Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

DOTA2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Burned

Burned

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 maj 2013 - 07:22

Dota-2(4x3)1.png
Kontynuacja wspaniałej pierwszej części. Częścią II zajęło się Valve i wypuściło na świat wersje Beta, która w każdej chwili jest udoskonalana by gra była przyjemna oraz dokładna.
W grze mamy tylko jeden rodzaj gry a dokładnie 5vs5, zaś trybów jest już trochę więcej. Główne tryby gry to: All Pick (wszystkie postacie), Single Draft (losowa trójka bochaterów), Capitans Mode (Kapitan drużyny wybiera bochaterów) oraz Random Draft (Losowa postać). Pierwsze dwa tryby są dla każdego gracza, nie ważne czy jest nowy czy doświadczony - odnajdzie się. Ostatnie dwa są już dla bardziej zaawansowanych, gdyż tutaj bardziej liczą się umiejętności niż szczęście.
Gra pod względem grafiki oraz mechaniki różni się od swoich konkurentów w znaczący sposób. Nie występują w niej jakieś zbędne dodatki ulepszające grę oraz brak "cukierkowej" grafiki. DOTA2 jest i będzie darmowa, klucze są rozdawane na różnych portalach tematycznych oraz filmikach Youtube. 

 

Filmik jest dodany rok temu więc wygląd interfejsu, itemków oraz ilość bohaterów zmieniła się.

 

Łącznie w grze występuję ponad 90 bohaterów, system wyszukiwania meczy oraz informacje na temat każdego herosa.

Występują dwie strony - Świetliści (Radiant) oraz Dire (Mroczni). Na mapie łącznie jest 6 sklepów - 2 przy fontannie, 2 ukryte i 2 przy bottom line oraz top line. Balans gry jest w miarę ogarniety jak na wersję beta. Drop $ z potworków wynosi do 50 szt. złota, zaś z bohaterów od 230 szt. złota do 500 szt. złota. W Docie każda pomyłka jest kosztowna więc trzeba być dokładnym oraz ostrożniejszym. Na mapie co określony czas (chyba 10 min.) występuje Roshan w swojej norze oraz runy (co 2 min.) na rzece. Rodzajów run jest pięć: Regeneracja, Iluzja, Niewidzialność, Szybkość oraz Podwójne Obrażenia

Junglowanie w Docie jest o wiele trudniejsze niż w przykładowym LoLu, zamiast krzaków w których można się schować są ścieżki, które trzeba znać aby dobrze gankować.

Za każdy mecz mamy możliwość otrzymania za darmo itemku, który zmieni wygląd postaci bądź interfejs rozgrywki.

UWAGA: W DOTA2 nie potrzebujesz wydać własnych $ w celu ulepszenia gry. Dodatki, które otrzymujesz w grze nie zwiększają Ci ataku czy też punktów życia.

 

Roshan:

rosh.jpg

 

Grafika Bohaterów + Wieżyczek:

57_94152597.jpg

 

 

Polecam naprawdę warto!


Użytkownik Burned edytował ten post 12 maj 2013 - 07:23

  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0