Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cod4 #1 Hardcore S&D @ Gamingcrew.Pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
142 odpowiedzi w tym temacie

#41 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 04 stycznia 2010 - 08:19

ja moge ale mowisz zeby mnie nie sluchac:X
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#42 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 04 stycznia 2010 - 08:23

to wlazcie na serwer i grajcie. Ja bede w granicach 21 zapewne
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#43 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 04 stycznia 2010 - 08:24

no ale mnie nie maja sluchac wiec nawet pisac nie bede:X
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#44 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 04 stycznia 2010 - 08:28

ja napisalem wszystkim na xf to nikt nie moze/nie chce ...
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#45 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 04 stycznia 2010 - 08:29

smieszne jest to , że macie czas siedzieć na forum i napiepszać spamem dodając -odejmując liczby a nikt nie ma czasu dupci na serwer zabrać i zwołać kilka osób.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#46 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 04 stycznia 2010 - 09:33

Ja proponuje zamknac temat z tym spamem, niech panowie zmusza sie do gry ;] cos niesamowitego, ze ten swiat spada az tak bardzo na psy, ze ludzi trzeba zmuszac do wlaczenia gry komputerowej...



PS. za pol godziny nawet i ja poswiece pare chwil wbije na server i sobie pogram, niech tylko rodziciele pojda spaaac ;]



EDIT:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Użytkownik wodny edytował ten post 04 stycznia 2010 - 09:41

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#47 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 05 stycznia 2010 - 12:57

DziŚ 05.01. GodziNa 17 gramy! UstawiaĆ budziki!!






kto nie będzie z automatu wpisywany jest na czarna liste Furai'egoo~~

Użytkownik plaj edytował ten post 05 stycznia 2010 - 12:59

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#48 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 05 stycznia 2010 - 02:20

Hmm, sam siebie chyba nie wpiszę - to byłaby porażka, więc postaram się być. Nawet chyba sobie teraz wejdę, bo później to nie wiem jak będzie z czasem. ;p

Beware of Furai's Personal Blacklist - FPB for short. :)
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#49 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 05 stycznia 2010 - 03:09

Mnie nie bedzie na bank - o 17 mam fakultety

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 05 stycznia 2010 - 03:09

  • 0

#50 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 06 stycznia 2010 - 02:30

co wy myślicie, że 3 dni pogracie i serwer full będzie ?? trzeba organizować grę widzi jeden z 2, że 3 osoby aktywne się nudzą graja w cs'a czy jakieś inne pierdoły to wołać i pograć przez troche 1 v1 , 2 v1 ludzie wejdą po chwili( na pusty nie wejdą). Mocno prosić nie trzeba wielu osób wystarczy słowo bo wolą na swoim grać niż na cudzym. Zbierzcie się w sobie ludzie, ja naprawdę mam ciężki okres teraz a i tak grywam więcej niż połowa z was. przecież macie kontakty do siebie (steam,xf) jak nie napiszcie do mnie mi nie problem wklepać kilka wiadomości. Są godziny w których naprawdę możemy być konkurencja już teraz dla znanych już marek np godzinka 13-14 wtedy większość serwerów s&d świeci pustkami, lub nocne godziny- wystarcz trochę chęci i wczołganie się na serwer . Nie trzeba od razu grać można wejsc na spekta iść zjeść i spokojnie wrócić i wtedy karać chodzi o to, żeby chęci z siebie wydobyć.
http://www.gametrack...60/top_players/ przeglądnijcie sobie są ludzie którzy nie są od nas a więcej przegrali na naszym serwerze niż wielu z was.

Użytkownik plaj edytował ten post 06 stycznia 2010 - 02:35

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#51 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 06 stycznia 2010 - 09:49

niestety jezeli to cale rozkrecanie ma wygladac tak ze gramy we 3-4 to nie ma ta cala zabawa sensu. Gdzie sa Ci wszyscy ktorzy deklarowali ze chca coda4 na tawernie??

To nie jest zadna wrzuta. Tlyko troszke glupio ze trzeba do grania zmuszac. Nie to nie doprawdy. Chyba powaznie powinienem zamknac to wszystko i grac sobie gdzies tam bez tego calego stresu (tu znow bez zadnych aluzji czy straszenia).

