Skocz do zawartości


Zdjęcie

UNban


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 morisisiss

morisisiss

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 19 lipca 2012 - 10:57

Mój nick:Wtedy mialem Pierro D'Ollone, obecnie M0RIS
Mój Steam ID: 0:0:33679956.
Data: Niestety nie pamiętam , z rok teamu
Mapa:de_kabul
Opis wydarzenia:Sytuacji także nie pamiętam wiem , że perma dostalem na de_kabul to tyle i wiem , ze dostalem bana bo mialem ich zbyt duzo . Ale chodzi o to ze w zachowaniu sie poprawilem , wydoroślałem ,proszę tylko o 1 szanse o ostatnią szanse . I tak wiem mialem ich wiele , kazdy kolejny ban czy na 5 min czy na 2 godziny to juz wtedy powinniem pomyslec zeby sie ogarnąć ,ale glupi byłem Szczerze Przepraszam za moje zachowanie.
Tego bana mogę odpracować , dajmy na to bede prowadzić 4 mapy albo co chcecie , sami mozecie mi cos wymyslec jakies zadanie .
Bardzo liczę na UB i jeszcze raz Przepraszam Adminów oraz Graczy za moje zachowanie
  • 0

#2 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 19 lipca 2012 - 11:06

Przejrzałem Twoją piękną kartotekę... Szczerze to nic a nic się nie poprawiłeś, ostatnie bany z tego miesiąca są za obrazę, celowe TA itp. Więc chyba temat do szybkiego zamknięcia.
  • 0

#3 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 19 lipca 2012 - 11:28

a ja z kolegą duzo rozmawiam i obiecal mi poprawe. gralem z nim kilka razy na innym serwie i byl spokojny.
Sądze ze mozna zawsze dac drugą szanse :) jesli bedzie zle to ban wroci na miejsce!
UNBAN
  • 0

#4 morisisiss

morisisiss

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 20 lipca 2012 - 01:02

Przepraszam , jakie bany z tego miesiaca ;OO ?
To jakis zart ? jak moge miec u was bany za obraze albo ta/tk jak mam perma i nie wchodzilem na tawerne od 1 roku ;)??
  • 0

#5 morisisiss

morisisiss

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 20 lipca 2012 - 01:11

Server # 17
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin pitrekpe
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : unknown_STEAM_0 : 0 : 33679956
[AMXBANS] Reason : ' Koledze juz chyba wystarczy tych banow
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ gamingcrew.pl/amxbans
[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 33679956 '
[AMXBANS] Your IP : ' unknown_STEAM_0 : 0 : 33679956 '
[AMXBANS] ===============================================
Kicked : You are BANNED. Check your
A tutaj dowodzik
  • 0

#6 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 20 lipca 2012 - 10:17

Przepraszam, mój błąd... nie napisałem, że chodzi mi o inne serwery :)
01.07.2012 kurczak-gaming # kastrat STEAM_0:0:33679956 johnysa wyjdz k**wa i nie wracaj najlepiej 1 Godzina


09.07.2012 MAM LEPSZEGO AIMA'_' STEAM_0:0:33679956 polej Celowe TA/TK 2 Godzin(y)

20:04:53 06/28/12 STEAM_0:0:33679956 obraza 14 dni
04.07.2012 morisisisiss. STEAM_0:0:33679956 Miskuzi` Przeklinanie 30 Minut(y)

01.07.2012 BABY DON'T LIKE YOU STEAM_0:0:33679956 LukMAN TP Max 2 Godzin(y)

Użytkownik 3Label edytował ten post 20 lipca 2012 - 10:19

  • 0

#7 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 20 lipca 2012 - 03:01

Co nas interesuje co robi na innych serwerach? Ja tam bym mu dał jedną szanse, on dobrze sobie zdaje sprawę ze jeśli coś zrobi nie tak, to dostanie perma i będzie miał pograne.
  • 0

#8 morisisiss

morisisiss

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 20 lipca 2012 - 03:26

No właśnie o to chodzi , a jeśli chodzi
20:04:53 06/28/12 STEAM_0:0:33679956 obraza 14 dni tego bana to tak obrazilem i to admina , jesli chcesz podam ci link do odowlania , Admin sam mnie sprowokował , na tym serwie gralem 3 dni a juz mialem popracie 3 adminow , i własnie o to chodzi , ja obiecuje poprawe na waszym serwerze i chyba to jest najważniejsze?
  • 0

