Skocz do zawartości


Cheaterzy

Regulamin działu cziterzy Tematy zakładamy wedługo poniższych zasad:
Nazwa tematu ma zawierać nick podejrzanego + STEAMID

Do tematu wklejamy to co jest na dole i wypełniamy.

Serwer:
Data zdarzenia:
Nick podejrzanego:
STEAMID:
Ewentualny rodzaj czitu:
Kto złapał:
Mapa:
Link do dema:
Link do screena/profil gracza:
Czasy i opis podejrzanych akcji:

Jeżeli widzisz czitera nie krzyczysz ani nie piszesz o tym, żeby go nie spłoszyć. Jeżeli na serwerze jest admin możesz mu to zgłosić, wtedy ma on obowiązek zająć się tym. Robisz to wciskając "say_team" (domyślnie "u") dajesz "@" i piszesz treść po spacji.

Demko musi być spakowane, steamid może być razem z demkiem lub osobno. Demko uploaduj jako załącznik na forum, wtedy wszyscy będą mogli bez problemu ściągnąć
Zakładający temat nie ma obowiązku rozpisywania czasów i akcji ale będzie to mile widziane, natomiast każdy następny post musi zawierać już opis w przeciwnym razie będzie traktowany jako niepotrzebny spam. Wszystkie posty typu "hax" "czit" będą usuwane a ich autorzy karani warnami.
Nie zapomnij dodać screena ze steamid podejrzanego.

Do adminów

Wszystkie permy za czitowanie mają być potwierdzone demem. Niezależnie od tego czy zbanowany napisze skargę na forum czy nie. W skrócie ma to wyglądać tak: widzisz kogoś podejrzanego - nagrywasz demo. Jeżeli uznasz że czituje banujesz, jeżeli podejrzewasz go o używanie wspomagaczy możesz zbanować lub nie i w ciągu 24 godzin na forum ma pojawić się demko. Wszystkie permy które nie będą potwierdzone demem będą ściągane.

  • Zaloguj się, aby dodać temat
  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post

  • Zaloguj się, aby dodać temat