Skocz do zawartości


Zdjęcie

wymieszanie mapcykla tawerna TP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

#101 dudson

dudson

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 13 maja 2010 - 04:38

Ja tam bym tylko piątkę zamienił z dziesiątką, ale generalnie to mi się podoba. Wszystkie mapy przyzwoite, szczególnie te niestandardowe.
  • 0

#102 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 26 maja 2010 - 03:10

Heh nawet nie zauważyłem zmiany mapcyklu :P Mi odpowiada ten co jest.
  • 0

#103 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 19 lipca 2010 - 07:51

dodajcie albo zamiencie zamiast, office cheatau i vertigo np, cpl strike, cpl fire super mapy
  • 0

#104 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 19 lipca 2010 - 08:05

Ja bym odpalił nocną część mapcycla od wcześniejszej godziny 20/21, a zakończył na późniejszej porannej 12/14, teraz niby to nic, ale w normalny dzień kiedy, "dzieci" chodzą do szkoły, a "dorośli" do pracy/szkoły, jest to widoczne i serwer się później rozkręca i trudniej jak po dd2 wbija Ci jakaś mniej popularna mapka... Wiem jednak dlaczego tak chcę, ponieważ nie lubię tych "nie standardów".
  • 0

#105 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 19 lipca 2010 - 09:35

To nie jest serwer pod esle/mixy itp tutaj takiego poziomu nie ma i nie było przecież, więc jakieś non standardy można pograć. A od której godziny teraz jest bo coś mi się zdaje że od tej co podałeś X: Powinno być tak od 21 do 12 nocny mapcykl. Możnaby dodać coś wiecej map w nocy do grania jakiegoś cbble i tuscana - na cw grane. Office - odskocznia od map de_ to dobra sprawa i zostawiłbym. Vertigo extra mapka, możnaby cheatau jedynie zmienić za fire ;)
  • 0

asdasdas


#106 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 19 lipca 2010 - 10:05

a dla mnie to z nie standardow cheatay de best a cpl strike tez juz sie nie gra a mapa z semntymentem i mocno grywalna
  • 0

#107 B@rtAS

B@rtAS

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 331 postów
  • Ską…d:Mrągowo

Napisano 19 lipca 2010 - 10:38

mi osobiscie cpl_strike brakuje, ale nie wiem czy mój post ma jakiś wpływ wgl. na to, alo militia, albo mapy VIP, gra TP ofc priorytetem jest tutaj
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0