Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ książka ] Grom.Pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Inkwizytor

Inkwizytor

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 336 postów
  • Ską…d:Z nienacka

Napisano 15 czerwca 2013 - 03:50

Jarosław Rybak - "GROM.PL"

 

grom-pl-b-iext3757634.jpg

 

 

Jarosław Rybak od kilku lat cieszy się zaufaniem środowiska związanego z jednostką specjalną GROM. Tylko dzięki temu mogła powstać ta publikacja. Autor dotarł do uczestników zdarzeń i zrelacjonował ich wrażenia. Dlatego czytelnik otrzyma niespotykany, nie tylko na polskim rynku księgarskim, zbiór osobistych wspomnień komandosów GROM-u. Czytając GROM.PL odniosłem wrażenie, jakbym rozmawiał ze swoimi żołnierzami, którzy wspominają wydarzenia z kolejnych ćwiczeń i operacji. Autorowi udało się wiernie oddać szczegóły ich działań. W publikacji znajdziemy nadzwyczaj duży, niepublikowany jeszcze tak szeroko, zbiór informacji. Unikatem jest kilkadziesiąt fotografii, pokazujących początki jednostki jak i zrobionych w czasie operacji na Bliskim Wschodzie. - źródło Empik.

 

 

 

 

 

Osobiście przeczytałem tą książkę z wielkim zainteresowaniem. Dużo faktów, szczegółów zawartych w tej książce nie było wcześniej dostępne. Ciekawie napisana z unikatowym zdjęciami. Szczerze polecam i życzę miłego czytania :)


Użytkownik Bez!o edytował ten post 27 czerwca 2013 - 09:55

  • 2

W ręku ostry miecz,lśniąca zbroja na ciele...To Inkwizycja nadchodzi.Nikt, kto zarabia na życie przy pomocy magii czy sztuczek Chaosu nie może spać spokojnie, gdy Inkwizytor pojawi się.

narodowe-_qqppnxr.jpg

 

 

 

 

 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0