Skocz do zawartości


Zdjęcie

Msi.Dll


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 27 grudnia 2008 - 12:38

Data zdarzenia:26/12/2008
Nick podejrzanego:msi.dll
STEAMID:STEAM_0:0:21707218
Ewentualny rodzaj czitu:wh czy cos takowego
Kto złapał:pół serwera
Link do dema:załącznik
Link do screena/profil gracza: http://tawerna-cs.or...er.php?id=18796
Czasy i opis podejrzanych akcji:byłyby wypisane gdyby wszystko mi działało tak jak potrzeba o0 (~5:41 i ~7:12 reszty nie dało rady spisać)

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 20 lutego 2010 - 10:07

  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#2 mentos

mentos

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 02:35

To tak

05:36 Widzi typów na środku , wyczekuje po czym dostaje dziwne info i od razu patrzy na żaluzje gdzie skrada się 1 tt .Zabija typa z żaluzji i skanuje od razu centralnie w tych na środku , widzi że się cofają wychodzi z usp i zabija jednego.

07:00 Widzi przez sg typów biegnących na mały ale wyczekuje jednego tt który jest pod kładką na środku , typek wychodzi z pod kładki a ten wali mu banie ze środka przez 3 sg dziwne oO

08:53 Wbiega na balkon i niby idzie do domku , widzi na wh że all wbiegają środek , zaczyna strzelać zanim typek wyszedł no i piękna bania .

10:31 Wchodzi na dywany rzuca he typom na schodkach w domku prosto pod nogi i celuje przez ścianę dokładnie w banie i zaczyna strzelać za nim typki się wychylili .

13:40 Nie możliwe żeby słyszał ze środka od ct jak typek wchodzi na balkon nad pochylnią u tt , leciały he ,sg nie mógł tego słyszeć , celuje centralnie przez ścianę w typka na balkonie wychyla się lekko ładuje mu banie ale tt nie pada bo miss strzelał z scouta. Z mojego punktu widzenia wh ewidentne .

28:20 ?ałosny typ próbuje się kryć ale nie daje rady . ewidentne wh za dużo by opisywać tą akcje .

Długo długo nic bo jak go przeniosło to wh off dał , ale pod koniec mapy znowu odpalił ...

26:57 Popatrzył na wh na typka który kampił na środku ale żeby nie było podejrzanie poczekał aż ten ct zabije kolege z teamu który uciekał przed paką , gdy ct zabija tego tt uciekającego ten tylko na to czekał celując ciągle w typa no i perfekcyjny skan .

Według mnie ewidentne wh , do zbanowania . Typek do tego nie dostarczył ss i dowalił mnie tekst '' looknij na bla jestem tam adminem'' jaki wniosek? bl schodzi na psy .

Użytkownik mentos edytował ten post 27 grudnia 2008 - 02:39

  • 0

Pamiętam nie zapomnę nie zapomnę pamiętam
O wszystkich dobrodziejstwach i o wszystkich przekrętach
Co w życiu mnie spotkało a na co jeszcze czekam(...)
Wszędzie po trochu zawsze tam gdzie pożądany
Nie wpycham się jak chamy nie wchodze gdy niechciany
Wole solowe stany przy płytach zajarany (...)
Nie kozaczę jest wj** to nie płaczę(...)

Śmiejesz się? to zgadnij kto się będzie śmiał ostatni!


#3 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 27 grudnia 2008 - 03:10

poczekamy na opinie wormsa jeszcze dla pewnej pewności ;) mam nadzieję że jakoś się dziś wypowie ;)
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#4 mentos

mentos

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 03:32

No przydała by się ocena wormsa albo susla , dla formalności.

Użytkownik fukacz edytował ten post 27 grudnia 2008 - 04:07
+1 nie?