Ja rozumiem wszystkich zajetych... nie rozumiem tych co sie deklarowali a teraz się wypinają bo ping nie ten, malo fpsow, nie chce im sie i inne tego typu sprawy..
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#52 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 06 stycznia 2010 - 09:54

Od kiedy Wy macie taki zapierdziel w tych gimnazjach? ;]
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#53 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 06 stycznia 2010 - 09:56

odezwal sie ten co wszedl na pol mapy ;]
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#54 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 07 stycznia 2010 - 12:11

ogólnie to policzyłem ile osób ma coda i jak pięknie mogłoby to wszystko wyglądać nawet jak podzielilibyśmy się na zmiany (przedpopołudniową, popołudniową) to na serwerze byłoby 9 osob od nas. to tak piekna moja wersja aaa i jakby trafily sie maniaki to by bylo minimum 11 bo jest nas 18 osób. Rozumiem, że ktoś ma dużo roboty , ja bym mógł się tłumaczyć dlaczego nie moge dalej napierać cały dzień i tak będzie prawdopodobnie jakieś połtora tygodnia jeszcze, ale nie zamierzam, bo i tak siedzę bardzo dużo jak na wolny czas na tym serwerze. Błagam nie marudźcie na pingi, ściny, a że nie idzie, nie idzie na mapie zacznie iść na następnej , nie zacznie to się pobawcie weźcie uzi karajcie, ale grajcie . Prosze was jeszcze raz nie odpuszczajcie bo ludzie zaczynają już pytać o forum i inne rzeczy, jak zaczynamy łapać stałych bywalców to Was brakuje. jest 12 godzina chciałem pograć ,na csie to była normalna godzina karaliśmy tu jest inaczej, dlaczego? Przecież wiekszość z Was, bez obrazy ,na cs'ie też proskilorami nie jest, a się nie zniechęca przy słabych statsach. Rozwijanie serwera wymaga poświęcenia, troche samozaparcia . Pomóżcie ludzie. Kilku z Was pewno jest zawiedzonych, że nie mają praw administratorskich , ale wykażcie się łupcie to się to zmieni.


żeby nie było, że dane z palca:
ja,szatan,lukasz owi bubas,bodziu,crazy,juri, nrx,wodny ,palacz,diaboulice,dmb,konio masmix,nozownik, Kornik,sls -18+-1

to są osoby tylko z mojej listy do tego dochodzą średnio ze 2-5(może więcej) osób z herków -5 +-n n->oO


Dumbass zapyziała klucho pomóż troche, przecież wiem, że brakuje Ci nas.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#55 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 07 stycznia 2010 - 10:00

ja powiedzialem nie zamierzam grac na kucaka j**aka przez cala mape niektorzy w ogole to nawet z respa by sie czolgali

mnie taka gra po prostu nie bawi i tyle
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#56 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 07 stycznia 2010 - 03:03

Ja ostatnio odpuscilem bo....bo krótko mowiac gra mnie nie mowiac brzydko zdenerwowala. Opisalem swoj problem na forum, nikt nic nie wie. Kogo by nie denerwowalo resetowanie kompa 2-3 razy w ciagu 10 minut bo cod sie zacina i nie mozna nic zrobic ? Do tego z nieznanych powodow fpsy spadaja mi do 30-50. Bylem juz gotowy sprzedac gre, ale zaczal grac moj brat, kazalem mu ogarniac na jakims serwie zeby sie nauczyl, jesli brakuje ludzi to dam mu grac na tawernie, gra słabo ale sie w ogole nie odzywa czyli nie ma z nim problemow, a zawsze bedziecie mieli gracza. U brata na laptopie nie ma zadnych problemow, nie wywala go ani nic.
  • 0

#57 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 07 stycznia 2010 - 04:24

plaj,szatan,lukasz owi bubas,bodziu,crazy,juri, nrx,wodny ,palacz,diaboulice,dmb,konio masmix,nozownik, Kornik,sls



Proszę, niech te osoby napisza tutaj godziny o ktorych mogą grac, mniej wiecej po przyjsciu ze szkoly, wieczor 18-23 lub pozniej ;] chodzi mi o tydzien roboczy...


ja moge gdzies ok 22;00

Użytkownik wodny edytował ten post 07 stycznia 2010 - 04:25

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#58 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 07 stycznia 2010 - 04:26

Ja moge grac 16-23 jednak ogolem tak, jednak mam przez ostatnie tygodnie wiecej rzeczy do roboty i po prostu nie wyrabiam :D
  • 0

asdasdas


#59 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 07 stycznia 2010 - 05:37

Ja ok. 15-17 i po 20 do ~22.

Użytkownik Diabolicue edytował ten post 07 stycznia 2010 - 05:37

  • 0
Dołączona grafika

#60 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 07 stycznia 2010 - 09:48

od 21 - 22 ?
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0