Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pasha


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 04 września 2009 - 01:38

Data zdarzenia: dziś
Nick podejrzanego: pasha i jakieś tam inne
STEAMID: STEAM_0:0:20418812
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: ja i serwer
Link do dema:
Link do screena/profil gracza: Załączony plik  de_inferno0000.jpg   120,55 KB   17 Ilość pobrań
Czasy i opis podejrzanych akcji:
12:37 hajtowa głowa
15:26 idę na walku
18:17 hajtowy skan
19:14 niby nic?
od 20:38 akcja przy biblio + wyczekanie
21:48 MISZCZ
23:13 info od kolegi czy z d*py?

zapobiegawczo perm i proszę niech ktoś ogarnie to demo jak będzie miał czas bo jest prawie 3 w nocy i słabo widzę http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=7619
  • 0

ws2xe1.jpg


#2 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 04 września 2009 - 09:00

12:37 info od boga, strzelali się z tym przy "kominie" a on już wiedział, że przy rogu BSa jest kolejny CTk
15:30 idzie na walku, po czym skan prosto w łepek, a drugi skan się już nie udał przez murek i padamy
18:17 akcja mały, najpierw bańka ok może przewidział, drugi kill niewiadomo jak, trzeci skan na trójkącie, nie widzi a już bije, dlatego zenek uciekł z trójkąta na otwartą przestrzeń
19:17-19:28 niby nic a od razu strzela w prawo, + ostro przez smoke CENTRALNE strzały [no smoke?]
19:36 - również wie po której stronie wyskoczy CT z trójkąta czy prawo czy lewo
od 20:38 do końca rundy, dokładnie wie gdzie pojawi się CT, doskonała kontrola recoila z tego deagla ;o najpierw bańka, potem w locie bańka i wyczekanie na CT wychodzącego z respa i sru też bańka
21:35 oczywiście wiem, że wychodzi, wiem gdzie jest CT na małym w smoke, wiem gdzie jest ten po prawej i po lewej za razem
23:13 tutaj na bibli wmiarę czysto, widziałem strzał z lufy z biblioteki i mógł nie wiedzieć, że już ktoś tam padł więc wszedł, poza tym miał opóźnioną reakcję a wiedział już, że jest nagrywany, automatycznie hax off i po przeniesieniu do CT wyszedł z gry

ewidentne WH aczkolwiek zastanawiam się czy nie norecoil lub ab jeszcze
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#3 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 04 września 2009 - 09:38

12:34-37 ładno ładno
15:26-32 :) nie słyszałeś go a taki pewny

21:48 MISZCZ true
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0