  • 0

Pamiętam nie zapomnę nie zapomnę pamiętam
O wszystkich dobrodziejstwach i o wszystkich przekrętach
Co w życiu mnie spotkało a na co jeszcze czekam(...)
Wszędzie po trochu zawsze tam gdzie pożądany
Nie wpycham się jak chamy nie wchodze gdy niechciany
Wole solowe stany przy płytach zajarany (...)
Nie kozaczę jest wj** to nie płaczę(...)

Śmiejesz się? to zgadnij kto się będzie śmiał ostatni!


#5 Mat1993128

Mat1993128

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 03:56

Mowie zobacze demo skoro juz 2 raz byl tutaj zamieszczony. Ogladalem demo z ct i to tylko 3 pierwsze czasy ktore rzekomo wskazuja na cheatowanie pana msi.dll, dalej nie ma sensu tego ogladac. Ma moze 16 bit ale mysle ze na serwerze publicznym wiekszosc jedzie na innym cfg niz esl czy gb. Widac ze koles jest czysty i tyle. Ci co sie tutaj wypowiadaja musza jeszcze troche pograc, obejzec demek ludzi i zobaczyc jak sie gra i jak da sie grac. Na tym demie nie widzialem nic szczegolnego poza gra na sluch i srednim skillem.
Pozdro dla TAWERNY ktora widzi 16 - latka ktory jest lepszy od nich.
"życie zaczyna się kiedy odwracasz głowę od monitora."
  • 0

#6 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 27 grudnia 2008 - 04:06

Mowie zobacze demo skoro juz 2 raz byl tutaj zamieszczony. Ogladalem demo z ct i to tylko 3 pierwsze czasy ktore rzekomo wskazuja na cheatowanie pana msi.dll, dalej nie ma sensu tego ogladac. Ma moze 16 bit ale mysle ze na serwerze publicznym wiekszosc jedzie na innym cfg niz esl czy gb. Widac ze koles jest czysty i tyle. Ci co sie tutaj wypowiadaja musza jeszcze troche pograc, obejzec demek ludzi i zobaczyc jak sie gra i jak da sie grac. Na tym demie nie widzialem nic szczegolnego poza gra na sluch i srednim skillem.
Pozdro dla TAWERNY ktora widzi 16 - latka ktory jest lepszy od nich.
"życie zaczyna się kiedy odwracasz głowę od monitora."



kolega czy jak ? :D
wypisz czasy opisz sytuacje :) może masz więcej jakiś ciekawych rozwiązań :)
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#7 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 04:11

Tym razem jednak Mat1993128 ma trochę racji ja również oglądając demko nic nie zobaczyłem dziwnego oprócz czasu 7:15 na którym widać 16 bit :P Koleś niby coś gra jednak ja nie widziałem na demku żadnych "Proroczych" akcji.Gra coś na słuch i ma najwyżej 16 bit :P Taka jest moja ocena może się trafi lepsze demko to się i coś znajdzie ja z tego widzę tylko tyle :P
  • 0

#8 mentos

mentos

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 04:44

Śmiech na sali może powiecie że akcja z 28:20 to tylko i wyłącznie skill to ja się poddaje , albo 08:53 no to pozdro . Kolega i tak nie dostarczył ss to o czym my rozmawiamy ? Chyba wam się nie chce dema oglądać dokładnie ale oglądając je na wh każda akcja tego typa śmierdzi haxem . Pod koniec mapy akcje tego typa są w ch** prorocze no ale ok .

Użytkownik mentos edytował ten post 27 grudnia 2008 - 04:55

  • 0

Pamiętam nie zapomnę nie zapomnę pamiętam
O wszystkich dobrodziejstwach i o wszystkich przekrętach
Co w życiu mnie spotkało a na co jeszcze czekam(...)
Wszędzie po trochu zawsze tam gdzie pożądany
Nie wpycham się jak chamy nie wchodze gdy niechciany
Wole solowe stany przy płytach zajarany (...)
Nie kozaczę jest wj** to nie płaczę(...)

Śmiejesz się? to zgadnij kto się będzie śmiał ostatni!


