Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie z tego świata :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 rafcio2012

rafcio2012

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 kwietnia 2020 - 03:11

Witam, na początku się przedstawię bo większość mnie nie kojarzy. Cześć, jestem Rafał. Były admin sieci serwerów Minecraft którymi kierował xtyro, tutaj znany jako tyro. Wcale bym się nie zdziwił jakby Ci "wyżej postawieni" też już nie pamiętali bo trochę już minęło. Wiadomość tą głównie kieruje do tyra lub xtyra (na MineCrew). Nie będę się, aż tak rozpisywał więc zadam krótkie pytanie. Co powiesz na temat powrotu do serwerów minecraft?

 

Na dowód, żeby nie było, że daje tu jakieś oszczerstwa:

 

http://blogminecrew....-page_5310.html

 

 

Możecie sobie porównać czas dodawanie postów i mojej rejestracji tutaj, a także, że taki nick widnieje na liście administracji. ;D

 

Pozdrawiam, Rafał


  • 0

#2 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 20 kwietnia 2020 - 09:28

Tak zauważyłem, że nikt nie odpowiedział, bo prawie nikt tu przez jakiś czas nawet nie zaglądał.

Wydaje mi się, że tyro już od dawien tu nie zagląda, aczkolwiek mogę się mylić :)

Co do samego serwera - z ciekawości chciałeś zakładać serwer w wersji bedrock czy też wersji javowej?


  • 0

#3 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 08 maja 2020 - 11:18

Ciekawe czy tyro jeszcze czeka na Star Citizena :D Chyba prędzej serwer cs 1.6 tu stanie na nowo niż SC ukończą :D


  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#4 rafcio2012

rafcio2012

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 maja 2020 - 12:36

Tak zauważyłem, że nikt nie odpowiedział, bo prawie nikt tu przez jakiś czas nawet nie zaglądał.

Wydaje mi się, że tyro już od dawien tu nie zagląda, aczkolwiek mogę się mylić :)

 

 

H@ Owi - Ostatnio: lut 22 2020 08:03

 

H@ tyro - Ostatnio: paź 18 2017 07:40


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0