Skocz do zawartości


Zdjęcie

Minecraft 1.3 co ci się nie podoba w 1.3 ?/nie wiem czy taki temat jest spam


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Okared666

Okared666

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 376 postów
  • Skype:Lukasz.Makuch96
  • Ską…d:Z MineCraft

Napisano 21 lipca 2012 - 02:56

Tutaj piszcie co wam się nie podoba 1.3.:D




ps:offtopic to chyba temat dla mnie nie ?:D
  • 1
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana, więc nie pisz więcej!
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa.
Spoiler

#2 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 lipca 2012 - 02:57

nie
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#3 Okared666

Okared666

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 376 postów
  • Skype:Lukasz.Makuch96
  • Ską…d:Z MineCraft

Napisano 21 lipca 2012 - 02:59

nie


dzięki bogu
  • 0
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana, więc nie pisz więcej!
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa.
Spoiler

#4 Crafcik

Crafcik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów
  • Ską…d:Słupsk

Napisano 21 lipca 2012 - 03:19

Czemu 1.3 ma się nam nie podobać? :D Ja uważam, że skoro tyle nowych rzeczy dojdzie to wręcz musi być fajne :)
  • 0

#5 Okared666

Okared666

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 376 postów
  • Skype:Lukasz.Makuch96
  • Ską…d:Z MineCraft

Napisano 21 lipca 2012 - 03:35

mi się nie podoba chat na signeplayer

wolał bym żeby tego nie było

Użytkownik Okared666 edytował ten post 21 lipca 2012 - 03:35

  • 0
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana, więc nie pisz więcej!
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa.
Spoiler

#6 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 21 lipca 2012 - 08:08

A na co komu chat na single? Żeby gadać z owcami?
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#7 Okared666

Okared666

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 376 postów
  • Skype:Lukasz.Makuch96
  • Ską…d:Z MineCraft

Napisano 22 lipca 2012 - 07:55

komendy.:D
  • 0
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana, więc nie pisz więcej!
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa.
Spoiler

#8 Cinek

Cinek

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 393 postów
  • Ską…d:z kakao-land

Napisano 22 lipca 2012 - 09:06

Czat jest po to, ba ma wejść opcja podłączenia się na singla.

I jak taki koleś się do Ciebie podłączy powinieneś mieć jakąś komunikacje z przyjacielem/zbójem
  • 0
Drodzy gracze minecrafta. Przestaniecie się podniecać tym klanem HIA ?

#9 Crafcik

Crafcik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów
  • Ską…d:Słupsk

Napisano 22 lipca 2012 - 09:10

Święta prawda.
  • 0

#10 Wik28

Wik28

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 311 postów

Napisano 22 lipca 2012 - 11:04

Minecraft 1.3: The Good
Lots and lots of bug fixes and new features. Players who mainly play in multi-player on servers should enjoy a smoother and more stable experience, as this has been our focus of the development. We’ve looked over the network packets and added encryption to prevent session stealing. Dinnerbone has updated the chatting screen, to allow for easier editing and clickable links.
The single/multi-player merge has added the possibility to share your single-player worlds with friends who are on the same local network. It has also enabled players to use multi-player-like commands in single-player (such as /gamemode and /give), but only if cheats are enabled.
We’ve added emeralds, emerald ore and a trading system that makes it possible to buy items from villagers. Villagers will add and remove items depending on what you buy.
We’ve added the possibility write in books and leave stories for other people.
We’ve added new terrain features, and you can choose to begin the game with a “bonus chest,” to get you started quicker.
We’ve added tripwire, so you can create new traps and contraptions.
We’ve also added new stairs, new half-slabs, cocoa plants and tweaked dispensers, leaves, cauldrons, levers, gravel, pressure plates, cookies, buckets, boats, minecarts, ice, furnaces… Plus you get magic orbs from mining and smelting (and not just killing monsters)!
Minecraft 1.3: The Bad
Since single-player has been turned into a shell on top of a background server, the game’s resource requirements have increased. When playing single-player, the game needs to be able to both simulate and emulate the world, which take many more CPU cycles. We’re working on optimizing rendering, but those improvements will not be included until Minecraft 1.4.
Minecraft 1.3: The Ugly
A couple of problems and expected features have been pushed to Minecraft 1.4. The most notable problem is the lighting issues causing black regions in the terrain. We’re looking into ways to solve this, but lighting is a very expensive calculation and we are struggling with finding a solution that doesn’t hurt framerate.
And the most notable missing feature is the modding API. Throwing out single-player was the first step in order to make the API possible, and that’s done now. We decided to release 1.3 without the API, because otherwise it would be an even longer wait for a Minecraft update.
We’ve also added an extremely basic version of “adventure mode.” We’ll work more on this in future updates.
To Summarize
The time between Minecraft 1.2.5 and 1.3 has been the longest update interval yet, and that was because we changed so much in the game engine. I (j**_) was a little scared to push it to the public, but waiting even longer is not a solution.