#9 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 27 grudnia 2008 - 05:38

przedłużcie to do perma ;f

w0rms albo nie widziales calego demka albo kątem oka oglądałes film w TV.

przecież ten typ jest żałosny ;O

Użytkownik fukacz edytował ten post 27 grudnia 2008 - 05:39
jeszcze do tego wszystkiego nie dal screenów

  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#10 susel-Reggae Fan

susel-Reggae Fan

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • Ską…d:Zagań

Napisano 27 grudnia 2008 - 05:44

Zacznijmy od tego że gość został zeskrinowany i ss nie ma a może szanowny Mat1993128 nakłoni swojego kolegę(gdyż sądzi żę jest czysty) na dostarczenie tychże ss ? w myśl regulaminu za niedostarczenie ss też jest ban(czasowy) oraz zakłada się na delikwenta temat w tymże dziale :)

jak ktoś mi wytłumaczy racjonalnie jego info z czasu 13:40 to chyba przestane grać w cs'a ... oraz 28:20 przekomiczna sytuacja :D
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#11 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 27 grudnia 2008 - 05:48

tak a możne jeszcze wszyscy gracze co Was pojechali w lidze serwerów G4G tez mieli czity? weźcie najpierw dobrze to przemyślcie i dopiero coś działajcie radze Wam.
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#12 susel-Reggae Fan

susel-Reggae Fan

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • Ską…d:Zagań

Napisano 27 grudnia 2008 - 05:51

mJm ty sie nawet nie udzielaj ,nie ściągasz dem które potem w minutę oceniasz na ~clear ...

Użytkownik susel-Reggae Fan edytował ten post 27 grudnia 2008 - 05:52

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#13 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 05:55

Wlasnie bede grac mecz ligowy z "oskarżonym". Spytal czy to ja z tawerny. Zagadam do niego o haxy ;] bedzie na meczu hltv, jakby co to poprosze o jego demo moze bedzie kolejny dowod na bla :D
  • 0

#14 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 27 grudnia 2008 - 06:00

to ja zacznę od ...
pan MAT wygląda mi na znajomego pana HoLi ,msi.dll który ma perma już na naszym serwie na jednym z jego kont steam ..perm oczywiście za haxy ...
temat ze screenami pana msi.dll jest pusty ..na moje pw steam nic nie przychodzi ss brak duże prawdopodobieństwo że są ,,czyste" albo pro fajne i nie chcę się kolega podzielić ..
MAT jeśli uważasz że demo czyste opisz czasy podane przez mentosa po swojemu w sposób wytłumaczalny dla zwykłego śmiertelnika
worms jak dla mnie nic nie robisz sobie z tego że się zgłosiłeś i powierzone zostało ci sprawdzanie demek dlaczego ?.. już tłumacze ..
Twój opis jest z tzw ,,d*py" nie ma czasów opis dema ogólny nikt nie kwestionował czasów podanych przez mentosa tylko ogólna opinia że demko czyste
worms albo normalnie podejdziesz do sprawy albo nie wiem przestań *** (gwiazdkować ) wypowiedzi na forum tylko bierz sie do roboty :)
mentos .. dobra profesionalna robota poparta przez susla & fukacza który oglądał demko na moją prośbę szkoda że nie opisał po swojemu czasów ..
i tak na koniec .....
,,kolega " msi.dll dostaje perma za posiadanie ,,dopalaczy" (SWIREQ mentos susel fukacz vs worms i postronna osoba MAT)
demko można pobrać sprawdzać i jak ktoś będzie chciał opisać to proszę pw i otworzę temat
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#15 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 27 grudnia 2008 - 06:00

susel-Reggae Fan ja Ci nie zabraniam się nigdzie udzielać wiec możne takie komentarze pozostaw dla siebie n/c
tamten ziomek to już dla mnie przeszłość tutaj nie widzę 'czystej' gry ale tylko w tym sensie ze nie ma 32 bitów itp.


PS Bodziuuu ja tez gram na Was to tez
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1