąć kary. Tych oto 2 delikwentów próbuje wmówić mi że gram FFA. I teraz zadaj sobie pytanie Tit i wróć wspomnieniami do gry kiedy wchodzę na server i pół terro prosi mnie żebym prowadził grę bo nie dajecie rady. Kto wchodzi 1 na bsa, kto ogarnia rundy. Koleś ma admina 1 dzień i zaczął od razu z grubej rury. Wydaje mu się że jak ma admina to może upominać, slayować kickować banować nadużywać admin chata. Jakoś u Ciebie Tit nie zauważyłem takiego zachowania, jak i u wielu innych adminów.
""2. Za krótko grasz w tą grę i za słaby jesteś żeby mówić mi jak mam grać." jeszcze się do tego odniosę , za kogo ty się kolego uważasz? Bo odniosłem takie wrażenie , że masz wpływ na niektóre osoby w tym społeczeństwie, co mnie bardzo niepokoi ale to już dostawię tym z wyższej sfery :D może to jest głupia wypowiedź ale jestem na bani .... " - coś ci się chyba pomyliło, ja po prostu wiem ile przegrałem w tą grę, ile czasu nad nią spędziłem a ile ktoś taki jak Ty i wcale nie potrzebuję pleców. Akurat co do waszych zarzutów gry FFA to plecy sobie mogę znaleźć.

Użytkownik POLSKA mm edytował ten post 22 lutego 2012 - 07:09

  • 0

#18 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 09:07

Jesteś po prostu za dobry na tawerne. Na Twoim miejscu poszukałbym jakiejś ligi miszczy i tam próbował swoich sił.
Czy tylko ja mam wrażenie, że tu najmniej chodzi o slaya/kicka, tylko o wyżalenie się, że kilka osób dostało nie dawno admina, a podanie polski mm zostało odrzucone i nie może tego przeboleć ? Bo przecież prowadzi gre, ba gracze PROSZĄ go o to, jest najlepszy, wygrywa rundy/mapy.
Pixel był jedyny w swoim rodzaju, ale ten narcyz przebija go dwukrotnie :D
  • 2

#19 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 11:33

Nie jestem w temacie CSa, ale przeczytałem tą skargę, bo mm zwrócił moją uwagę swoją bezsensowną i arogancką wypowiedzią w skardze dotyczącej MC.
Ta skarga jest bez sensu i nie rozumiem czemu się nią zajmujecie. mm się coś chyba pomyliło, bo chyba mu się wydaje, że on tutaj rządzi i może decydować co ma robić, a czego nie robić admin.
Dodatkowo widząc w logach co mm spamował na admin czacie, byłbym skłonny udzielić mu urlopu w pełnieniu funkcji 'przewodnika' i pierwszego gracza tawerny na czas jakiś.
Bodziuuuu doskonale opisał sytuację.
Niech ktoś kompetentny w sprawach CS zakończy tę farsę, zanim mi na to przyjdzie ochota.
  • 0

#20 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 22 lutego 2012 - 12:32

Tak przy okazji weryfikowania tego co powiedział Spn zacząłem sprawdzać logi z admin czata i ujrzałem tam jakże "grzeczne" wypowiedzi POLSKA mm. Jeżeli uważasz, że możesz sobie bezkarnie jeździć po graczach i adminach na forum oraz admin czacie to się mylisz :)
http://gamingcrew.pl...s.php?bid=13462
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0