#9 fantazja

fantazja

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 254 postów
  • Ską…d:okolice Bstoku

Napisano 20 lipca 2012 - 03:28

miales wiele szans poprawy i wiele razy je marnowales , to jest gra dla spokojnych ludzi,a ty sie ciagle napinales czego efektem byly wyzwiska itp.

jesli chodzi o unban to jestem na NIE
  • 0

#10 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 20 lipca 2012 - 03:47

Fanta ja sadze ze kazdy kiedys dorasta i wie ze zle zrobil. Ale czasu do tylu nie cofnie i nie wymaze tego co zapisane jest w amx.
  • 0

#11 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 20 lipca 2012 - 05:59

Ja to bym mu dal szanse. Bo czemu niby taki krejzi moze miec duzo banow i grac sobie normalnie (a nie jest on z tych spokojnych o ktorych mowi fanta)? Zepsuje ta szanse to juz nie dostanie nastepnej i tyle
  • 0

#12 morisisiss

morisisiss

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 20 lipca 2012 - 06:33

Ja wiem ze mialem ich wiele (szans) , ale byłem o wiele młodszy , wtedy napinalem bo nie mialem mutacji i co 2 gracz do mnie zamknij ryj dzieciaku , przejdz mutacje .. a to denerwuje
  • 0

#13 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 20 lipca 2012 - 11:36

Co nas interesuje co robi na innych serwerach? Ja tam bym mu dał jedną szanse, on dobrze sobie zdaje sprawę ze jeśli coś zrobi nie tak, to dostanie perma i będzie miał pograne.

Nie no tak, guzik nas obchodzi. Jakby grał na haxach to też nas nie obchodzi nie? Ciekawe dlaczego piszę dopiero teraz tu, dostając bany na innych serwerach. Czyżby chwytał się ostatniej brzytwy?
Pokazuje wam, że się nie zmienił i dostaje bany cały czas za to samo, nagminnie. Chyba, że w niespełna miesiąc czasu przeszedł metamorfozę.. :) Co zrobicie wola wasza, nie wróżę mu jednak długiej kariery na Tawernie.
  • 0

#14 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 21 lipca 2012 - 12:04

Jeśli ty jesteś ten morris co grałeś ze mną mixy dłuższy czas temu to jestem za unbanem bo to jest ogarnięty gracz i zawsze sie spoko z tobą grało i nie było żadnych spin i problemów. Jeśli nie to nie mam zdania ;x
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#15 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 21 lipca 2012 - 12:14

label jak mowilem ja z nim sporo rozmawiam i ja go namowilem do napisania postu, nie zeby chlopak chwytal sie brzytwy tylko jakos przy mnie nie spinal, byl spokojny. Wiec szukanie powodu( to jestem ja) a ludzi tez trzeba potrafic sciagac na serwa.
  • 0

#16 morisisiss

morisisiss

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 21 lipca 2012 - 08:15

Predator może i tak , nie wiem najakim nicki grales?
A Label , nie chwytam sie jak ty to powiedziałeś "ostatniej brzytwy" , wasz serwer jest bardzo dobry tak przyznaje bardzo bym chciał na nim pograć :)
Ale po co miałbym chwytac sie tej "brztwy" skoro dostane znowu perma ?? za napinanie.? zeby tydzien pograć szkoda zachodu i postu
  • 0

#17 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 21 lipca 2012 - 11:01

Predator.
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#18 morisisiss

morisisiss

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 21 lipca 2012 - 01:16

Szczerze nie wiem , może i tak , ale nie pamietam ;p
  • 0

#19 morisisiss

morisisiss

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 25 lipca 2012 - 11:53

A więc ? Rozpatrzycie tą prośbę ?
  • 0

#20 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 26 lipca 2012 - 09:21

Poprzez głosowanie podjeliśmy decyzję o daniu Ci drugiej szansy. Musisz jednak pamiętać, że jeśli tą zaprzepaścisz to kolejnej nie będzie. Każdy Twój, nawet najmniejszy wybryk będzie skutkował permem.

Pozdrawiam:)

Użytkownik sk z3ro edytował ten post 26 lipca 2012 - 09:22

  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0