A co do czatu, on jest bardzo przydatny np. weźmy komendę "/publish", ja z bratem gram na serwerze LAN a konwertowanie mapy, przenoszenie, wracanie na kooordy zajmuje dużo czasu więc to nie jest takie złe jak wygląda. :)
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#11 Starwars508

Starwars508

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 828 postów
  • Skype:gornx500
  • Ską…d:Miasto Stumostów (A.K.A Łask)

Napisano 22 lipca 2012 - 11:11

Plusik za nazwę tematu :sarcastic_hand:
  • 0
Dołączona grafika

#12 Okared666

Okared666

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 376 postów
  • Skype:Lukasz.Makuch96
  • Ską…d:Z MineCraft

Napisano 22 lipca 2012 - 12:55

chat na signepalyer się przydaje i książka do czytania też a co do książki można by było zrobić poczte :rofl:
  • 0
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana, więc nie pisz więcej!
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa.
Spoiler

#13 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 22 lipca 2012 - 08:20

Mi se nie podoba ze nie mozna kopac.
Normalnie se idziesz se chcesz kopac i ognisko jest i taka woda i se kopiesz i nic nie wychodzi,

Albo jak chcesz zbudowac dom to jest ognisko i taka woda i tez sie nie da sie....

Popsuli naprawde ta wersje, wolalem jak wczesniej byl chat ale nie ze taki jak teraz tylko inny


I w ogóle też
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#14 piotrekd00

piotrekd00

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 496 postów
  • Skype:piotrekd00
  • Ską…d:Łask

Napisano 22 lipca 2012 - 08:52

dobrze to ująłeś Owi ;p
  • 0

#15 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 22 lipca 2012 - 08:54

wiem
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#16 Okared666

Okared666

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 376 postów
  • Skype:Lukasz.Makuch96
  • Ską…d:Z MineCraft

Napisano 22 lipca 2012 - 08:56

piotrek jak ty to robisz że pokazuje ci się napis takie coś




Nie, nie boje się
Nie, nie boje się
Dziewczynom Podobam Się..
One Lubią Jak Sie Złapie Za Tyłek!
I każda by chciała ze mną byc :D
Dołączona grafika


jesli ktoś może to niech napisze :D
  • 0
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana, więc nie pisz więcej!
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa.
Spoiler

#17 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 22 lipca 2012 - 08:56

ja mogę
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#18 Okared666

Okared666

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 376 postów
  • Skype:Lukasz.Makuch96
  • Ską…d:Z MineCraft

Napisano 22 lipca 2012 - 08:57

a to owi


Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org


  • 0
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana, więc nie pisz więcej!
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa.
Spoiler

#19 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 22 lipca 2012 - 08:57

tak to ja
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#20 Okared666

Okared666

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 376 postów
  • Skype:Lukasz.Makuch96
  • Ską…d:Z MineCraft

Napisano 22 lipca 2012 - 08:57

to powiedz prosze



długo będzie te pisanie ?

Użytkownik Okared666 edytował ten post 22 lipca 2012 - 08:58

  • 0
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana, więc nie pisz więcej!
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa.
Spoiler




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1